• amerika suudi arabistan gerginliği

  1.
  suratımda hafif bir tebessüm bırakan suni gerginliktir. arabistan hamisine kafa tutacak hmmm. bizim üç harflinin israile kafa tutması gibi aradan biraz zaman geçsin birbirlerine plaket madalya falan vermeye başlarlar gene *
  3 -1 ... mel mel bakan gibson
 • pazar sabahı sözlükte olmak

  8.
  sabahın ilk ışıkları henüz doğmamışken önce müezzinin *mübarek* sesi ile namaz çağrısı akabinde tekrar yattıktan hemen yarım saat sonra da kutsal kedimin "kalk la ne uyuyon hala" şeklindeki telkinleri ile soluğu buralarda almam neticesinde içerisinde bulunduğum durumdur. he bilgisayarı açmaya erindiydim ondan anca gelebildim o ayrı *

  çalışanlara da allah kolaylıklar versin bizi cumartesi çalıştırıyorlar diye deliriyoruz ama pazar bile çalışanlar var..
  3 ... mel mel bakan gibson
 • sözlükte kadın olduğunu belli etmek

  31.
  bu kadar çok "nefes alsın yeter"cilerin ve "gülümsedi kesin verecek"cilerin olduğu ortamlarda sakıncalı bir durumdur. bazen görüyoruz öyle tuhaf hayal dünyası var ki hemcinslerimizin kadın bir yazar açık oyladı diye kendisine aşık olduğunu zannedenleri bile gördük işte hep beraber malum başlıklarda *
  6 ... mel mel bakan gibson
 • hem akp li olup hem de vatan haini değilim demek

  5.
  mesleği para karşılığı seks olanların ( kadın erkek farketmeksizin ) bakireyim demeleri ile aynı oranda doğru olabilecek söylemdir.

  hırsızlığı, ülkenin parsel parsel satılmasını, çocuk tecavüzlerini ( ne alaka diyecekler için o çocuklar bu vatanın çocukları neticede ) terör gruplarına silah yardımlarını falan hepsini geçiyorum sadece ve sadece çözüm süreci denen garabetten dolayı bu sıfatı koymak bile anlamlı olacaktır..
  4 ... mel mel bakan gibson
 • cumartesi sabahı sözlükte hissedilen elit ortam

  5.
  mesaj kutumun açık olması sebebi ile ortamın oluşmasından dolayı edeceğiniz teşekkür mesajlarını beklediğim mevzudur *
  bir arkadaşımız güzel bir tespit yapmış katılmadan geçemeyeceğim. cumartesi sabahı bu saatte burada olan insanların geneli çalışan ve sorumluluk sahibi insanlar olduğundan oluşan durumdur bencede. emekçi insanın boş beleş muhabbetlerle işi olmuyor genelde.
  4 ... mel mel bakan gibson
 • camiye girmek bir lira olsa kaç müslümam kalır

  14.
  ülkede zaten paralı olmadan kalan 2-3 şeyden birisi için daha eşeğin aklına karpuz kabuğu düşürülmesi mevzusudur.

  olm yazmayın böyle şeyler adamlar daha fazla nereden çarpabiliriz götürebiliriz diye fırsat kolluyorlar zaten es kaza denk gelecek okuyacaklar buraları sonra ibadete de para vermeyelim durduk yere..
  6 ... mel mel bakan gibson
 • tl ye tayyip erdoğan ın fotoğrafının konulması

  2.
  arka yüzünde makarna, kömür veya marmaray resmi olursa uygun olacak mevzudur.

  yok lan böyle bile uygun değil her gün görmekten bıktık zaten adamı paranın üstünden eksik kalsın..
  5 -1 ... mel mel bakan gibson
 • yazarların şu an da olmak istedikleri yer

  8.
  cevabı 90 lı yılların başlarında olan sorudur.

  çok güzeldi o yıllar. tekrar olsa keşke çocukluktan yeni çıkıyorken sokaklarda top peşinde koşmak yeniden. ne güzel olurdu derdin tasan yok ortalıkta ne bombacı var ne terörist var ne çocuklara tecavüz eden sapıklar. insanlar türk kürt alevi sünni diye henüz ayrışmamışlar en büyük kutuplaşma beşiktaşlımısın fenerbahçelimisin şeklinde. sağ sol kavgaları da yeni yeni bitmiş. internet denen zıkkım yok asosyale dönmemiş arkadaşların hep birlikte gene sokaklarda elinizde kız kaçıran ve mantar tabancası kızlara sataşıyorsunuz. geçim derdi o zamanlarda var tabi ama babanızın kazandığı para kıymetli doyuyorsunuz 4-5 kişilik aile olarak. yediklerinizin içinde bin beş yüz tane katkı maddesi yok sebzeler meyveler hormonlanmamış. müstakil evler duruyor istanbulun göbeğinde bahçelerinde ayva ağaçları erikler ev sahibine yakalanmadan çöküyorsun. yakalansan da şimdiki gibi pisi pisine çekip vurmuyor seni en fazla kulağını çekiyor ertesi gün gene geleceğini bildiği halde. televizyon karşısına geçiyorsun çok yorulunca annen sıcak ekmeğin arasına yağ sürüyor veya salça mis gibi kokuyor burnuna. yiyip karnını doyurunca gene sokağa fırlıyorsun mahalle maçı yapmaya gece yarılarına kadar..
  3 ... mel mel bakan gibson
 • özgecan ın katil zanlısına mezar yeri verilmemesi

