• stadyumların isminden atatürk neden çıkarılıyor

  4.
  sadece stadyumlardan olsa belki birazcık anlayabileceğimiz mevzudur. her yerden çıkarmaya çalışıyorlar işin anlayamadıkları ve asla anlayamayacakları kısmı kalplerden çıkartamayacakları.. vefatının üzerinden 200 yıl da geçse insanların kalbinde ismi yaşayacak atamızın.

  kendileri ise kendilerini şimdi destekleyenler tarafından bile nasıl anılacağını iyi biliyorlar ondan bu çırpınışlar..
  5 -1 ... mel mel bakan gibson
 • açık oylayan yazar size vermek istiyordur

  2.
  sabah sabah gülme kotamızı taşıran bir başlığa konu olmuş mevzudur...
  5 ... mel mel bakan gibson
 • sabahın köründe bile güzel olabilen kadın

  5.
  sevdiğin kadındır. her daim güzeldir hasta iken, yatarken, uyurken, sabah kalktığında..
  5 ... mel mel bakan gibson
 • atatürk ün başörtülü çocukları umursamaması

  4.
  söylemi yapan kişinin muhtemelen kör olduğu için yaptığı tespitimsidir. ulen o resimde başı açık çocuk mu var ki atatürk ilgi göstermiyor diyorsun. hem sadece bir kare ile o sonuca nasıl vardın amprikuku.. adam belki hallerine içerledi bakamıyor bile hayatın boyunca kaç tane insan tanıdın ki bir kareden bu tespiti yapacak kadar sarraf oldun..
  8 -1 ... mel mel bakan gibson
 • sözlük yakışıklılarının fotoğrafları

  66.
  her gün fotoğraf koymam için onlarca mesaj aldığım ama şimdiye kadar direnmeyi başarabildiğim başlığa sahip olaydır..

  yok la kim niye mesaj atsın. koyanları yadırgamıyorum ama koymayın kardeşim millet kendine bakmaz size laf çarpar örneklerde görüldüğü üzere..
  4 -1 ... mel mel bakan gibson
 • küfürbaz tolga zengin beşiktaş tan defol

  3.
  "saat 20.00 den sonraki yalamalara trollük mesaisi eklenmiyor panpa" notunu bırakmak istediğim mevzudur. olm kasmayın bu kadar mesai bitti ek ödeme vermezler..
  3 ... mel mel bakan gibson
 • hayvana tecavüz edene şans verilmeli

  4.
  bu kitlenin kafası neden sürekli bu yönde fikir üretiyor sorusunu bir kez daha aklıma düşüren söylemdir. lan harbi ülkedeki libido ve sapıklık oranını bu kitle zirveye çıkartıyor her türlü cinsel çağrışım söylemi bunlarda tecavüz söylemi bunlarda milletin dekoltesinden tut başının açık olmasına kadar her türlü tahrik olma bunlarda..
  4 -1 ... mel mel bakan gibson
 • kadınları itici yapan detaylar

  3519.
  samimiyetsizliktir. gerçi bu biz erkeklerde de fazlası ile var ama kızlarda olunca daha can sıkıcı oluyor. söylediğin şeyin arkasında durmak lazım..
  8 ... mel mel bakan gibson
 • nerede sahtekar varsa soluğu akp de alıyor

  53.
  "hacı hacıyı mekke de deli deliyi dakikada hırsız ve tecavüzcü hırsız ve tecavüzcüyü ampul de bulur" sözünü literatüre sokan mevzudur..

  herkes kendisini biliyor herkes siyasileri de biliyor kim kendisini hangi tarafta bulursa o tarafa kayıyor. bataklık sinekleri çeker malum. sinekler her chp ye oy verene dinsiz diyor. bunu da inançlı oldukları için söylediklerini beyan ediyor. tezata bakarmısın allaha inandığını iddia eden tuhaf yaratıklar sadece allahın hesap sorabileceği kullarına hesap soruyor *
  4 ... mel mel bakan gibson
 • samsun müftüsünün tecavüz zina yorumu

  28.
  şaşırtmayan yorumdur. bazen sırf meraktan bunların yetiştiği yerlere gidip bakayım ne yapıyorlar bunlara diyorum ne yapıyorlar da bu kadar vicdansız ve akıldan yoksun oluyorlar diyorum sonra aklıma nasıl sapıklar oldukları geliyor tüm gücüme kuvvetime rağmen kendi kendime saçmalama olm gidip 30 küsür yıldır koruduğun değerleri ziyan etme deyip vazgeçiyorum.

  eskiden sapıklığın bile bir sınırı vardı. bunlar çıtayı öylesine yükselttiler ki insan insanlığından utanır oldu. eski sapıklara bile rahmet okutuyorlar artık o raddeye geldi..
  4 ... mel mel bakan gibson
 • en orospu kadın masal karakteri

  1.
  madem meşhurlardan gidiyoruz rapunzeldir. seni hırıspı senii demek kuleye adam almak için saçlarını uzatırsın he..

  edit : üstteki bir kaç saniye erken davranmış *
  5 ... mel mel bakan gibson
 • sevişirken 300 liralık gömleği yırtan kız

  20.
  sevişecek kız bulabilse değil 300 liralık gömleği bizzat derisini yırtarak etinden ayırsa sesi çıkmayacak olan kişilerin dertlendiği durumdur. olm burada biz bizeyiz bırakın bu işleri..
  4 ... mel mel bakan gibson
 • acaba tayyip ülkeye şeriat getirmek istiyor mudur

