• malum anadolu vakfı

  160.
  şu "bir kereden bir şey olmaz"cılara inşallah ikinci üçüncü dördüncü ve devamındaki seferleri uygulamasını dilediğim taciz ve tecavüz yuvası yerdir.. ahlaksızlık inanılmaz boyutlara ulaştı artık hırsızlık ile başladılar savunmaya çocuk tecavüzünü savunur hale geldiler. yakında uzun ve ekibi ev ev gezip bunları savunanların kendilerine veya sevdiklerine bir şeyler yapsa onu bile savunacaklar diye endişe etmeye başladık sıradan insanlar olarak..
  5 -1 ... mel mel bakan gibson
 • kedilerin çok gereksiz hayvanlar olması

  1.
  insanlardan daha gerekli canlılardır. bir canlıya gereksiz diyebilmek için sana bir zararı olması gerekir bildiğim kadarı ile. kedileri seversen seni sever yemek verirsen yer vermessen ve sevmessen yanına yörene bile uğramaz. ama insan öyle mi. yan baktın diye canını yakar kendinde yok diye sende olanı çalar hiç tanımasan bile senin kötülüğünü ister.. bu durumda kedi mi daha gereksiz insan mı var sen karar ver..
  6 ... mel mel bakan gibson
 • ışid in eline düşünce yapılabilecekler

  7.
  kelime-i şehadet getirip elinde hiç silah olmasa bile hücuma geçmektir. müslüman olsan da olmasan da sonunun ne olacağı belli. o sebep ile saldırarak en azından şerefinle ölmeyi garantilersin. belki kurtulurum diye teslim olursan sonunda mürted damgası yiyip ne şekilde katledileceğin belli en azından kendini silah ile normal şekilde öldürtene kadar saldırmak en iyisi. belki yanında götürürsün bir kaçını da kim bilir..
  3 ... mel mel bakan gibson
 • 1 milyon lira verseler sevgilini paylaşır mısın

  7.
  "1 milyon liraya dibimizi mi dövdürüyoruz yoksa sevgilimizi mi paylaşıyoruz bir karar verin lan" diyerek sorgulamak istediğim mevzudur..

  ilk seçenek tartışılabilir kişiden kişiye bak ona yoğun itirazda bulunmak istemiyorum * ama ikincisi olmaz olamaz o ayrı bir katagoriye giriyor..
  4 ... mel mel bakan gibson
 • kumral yesil gozlu bronz tenli hafif kasli erkek

  19.
  elinizde var ise 1 adet rica edeceğim erkektir. hep dövmek istediğim tipi tarif etmişsiniz arayıp da bulamadım 30 küsür yıldır varsa gönderin *
  3 ... mel mel bakan gibson
 • gelmiş geçmiş en iyi yabancı dizi

  22.
  tek bir tane söylemek gerekiyorsa istisnasız oz dizisidir. oyunculukları, replikleri, hikayeleri ile gelmiş geçmiş en iyi dizidir gözümde. dizi dünyasına o kadar çok yeni oyuncu kazandırmıştır ki orada sürekli veya kısa süreli rol alıp kaybolup giden bir isim yoktur dikkat edilirse. her birisi gerek dizilerde gerek sinema filmlerinde sürekli karşımıza çıkmaktadırlar..
  3 ... mel mel bakan gibson
 • çoçukluğunuzda popüler olan şeyler

  9.
  grup vitamin, he man ve ninja kaplumbağalar çizgi filmleri, trt de yayınlanan mikropları ve ak yuvarların savaşını anlatan belgesel tadında çizgi film, ilk körfez savaşı sırasında yeni açılmış olan star 1 di o zamanlar ki ismi sanırım hatırlayamıyorum o kanaldaki robotlu bir dizi, yalan rüzgarı ve hayat ağacı dizileri, saddam hüseyin, baba buş(t), o mavi 10 lu kapsülleri olan oyuncak silah, mantar tabancası, horoz şeker, susam sokağı, nintendo, zeka testi solo test miydi neydi adı o, okul kantininde yenen kaya gibi sert simit ve yeşil cam şişeli fruko gazoz, rc kola, elvan gazoz, ilk okulun ilk senesinde giydirdikleri kara önlük, tecavüzcü coşkun ve gazozcu abimizin maceraları, malatyaya gidip yolda kaybolan tofaş arabaları ( bjk li abilerimiz marş bile yazmışlardı ) gibi şeylerdir.

