• akplilerin bak hala konuşabiliyor olması

  8.
  vicdanından vazgeçen her insan gibi normal davranışlar sergileyen kitledir. bu kadar aleni şekilde yapılan hırsızlığa, yolsuzluğa, söylenen yalanlara, şirk koşmalara ( rahmetimiz gazabımızı aştı ), cinayetlere, kendi insanına zulm edilmesine rağmen sessiz kalmış her insan vicdanından ve allah korkusundan vaz geçmiş demektir.

  başka bir izahat getiremiyorum zira hala saçma salak şeyler yazıp hala savunma pozisyonuna geçebilen insana insan denmesi tuhaf en başta..
  3 ... mel mel bakan gibson
 • fenerbahçe nin oranı neden yükseliyor sorunsalı

  2.
  yurt içi sitelerde herhangi bir yükselme olmadığından suni bir sorunsal olarak kalacak mevzudur.
  1 ... mel mel bakan gibson
 • türk kızı ilgi sever

  12.
  doğru bir tespittir. ama ilgilenince ve biraz fazla değer verince bu sefer de "bu artık cepte diğer denizlere açılalım bakalım var mı daha iyisi" düşüncesine kapılırlar.
  5 ... mel mel bakan gibson
 • pazar sabahı sözlükte takılan asosyal ezik

  29.
  sosyalleşebilmek için sözlüğe giren yazarlardır. sabahın 7 sinde deli dürtmüş gibi sokaklara atmak yerine kendini elinde gene kendi imal ettiği mis gibi kahvesi ile milletin yazdıklarını okuyarak da sosyalleşilebilir tabiki de. başlıklara bakar iktidar yalakalarının yalamalarına güler liselilerin sınav heyecanına güler cinsel içerikli başlıklara bakar abazaların derecelerini tayin eder *
  4 ... mel mel bakan gibson
 • 12 mart 2016 sümeyye erdoğan ın nişanı

  4.
  oğlanlar, rezza, cengiz, berat, danışmanların alayı, saray falan derken vatandaşın sırtına bir "damat" daha binmesi ile neticelenecek olan düğündür. hülocanlar durumdan memnun ama onlarda heyecanlı tıpkı gelin kızımız gibi *
  2 ... mel mel bakan gibson
 • yılda yapılması gereken banyo sayısı

  6.
  12 dir. ayda bir banyo yeterlidir. yani en azından toplu taşıma araçlarını kullanırken böyle hissediyor insan. sanki herkes ayda bir banyo yapıyormuş gibi..
  3 ... mel mel bakan gibson
 • bir mekanın kazıkçı olduğunu gösteren detaylar

  31.
  çalışanların suratında pis bir sırıtış var ise orası kazık bir mekandır. çalışanlar da bizler gibi sıradan vatandaşlar olduğundan ve mevzunun tam içerisinde olduklarından yani kazığın ne kadar kalın olduğunu iyi bildiklerinden sizi karşılarlarken veya isteğinizi sorarlarken ve siz kıtlıktan çıkmış gibi ard arda siparişleri söylerken suratlarında " ben sizi hesabı verirken görecem asıl" bakışı oluşuyorsa hesabı ödedikten sonra yediklerinizin hepsini anında yakacağınızı anlarsınız.
  8 ... mel mel bakan gibson
 • braga nın fenerbahçe ye döşeyeceği boru

  11.
  her zamanki gibi gene ters dönmüş borudur. kendi kendisine şekil alarak bu başlık altındaki bazı arkadaşlara döşemiştir kendisini her zamanki gibi *
  3 -1 ... mel mel bakan gibson
 • mel mel bakan gibson

  7.
  güzel ve özenli yapılmış esprilerden şukusunu eksik etmeyen yazardır *
  1 ... mel mel bakan gibson
 • çirkin olduğu halde mesaj atan kız

  3.
  bu mecradan ulaşmak isterse buradan, telefondan atmak isterse de telefon numaramı yollayabileceğim ve her daim mesajlarını beklediğim kızlardır.
  9 ... mel mel bakan gibson
 • erken boşaldığı için indirim alan tecavüzcü

  5.
  olay o kadar saçma ki insanın aklına bilerek ve bir şeyleri amaçlayarak bu tip şeyler yapılıyor düşüncesini düşüren mevzudur. yani son zamanlarda o kadar aptalca ceza indirimleri vs verilmeye başlandı ki insanın mantık sınırları almıyor. kurgu olaylar gibi gelmeye başladı bana iyice. malum insanlar emellerine ulaşabilmek adına ülkenin dört bir yanını yangın yerine çevirmekten imtina etmiyor bu ülkede. bu saçmalıkların altından da hukuk ve anayasa sistemine yönelik bir şeyler çıkarsa şaşırmayacağım şahsım adına.

