• jon snow

  2.
  amerikanın yüzyıllar sonra yeniden keşfedilmesine sebep olmuş teoridir..

  (bkz: baran 14 yaşında arkadaşları ona einstein diyor)
  3 ... mel mel bakan gibson
 • ensar vakfı başkanının iğrenç iftiraları

  2.
  tecavüzcü bir kuruma yakışacak cinsten hareketler sergileyen potansiyel bir tecavüzcü söylemleridir. kendi yandaşları bile biliyor artık neyin ne olduğunu. bataklığa girdikten sonra çırpınmak neye yarar en fazla daha da dibe batarsın..
  3 ... mel mel bakan gibson
 • 1 hafta aralıksız a haber izlemek

  4.
  tamamen köse bir birey bile olsanız 1 haftanın sonunda gür gür badem bıyıklarınızın olması ile neticelenir. len ben 10 dakika tahammül edemiyorum 1 hafta nedir ya.. hani yandaşlığın yalakalığın yalancılığın bile bir sınırı olmalı bunlar tüm tabuları yerle bir ediyorlar.
  3 ... mel mel bakan gibson
 • mühendislerin çirkin olması

  2.
  "o kadar hesap kitap formül işlerine girip temrinler arasında boğulsanız sizler de acuzeye dönerdiniz" tezimi sunacağım mevzudur.. kardeşler zor bu meslek çok zor öyle kolay bellemeyin. mezun olup da kafasında saç kalan veya gözleri bozulmayan kişi sayısı çok azdır. özellikle makine mühendisleri. fakülteye başlarken sırma sırma sarı saçları masmavi ve sağlam gözleri olan arkadaşımın 5 sene içerisinde kafasında saç kalmadı o çakmak çakmak bakan mavi gözleri şimdi gözlük ardında yarım fer ile yanıyor..
  3 ... mel mel bakan gibson
 • askerde silahı yere düşürmek

  5.
  doğuda askerlik yapıyorsanız başınıza gelmesinin çok çok çok zor olduğu olaydır. silahınız ( klişe tabir olacak ama gerçektir ) sizin bir uzvunuz gibi olduğundan kolunuzu veya bacağınızı düşürmenizin mümkün olmadığı gibi silahınızı da düşürmeniz mümkün olmayacaktır.

  tehlikesiz bir durumda iken yaparsanız ama kum tepeciği oluşturup namlusu gök yüzüne gelecek şekilde dik vaziyette koyulup dakikalarca selam verdirtirler yada başka atraksiyonlara sokabilirler o yüzden düşürmeyiniz *
  9 ... mel mel bakan gibson
 • seninle özel bi şey konuşmak istiyorum diyen kız

  2.
  her seferinde istisnasız erkek için beklentilerin dışında gelişen muhabbettir.. şimdi bizim güdükler bekliyor ki kız "hadi sana gidelim kanırt beni" diyecek zannediyorlar lakin sonrasında muhabbet hiç beklenmedik yerden çıkınca erkek bireyimizin libidosu da magmaya doğru ivme kazanıyor tabii ki..

  şahsım adına henüz böyle bir kıza rastlamadım zaten. genelde yolda karşılaşırsak yollarını değiştiriyorlar selam versem çığlık atarak kaçışıyorlar o yüzden problem yok *
  5 ... mel mel bakan gibson
 • akp nin çocuk istismarı komisyonunu kurdurmaması

  5.
  ucu kendisine değecek hiç bir komisyonu kurdurmaması ile aynı sebeplere dayanan olaydır. ulen adamlar ailecek her hafta plaket alıyorlar konuşmacı olarak katılıyorlar o şer yuvasına ne komisyonu ? paralel diye kükrüyorlar 2 senedir meclise önerge veriyor araştırılsın diye akp nin oyları ile reddediliyor.

  ekmek kafalılar halinden memnun ama düşerler az sonra başlığa izle bak..
  7 -1 ... mel mel bakan gibson
 • kanser diye gidilen doktorun faranjitsin demesi

  2.
  bire bir aynısını yaşadığım olağan üstü kamillik barındıran olaydır. gırtlak kanseri olacam oluyorum oldum diye diye doktora gidip faranjit tespiti ile çıkarak tozlu içeceklerden, aşırı sıcak vea soğuk içeceklerden, baharatı bol yiyeceklerden uzak durulması nasihatlerini alarak neşe içerisinde çıkmıştım hastaneden..
  3 ... mel mel bakan gibson
 • erkeklerin berber sadakati