  elbette daha yüzlerce şey var ama üzerinden çeyrek yüzyıl geçmiş hepsini hatırlamak zor..
  3 ... mel mel bakan gibson
 • türkiye de 8 buçuk milyar dolar rüşvet dağıttık

  2.
  muhtemelen gezicilere ve cehapelilere falan dağıtılmış olan paradır. yani ak yalakalara sorarsan bunu söyleyeceklerdir * onlar bu başlığa da uğramaz baştan söyleyeyim uğrarlarsa da dediğim gibi yazar keratalar..
  4 -1 ... mel mel bakan gibson
 • sevgilinin babası tarafından tecavüze uğramak

  7.
  entry nin sonlarına doğru inanılmaz bir aydınlanma yaşadığım mevzudur..
  2 ... mel mel bakan gibson
 • 6 nisan 2016 gran canaria galatasaray ob maçı

  5.
  13 farka kadar yenilmenin dahi galatasarayı finale taşıyacağı maçtır.

  gönül galatasarayın 10 sayıdan fazla fark yemeden yenilmesi dahil galatasarayın finale çıkmasını istiyor ama mantık 2000 yılında futbolda gelen uefa kupasını üstelik de sabaha kadar beraber kutlamasını yaptığımız uefa kupasının takip eden 16 sene boyunca sürekli bize karşı kullanılması sebebi ve galatasarayın taraftar kitlesini düşününce rakip ispanyol takımının 14 ve daha üzeri fark ile gs yi yenmesini istiyor..

  ne diyelim 16 senede bizi uefa kupasını beraber kutlamaktan her branşta rakibimizin yenilmesini arzulayacak hale getirenler utansınlar. renk fark etmeksizin..
  4 -1 ... mel mel bakan gibson
 • the walking dead

  2455.
  son 15 dakikası ile geren bir sezon finaline sahne olmuş dizidir.

  --spoiler--

  son sahne için tahminim eugene veya aaron ikilisinden biri gitti. son sahneyi bir kaç tekrar izledim negan rick in bizim bakış açımıza göre sağına yani rick in bakış açısına göre soluna doğru gidiyor. orada olanlar ise carl aaron ve eugene. carl ölmeyeceğine göre bu ikisinden biri gitti ki en kuvvetli ihtimal vedalaşır gibi sahneleri çok olan eugene.. çizgi romanı okuyanlara göre gidenin glenn olması lazım ama son sahne dolayısı ile şekil böyle gibi.

  --spoiler--
  4 ... mel mel bakan gibson
 • 49 milyon vatandaşın kimlik ifşası

  25.
  hala daha "omo okp korsotloro yopmos olobolor" diye konuşanların olduğu ifşadır. kardeşim bir hükümet düşün ki kötü olan hiç bir olaydan mesul olmasın ama yapmak zorunda olduğu hizmetleri yaptığı için böyle mal değneği gibi takipçileri tarafından tapınılsın. ülke dışarısından hangi ülke olursa olsun oralardan azcık kafası çalışan her insana sorsan anlatsan durumu bunun çok aptalca bir şey olduğunu ve mümkün olamayacağını söyler ama maalesef ki biz canlı canlı şahit oluyoruz ve birlikte yaşamak zorundayız bu andavallar ile..

  ümit ediyorum ki bu ifşanın devamı da gelir de şu yalakalık yapacam diye aklını kaçıranların mabadlarının resimleri de ifşa olur bundan sonraki hayatlarını sırtlarını duvara vererek gezmek zorunda kalırlar. bu nedir ya..
  3 -1 ... mel mel bakan gibson
 • o kadar ırk içinden kürt olarak doğmak

  2.
  5 küsür milyar yıllık dünya tarihinde malum parti iktidarına ve malum şahıs ile aynı döneme denk gelmek yanında ödül gibi kalacak olan mevzudur..
  1 ... mel mel bakan gibson
 • ak parti ye akp diyen haysiyetsizler

  3.
  şahsen akp değil de a.k p dediğim için şahsım adına sıkıntı yaratmayan mevzudur..
  3 ... mel mel bakan gibson
 • pide çalan suriyeli çocukları dövdüler