  hangi insan mantık çerçevesinde bilerek ve isteyerek insanları öldürenleri denetimli serbestlik adı altında serbest bırakır ? hangi insan tecavüz suçlusuna kravat taktı diye cezasını yarı yarıya indirir ? hangi insan bir çocuğu araba ile ezen yaratığın cezasını indire indire sıfır hapis on bin tl para cezasına çevirir ?
  7 ... mel mel bakan gibson
 • atatürk ü diktatör yapan özellikler

  9.
  onca satır yazıp en azından 1-2 tanesini bile gerçek olaylardan yazamayacak kadar tuhaf oluşumların iddia ettikleri durumdur..

  çocuk o kadar fikirsiz o kadar anlama kapasitesi düşük ki hala daha osmanlıyı yıktırmıştır diyebiliyor * hele şapka takmadı diye asılanlar diyor ki buradada kast ettiği vatan haini iskilipli bilmem ney sahtekarı sanırım. yuh artık be kardeşim milyon tane yerde milyar defa yazıldı neden asıldığı hala mı o küçük beyinleriniz almadı..
  5 -1 ... mel mel bakan gibson
 • hiç kadın silkememek

  6.
  genellikle "koparma" dalında iyi olduğum için yapamadığım şeydir. silkememek nedir olm ya...

  (bkz: silkme ve koparma)
  (bkz: halter)
  3 ... mel mel bakan gibson
 • kennedy suikasti

  14.
  dikkatli olarak "tübitak" gibi bilim ve teknolojinin geldiği son noktadaki kurumlar tarafından incelenirse "paralel yapı ve cehape zihniyeti"nin izlerinin görülebileceği suikasttir.. titaniğin batmasına kadar parmağı çıkar bu örgütlerin izle gör *
  4 -1 ... mel mel bakan gibson
 • rabbim benim ömrümden al rte nin ömrüne ver

  20.
  rabbimden kabul etmesini dualar ile temenni ettiğim söylemdir. bütün bu trollerin ömrünü alsa da uzuna verse keşke. böylece uğraşacak 1 tane garabet kalır. hem bu ak gılların ömrü kısalır vadeleri hemen dolar dolayısı ile uzun eli destekleyecek kimse de kalmaz *
  32 -8 ... mel mel bakan gibson
 • yürürken yere bakan kızlar kaşar mıdır sorunsalı

  7.
  "nefes alan kızlar" ile alakalı başlığa sıranın ne zaman geleceğini merak ettiren kahverenkli buram buram dışkı kokan bir başlığa sahip sorunsaldır..
  4 ... mel mel bakan gibson
 • trollerle savaş derneği

  9.
  kendi kendileri ile mücadele etmek için kurulmuş şizofrenlerle dolu dernektir. ulen buraya geldiğimden beri kuruculardan daha büyük troller göremedim ya..
  5 -1 ... mel mel bakan gibson
 • bizim rahmetimiz gazabımızı aşacaktır

  15.
  kibirin geldiği son noktayı gösteren şirke koşma değil depar atılmasına sebep olan söylemdir. bunu bile savunabilen, mantık eksenine oturtmaya çalışan yalaka yandaşları görünce insanın haline daha bir şükredesi geliyor. iyi ki bunlar gibi değiliz eksiklerimiz yok mu ? çok var hemde ama an azından bunların destekçileri gibi değiliz. yani düzeltilebilecek eksikler bizlerdeki. şu lafı bile savunmaya çalışacak kadar düşürmesin rabbim kimseyi..
  2 ... mel mel bakan gibson
 • sadık erkek bulunmaması

  46.
  yanlış bir düşüncedir. sadık, iyi bir insan olan ve sevdiği ile ilgilenen onun üzerine titreyen erkekler çok var ama onları da genelde beğenmiyorsunuz arkadaş. suç kimde oluyor bu durumda ? misal konuşmaya başlarken ben hiç rastlamadım "dış görünüş önemlidir ben tercihimi ona göre yaparım" diyen bir kadına. hep fiziki şartlar çok önemli değil önemli olan iç güzellik diye başlayıp sonuna gene kendisini her fırsatta aldatacak, yalan söyleyecek daha da kötüsü fiziksel olarak şiddet uygulayacak olan tiplere yanaşıyorsunuz. sonrası malum diğer kız kankalar ile dert yanma şenlikleri..
  4 ... mel mel bakan gibson
 • 82 kerkük 83 musul 84 şam

  19.
  305 new york 306 miami 307 washington olması ile noktayı koyacağımız alma işidir.
  2 ... mel mel bakan gibson
 • yeni şeyler getiriyorum