• saçının önünü kaldırmayan erkek

  3.
  kafa kocaman olduğundan "alın"da hava alanı pisti gibi olunca bazen mecbur kalınan eylemdir. bir arkadaşım elbette lan ben olacak halim yok ya ehehe..
  5 -2 ... mel mel bakan gibson
 • banane dedirten yazarlar

  3.
  banane dedirten yazarlar
  5 -1 ... mel mel bakan gibson
 • migrene çareler

  4.
  "ginseng ginko kırmızı" isimli doğal haptır. yan etkisi yoktur çünkü içerisinde kimyasal madde yok.. bende işe yaradı sözlükten bir kaç arkadaşa daha tavsiye ettim bir tanesi hali hazırda denedim ancak işe yaramadı dedi ama emin değilim aynı ilaç olup olmadığından..

  migrenin başlıca sebebi sinir stres gibi etkenlerdir. bunlar insan beynindeki damarların daralmasına sebep olmakta buda korkunç baş ağrısına sebep olmaktadır. uzun yıllar çektim bu lanet hastalığı hemde en ileri derecesinden. sonunda rastlantı eseri bu hapı buldum aylardır kullanıyorum haftada 1 bazen 2 defa gelen çok şiddetli ağrılar ayda bir bazen 2 ayda bir sefere kadar düştü. tavsiye ederim çok pahalı bir ilaçta değil denemekten zarar gelmez..
  3 ... mel mel bakan gibson
 • suriyeliler yüzünden 500 türkün ölmesi

  3.
  önümüzdeki 10-15 yıl boyunca ölecek olanlarımızın ön ödemesi gibi olan mevzudur. bir ülke düşün ki hatalarından asla ders almıyor olsun..

  kuzey ırak sınır kapılarını açtıklarında biz daha ergen yaşlardaydık. o zaman bile sonuçlarının kötü olabileceğini hissettik benim jenerasyonum iyi hatırlar.. o gün o kapılardan geçenlerin bir çoğu pkk ya katıldı ve hem kendileri hem bayrağı devrettikleri çocuklarının ellerinden binlerce insanımızı katlettiler günümüze kadar. bu o kadar bariz ki görmemek için aşırı salak olmak gerekiyor.

  sene oldu 2015-2016 bu sefer kuzey ırak değil biraz daha batısından suriye sınırlarını açtılar. elemanlar geleli henüz 2 sene falan oldu olmadı durum ortada. önümüzdeki 10-15 yıl boyunca bu medeniyetten uzakta yetişmiş elemanlarda türkçe öğrenip hak iddia etmeye başlayacaklar. önlerinde pkk gibi bir örnek varken neden hayatları boyunca hiç görmedikleri demokrasi yolunu seçsinler ki aklı mantığı olan birileri yazıversin..
  6 ... mel mel bakan gibson
 • sözlük ben yatıyorum öpücüğüm nerede

  3.
  sözlük ben yatıyorum öpücüğüm nerede
  6 ... mel mel bakan gibson
 • osmanlı geri gelirse kral kim olacak

  2.
  padişah zaten şu anda bile padişah gibi olduğundan çok sıkıntı değilde şehzadeler ve sultanlar düşünülünce tekrardan sigaraya başlama isteği uyandıran mevzudur..
  10 ... mel mel bakan gibson
 • ben bu yazıyı alnıma yazdım

  1.
  "ılakezireg" yazısıdır. aynadan bakınca düz görüksün diye tersten şey ettim..
  8 ... mel mel bakan gibson
 • bharara ya ters kelepçe takmak

  1.
  ancak totonun açıkta kalması sonucu görülen ıslak rüyalarda meydana gelmesi muhtemel olaydır. demokrasinin gerçeği oralarda var bebek. oradaki halkı paraleldir dikeydir üçgendir diye uyutamassın başkan çıkıp böyle bir şey yapsa özgürlük anıtının üstüne oturturlar adamı..
  5 ... mel mel bakan gibson
 • kafir avrupada savaş mavaş olmaması

  1.
  cihat kavramı olmaması sebebi ile meydana gelen durumdur. aslında bu kavram olsa bile gene çok fark yaratmaz çünkü bizdeki okuduğunu anlamaktan aciz radikal dincilerden oralarda pek yok..

  şimdi bir kaç aklı evvel çıkar enginizasyon mahkemelerinden haçlı seferlerinden falan bahseder ancak bilemez ki bu mevzuların yüzyıllar önce yaşandığını. adamlar cehaleti oralarda terk etmiş bizim orta doğudaki gibi geriye doğru gitmiyor zamanda adamların yönü hep ileri doğru..
  6 -1 ... mel mel bakan gibson
 • sokak pilavcısından pilav yiyen tip

  2.
  istanbul şehri için otoban kenarlarında satış yapan belli başlı 2-3 satıcıdan yenmesi durumunda herhangi bir sıkıntı yaşanmayacak olan mevzudur. elemanlar temiz yapıyor yıllardır da aynı yerde satış yapmaktalar o yüzden afiyet ile yenmektedir.
  6 ... mel mel bakan gibson
 • 20 ağustos 2016 gaziantep patlaması

  99.
  ne yazarsak yazalım her yazdığımızın eksik kalacağı katliamdır. hala daha öldürülen insanların önce ırkını mezhebini soruyorsak zaten insanlıktan çıkalı çok olmuş demektir..

