• bir anda gelen tükenmişlik hissi

  3.
  dün akşamdan beri bedeni ve ruhu saran hislerdir. birikmişse demek ki bayağıdır bir anda gelmiş gibi oldu ama zaman geçtikçe birikmişlik üzerinden olduğu anlaşıldı. hayat yorucu bedenimiz idare ediyor ruhumuzda o idareyi iyi gibi algılıyor sonrasında beden isyan edince ruhta farkına varıyor.
  #37557059 :)
 • 65 yaşında tıp okumaya başlamak

  3.
  emeklilik ile çakışacağı için mesleğe başlamadan sona erecek olan maceradır.
  #37557022 :)
 • bir sözlük yazarından hoşlanmak

  133.
  #37556999 :)
 • yaptığı iyiliği sürekli söyleyen tipler

  37.
  yılda 1 defa iyilik yapan tiplerdir. o da sürekli konuşulsun isterler ki çok görünsün.
  #37556853 :)
 • şaka maka yazın bitmesi

  46.
  tespiti yapanlardan ufak bir ricada bulunmak istediğim doğa olayıdır. şu güneşe de söyleyin yazın bittiğini ve sivri sineklere de..
  #37555835 :)
 • meral akşener in partisine oy verecek yazarlar

  3.
  kendisini türk milliyetçisi ve atatürkçü olarak betimleyip boşnak bir hanıma oy vermeyin şeklinde yaklaşılan olaydır. peki sizler kime oy veriyorsunuz bu kadar milliyetçi ve atatürkçü iseniz ?  ne tuhaf tiplerle bir arada yaşamak zorundayız ya rabbim..
  #37555812 :)
 • açık oy veriyormuş gibi yapıp eksi vermek

  2.
  #37555415 :)
 • fenerbahçe nin kötü gidişinin sorumlusu

  3.
  sahaya takımı kimler çıkartıyorsa ( aziz aykut vs ) onlardır. sahaya çıkan takımda kaleciyi çıkart geri kalanların yarısı ön libero.. oyunu kimle kuracaksın kimle kanat bindirmesi yapacaksın golü kim atacak ? lan bari kadıköydeki maçlara çift forvet çıkılsın oraya para ve zaman verip gidenleri basur etmenin mantığı nedir..
  #37555201 :)
 • burak yılmaz ın gol kralı olması

  2.
  sniperlar rahat bırakırsa gerçekleşecek olan mevzudur.

  http://video.uludagsozluk.com/v/burak-yılmaz-ı-sahtekar-gösterme-çabaları-106912/

  #37549819 :)
 • sözlük yaşlıları ne zaman ölür sorunsalı

  12.
  her ne kadar titoşun ( totonok ) davşanlarında gözüm olsa bile allah gecinden versin dedirtmiş mevzudur. nasıl olsa o davşanlar benim olacak..

  adam toprak ağası tarlaları var emrinde çalışan marabaları var ırgatları var. milleti işsiz koyacaksınız durduk yere * şakası bir yana allah tamamına uzun ve sağlıklı ömürler versin sevdikleri sevenleri vardır hayat zaten kısa. 40 ı geçmekse kriter an itibari ile 4 sene sonra aralarına katılıyorum birazda kendim için yazayım dedim çaktırmayın..
  #37548961 :)
 • t a r z

  33.
  her ne kadar şiddete karşı olsak bile silik ile beraber kemerleri çıkartıp bir güzel dövselermiş keşke diye iç geçirten uçmuş tiptir.  kimse trollük yapıyordu falan demesin. iğrenç iç dünyasını buralara kusanlara trol falan denmez içlerindeki irini akıtıyorlar sadece herkese açık olan bu platforma. eksi oy toplayacağım diye ne kadar aptal aptal şeyler yazılıyor buralara insanın midesi kaldırmıyor artık.. kendi anasına kız kardeşine laf söyleyenler bile var. dışarıda birisi söylese adamı öldürmeye kalkarlar buraya gelince meze yapıyorlar bunları..
  #37548876 :)
 • bizim yanımızda teröristler yok

