• çirkin olduğu halde mesaj atan kız

  3.
  bu mecradan ulaşmak isterse buradan, telefondan atmak isterse de telefon numaramı yollayabileceğim ve her daim mesajlarını beklediğim kızlardır.
  10 ... mel mel bakan gibson
 • erken boşaldığı için indirim alan tecavüzcü

  5.
  olay o kadar saçma ki insanın aklına bilerek ve bir şeyleri amaçlayarak bu tip şeyler yapılıyor düşüncesini düşüren mevzudur. yani son zamanlarda o kadar aptalca ceza indirimleri vs verilmeye başlandı ki insanın mantık sınırları almıyor. kurgu olaylar gibi gelmeye başladı bana iyice. malum insanlar emellerine ulaşabilmek adına ülkenin dört bir yanını yangın yerine çevirmekten imtina etmiyor bu ülkede. bu saçmalıkların altından da hukuk ve anayasa sistemine yönelik bir şeyler çıkarsa şaşırmayacağım şahsım adına.

  hangi insan mantık çerçevesinde bilerek ve isteyerek insanları öldürenleri denetimli serbestlik adı altında serbest bırakır ? hangi insan tecavüz suçlusuna kravat taktı diye cezasını yarı yarıya indirir ? hangi insan bir çocuğu araba ile ezen yaratığın cezasını indire indire sıfır hapis on bin tl para cezasına çevirir ?
  8 ... mel mel bakan gibson
 • atatürk ü diktatör yapan özellikler

  8.
  onca satır yazıp en azından 1-2 tanesini bile gerçek olaylardan yazamayacak kadar tuhaf oluşumların iddia ettikleri durumdur..

  çocuk o kadar fikirsiz o kadar anlama kapasitesi düşük ki hala daha osmanlıyı yıktırmıştır diyebiliyor * hele şapka takmadı diye asılanlar diyor ki buradada kast ettiği vatan haini iskilipli bilmem ney sahtekarı sanırım. yuh artık be kardeşim milyon tane yerde milyar defa yazıldı neden asıldığı hala mı o küçük beyinleriniz almadı..
  6 -1 ... mel mel bakan gibson
 • hiç kadın silkememek

  6.
  genellikle "koparma" dalında iyi olduğum için yapamadığım şeydir. silkememek nedir olm ya...

  (bkz: silkme ve koparma)
  (bkz: halter)
  4 ... mel mel bakan gibson
 • kennedy suikasti

  13.
  dikkatli olarak "tübitak" gibi bilim ve teknolojinin geldiği son noktadaki kurumlar tarafından incelenirse "paralel yapı ve cehape zihniyeti"nin izlerinin görülebileceği suikasttir.. titaniğin batmasına kadar parmağı çıkar bu örgütlerin izle gör *
  4 -1 ... mel mel bakan gibson
 • rabbim benim ömrümden al rte nin ömrüne ver

  19.
  rabbimden kabul etmesini dualar ile temenni ettiğim söylemdir. bütün bu trollerin ömrünü alsa da uzuna verse keşke. böylece uğraşacak 1 tane garabet kalır. hem bu ak gılların ömrü kısalır vadeleri hemen dolar dolayısı ile uzun eli destekleyecek kimse de kalmaz *
  32 -8 ... mel mel bakan gibson
 • yürürken yere bakan kızlar kaşar mıdır sorunsalı

  7.
  "nefes alan kızlar" ile alakalı başlığa sıranın ne zaman geleceğini merak ettiren kahverenkli buram buram dışkı kokan bir başlığa sahip sorunsaldır..
  4 ... mel mel bakan gibson
 • trollerle savaş derneği

  9.
  kendi kendileri ile mücadele etmek için kurulmuş şizofrenlerle dolu dernektir. ulen buraya geldiğimden beri kuruculardan daha büyük troller göremedim ya..
  5 -2 ... mel mel bakan gibson
 • bizim rahmetimiz gazabımızı aşacaktır

  13.
  kibirin geldiği son noktayı gösteren şirke koşma değil depar atılmasına sebep olan söylemdir. bunu bile savunabilen, mantık eksenine oturtmaya çalışan yalaka yandaşları görünce insanın haline daha bir şükredesi geliyor. iyi ki bunlar gibi değiliz eksiklerimiz yok mu ? çok var hemde ama an azından bunların destekçileri gibi değiliz. yani düzeltilebilecek eksikler bizlerdeki. şu lafı bile savunmaya çalışacak kadar düşürmesin rabbim kimseyi..
  2 -1 ... mel mel bakan gibson
 • sadık erkek bulunmaması

