• liv tyler

  229.
  filmlerine denk geldiğimde "öyle çemçük ağızlı bir babadan böyle bir kız nasıl olmuş ki la" diye sorgulamama sebep olan gönüllerimizin elf kızıdır.
  2 ... mel mel bakan gibson
 • mutlu olamayacağını düşünen insan

  37.
  aramaktan vazgeçmemesi gereken insanlardır. içlerinde bulunduğum insanlardır ayrıca. lakin yaşam dediğimiz şey cidden kısa ve sürekli sonuna doğru gidiyoruz. bu sebepten şu kısacık insan ömrünü karamsarlık ile geçirmek, üzgün ve mutsuz geçirmek neden.
  1 ... mel mel bakan gibson
 • pazar sabahı erken kalkmak

  185.
  bünyenin diğer altı gün boyunca kendi kendisini erken kalkmaya şartlandırması sonucu oluşan üzücü durumdur. gönül istiyor ki şöyle 10-11 e kadar uyuyayım ama saat 7 de ayaktasın alışkanlıktan..
  2 -1 ... mel mel bakan gibson
 • din adamlarının fakirliği övmesi

  2.
  gerçekten camilerde imamlık yapanlar dışında kalanlarının neredeyse tamamının bir şekilde köşeyi dönmüş olması sebebi ile çok ilginç bir durumdur. sadece ülkemizde veya arap ülkelerinde değil tüm dünyada din en karlı ticaret olmuştur tarih boyunca. ülkemiz içerisinde en büyük fark önceki entryler içerisinde belirtildiği üzere bizimkiler sürekli fakirliği övüyor lakin kendileri mini köşkler içerisinde yaşıyorlar.
  16 -3 ... mel mel bakan gibson
 • yabancı filmlerdeki sosis ekmekler

  2.
  istisnasız filmin ana karakteri olan esas oğlanlar tarafından çok sevilen yiyecektir. domuzdan yapılmasına rağmen ismi hot dog dur.
  1 ... mel mel bakan gibson
 • tecavüze uğradı diye kızını öldürmek isteyen aile

  8.
  hükümetten bir sadistin sözünü aklıma getiren mevzudur. diyordu ya "çocuk ölmesin annesi ölsün çocuğa devlet bakar" diye. işte o sözü şimdi uygulayacaksın tecavüz edilen yaşasın ailesi ölsün. kızcağızın zaten psikolojisi yerle bir olmuş tutunacak tek dalı ailesi kalmış ama onlarda destek olacaklarına yaşamına son vermeye çalışıyor..
  6 ... mel mel bakan gibson
 • senin o siyah kıçını tekmeleyeceğim

  2.
  başlığa sığmamış kısmı ile beraber "senin o lanet olası kara kıçını tekmeleyeceğim" olan amerikan ata sözüdür.
  2 ... mel mel bakan gibson
 • düşen parayı alıp öpüp başına koyan kemalist

  3.
  o üzerinde atatürk bulunan kağıtlardan beş on tanesini emek harcamadan cebine indirebilmek için kutsal dinini kullananların her yerini yalamaktan imtina etmeyenlerden evla olan kemalistlerdir.
  1 ... mel mel bakan gibson
 • brad pitt aslen edirnelidir

  3.
  snatch filmini orjinal sesi ile izleyenlerin yıllar evvelinden haberdar olduğu mevzudur.
  1 ... mel mel bakan gibson
 • yerde 1 milyon tl bulsanız sahibine verir misiniz

  5.
  duruma göre değişecek olan hadisedir. eğer kaybeden şahıs paranın sahibi değil emanetçisi ise önce kendisini döver sonra parayı iade ederim. kaybeden kişi paranın sahibi ve varlıklı bir kimse olmasına rağmen üzgün ise o zaman önce kendisini döver sonra parayı iade ederim. son seçenek olarak eğer kaybeden kişi hem varlıklı hem de yavşak bir tipse onu da önce güzelce bir döver sonra parasını verirdim.