  7.
  ailesini zor durumda bırakır denmiş lakin bildiğim kadarı ile babası da hapisteydi suça ortak olmaktan sanırım.. hangi aile zorda kalıyor ?
  5 -1 ... mel mel bakan gibson
 • 12 nisan 2016 real madrid vfl wolfsburg maçı

  6.
  wolfsburg un kazanmasını en azından kaybetse bile turu geçmesini istediğim ama ronaldo ve bale in izin vermeyeceğini düşündüğüm maçtır.

  o değilde keşke benfica, wolfsburg, city ve atletico kalsalar yarı finale. bıktık artık barcelonanın can sıkıcı futbolundan real in bayern in finale çıkmasından. seneler önce bir monaconun finale çıktığı şampiyonlar ligi vardı ne zevkliydi o sezon keşke gene olsa..
  4 ... mel mel bakan gibson
 • 200 lira verip sadece bir tane sakız almak

  4.
  yapacağınız şehre ve esnafa göre yiyeceğiniz dayağın basit bir formül ile hesaplanabileceği mevzudur. misal biz istanbul da dolmuşa binip 2 liralık ücret için 10 veya 20 lira uzatınca dolmuşcunun "bozuk yok mu" sorusu ve "sokacam vereceğin paraya" bakışı ile karşılaşıyoruz. tabii esnaftan esnafa değişir lakin 200 tl diyince sıkıntı büyük olur gibi geliyor.

  şimdi bir hayal edeyim dedim de dolmuşcuya 2 lira için 200 tl uzatıldığını. tövbeler olsun..
  1 ... mel mel bakan gibson
 • atatürk yerine rte olsaydı musulu kaybetmezdik

  1.
  eğer söylendiği şekilde bir yer değiştirme olsa değil musulu hepimiz g.tümüzü bile kaybederdik tezi ile çürütebileceğim varsayımdır. adam daha türbeyi koruyamadı ayağında terliklerle gezen elemanlara. konsolosluk çalışanlarını rehin verdik mavi marmara katliamı düşürülen uçak vs vs vs ne kadar balık hafızalı var la memlekette hep makarnadan oluyor işte bunlar..
  8 ... mel mel bakan gibson
 • kızına baskı uygulayan aile

  5.
  gözlerim erimesin diye tamamını okumamış olmam ile birlikte okuduğum kısımdan anlayabildiğim kadarı ile öpülüp baş tacı edilmesi gereken ailedir.
  6 ... mel mel bakan gibson
 • sekste ideal boşalma sayısı

  5.
  15 dakikada 4 defadır. sonrasında zaten ya plaket verirler ya hurdaya çıkartırlar..
  4 ... mel mel bakan gibson
 • kediler menfaatleri için yaşar

  2.
  tüm genellemeler gibi yanlış olan genellemedir. aslında bir bakıma doğrudur ama şöyle de bir şey var bu gezegende yaşayıp canlı diye tabir ettiğimiz hangi varlık kendi menfaati haricinde başka bir menfaat için yaşar ki ?
  3 ... mel mel bakan gibson
 • breaking bad in gelmiş geçmiş en iyi dizi olması

  41.
  simon adebisinin yanına chucky pancamo ryan o'reily schillenger kareem said ide alarak tokatlamaya geleceği tespittir. bak daha diğerlerini saymadım bile hepsi gelirse zaten tüm çarşı karışır..
  4 -1 ... mel mel bakan gibson
 • güzellik ölçütünüz nedir

  6.
  beni seviyorsa güzeldir. başkasını sevmiyor ve beni sevme ihtimali varsa da güzeldir. diğerleri çirkin midir ? elbette hayır. onlar başkalarının güzelidir..
  6 ... mel mel bakan gibson
 • rüyada halen mezun olamadığını görmek

  7.
  sürekli gördüğüm rüyadır. daha evvelden belirtilmiş zaten ama yinelemek de fayda var rüya değil kabustur. bunun bir de askere geri gitmeli kardeş kabusu var ki zaman zaman büyük sıkıntılar ile yataktan kalkmaya sebep oluyor. artık nasıl baskı yaşamış isek üzerinden uzun yıllar geçti ikisinin de hala yakamızı bırakmadı..
  5 ... mel mel bakan gibson
 • yazarlar sabah ne yapıyor

  72.
  işverenim ile sabah güreşimizi yapıyorum. ben daha güçlü kuvvetli genç ve yaptığımız iş için daha bilgili olsam da sonunda mutlaka kündeye gelen ben oluyorum elbette. tosun paşa da nasıl suphi şabana yeniliyordu aynı hesap maaş alan maaş vereni nasıl kündeye getirsin..

  ulen kapitalizm sırtımızı yerden kaldırmıyorsun ya yapacak bir şey yok *
  3 ... mel mel bakan gibson
 • suudi kralının 500 aracını otoparka sığdıramaması

  3.
  50 sene sonra görmek istediğim krallardır. o petrol hiç bitmeyecek zannediyorlar bittiğinde çölün kumlarını pazarlarlar artık.. israili yerden yere vuruyorlar ama adamlar çölün ortasında tarım yapmaya başladı bunlar da ancak görmemişler gibi altın kaplama tuvaletlere s.çsınlar müslümanlar katledilirken açlıktan kırılırken 3 maymunu oynayıp har vurup harman savursunlar..

  her şey o yer altından çıkan siyah sıvı bitene kadar..
  6 -1 ... mel mel bakan gibson
 • yeni şeyler getiriyorum