  46.
  yanlış bir düşüncedir. sadık, iyi bir insan olan ve sevdiği ile ilgilenen onun üzerine titreyen erkekler çok var ama onları da genelde beğenmiyorsunuz arkadaş. suç kimde oluyor bu durumda ? misal konuşmaya başlarken ben hiç rastlamadım "dış görünüş önemlidir ben tercihimi ona göre yaparım" diyen bir kadına. hep fiziki şartlar çok önemli değil önemli olan iç güzellik diye başlayıp sonuna gene kendisini her fırsatta aldatacak, yalan söyleyecek daha da kötüsü fiziksel olarak şiddet uygulayacak olan tiplere yanaşıyorsunuz. sonrası malum diğer kız kankalar ile dert yanma şenlikleri..
  4 -2 ... mel mel bakan gibson
 • 29 şubat 2016 fenerbahçe beşiktaş maçı

  214.
  fenerbahçenin zayıf rakibine acımadığı maçtır. sivas antep hatta tuzlaspor gibi takımlar daha dirençli oynuyor kadıköyde.. ilk 60 dakika sahadaki diğer takım beşiktaş mı kayserispor mu sivas mı eskişehir mi kim olduğu anlaşılamıyordu. 60-75 arası biraz varlık gösterebildiler onunda sebebi fenerbahçenin perşembe günü maç yapmış olması. rusyaya gitmesi maçı oynaması geri gelmesi ve bu maça hazırlanması nereden bakarsan bak çok yorucu bir iş. ona rağmen sadece 15 bilemedin 20 dakika top oynamasına izin verdi beşiktaşın.

  maç böyle oynandı muhtemelen beşiktaşlılar da içten içe ucuz kurtulduk diye seviniyorlar ama iş yoruma gelince hala hakem falan diyen arkadaşları görünce insan diyor bu ülkede futbol yasaklanmalı arkadaş.. bu nedir ya her sene maçtan önce koymaya geliyoruz, bu sene o sene, boru döşiyecez, bu sene şampiyonuz diye diye geliyorlar maçın bitiminde ve sezon bitiminde ağlama şenlikleri başlıyor. sezon sonu gene şerefli ikincilik gözüküyor tünelin sonunda. sen sahaya çıkıp ezilir maçtan sonra hakemin arkasına sığınırsan şampiyonluk yarınlara kaldı diye türkü çığırırsın sonunda evvelki senelerde yaptığın gibi..
  4 -2 ... mel mel bakan gibson
 • 90 yıllık enkazı kaldırdık

  25.
  söyleyen zihniyeti artık bildiğimiz için anlatılmaya çalışan şeye şaşırmadığım söylemdir. kendisinin ailesinin ve takipçilerinin ne kadar karanlık zihniyete sahip olduğunu afrika savanalarında gezen antilopların bile haberi var zira..

  benim takıldığım konu bu kadın bu yorumu hangi sıfat ile hangi vasıf ile ve hangi bilgi birikimi sonucu yapabiliyor ? bildiğimiz kadarı ile kendisinin bir siyasinin karısı olmak dışında herhangi bir vasfı yok. eğitimi olmadığını da biliyoruz. eğitimi olmayan birisinin nasıl oluyorda kendisini fersah fersah aşan bir konuda yorum yapabilmesine veya yapmaya cesaret edebilmesine şaşırıyorum ben. bu sözleri söylerken etraf da bir tane bile kafasının içinde kıvrımlı beyin taşıyan insan yok muymuş acaba. hadi kocası kendisini eleştiren herkesi içeri attırıyor bu paralı yazarlar haberciler soru soramıyor kendisine ama bu birisinin karısı olmak dışında hiç bir vasfı, yetkisi olmayan kadına neden kimse soramıyor şu basit soruyu "siz kimsiniz hanım efendi ve vasfınız nedir ?"
  4 -2 ... mel mel bakan gibson
 • sahi biz niye one minute demiştik

  2.
  cevabının "gündem değiştirmek ve ülke sınırları içerisinde hava basmak" olduğu sorudur. sonradan özürler iş birlikleri askeri anlaşmalar vs vs aynen devam etti, ediyor, edecek..
  3 -2 ... mel mel bakan gibson
 • kaslı kürtlerden dolayı kız bulamamak

