• hapishaneli filmlerdeki arkadaki vücut çalışan tip

  10.
  zaman zaman vücut yapmak için hapishaneye girmeyi düşündüren tiplerdir *
  2 ... mel mel bakan gibson
 • 29 şubat 2016 fenerbahçe beşiktaş maçı

  226.
  fenerbahçenin zayıf rakibine acımadığı maçtır. sivas antep hatta tuzlaspor gibi takımlar daha dirençli oynuyor kadıköyde.. ilk 60 dakika sahadaki diğer takım beşiktaş mı kayserispor mu sivas mı eskişehir mi kim olduğu anlaşılamıyordu. 60-75 arası biraz varlık gösterebildiler onunda sebebi fenerbahçenin perşembe günü maç yapmış olması. rusyaya gitmesi maçı oynaması geri gelmesi ve bu maça hazırlanması nereden bakarsan bak çok yorucu bir iş. ona rağmen sadece 15 bilemedin 20 dakika top oynamasına izin verdi beşiktaşın.

  maç böyle oynandı muhtemelen beşiktaşlılar da içten içe ucuz kurtulduk diye seviniyorlar ama iş yoruma gelince hala hakem falan diyen arkadaşları görünce insan diyor bu ülkede futbol yasaklanmalı arkadaş.. bu nedir ya her sene maçtan önce koymaya geliyoruz, bu sene o sene, boru döşiyecez, bu sene şampiyonuz diye diye geliyorlar maçın bitiminde ve sezon bitiminde ağlama şenlikleri başlıyor. sezon sonu gene şerefli ikincilik gözüküyor tünelin sonunda. sen sahaya çıkıp ezilir maçtan sonra hakemin arkasına sığınırsan şampiyonluk yarınlara kaldı diye türkü çığırırsın sonunda evvelki senelerde yaptığın gibi..
  4 -1 ... mel mel bakan gibson
 • 90 yıllık enkazı kaldırdık

  25.
  söyleyen zihniyeti artık bildiğimiz için anlatılmaya çalışan şeye şaşırmadığım söylemdir. kendisinin ailesinin ve takipçilerinin ne kadar karanlık zihniyete sahip olduğunu afrika savanalarında gezen antilopların bile haberi var zira..

  benim takıldığım konu bu kadın bu yorumu hangi sıfat ile hangi vasıf ile ve hangi bilgi birikimi sonucu yapabiliyor ? bildiğimiz kadarı ile kendisinin bir siyasinin karısı olmak dışında herhangi bir vasfı yok. eğitimi olmadığını da biliyoruz. eğitimi olmayan birisinin nasıl oluyorda kendisini fersah fersah aşan bir konuda yorum yapabilmesine veya yapmaya cesaret edebilmesine şaşırıyorum ben. bu sözleri söylerken etraf da bir tane bile kafasının içinde kıvrımlı beyin taşıyan insan yok muymuş acaba. hadi kocası kendisini eleştiren herkesi içeri attırıyor bu paralı yazarlar haberciler soru soramıyor kendisine ama bu birisinin karısı olmak dışında hiç bir vasfı, yetkisi olmayan kadına neden kimse soramıyor şu basit soruyu "siz kimsiniz hanım efendi ve vasfınız nedir ?"
  4 -1 ... mel mel bakan gibson
 • aym kararını tanımıyorum uymuyorum da

  13.
  sadece şu sözlük ortamında ve bu başlık altında yazılan bir kaç yazıya bakmanın neden bu kadar pervasız ve korkusuzca konuşabildiğini anlamaya yeterli olacak olan söylemdir. bunların temsil ettiği kitle öylesine cehalet içerisindeki adam çıkıp dese ki "ülke benim ve çocuklarımındır size ne kadar bahşedersem ancak o kadarını yiyebilirsiniz" dese bu kitle adam daha elini atmadan kendi boynuna tasma takıp kapısında yatmaya başlayacakmış gibi görünüyor..