  görüldüğü üzere 1 milyon tl yi kaybeden her kim olursa olsun sahibi bulunmuş ise parayı vermeden önce her şartta güzelce bir dövmek elzemdir. cebinizdeki bozuk para veya bir parça peçete mi lan bu kaybediyorsunuz bavula sığmıyor bu kadar para sen kaybediyorsun..
  2 ... mel mel bakan gibson
 • nagehan alçı nın yemek programı yapması

  1.
  yanan her yemeğin suçunu chp, mhp ve hdp ye atıp güzel olan her yemeği akp nin başarılı olmasına mal edeceği program olacaktır. haberci iken boynunda ip bağlanmasını kabul etmiş olan birisinin haberciliği bıraktıktan sonra sırf alışkanlıktan boynundaki ipi çıkartacağını düşünmek büyük hayal perestlik olur..
  2 -1 ... mel mel bakan gibson
 • yerde hiç kağıt para bulamamak

  1.
  entry nick uyumsuzluğuna sebep olmuş olan olaydır.
  2 ... mel mel bakan gibson
 • insanların yalnız kalma nedenleri

  32.
  güvenebileceği birisi ile karşılaşamamaktır. bir insanı zaman içerisinde sevebilirsiniz, anlaşamadığınız konuları zaman ile çözebilirsiniz, birbirinize alışabilirsiniz ama güven duygusu zaman ile sağlanabilecek bir şey değildir. tanışmanın en başında birbirinize vermeniz gerekir. görebildiğim kadarı ile etrafımda yaşayan mutlu çiftlerin tamamı birbirine güvenebildiği için mutlular. öyle filmlerde olduğu gibi efsane aşklar falan yok yani gerçek hayatta her şey zaman ile azalıyor ama sevdiğin insana güvenebiliyorsan işte o zaman yalnız kalmıyorsun asla.
  2 ... mel mel bakan gibson
 • 3 mahalleyi 7 haftada alamayıp 260 şehit vermek

  9.
  3 mahallenin çözüm süreci denen entrika ve yalanlar silsilesi garabet yüzünden yaklaşık 1.5 senedir cephaneliğe çevrilmesine göz yumulması sebebi ile meydana gelen vahim olaydır..

  bir yaşamın sona ermesi ile on bin yaşamın sona ermesi arasında fark yok bu olaylara sebebiyet verenler için. her iki taraf içinde söylüyorum 30 yıldır biz haklıyız hayır biz haklıyız diye diye on binlerce insanın ölmesine göz yumdular. ölüm bu hayattaki en kesin olaydır ve asla geri dönüşü olmayan bir olaydır. ölüp tekrar geri gelen yok bildiğimiz kadarı ile bu sebep ile bir insanın başına gelebilecek en kötü şeydir. anlaşılması gereken taraf şudur ki her haksızlığa uğradığını düşünen topluluk eline silah almaya başlarsa 6-7 milyarlık dünya nüfusu çok değil bir kaç ayda milyonlar ile anılmaya başlar. bu gezegende herkes haklı çünkü. dünya savaşları gibi büyük sıkıntılar çıkmamasının tek sebebi şimdilik herkes eline silah alıp hak aramıyor ama bu zihniyet devam ederse yok olmaya mahkumuz.
  5 -1 ... mel mel bakan gibson
 • kilo aldıran yiyecekler

  39.
  yediğinden fazlasını yakmadığın sürece su dahil tüm içecek / yiyeceklerdir. hareketsiz bir yaşam tarzın varsa ki bizim gibi masa başı işlerinde çalışanların genelini kapsar öğünleri ne kadar hafif geçirirsen geçir kilo almaktan kaçamıyorsun iş ki mesaiden sonra hareket edebilmekte. tecrübe ile sabittir bol bol yürüyün arkadaşlar sadece diyet ile hiç bir şey olmuyor.
  1 -1 ... mel mel bakan gibson
 • paralel yapı vs pkk