  2.
  kasları genelde çenelerinde olduğu için doğru olan tespittir. bir tane bile görmedim ki az konuşuyor olsun. ya kavga çıkarmaya ya mağdur olmaya sürekli konuşuyor tanıdıklarım o sebep ile çeneleri aşırı kaslı oluyor..
  7 -2 ... mel mel bakan gibson
 • türklerin kürtlerin önünde diz çökeceği gün

  4.
  ciddi bir şeyler yazmak isteyip her seferinde bir gülme gelmesine sebep olan başlıktır. la hadi diyelim ki oldu böyle bir şey sonra ne olacak ? ne yapacak kürtler ? devlet kurup dünyaya mı hükmedecek. bırak dünyaya hükmetmeyi kendi toprağını koruyabilecek mi ? öyle yola mayın döşeyip pusu kurmak ile toprak korunmaz mertçe meydana inip savaşman gerekecek ve karşındaki ordulardan entari giyip kurtulamayacaksın.. çok çalışman gerekecek ki genlerinde olmadığını kendileri de biliyor. beleş hiç bir şey olmayacak her şeyi kendi kendine çalışarak didinerek yapmaları gerekecek. elektrik mevzusuna girmiyorum bile artık gülünecek hali bile kalmadı düşün..

  işte böyle benim gibi her eleştiri yapana foşşik deyip sıyrılamayacaksın da ne yapacaksın ey sevgili kardeşim bir anlat ki diz çökert bizi..
  12 -1 ... mel mel bakan gibson
 • bir kadının manyak olduğunu anlama yolları

  1.
  yanına usulca yaklaşıp merhaba dediğiniz anda dönüp suratınıza biber gazı sıkıyorsa manyak demektir. gerçi bu durumda yanına usulca yaklaştığınız için siz de manyaksınız demektir. işte mükemmel uyum budur *
  10 -1 ... mel mel bakan gibson
 • sabah namazına kalkan kedi

  3.
  benim kedimin de aralarında bulunduğu sevimli canlılardır. sağ olsun sabah namazına yetiştiriyor çoğu zaman çalar saat gibi maşallah *
  3 -1 ... mel mel bakan gibson
 • tipinden dolayı hapse atılabilecek kişiler

  5.
  yıllardır karakol ve mahkemelerin önünden geçmemeye sebep olmuş olaydır. alıyorlar içeri durduramıyorsun..
  5 -1 ... mel mel bakan gibson
 • rte öldüğünde yapılacaklar

  4.
  her gün ne yapıyorsam aynısını yapacağım mevzudur. dünyadan her gün bir çok günahkar gidiyor iyi insanların da yanında. her günahkar için bir şeyler yapmaya kalksak ohhooo güne 24 saat yetmez..
  10 -3 ... mel mel bakan gibson
 • diyarbakır da tabelaların değiştirilmesi

  14.
  aklıma meşhur bir lafı getiren olaydır. "i...ye i... dersin kızar da düdüklersin aldırmaz" lafı bildin mi. biraz kaba oldu yazar arkadaşlar kusuruma bakmasın ama bu olaya bundan daha iyi uyacak bir laf bulamadım..

  adamlar teröristler ile bak kürtler demiyorum direkt teröristler ile masaya oturdu. osloya gittiler beraber. burada stand kurup beraber megri megri diye türküler çığırdılar. andımızı kaldırdılar. türk kelimesini literatürden çıkarttılar hatta suç saymaya başladılar söylenmesini. bunların ( pkk ) başı olan hain başına sayın diye hitap edip diyarbakır meydanında mektubunu kendi elleri ile tutup kendi dilleri ile okudular. ypg-pyd nin kurucusu ve başkanı olan salih müslüm denen elemanı ankarada ağırladılar hemde özel uçaklar ile getirtip 5 yıldızlı otellerde. barzani denen eleman haftada bir ankaraya gelir oldu bir ara. daha ne herzeler var aklıma hepsi gelmiyor sabah sabah..

  şimdi tüm bunlar normaldi hükümete muhalif olanlar hariç hiç kimsenin sesi dahi çıkmadı üstüne bir de sırf takım tutar gibi desteklediğiniz parti yapıyor bunları diye memnundunuz her şeyden ama yılan tekrar yılanlığını yapıp insanları sokmaya başlayınca tabelalar bile dert oldu öyle mi ? ya söylenecek o kadar çok laf var ki..
  7 -2 ... mel mel bakan gibson
 • yeni şeyler getiriyorum