  yahu iki gazeteci de vatan hainidir o yüzden cumhurbaşkanı haklıdır diyen sadece 1 dakikalığına şu yalakalık ve biat kültüründen sıyrılsın allah aşkına ve bir baksın. eminim ki ne dedim lan ben az önce diyecektir kendi kendisine. hangi görüşten olursan ol kime inanırsan inan kimi desteklersen destekle kime taparsan tap sadece 1 dakikalığına rabbimizin sana bahşettiği beynini kullan. o silahları o terör örgütlerine gönderen mi daha suçlu yoksa bu gerçeği herkes bildiği halde haberini yapan mı ? bak çok basit bir soru yahu eminim ki sende biliyorsun sorunun cevabını..
  4 -1 ... mel mel bakan gibson
 • sahi biz niye one minute demiştik

  2.
  cevabının "gündem değiştirmek ve ülke sınırları içerisinde hava basmak" olduğu sorudur. sonradan özürler iş birlikleri askeri anlaşmalar vs vs aynen devam etti, ediyor, edecek..
  3 ... mel mel bakan gibson
 • kaslı kürtlerden dolayı kız bulamamak

  2.
  kasları genelde çenelerinde olduğu için doğru olan tespittir. bir tane bile görmedim ki az konuşuyor olsun. ya kavga çıkarmaya ya mağdur olmaya sürekli konuşuyor tanıdıklarım o sebep ile çeneleri aşırı kaslı oluyor..
  7 -1 ... mel mel bakan gibson
 • türklerin kürtlerin önünde diz çökeceği gün

  5.
  ciddi bir şeyler yazmak isteyip her seferinde bir gülme gelmesine sebep olan başlıktır. la hadi diyelim ki oldu böyle bir şey sonra ne olacak ? ne yapacak kürtler ? devlet kurup dünyaya mı hükmedecek. bırak dünyaya hükmetmeyi kendi toprağını koruyabilecek mi ? öyle yola mayın döşeyip pusu kurmak ile toprak korunmaz mertçe meydana inip savaşman gerekecek ve karşındaki ordulardan entari giyip kurtulamayacaksın.. çok çalışman gerekecek ki genlerinde olmadığını kendileri de biliyor. beleş hiç bir şey olmayacak her şeyi kendi kendine çalışarak didinerek yapmaları gerekecek. elektrik mevzusuna girmiyorum bile artık gülünecek hali bile kalmadı düşün..

  işte böyle benim gibi her eleştiri yapana foşşik deyip sıyrılamayacaksın da ne yapacaksın ey sevgili kardeşim bir anlat ki diz çökert bizi..
  12 ... mel mel bakan gibson
 • bir kadının manyak olduğunu anlama yolları

  1.
  yanına usulca yaklaşıp merhaba dediğiniz anda dönüp suratınıza biber gazı sıkıyorsa manyak demektir. gerçi bu durumda yanına usulca yaklaştığınız için siz de manyaksınız demektir. işte mükemmel uyum budur *
  10 ... mel mel bakan gibson
 • sabah namazına kalkan kedi

  3.
  benim kedimin de aralarında bulunduğu sevimli canlılardır. sağ olsun sabah namazına yetiştiriyor çoğu zaman çalar saat gibi maşallah *
  3 ... mel mel bakan gibson
 • tipinden dolayı hapse atılabilecek kişiler

  5.
  yıllardır karakol ve mahkemelerin önünden geçmemeye sebep olmuş olaydır. alıyorlar içeri durduramıyorsun..
  5 ... mel mel bakan gibson
 • rte öldüğünde yapılacaklar

  4.
  her gün ne yapıyorsam aynısını yapacağım mevzudur. dünyadan her gün bir çok günahkar gidiyor iyi insanların da yanında. her günahkar için bir şeyler yapmaya kalksak ohhooo güne 24 saat yetmez..
  10 -2 ... mel mel bakan gibson
 • diyarbakır da tabelaların değiştirilmesi

  16.
  aklıma meşhur bir lafı getiren olaydır. "i...ye i... dersin kızar da düdüklersin aldırmaz" lafı bildin mi. biraz kaba oldu yazar arkadaşlar kusuruma bakmasın ama bu olaya bundan daha iyi uyacak bir laf bulamadım..

