• cumhurbaşkanı na hakaret maddesinin iptali

  7.
  hakaretin tanımının yapılmasının daha mantıklı olacağı eylemdir. makamda oturan kişiyi bende sevmiyorum lakin hakaret etme hakkım bir birey olarak yok. sadece ona değil hiç bir bireye yok..

  lakin onun da artık eleştirilebilir olduğunu bilmesi lazım. kendisi ile aynı fikirde olmayan herkesi mahkemeye veriyor ergen sinir sahibi genç arkadaşlar gibi. buna bir dur denmesi lazım artık. bir insanı rencide etmeden eleştirdiğin için hakim karşısına çıkmak kadar aptalca bir şey yaşantım boyunca görmemiştim sağolsunlar bol bol gösteriyorlar bize..
  1 ... mel mel bakan gibson
 • anıra anıra ağlatan filmler

  10.
  yerli film olarak elbette canım kardeşimin liste başı olması gereken ankettir. yabancı film olarak belki filmin tamamı olmasa da brave heart isimli baş yapıtın malum işkence sahnesi ve onca acıya rağmen idealinden vazgeçmeden özgürlük diye bağırdığı hemen akabinde ise ellerinden alınan eşinin kalabalığın arasından gülümseyerek geldiği sahnedir.. ilk 10 izlememde falan çok ağır etkiler yaratmıştır bünyemde. hala daha denk gelir de izlersem o kısımı ileriye sarıyorum ne yalan söyleyeyim. insanı etkiliyor film olduğunu bilsen bile..
  1 ... mel mel bakan gibson
 • müslümanlardaki canlı bomba olma salaklığı

  6.
  cehaletin getirdiği sonuçlardan en belirgin olanıdır. okuma ve araştırma gibi meziyetleri olmayan kırsalda yetişmiş tiplerden çıkar genellikle bu bombacılar. kendilerine söylenen şeylere inanırlar doğru olup olmadığını araştırmazlar. kalanı da zaten uyuşturucu ile hallediyor bunları yönlendirenler malum..

  bizim nüfusun bayağı kalabalık bir kısmı da akıllarını kullanmıyor malum. zaman içerisinde vicdanlar da körelince bu canlı bombacılar kadar korkunç işlere girişmeye başlamışlardır. her gün haberlerde görüyorsun işte cinayetler vs. öyle korkunç şekillerde cinayetler işlenmeye başladı ki en babayiğidi benim diyen adamı bile endişelere sevk eder. cehalet böyle bir şey işte vicdanı da kaybedince işin bitiyor..
  4 ... mel mel bakan gibson
 • abdullah öcalan ın ölmeme sebebi

  0.
  kötülerin uzun yaşıyor olması gerçeğidir. bir çok ızdırabı bu dünyada çekmeden canı alınmıyor malum. darısı hırsızların, tecavüzcülerin, yalancıların, iftiracıların, diğer katillerin de başına. böyle "uzun" uzun yaşasınlar soylarının kuruduğunu görsünler her türlü hastalığı çeksinler ve önce kulların elinde yargılanmayı yaşasınlar..
  1 ... mel mel bakan gibson
 • mart ayında grip olmak

  2.
  uzun senelerdir başımıza gelen can sıkıcı durumdur. "mart camdan baktırır kazma kürek yaktırır" sözünü doğrular nitelik de bir çoğumuz tüm kışı hastalanmadan geçirip mart aylarında yataklara düşeriz ülkecek..
  5 ... mel mel bakan gibson
 • sekreter kıza kahve getirtirmek

  2.
  ömrü hayatımda 1 kere "kadın" sekreter görmüşlüğüm olmadığı için yapamadığım eylemdir. ahdım büyük eğer ki ölmeden denk gelirse hergün kahvesi çayı benden. bıktım la hemcinslerim ile çalışmaktan 20 yıldır içim karardı..
  4 ... mel mel bakan gibson
 • denize cübbeli mi düşse kurtarırsın mısıroğlu mu

  1.
  büyükcene böyle attığında direkt dibe batırabilecek ağırlıkta iki kaya aramam ile neticelenecek olan mevzudur..
  3 ... mel mel bakan gibson
 • ankara soğuğu

  545.
  kış aylarında hatta mart nisan aylarında bile ankaraya gitmem gerektiğinde içimden bir şeylerin kopup gitmesine sebep olan soğuktur. arkadaş bir çok şehire gittim geldim hala da gidiyorum lakin ciddi ciddi bu ankaranın soğuğu gibisini ne gördüm ne duydum. sabah erken saatlerde sokağa attığınız ilk adımda suratınıza vuran o ayaz anlatılamaz illa yaşamanız lazım. diğer şehirlerde de üşüyorsunuz ama bu başka bir şey çok tuhaf geliyor bana.
  4 -1 ... mel mel bakan gibson
 • sikerim böyle hayatı deyip salçalı ekmek yemek

  6.
  lise yıllarında sıklık ile yaptığımız eylemdir. tüm parayı sigaraya gömünce geriye sadece salçalı ekmek parası kalıyordu..
  3 ... mel mel bakan gibson
 • jon snow

  2.
  amerikanın yüzyıllar sonra yeniden keşfedilmesine sebep olmuş teoridir..