  3.
  birisi hayal ürünü diğeri gerçek olan örgütlerdir. hangisinin hayal ürünü olduğunu türkiye sınırları içerisindeki herhangi bir şehrin en ücra köşesinde kalmış köyünün kör ve sağır çobanı hatta o köyün eşeği bile biliyor o sebep ile hangisi hayal ürünü diye sorup kimse salağa yatmasın boş yere *

  yıllarca beraber aynı yatağa gir, beraber orduyu dağıt, suçsuz binlerce insanı hapse attır, ihaleleri beraber paylaş, sınav sorularını çal tüm mini yobazları yerleştir devletin her kurumuna sonra pastayı paylaşırken birisi az daha büyük parça kesti diye savaş ilan et 12 yıllık her şeyini paylaştığın hayat arkadaşını..
  2 -2 ... mel mel bakan gibson
 • aşık olmaktan korkmak

  118.
  doğrusunun "yanlış insana aşık olmaktan korkmak" olması gereken başlıktır. aşk bir insanın başına gelebilecek en güzel şeydir. elbette doğru insanı bulabilmek çok önemli.. bu yüzden insanların şekilciliği bırakıp karşısına çıkan kişiyi tanımaya çalışması çok önemli. bunun tipi bozuk, bu benim tipim değil, bunun durumu çok iyi değil gibi gelip geçici yüzeysel mevzuları bırakıp bana sadakat ile bağlı kalabilir mi, beni mutlu edebilir mi sorularının cevaplarını aramaya başlaması aşktan korkmamayı da beraberinde getirecektir
  3 ... mel mel bakan gibson
 • matrix mi inception mu interstellar mı

  104.
  matrix in diğer iki filmi üst üste koyup tokatlayacağı karşılaştırmadır. diğer ikisi de güzel filmlerdir lakin matrix fatih sultan mehmet gibi bir çağı açıp diğerini kapatmıştı ilk çıktığı zaman..
  1 ... mel mel bakan gibson
 • 2016 başkanlık sistemi referandumu olası sonuçlar

  10.
  cevabın yüzde 41-42 arası evet olacağı sonuçtur. bakmayın siz seçimde yüzde 49.5 aldıklarına kimse "resmi" olarak tek adamlığı istemiyor. bunları destekleyenlerin yüzde 80-85 i götürülen pastadan pay alamayanlar oy vermelerinin sebebi "en iyisini biz biliriz" kafası ve "yıllarca ezildik artık sıra bizde" sanrıları yoksa bir çoğunun kafası zehir gibi çalışıyor parlamenter sistem yok edilirse seçtikleri adam karşısında ezecek kimse kalmadığında bunları ezmeye başlayacak bunu iyi biliyorlar..
  3 -1 ... mel mel bakan gibson
 • ülkesi yanarken derdi başkanlık olan insan

  29.
  yönetime ilk geçtiği günden beri ülkesi umurunda olmadığı için şu anda yaptıkları ile şaşırtmayan insandır. seçmeninin kalitesini o kadar iyi biliyordur ki aynı dakika içerisinde bir şeye önce ak sonra kara dese bile alkışlandığını denemiş ve emin olmuştur. o sebep ile başta bu gibi ortamlarda kendisini saçmalama pahasına savunanlar dahil hiç kimse umurunda değildir. ölümler sadece istatistik onlar için tek seferde 10 dan aşağı insan öldürülünce çıkıp açıklama bile yapmıyorlar o dereceye geldi artık ama anlayabilecek kapasitede insan sayısı az ülkede sorun burada. kendisini destekleyen hiç bir allahın kulu umurlarında bile değil sadece iktidara gelmelerine vesile olan oy..
  2 ... mel mel bakan gibson
 • yeni şeyler getiriyorum