  adamlar teröristler ile bak kürtler demiyorum direkt teröristler ile masaya oturdu. osloya gittiler beraber. burada stand kurup beraber megri megri diye türküler çığırdılar. andımızı kaldırdılar. türk kelimesini literatürden çıkarttılar hatta suç saymaya başladılar söylenmesini. bunların ( pkk ) başı olan hain başına sayın diye hitap edip diyarbakır meydanında mektubunu kendi elleri ile tutup kendi dilleri ile okudular. ypg-pyd nin kurucusu ve başkanı olan salih müslüm denen elemanı ankarada ağırladılar hemde özel uçaklar ile getirtip 5 yıldızlı otellerde. barzani denen eleman haftada bir ankaraya gelir oldu bir ara. daha ne herzeler var aklıma hepsi gelmiyor sabah sabah..

  şimdi tüm bunlar normaldi hükümete muhalif olanlar hariç hiç kimsenin sesi dahi çıkmadı üstüne bir de sırf takım tutar gibi desteklediğiniz parti yapıyor bunları diye memnundunuz her şeyden ama yılan tekrar yılanlığını yapıp insanları sokmaya başlayınca tabelalar bile dert oldu öyle mi ? ya söylenecek o kadar çok laf var ki..
  7 -1 ... mel mel bakan gibson
 • mel mel bakan gibson

  3.
  hoş bulmuş ve güzel bir entry ile karşılanmış olması sebebi ile mutlu olmuş yazardır. iyi niyet ile yaklaşan ve aklı tespit yapmaya yetmediği halde sırf yapmış olmak için saçma sapan çıkarımlar yapmayan herkesi sevmektedir, saymaktadır.
  14 -7 ... mel mel bakan gibson
 • cinsel dürtüleri yüksek olan insanlar zekidir

  6.
  çoğu zaman içimde yanan mucitlik ve bilim ateşini anlamama sebep olmuş araştırmadır.

  (bkz: einstein in 3 katı cevher sahibi olmak)
  4 ... mel mel bakan gibson
 • tubitak ne işe yarıyor

  7.
  mini bacılara ve orta yaş badem bıyıklı maklubecilere finansman sağlama işine yaramaktadır. kurumun eski müdürünü tanırdım ve iyi bir insandı. sonradan o hayvanat bahçesi müdürlüğünden terfi ettirilen amca geldiğinden beri tamamen iktidar eksenli olarak çalışmaya başlamışlardır. hatta şu meşhur ses kayıtlarının montaj olduğunu en ufak bir inceleme bile yapmadan bildirmişlikleri bile vardır. bilim falan hak getire son 2 senedir düzenledikleri fuarlarda birinci olanlara bakın anlarsınız ne işe yaradıklarını...
  4 ... mel mel bakan gibson
 • olaylardan akp sorumlu tutulamaz diyen yancı

  3.
  yaşları küçük olanların ve orta yaşlar + daha üst yaş grubu olan cahil neslin başını çektiği güruhtur. yaşları küçük olanlara şimdilik yapacak bir şey yok baba parası yiyerek yaşadıkları için ne ekonomik sıkıntılar ne insanların bir hiç uğruna yitip gitmeleri umurlarında değil. bunların az da olsa düzelme şansı var. yaşları ilerleyip kazığın bir kısmı kendilerinede girmeye başladığında kuvvetle muhtemel toparlanacaklardır.

  lakin diğer kesim olan orta yaş ve artık yaşını başını almış kesim için yapacak hiç bir şey yok. bunlar hali hazırda kazığın en kalın yerinde oldukları halde durumdan şikayet etmezler ve daha fenası her türlü yolsuzluğu, hırsızlığı, cinayeti, yalanı ve iktidar hırsını savunurlar. şu ortamda dahi sesleri çıkmıyorsa ve kraldan çok kralcı gibi takılıyorlarsa elden bir şey gelmez düzelme şansları hiç kalmamış. araştırma huyları okuma huyları hiç yoktur ipe sapa gelmez argümanlar sunarlar yazıyordum ki hemen üstümdeki 3 numarada güzel bir örneği düşmüş ben daha göndere basmadan..
  7 -1 ... mel mel bakan gibson
 • kemalistlerin her suçu hükümete atması

