• sözlüğün en kraliçe yazarı

  8.
  sözlüğün en kraliçe yazarı

  sözlüğün en kraliçe yazarı çok ince.
  6 -1 ... mel mel bakan gibson
 • çocukluk aşkına ne demek istersin

  51.
  "çocuklarına dikkat et orta okula gidiyorlar ilk okula benzemez" sözüdür. tabii ilk okul orta okul lise falan kalmadı da bizim zamanımızdan örnek vereyim istedim..

  ulen üzerinden geçmiş 20 sene başka ne söyleyeyim muhtemelen çocukları orta okul sıralarında falandır herhalde..
  4 ... mel mel bakan gibson
 • mülakatta atatürk mü rte mi sorusuna ne dersiniz

  18.
  mülakatta atatürk mü rte mi sorusuna ne dersiniz

  cevap bile verilmez ki ancak gülünür.
  6 ... mel mel bakan gibson
 • tipim 0 zekam 0 asasyolim param 0

  10.
  2 ayağının üzerinde duruyor 2 kolun 2 bacağın 2 gözün 2 kulağın ağzın burnun falan varsa başka canlılara zararın yok hatta zaman zaman faydan var ise taciz hırsızlık dolandırıcılık gibi iğrenç şeylere bulaşmadı isen insan olmanın gereklerini yerine getiriyorsun demektir.

  düz adam sami ol yeter be kardeşim zekan olmamış olsa zaten bu tespiti yapamazdın onu da geç..
  7 ... mel mel bakan gibson
 • aslında devlet fetö ye sızmış

  2.
  10 yıl boyunca devletin her kademesine bizzat hükümetin bilgisi dahilinde planlı programlı olarak yerleştirilmiş olan "örgütün" ifşa olması mevzusudur.

  kpss skandalı, öss skandalı ve binlerce hakkı yenmiş insan. askeriyede dönen dolapları bizzat olayın muhatapları anlatırken bugün fetööö fetööö diye gezen demokrasi aşığı a.k p seçmenleri tarafından vatan hainliği ile suçlanıyorlardı. ergenekon kumpası balyoz kumpası gibi şerefsizliklerin savcısıydı bugün feto nun can düşmanı olan siyasi.. aziz yıldırımı günahım kadar sevmem ancak söylediği bir söz vardı "ergenokonda subayları almaya gelen emniyet görevlileri ile beni almaya gelenler aynı kişiler" diyordu ancak futbol fanatizmi sebebi ile görmezden duymazdan geliniyordu. binlerce şerefli subay tsk dan el çektirilirken siyasiler ve seçmenleri memnundu durumdan. aynı yatakta yatarken her şey güzeldi özel yetkili mahkeme kurup insanları aptalca sebeplerden hapse atarken bu örgüt bugün demokrasi aşığı olan demokrasi nöbetçileri gevrek gevrek sırıtıyorlardı..

  velhasılı bu kanseri bu ülkenin başına saran siyasetçi ve takipçileri bugün bu terör örgütünün en büyük düşmanı biziz diyorsa oturup bir düşünmek lazım. işin en komik yanı bu feto denen oluşuma ezelden karşı çıkan bizken dün onlar ile dostluk edenler bugün bizi fetocu olmak ile suçluyor *
  6 ... mel mel bakan gibson
 • 2016 da kemalistlerin buz gibi haklı çıkması

  8.
  2016 da kemalistlerin buz gibi haklı çıkması
  15 ... mel mel bakan gibson
 • bir kadını dövmek için geçerli nedenler

  12.
  "eskiden trollerin bile şerefi vardı lan" düşüncesini akla düşüren mevzudur. 2000 lerin başlarından 3-4 sene öncesine kadar troll dediğimiz sözlük solucanlarının açtığı başlıklar gülümsetirdi. yazdıklarına gülerdik hatta eğlenceli ve zeki insanlar yapardı bunu. şimdiki trollere bakıyorsun mantar gibiler aynı güldürmeyi bırak yazdıklarını okurken üzülüyorsun çünkü amaçları yok yazmış olmak için yazıyorlar..