  6.
  halife olamayacaksa cevabının kesinlikle hayır olduğu sorudur. len bu sistemde her türlü hırsızlık, rüşvet, yolsuzluk, yalan serbest kendisine istediği gibi at koşturuyor insanları sebepsiz yere hapse attırıyor parasının malının mülkünün haddi hesabı yok tam hesap sorulacak hoooop bir seçim yapılıyor gene iktidardalar. neden istesin ki şeriatı ? şeriatta seçim yok hırsızlık yasak elini kolunu kesiyorlar laap diye. o kadar saf mı bu adam sizce ? dini kullanıp oyları topluyor şeriatı ne yapacak..
  4 ... mel mel bakan gibson
 • vitor pereira

  413.
  kendisi iyi ama çevresi kötü olan teknik direktördür. fenerbahçe taraftarı olan şahsım adına başkanlık koltuğunda oturan kişi gitmeden fenerbahçemizden en azından futbol da bir başarı beklemek hayalcilikten başka bir şey değil..

  adam portoyu çalıştırdı şampiyon yaptı yanlış bilmiyorsam. olimpiakos keza öyle. hiç birisinde bizde oynattığı garip şeyi oynattığını görmedik. demek ki adamın çok büyük endişeleri var ki kendi felsefesinden ödün veriyor. kulüp de bu baskıyı kimin yapacağını ön görebilmek için fenerbahçeli olmanıza bile gerek yok malum..

  nasıl bir çağa denk geldiysek artık ülkemizi çok seviyoruz yönetimdeki adama bak.. fenerbahçeyi çok seviyoruz yönetimdeki adama bak.. önce zico yu gönderdi şahsımı ve benim gibi milyonlarca fenerbahçeliyi dellendirdi ama yetinmedi sonra alex gibi efsaneyi ve ersun yenal gibi bir hocayı gönderdi. egoları yüzünden fenerbahçenin en az 5 şampiyonluğu gitmiştir açık ve net. ben gs li olsam mevcut fenerbahçe başkanını çok severdim eminim. bu sebepler ile hocaya kızamıyorum şahsen..
  8 -1 ... mel mel bakan gibson
 • erdoğan başkanlık seçimlerini kazanır mı

  3.
  gidişata bakılırsa "kazanacak" cevabına sahip sorudur. hırsızlığa razı insanlar yalana razı teröristlerin desteklenmesine razı enayi yerine konulmak zorlarına gitmiyor son kertede çocuk tecavüzlerine de razı görünüyorlar. öyle ise bunların daha da artmasını istiyorlar gözüken bu. bunun olmasının en birinci şartı da kuvvetler ayrılığının tamamen ortadan kalkması ki buda başkanlık sistemi ile olabilir ancak.

  öyle ise hayırlı olsun herkese..
  7 ... mel mel bakan gibson
 • bakireliği anlama yolları

  14.
  kendi g.tünüze 3 parmak genişliğinde bir değnek sokmaktır.

  bu nedir ya arkadaş.. illa öğrenmek zorundaysan sorarsın yalan söyleyeceğini düşünüyorsan zaten sanane. sevdiğine güvenmiyorsan bırak gitsin oda rahatlasın sende..
  9 -1 ... mel mel bakan gibson
 • ensar vakfı tecavüzcüsünün solcu olması

  4.
  yandaşlığın ve yalakalığının gereğini yerine getiren maaşlı ve tasmalı kişilerin kokularını yayan haberdir. bu yandaşların ipini biraz daha gevşetse sahipleri o manşeti atan dengesizler tecavüzcünün direkt olarak kılıçdaroğlu olduğunu bile yazarlar.. onlarca şehit verdiğimiz gün attıkları manşetler hala feto cehape eksenli olunca insan her türlü aptallığı bekler hale geliyor. bir de bunları alıp ciddi ciddi okuyan kitleler var düşün durumun vehametini. adamların dünyadan haber alma yerleri sabah, akit, atv falan..
  7 ... mel mel bakan gibson
 • hayatında hiç starbucks a gitmemiş insan

  1123.
  sabah sabah kulağımı çınlatan başlığa sahip olaydır. gitmedim ihtiyacını da hissetmedim kahveyi kendim yaparım yanımda olan insan varsa ona da yaparım içeriz nedir yani *
  5 ... mel mel bakan gibson
 • askerlik anıları

  418.
  bir çoğu sıkıntılı olan anılardır. esaret altındasın özgür değilsin ve genel kurmay başkanı olmadıktan sonra rütben ne olursa olsun emir altındasın. sana şunu yap denildiğinde yapmak zorundasın şunu vur denildiğinde vurmak zorundasın hatta kimse bir şey söylemese bile yapmak veya vurmak zorunda kalıyorsun.
  4 -1 ... mel mel bakan gibson
 • sevgilisi olan bir erkekle yatmak

  1.
  eylemi yapan kıza herhangi bir sıfat yapıştırmanın bir erkek olarak haddime olmadığı ama erkek için iki çift lafımın olacağı mevzudur. tabi ki erkek olarak hemcinsime giydirmem lazım ki bu pisliğe ileride kendim de imza atmayayım..

  bu mevzu meydana gelirse herkes kıza giydiriyor. türlü türlü sıfatlar yapıştırıyor. peki erkek ne olacak ? kız tek başına yatmıyor ya veya erkeği zorla soyup yatağa sokmuyor ya. samimi olarak en nefret ettiğim laflardan birisi "dişi kuyruk sallamaz ise erkek yanaşmaz" lafıdır. peki benim de tanıdığım yüzlerce erkek neden sürekli başkalarının sevgilileri karıları veya kızları ile alakalı ıslak fanteziler kuruyor.. neden hiç x kadın erkeğe tecavüz etti değil de 20 tane ayı birleşip x kadına tecavüz etti haberleri var..
  53 -5 ... mel mel bakan gibson
 • yeni şeyler getiriyorum