  3.
  tam bir aptallıktır. oysa bu patlamaların, yapılan zamların, alınan yüksek vergilerin, ülkedeki huzursuzluğun tek sorumlusu bizim mahalle bakkalımız mehmet abidir. o cipsleri falan dizmiyor mu kapının önüne ah mehmet abi ahhh. yaktın koca memleketi..
  5 ... mel mel bakan gibson
 • deniz baykal

  1769.
  "devletinin" yanında olması yüzünden eleştirilmeyen yarı emekli siyasetçidir. devlet dediğimiz kavramı / oluşumu zaten muhalifler dahil bu ülkede yaşayan ve bölücü / ayrılıkçı olmayan herkes savunuyor zaten. şimdi ne chp ne deniz baykal ne hükümete muhalif olan bizler aptal değiliz. türkiye devleti olmaz ise bizlerde olamayız. en azından özgür bireyler olamayız. suriyedekiler gibi ıraktakiler gibi afganistandakiler gibi oluruz. hükümet "geçici" olarak devleti temsil etmektedir seçim kazanan her parti hükümet olur ve seçim kaybedene kadar devleti temsil hakkı kazanır ama geçicidir.. ve tekrar ediyorum "bölücü veya ayrılıkçı" olanlar hariç hiç kimse kendi "devleti" zor durumlara düşsün istemez. devlet zor duruma düşerse hepimiz düşeriz zaten bunda anlaşılamayacak bir şey yok. bugün bir savaş çıksa politikacılar ve siyasiler ellerine silah alıp cepheye gitmeyecek değil mi. veya barış zamanı askerlik bile yapmayan bakan / millet vekili ( parti ayırmaksızın ) çocukları gitmeyecek biz gideceğiz. şu ayrımı yapabilecek kapasitedeyiz hepimiz ama bir sebepten yapamıyoruz; hükümet yanlış politika izliyor demek devletine karşı olduğun anlamına gelmez..

  deniz baykal elbette ki devletine sahip çıkacaktır çıkmak da zorundadır. insanların ( bende dahil ) şaşırdığı nokta şudur bugüne kadar söylediklerinin neredeyse tam tersi şeyler söylemektedir. bu sadece suriye mevzusu değil onlar sadece haberlerde vs gösterilenler diğer söyledikleri ve iktidara karşı tavırları bugüne kadar savundukları ile ters. tıpkı tuğrul türkeş gibi yıllarca demediğini bırakmayıp şimdi yıllardır eleştirdikleri ile aynı şeyleri söylemeye başladı.
  5 ... mel mel bakan gibson
 • kızılay avm de iki gencin intihar etmesi

  20.
  çok üzücü bir olaydır. hayatlarında henüz neredeyse hiç bir şey görmeden hayata gözlerini yummak ne acı. hepimiz türlü türlü acılar çektik, çekiyoruz ve çekmeye de devam edeceğiz.. başta askerlik olmak üzere yaşadığım büyük sıkıntıları hiç unutamam lakin bunlar hayatın parçalarıdır ve yaşanmaları gerektiği için yaşadık. rabbim kimseye hayatından vazgeçecek kadar büyük dertler vermesin. inşallah gittikleri yerde mutlu olurlar..
  4 ... mel mel bakan gibson
 • suriye yi karıştırmakla elimize geçenler

  12.
  halk olarak bizlere 4 milyon civarı ( sayı daha da artacak ) sıkıntı, iktidara ise bir kaç sene içerisinde 1.5 - 2 milyon civarı oydur. bu gelenlerin en az yarısının savaş sona erse bile suriyeye dönmeyecekleri neredeyse garanti. burada her türlü imkanları var ve bizim ülkemizdeki laik sistemi beğenmeyenlerin aksine onlar için buradaki özgür yaşama olanakları bulunmaz fırsat. hayat bu kadar enteresan olabiliyor işte burada yaşayan adam oradan kaçanların sisteminde yaşamak istiyor ama oradan kaçanlar için bu ülkenin sistemi cennet gibi. keşke imkan olsa yer değiştirseler tamamen hazır oradakiler komple buraya geliyorken buradaki arap sistemlerine özenti duyanlar da oraya gitse..
  5 ... mel mel bakan gibson
 • yeni şeyler getiriyorum