  cinsiyetçilik trollük değil gençler yapamıyorsanız bırakın yapmayın..
  7 ... mel mel bakan gibson
 • bütün dünya nın türkiye ile uğraşması

  17.
  bizim çocukluk zamanlarımızda ( 80 lerin sonu 90 ların ortalarına kadar ) zaman zaman özellikle siyasiler ağzı ile duyduğumuz ancak son zamanlarda zamanın siyasilerinin ağzından sürekli duymaya başladığımız mevzudur. artık gerçekten komik bile gelmiyor..

  bir ülke düşün insanları kutuplaşmış birlik ve beraberlik maksimumdan minimuma inmiş ufacık bir kıvılcım çakılınca neler olabileceği her gün gözümüze gözümüze sokulurken neden tüm dünya bizimle uğraşsın ? yani adamların yaptıkları ortada istedikleri zaman ırak suriye afganistan libya mısır gibi ülkeleri çok basitçe cehenneme çevirebiliyorlarken bizim ülkemizi neden parçalamadılar bu zamana kadar ? bizim o ülkelerden ne farkımız var ki özellikle son 10 senedir toplum iyice ayrıştı türk- kürt, alevi - sünni, a.k p li - a.k p li olmayanlar şeklinde muazzam biçimde kutuplaştırıldı artık ya bizdensin ya düşman şeklinde yaklaşmaya başladı insanlar birbirine. tüm dünya bize düşman ise neden kibriti çakmıyorlar acaba gerçekten merak ediyorum.. kimse safsata anlatmasın osmanlı ruhu vs. diye o işler birlik ve beraberlik ile olur bizde artık sokakta park mevzusu yüzünden insanlar birbirini öldürür oldu hangi birlik beraberlik. bunlar yurt dışından çok daha net gözükürken üstelik neden "düşmanlarımız" ele geçirmiyor gelip bizi tamamen ?
  6 ... mel mel bakan gibson
 • kadın mı daha sadık yoksa köpek mi

  3.
  "adam" adam gibi severse ikisi de eşit miktarda sadıktır. götün başın ayrı oynuyorsa ne kadın ne köpek sana sadık kalmaz. sen kadının varken başka taraflara kayarsan oda kayar. sen arkadaşın gibi olmuş köpeği sevmez karnını doyurmaz isen o bile sadık kalmaz sana neden kalsın ki..
  9 -4 ... mel mel bakan gibson
 • sabahın köründe kahvaltı yapmak

  2.
  hayatta en çok sevdiğim eylemlerden bir tanesidir. özellikle saat 6 civarı açık havada yapılan kahvaltılar insana yaşama sevinci aşılar hem vücudu hem ruhu tazeler..
  6 ... mel mel bakan gibson
 • gold tab gibson

  105.
  emmi çocukları olduğumuz için şahsımın da sahip olduğu tendir.

  şaka lan kösele gibi benimkisi. ipeksi tenin ve estetik fücudun tamamı emmi oğlum gold tab a verilmiş bize de kaba olanı kalmış..
  10 -1 ... mel mel bakan gibson
 • kadın vs kedi

  4.
  berabere bitmesi muhtemel versustur. hee ikisini beraber alabiliyorsak mikemmel olur orası ayrı..
  3 ... mel mel bakan gibson
 • gaziantep te 9 aylık bebeğe tecavüz edilmesi

  28.
  cezasının kesinlikle idam olmaması gereken "iğrenç" kelimesinin bile yanında sevimli kaldığı olaydır.

  ölüm böylelerine kurtuluştur. benim önerim tam tersini yapmak tecavüz suçlularının suç aletlerini kesip kendi g.tüne sokacaksın önce. sonra toplumdan tamamen izole edip kendisini öldürmemesini sağlayarak mümkün olduğu kadar uzun şekilde yaşamasına gayret edeceksin. hayat zaten onun cezasını verecek türlü türlü hastalık eli ile. sende zaten suç aletini kestiğin için ve toplumdan tamamen izole ederek hak ettiğini vermiş olacaksın.. sonrası zaten ilahi adalet hayatının ve ahir hayatının her adımında hak ettiğini yaşamış olacak.
  5 ... mel mel bakan gibson
 • türkiye de yaşamanın en güzel yanı