  8.
  7 yaşımdayken sokağımızın köşesinde dükkanı açan ve akabinde ardı ardına 25 yıl sürekli aynı berbere giderek destek verdiğim sadakattir. ta ki hayın berber geçen sene kapatıp gidene kadar. üşüyoruz reyiz...
  5 -1 ... mel mel bakan gibson
 • reza zerrab ın tutuklanmasına sevinen hayin

  2.
  trollük maaşı sekteye uğrayacak bir gılın serzenişine benzeyen söylemdir. merak etmeyiniz yalayacak "organlar" her daim olacaktır siz yeter ki dilinizi sıcak tutunuz..
  5 ... mel mel bakan gibson
 • 21 mart 2016 reza zarrab ın tutuklanması

  89.
  ilahi adaletin er yada geç tecelli ettiğini hatırlatan mevzudur. ama sadece bu tosun ile bitmemeli bu mevzu. ülkedeki iş birlikçisi siyasilerin hepsi hakkındaki gerçekleri açıklar inşallah abd hükümeti. hoşl bizim ekmek kafalılar gene inanmaz gene paralel der montaj der sondaj der ama içten içe bilecekler nasıl da harama bulaştıklarını..

  siyasilerin kirli olduğu aşikar eninde sonunda onlara da sıra gelecek. sonra bu içimizdeki ( özellikle sözlük içerisindeki ahlaktan yoksun kişiler ) hırsız sever haramzadelere de sıra gelecek. kul elinden gelmese bile yaradandan gelecek illa..
  4 ... mel mel bakan gibson
 • gezi zamanı işimiz aksıyor diyen esnaflar nerede

  7.
  palalarını ve sopalarını dik şekilde yere koyup tatminden tatmine koşuyorlardır. karşılık vermeyen zararı olmayan gençlere vurmak iyi belinde 3-5 kilo patlayıcı ile gezene de dalsalar ya.. ya da pkk lıları kovalasalar ya onları görünce direkt kepenkler aşağı iniyor. bu ampülseverlerin milliyetçiliği vatan sevgisi bu kadar işte miting de ellerinde türk bayrakları sallarlar miting bitiminde yerlerde o bayraklar..
  6 -1 ... mel mel bakan gibson
 • suriyelilerin artık türkiyeli olduğu gerçeği

  8.
  çok değil 5 sene içerisinde bugünleri lanet ederek anacak olanların memnun olduğu gerçektir. nickleri not ediyorum kenara. rabbim nasip eder de o günleri görürsek ve burada olabilirsek soracağım tek tek hepinize..

  şaka şaka ne uğraşacağım not etmek ile falan. bu arkadaşlardan dolayı başınıza ne gelirse gelsin fazlası ile hak ediyorsunuz.. 90 lı yıllarda gene sınırlar açılmış saddam dan kaçan ıraklı kürtleri almışlardı sorgusuz sualsiz. sonrasında pkk nın nasıl bir anda terörist sayısı olarak güçlendiğini ve diğer devletlerin bu durumu fark edip desteklerini misli misli artırdığını hatırlayanlar aynı senaryonun 25 sene sonra nasıl tekrar edildiğinin gayet farkındalar. o günden bu güne daha pkk yı bitirememiş bir devlet belki onlardan daha vahşi şekilde eylemler yapabilecek insanları nasıl topluyor sınırlarımız içerisinde hakikatten çok tuhaf..
  7 ... mel mel bakan gibson
 • gezi parkı direniş mi vatana ihanet mi

  63.
  baba parası ile hayatını geçiren g.tünün altındaki minderin verdiği sıcaklık ile buralara yorum yazan henüz daha vatani görevini bile yapmamış ergenlere sorarsan ihanettir. daha s.çtıkları b.k denize ulaşmamış adamlar nereden bilir ihanet nedir vatan nedir vatan sevgisi nedir ?

  önce elin ekmek tutacak kendi hayatını ve ailenin hayatını idame ettirebileceksin ki yorum yapmaya emekçi insanların hak arama girişimlerine hain demeye hakkın olsun. ki o zaman bile bu hakkın olmuyor düşün sen daha şimdi böyle s.çar gibi yazıyorsun.. önce gideceksin tıpış tıpış her gün ölüm ile burun buruna yaşayıp 1.5 sene ( şimdi 12 ay sanırım ) vatan görevini yapacaksın borcunu ödeyeceksin önce milletine sonra devletine ondan sonra insanlara bir şeyler demeye yüzün olacak. o bayrağı gönderde tutmak için canını ortaya koyacaksın önce.. önce araştıracaksın bazı şeyleri malak gibi sana söylenenleri tekrar etmeyeceksin kendi fikirlerin olacak sonra gelip buralara yorum yazacaksın.