  (bkz: baran 14 yaşında arkadaşları ona einstein diyor)
  3 ... mel mel bakan gibson
 • ensar vakfı başkanının iğrenç iftiraları

  2.
  tecavüzcü bir kuruma yakışacak cinsten hareketler sergileyen potansiyel bir tecavüzcü söylemleridir. kendi yandaşları bile biliyor artık neyin ne olduğunu. bataklığa girdikten sonra çırpınmak neye yarar en fazla daha da dibe batarsın..
  3 ... mel mel bakan gibson
 • 1 hafta aralıksız a haber izlemek

  4.
  tamamen köse bir birey bile olsanız 1 haftanın sonunda gür gür badem bıyıklarınızın olması ile neticelenir. len ben 10 dakika tahammül edemiyorum 1 hafta nedir ya.. hani yandaşlığın yalakalığın yalancılığın bile bir sınırı olmalı bunlar tüm tabuları yerle bir ediyorlar.
  3 ... mel mel bakan gibson
 • mühendislerin çirkin olması

  2.
  "o kadar hesap kitap formül işlerine girip temrinler arasında boğulsanız sizler de acuzeye dönerdiniz" tezimi sunacağım mevzudur.. kardeşler zor bu meslek çok zor öyle kolay bellemeyin. mezun olup da kafasında saç kalan veya gözleri bozulmayan kişi sayısı çok azdır. özellikle makine mühendisleri. fakülteye başlarken sırma sırma sarı saçları masmavi ve sağlam gözleri olan arkadaşımın 5 sene içerisinde kafasında saç kalmadı o çakmak çakmak bakan mavi gözleri şimdi gözlük ardında yarım fer ile yanıyor..
  3 ... mel mel bakan gibson
 • askerde silahı yere düşürmek

  4.
  doğuda askerlik yapıyorsanız başınıza gelmesinin çok çok çok zor olduğu olaydır. silahınız ( klişe tabir olacak ama gerçektir ) sizin bir uzvunuz gibi olduğundan kolunuzu veya bacağınızı düşürmenizin mümkün olmadığı gibi silahınızı da düşürmeniz mümkün olmayacaktır.

  tehlikesiz bir durumda iken yaparsanız ama kum tepeciği oluşturup namlusu gök yüzüne gelecek şekilde dik vaziyette koyulup dakikalarca selam verdirtirler yada başka atraksiyonlara sokabilirler o yüzden düşürmeyiniz *
  9 ... mel mel bakan gibson
 • seninle özel bi şey konuşmak istiyorum diyen kız

  2.
  her seferinde istisnasız erkek için beklentilerin dışında gelişen muhabbettir.. şimdi bizim güdükler bekliyor ki kız "hadi sana gidelim kanırt beni" diyecek zannediyorlar lakin sonrasında muhabbet hiç beklenmedik yerden çıkınca erkek bireyimizin libidosu da magmaya doğru ivme kazanıyor tabii ki..

  şahsım adına henüz böyle bir kıza rastlamadım zaten. genelde yolda karşılaşırsak yollarını değiştiriyorlar selam versem çığlık atarak kaçışıyorlar o yüzden problem yok *
  5 ... mel mel bakan gibson
 • akp nin çocuk istismarı komisyonunu kurdurmaması

  5.
  ucu kendisine değecek hiç bir komisyonu kurdurmaması ile aynı sebeplere dayanan olaydır. ulen adamlar ailecek her hafta plaket alıyorlar konuşmacı olarak katılıyorlar o şer yuvasına ne komisyonu ? paralel diye kükrüyorlar 2 senedir meclise önerge veriyor araştırılsın diye akp nin oyları ile reddediliyor.

  ekmek kafalılar halinden memnun ama düşerler az sonra başlığa izle bak..
  7 -1 ... mel mel bakan gibson
 • kanser diye gidilen doktorun faranjitsin demesi

  2.
  bire bir aynısını yaşadığım olağan üstü kamillik barındıran olaydır. gırtlak kanseri olacam oluyorum oldum diye diye doktora gidip faranjit tespiti ile çıkarak tozlu içeceklerden, aşırı sıcak vea soğuk içeceklerden, baharatı bol yiyeceklerden uzak durulması nasihatlerini alarak neşe içerisinde çıkmıştım hastaneden..
  3 ... mel mel bakan gibson
 • erkeklerin berber sadakati

  8.
  7 yaşımdayken sokağımızın köşesinde dükkanı açan ve akabinde ardı ardına 25 yıl sürekli aynı berbere giderek destek verdiğim sadakattir. ta ki hayın berber geçen sene kapatıp gidene kadar. üşüyoruz reyiz...
  5 -1 ... mel mel bakan gibson
 • reza zerrab ın tutuklanmasına sevinen hayin

  2.
  trollük maaşı sekteye uğrayacak bir gılın serzenişine benzeyen söylemdir. merak etmeyiniz yalayacak "organlar" her daim olacaktır siz yeter ki dilinizi sıcak tutunuz..
  5 ... mel mel bakan gibson
 • 21 mart 2016 reza zarrab ın tutuklanması

  87.
  ilahi adaletin er yada geç tecelli ettiğini hatırlatan mevzudur. ama sadece bu tosun ile bitmemeli bu mevzu. ülkedeki iş birlikçisi siyasilerin hepsi hakkındaki gerçekleri açıklar inşallah abd hükümeti. hoşl bizim ekmek kafalılar gene inanmaz gene paralel der montaj der sondaj der ama içten içe bilecekler nasıl da harama bulaştıklarını..

  siyasilerin kirli olduğu aşikar eninde sonunda onlara da sıra gelecek. sonra bu içimizdeki ( özellikle sözlük içerisindeki ahlaktan yoksun kişiler ) hırsız sever haramzadelere de sıra gelecek. kul elinden gelmese bile yaradandan gelecek illa..
  4 ... mel mel bakan gibson
 • yeni şeyler getiriyorum