  öyle bir ülke düşün ki 35 yıldır pkk denilen bir terör örgütü ile uğraşıyor. allahın hikmeti olarak bir türlü temizlenemiyor üstüne bu kahpece tuzak kurmaktan başka bir bok yapamayan kancık sürüsü daha da güçleniyor bizzat hükümet eli ile.. pkk nın ilk dallanıp budaklanması kuzey ırakta saddamdan kaçan ıraklı kürtlere kapıların açılması ile başlar. bunu her yetişkin türkiye vatandaşı bilir ancak siyasiler nedense bilemiyor bunu ki bu sefer kapıları suriyeli göçmenlere ardına kadar açtı. bu seferde terlikli vahşiler doldu ülkeye 35 senedir bitirilmeyen pkk nın üzerine bir tanede nur topu gibi ışidimiz oluverdi.

  ve ısrar ile söylüyorum hala daha katledilen insanların ırkına veya mezhebine bakıyorsak bizden bir bok olmaz bu saatten sonra değişmedikçe. vahşetin ırkı dili mezhebi olmaz hepsi bu ülke vatandaşı onların..
  7 ... mel mel bakan gibson
 • adam gibi bir kız bulamamak

  2.
  emmi oğlum gold tab a amme hizmeti maksadı ile yardımcı olmak istediğim mevzudur.

  adam gibi bir kız bulamamak

  biraz görünüşten yürüdük ama idare ediver artık eheehehehe. ya kadınlarda erkek gibi davranacak ise o narinlik o incelik olmayacak bizim gibi noktalama işareti yerine amk falan kullanacaklarsa kıyamet kopsun bugün bitsin lan bu hayat..
  3 ... mel mel bakan gibson
 • hayatımda uzun süre kimse istemiyorum diyen erkek

  6.
  muhtemelen kız arkadaşı ile sevişmiş istediğini elde etmiş olan erkektir. bir daha vücutta meydana gelecek ihtiyaca göre fikri kısa süreli değişecek karşısındaki insana umut verecek istediğini elde edince fikri tekrar buna dönecektir..

  oğlum etrafımda çok varsınız bu tripleri görüyorum sürekli bu tespiti yapmak hakkımdı kusura bakmayın ehehehehe.
  4 -1 ... mel mel bakan gibson
 • öfkelenince güçlenmek

  6.
  "hulk" un akrabası olmanızın muhtemel olduğunu gösteren mevzudur.

  http://img.lum.dolimg.com...0,1364,768&width=1200
  1 ... mel mel bakan gibson
 • pazar günü erken kalkmak

  20.
  suratta aptal bir sırıtış ile aralarında olduğum bir güruhun yaptığı eylemdir. uyuz oluyorum lan kendime her sabah 6.30 da kalkmak nedir ya *
  6 ... mel mel bakan gibson
 • 10 liradan ucuz sigara içen varoştur

  1.
  insanların düdüklenmekten zevk aldıkları bir çağda yaşadığımızı bir kez daha suratımıza çarpan mevzudur.
  6 -1 ... mel mel bakan gibson
 • su kıtlığı varken kapı önüne su koyan embesil

  1.
  oksijen israfi olanlara harcanan kaynaklar yaninda devede kulak olan mevzudur. Keske hic dogmasa boyle tipler safi zarar..
  13 ... mel mel bakan gibson
 • yüzüklerin efendisi ndeki en kral karakter

  14.
  yüzüklerin efendisi ndeki en kral karakter

  eleman baştan sona yüzüğün peşindeydi sonunda elde etti kendi vücudu lavlara gömülürken bile yüzüğü yukarıda tutmaya çalışıyordu daha ne olsun..
  4 -1 ... mel mel bakan gibson
 • dünyanın en güzel kadını

  381.
  şu sıralarda yemek yemektedir. sevdiğin kadın dünyanın en güzel kadını değilse neye yarar diğerlerindeki güzellik..
  5 ... mel mel bakan gibson
 • neden kadınlar erkeklere çiçek almıyor

  7.
  teamüller gereği meydana gelen durumdur. misal randevularda hesabı erkeğin ödüyor olması gibi misal evlilik durumlarında yemek yapılması işinin ekseriyet ile kadından beklenilmesi gibi. bazı dinamikler var ve değişmez kolay kolay alışılagelmiş hali kabul görmüştür. erkek jest yapan taraftır kadın jestten mutlu olan taraf.
  11 -1 ... mel mel bakan gibson
 • yeni şeyler getiriyorum