  tüm bunları yapmış kişiler varsa ve hala daha kalkıp insanlara vatan haini diyebiliyorlarsa gelsinler onlar ile tartışalım enine boyuna her şeyi. çoluk çocuk gelip burada bir b.k biliyormuş gibi yazmasın..
  4 -1 ... mel mel bakan gibson
 • 19 mart 2016 istanbul valiliğinin açıklaması

  1.
  dün alman konsolosluğu ve alman lisesine yaptıkları gider hakkında da bir açıklama beklenen kurum kuruluştur. adamlara afkuruyorlardı siz nasıl böyle konuşursunuz nasıl tatil edersiniz okulunuzu biz her önlemi aldık diyorlardı ne oldu şimdi ? ülkede hiç mi normal insan kalmadı herkes mi ruhunu sattı şeytana amk..
  3 ... mel mel bakan gibson
 • vikings

  440.
  güzel tempoda ve hiç sıkmadan aksine kendine daha da çok çekerek devam eden dizidir.

  --spoiler--

  ragnarın sonu yaklaşıyor gibi. şu karısı olacak hayın kadından önce göçüp gitmez inşallah. horik in oğlu da babası gibi kumpasçı itin teki çıktı iyice. bizim ülkede olsa malum siyasi partide bakan falan olurdu kesin * björn kafa göz dalar zaten bir sonraki bölümde suç ortağı da göçertildi nihayetinde. floki nin gerçek loki çıkması da şaşırtmaz bu saatten sonra zaten kızına verdiği isimden kıllanmıştık bir de kahin elini dilleyip emmikleyince iyice şüpheler arttı. fransız tırsak imparatorun kızı da neydi ne oldu arkadaş hani yazmayayım diyorum ama rollo da ne yaptıysa kıza "360" derece dönderdi.. ingilizlere değinmek istemiyorum arkadaş nasıl ilişkilerdir onlar tüm kraliyet ailesi tren yapıyor tövbeler olsun..

  --spoiler--
  5 ... mel mel bakan gibson
 • oğluna tecavüz edilen ailenin 10000tl alıp susması

  4.
  o vakfın kime ve ailesine yakın olduğuna bakılırsa anlaşılabilecek mevzudur. muhtemelen vakıfın ( ya da tarikat neyse işte ) yakın oldukları zat ve ailesi tarafından tecavüze uğrayan çocukların ailelerine hak aramaya devam etmeleri halinde paralel örgüte yardım veya terörist oldukları yönünde dava açılacağı bilgisi verildiği için vaz geçmişlerdir suçlamalardan. para mevzusu da bilerek servis ediliyor ki bu uzun eli olan zat ve ailesi de tamamen töhmet altından kalkabilsin. yani diyorlar ki bakın parayı aldılar mevzu kapandı siz de unutun artık..
  4 ... mel mel bakan gibson
 • ulu sözlük olarak ivan bebek ten özür diliyoruz

  4.
  "hacı hacıyı mekkede deli deliyi dakkada" sözüne "kansız kansızı her yerde bulur"uda eklemenin vacip olduğunu görmemize imkan veren söylemdir.
  4 ... mel mel bakan gibson
 • şeriat gelince kemalistler nereye kaçacak

  22.
  ilk kurtuluş savaşındaki gibi kaçmayıp ikinci kurtuluş savaşını vereceğiz cevabına sahip sorudur.. kaçmak veya vatanını satmak bize mahsus değil şu anda yaşadığımız sistemden ve verdiğimiz kurtuluş savaşından belli oluyor olmalıydı aslında. satmak ve kaçmak sahte dincilere ve bölücülere ait bir eylem..
  3 ... mel mel bakan gibson
 • rte nin üniversite mezunu olmaması

  16.
  üniversite mezunu olmayanların cumhurbaşkanı olamayacağı gerçeğini hatırlatan mevzudur. biliyorum daha önce 2 yazar arkadaş uzun uzuna yazmış ama araya bir tane mermer kafalı arkadaş sıkışmış hala "olsa ne olur olmasa ne olur" yazmış. bize de 3.defa yazmak farz oldu hoş bu zihniyetteki ergenlere 3 değil 300 kere de yazsan anlayamaz ama gene de sabretmek lazım eğitebilmek öğretebilmek adına..
  5 -1 ... mel mel bakan gibson
 • yeni şeyler getiriyorum