  2.
  söyleyene değilde alkışlayanlara 2 çift laf söylenmesi gereken söylemdir. bu kadar kör ve cahil nasıl olunuyor anlamak mümkün değil. 11 sene cemaat ile 2 sene pkk ile aynı masada oturanlar nereye gittiği belli olmayan tırlar dolusu silahları gönderenler kimler zannediyorlar ki alkışlıyorlar bu söylemleri anlamak mümkün değil..
  #37548813 :)
 • adalar yunanistan a verilirken kemal ne yapıyordu

  3.
  https://www.karikaturduny..._3f7210.jpg?itok=ML0peeje

  keşke kullanaymış dedirten söylemdir..
  #37548476 :)
 • tekrar başlasa izlenecek diziler

  117.
  #37548204 :)
 • uludağ sözlük en bilgili yazarlar listesi

  2.
  http://www.iskur.gov.tr/
  #37548127 :)
 • jon snow

  529.
  dizi kanalının dizinin çekilmesine sebep olan kitabın yazarını nihayet dizginlemesi sonucu hala faaliyet gösteren game of thrones karakteridir.  adamı dizginlemeseler ne jon kalırdı şimdiye ne daenerys..
  #37546742 :)
 • konyaspor un cezasını hafifletmek

  2.
  neden tff başkanı veya hiç olmadı spor bakanı değilde başbakanın sözünü verdiğinin ilgimi çektiği şeydir. izmir marşı için "spora siyaset karıştırılıyor" diyenlerden cevapta beklemesin kimse. onlar bu game of thrones dizisindeki faceless man karakterleri gibiler sadece bunların hakikatten yüzleri yok. işlerine gelen şeyleri yazarlar işlerine gelmeyen şeyleri görmezler bile. çok güzel aptala yatıyorlar o yüzden hiç boşuna şey etmeyin..
  #37546720 :)
 • avrupa bizi kıskanıyor vergisi

  1.
  sabah sabah açılan bir başlığı görmem ile bir anda aklıma yatmış olan vergidir. yürürlüğe girmeden isim hakkını alayım belki telif melif ayağına çıktığı zaman bu vergiden muaf olurum üstüne 3-5 de bir şeyler atarlar hesabı şark kurnazlığı yapayım dedim. millet ak trollük adı altında cep harçlığını çıkartırken bizlerin neyi eskik. koskoca avrupanın bizi kıskanması bedavaya gelmiyor belli maliyetleri var verginin amacı bu maliyetleri karşılamak elbette. dask ( zorunlu deprem sigortası ) ödemeleri gibi amacının tamamen dışında "gene" duble yollara falan harcanabilir. çok fonksiyonlu vergi olacak.

  yetkililerin yapması için konuşma metnini de hazırlayacağım ilk fırsatta. korumalar tarafından patates edilmeden onları aşıp kendilerine iletebilirsem tabi.. bu danışmanlarda iş yok hep abidik gubidik şeyler yazıp veriyorlar önlerine okusunlar diye. takipçileri memnun ne söylenirse söylensin bence bu vergiye de itiraz etmeyeceklerdir.
  #37546417 :)
 • avrupa bizi kıskanıyor 206 vergi

  2.
  başlığı okuyunca "avrupa bizi kıskanıyor vergisi" adı altında yeni bir vergi çıkartıldığını zannettiğim mevzudur. yaparlar mı ? yaparlar vallahi..

  düşünsene miting alanında malum şahıs "kardeşlerim biliyorsunuz avrupa bizi kıskanıyor ancak bu öyle bedavadan sağlanan bir şey değil o yüzden vergi alacağız" şeklinde söylüyor ve kalabalıktan çılgıncasına alkışlar yükseliyor göz yaşları eşliğinde..
  #37546337 :)
 • yazarların ruh halini anlatan görüntü

  2219.
  #37546294 :)
 • yeni şeyler getiriyorum