  23.
  burada duyar kasanları çok değil allah ömür verirse 10 sene sonra görmek istediğim bir başlığa konu olmuş mevzudur. lan çocuk dövülmez bizler de biliyoruz sizin kadar lakin burada durum artık çocuk mevzusundan çıktı sizin anlamadığınız mevzu bu. bu çocuklar 8-10 sene sonra senin benim gibi yetişkin adamlar olacaklar güçleri kuvvetleri yerine geldiğinde neler olabileceğini az çok tahmin edersiniz eğer bugünden bunlara dur denmez ise..

  adamların kimlikleri yok geçmişleri belli değil gelecekleri hiç belli değil. bunları dövenlere değil bunları getirip başı boş şekilde sokaklara salanlara kızın biraz. kızın ki devamı gelmesin gelmiş olanları da toplu bir yerde tutsunlar..
  5 ... mel mel bakan gibson
 • ekmeğin karneyle alındığı günlerden yakınan tip

  2.
  aklı bayağı bir karışık olan ak mantarlardır. çoğu ergenlikten yeni çıkmış tiplerdir. "cehape iktidar iken camiler ahır yapılıyor camiye gidemiyorduk cumaya gidenleri fişliyorlardı" gibi aklın almayacağı replikleri de söylemekten beis görmezler. sonra dersin ki chp en son 50 sene önce iktidar olmuş senin yaş daha 20 falan dersin ortama bir south park sessizliği çöküverir..

  gene bu kesim henüz daha askerlik vazifesini bile yapmamıştır batıdan doğuya doğru gittiği en uzak nokta ankara falandır ama vatan millet kurtarmaya gelince senden benden daha bilgilidir..
  3 ... mel mel bakan gibson
 • yaran aktroll replikleri

  18.
  17-18 yaşında olan bebelerin "eskiden ekmek almak için sıra beklerdik" " hastanelere elimizde karne ile giderdik" " eskiden asfalt yol yoktu toprakta araba kullanılıyordu" gibi söylemlerinin başı çektiği repliklerdir. lan yaşım 34 ben görmedim bu dediklerini ama bu kamiller 18 yıllık hayatlarında sanki başka iktidar görmüşler gibi bunları söylüyor yaşamışlar gibi.

  yetişkinleri daha fena gördüğün yerde depar atarak kaçman lazım..
  10 -1 ... mel mel bakan gibson
 • hayatta en çok neyden kaybettiniz

  22.
  cevabının basit olarak "çabalamamak" olduğu sorudur. her birimize meziyetler veriliyor yaratılırken. ortada ruh denilen bir gerçek var. burada iyi bir insan isen bu senin başardığın bir şey değil o erdemin sana verilip verilmediği ile alakalı bir şey. keza zeka da öyle vicdan da öyle diğer tüm özellikler de öyle. sana düşen bu sana verilen şeyleri çaba göstererek daha üst seviyelere çıkarmak. benim kendi içimdeki sıkıntı da bu. hiç bir zaman gösterdiğim çabadan daha fazlasını göstermedim sanki gelişebilmek adına. işin tuhafı binlerce insan tanıdım ömrüm yettiğince tanımaya da devam edeceğim inşallah. o tanıdıklarımın hiç birisinde de bu çabayı göremedim. sanırım insan olarak kendimizi daha üst levellere çıkarmak için çaba harcamıyoruz bir türlü..
  3 ... mel mel bakan gibson
 • the panama papers

  15.
  içerisinde bir çok siyasinin olduğu söylenen belgeler. artık ülkesinde koyun sayısı az olan ülkelerde köklü değişiklikler beklemeye başlayabiliriz..

  bizi karıştırmayın olm koyunu az olan dedik..
  6 ... mel mel bakan gibson
 • damarların çok belirgin olması

  5.
  aşırı sinirlendiğim zaman bünyemde meydana gelen doğa olayıdır. millet hulk zannetmeye başlamıştı bir ara. şişiyor da şişiyor sanki az sonra üstümü başımı parçalayıp dönüşecekmişim gibi oluyor *
  diğer normal şartlarda bildiğim kadarı ile zayıflıktan meydana gelen bir şey. yer yer hakikatten beyaz ten üzerinde güzel bir görüntü oluşturur. ama benimkisi güzel değil ben bile korkuyorum lan nabız gibi atıyor bir de tövbe..
  3 ... mel mel bakan gibson
 • yeni şeyler getiriyorum