  15.
  yavaş yavaş kaybolmaya başlasa bile özünde iyi ve saf olan insanların fazla olmasıdır. ancak kayboluyor bu siyasetçi görünümlü at hırsızları eli ile terör ile yalanlar ile kutuplaşma ile..

  insanlar kabul edemiyor ancak son 10 yılda toplum yapısı çok değişti. eskiden bir insanın başına kötü bir şey geldiğinde tüm insanlar yardımcı olabilir miyim derdi yere düşeni kaldırırlardı bu zamanda bakıyorsun başına bir şey gelen yardım etmenin ilk şartı "acaba bizden mi" sorusu oldu. kutuplaştırıldı insanlar çok fena. buna sebep olan bu ülke insanının içerisindeki hoş görüyü nezaketi insanlığı yavaş yavaş öldürenlerin yatacak yerleri yok. bu ülke insanı çok güzel hala çok güzel ancak dediğim gibi yavaş yavaş yok oluyor bu özellikler. bir kaç seneye kalmaz tamamen yok olacak o zaman işte bu ülkede yaşamanın hiç bir güzel yanı kalmayacak maalesef..
  4 ... mel mel bakan gibson
 • eroin denince akla gelenler

  9.
  çocukluk zamanlarında arkadaşlık ettiğim bazı insanlardır. biz orta okulu taze bitirip lise yıllarına geçtiğimiz zamanlarda bu illetin bir alt modeli olan esrar ile başlamışlardı mevzuya. tabii ki kesmedi.. devamında bu b.ka sardılar 2 tanesinin sonu kötü oldu hayatta kalabilenlerden 2 tanesi ise keş tabir edilen tiplerden oldu.

  büyük konuşmamak lazım ancak sanırım hayatta zararlı maddelerden asla denemeyeceğim şey uyuşturucu. sadece eroin değil her türlüsü. sigara içtik alkol içtik hatta iki defa zevzek arkadaşlar tarafından tongaya düşürülüp sigara görünümlü şeylerden de içirildik bir fırt olsa da ancak orada kalması en doğrusu olmuş. uyuşturucunun her türlüsünün sonu mutlaka perişanlık hayatta kalabilsen bile ona yaşamak denemiyor tecrübe ile sabittir..
  8 ... mel mel bakan gibson
 • entry girmek için 00 00 ı beklemek

  22.
  o saatte genellikle pösür pösür uyuduğum için dahil olamadığım grubun yaptığı eylemdir. ulen gece yarısı ne işin var entiri ile havalar zaten kavruluyor uyumak büyük nimet kır belini yat aşağı..
  4 ... mel mel bakan gibson
 • uykusuz kedi

  43.
  sözlüğümüzün gittikçe tuhaflaştığını görmemizi sağlayan bir olay vesilesi ile çaylak edilmiş yazardır. Ulen hep böyle iyi niyetli yazarlar çaylak olup millete sataşmaktan ve iktidar yalakalığı yapmaktan başka bir şeye yaramayan tipler yazmaya devam ediyor ya ne desek boş..

  Umarım en kısa zamanda yazmaya başlar tekrardan.
  11 ... mel mel bakan gibson
 • hayattan bugüne kadar öğrenilen en önemli şey

  1190.
  hayattaki en önemli şeylerin her zaman sağlık ve sevgi olduğu gerçeğidir. bu ikisi varsa kralsın kraliçesin..
  7 ... mel mel bakan gibson
 • hem atatürkçü hem müslüman yazarlar

  10.
  şirk koşmaktan imtina etmeyen korkmayan tiplemeler için olamayacak olan yazarlardir. inançlı olduğunu iddia eden adam kul ile yaradan arasına kimsenin giremeyeceğini bilir. bir insan hem müslüman hem atatürkçü olamaz diyen şirke depar atmaktadır.
  8 ... mel mel bakan gibson
 • atatürk büstleri yerine rte büstleri gelsin

  11.
  https://encrypted-tbn1.gs...n8piCPhU1q8u_iV_dGBoLpczA
  5 ... mel mel bakan gibson
 • yeni şeyler getiriyorum