• galatasaray ın üzerinde oynanan oyunlar

  22.
  yerli ve milli oyunlardır.

  --spoiler--

  hakemlerin en çok kıyak geçtiği takım beşiktaş. ikinci fenerbahçe.

  --spoiler--

  sevgili jimmy ters manyel yapıp yüzümüzü güldürmüş gene sağ olsun * sıralamada uzak ara 1.galatasaray.. beşiktaş ve biz ancak çok uzak geride 2.lik mücadelesi veririz.
  4 -1 ... mel mel bakan gibson
 • fatihin fedaisi kara murat nasıl biridir

  4.
  mitoz bölünebilen bir karakterdir.

  - kara murat hanginiz uleynnn
  + kara murat benimmm
  + hayır benim
  + hayır benim
  + hayır benim
  + hayır benim

  şeklinde uzayıp gidiyor. adam 1 iken 1000 oldu bir anda.
  1 ... mel mel bakan gibson
 • alttaki yazarla ne yapmak isterdin

  50.
  üste taşımak isterdim. bu kadar entryde en altta kalmış yazık.

  lan bu arada ben en altta kaldım şu durumda..
  ... mel mel bakan gibson
 • seviştikten sonra kaybolan erkek

  63.
  gizli gizli ışınlanmayı icat etmiş erkektir.

  sevişmiş kadın : aşkım çok iyiydin yaa
  sevişmiş erkek : sen de öyleydin bitanem
  sevişmiş kadın : artık ailem ile tanıştırsam seni diye düşünüyorum aşkilotoşkom
  sevişmiş erkek : scottie beni ışınla
  scottie : zzzuwwwwwwww
  sevişmiş kadın : yarın bize yemeğe gelsene aşkım hem annemle tanıştırırım seni ? selami neredesin nereye kayboldun selamiiiii boynun altında kalsın gene mi kayboldun altında donla..
  3 -2 ... mel mel bakan gibson
 • serenay sarıkaya nın bikinili görüntülenmesi

  3.
  bir nebze hoppicik yaptırmıştır. tam bir hoplatma değil ama.

  o değilde 2.kareyi çekerken sağ çaprazda eleman. 3.kareyi çekerken tam açıyı yakalamak için serenayın tam arkasında konuşlanmış. ben sürekli boşuna ayakkabının bağı çözülse eğilmeye çömelmeyeceksin bu ülkede demiyorum. eleman doğru noktayı görüntüleyebilmek için yerini bile değiştirmiş. ne bu şimdi ? araştırmacı gazetecilik hemi..
  2 ... mel mel bakan gibson
 • aşçıların genelde şişman olması

  3.
  yaptığı her yemekten birkaç kez tadım yaptığından olabilir. adam 1 menü çıkartıyor mesela tadına tuzuna bakmak için pişirmenin her aşamasında 1 veya 2 kaşık alıyor. günde kaç menü çıkartıyor allah bilir. ee tadına baktıkça acıkıyor garibim.

  lan askerde bir ara dönemde yani acemi yokken dedim "aylardır açız şurada gideyim gönüllü ayağına biraz mutfakta takılayım" 1 haftada 2-3 kilo falan almıştım. tüm gün yemek pişiyor ne kadar yersen ye doymuyorsun anasını satayım.

  ben : oha köfte pattis mi var lan bugün ?
  yemekhane çavuşu : he abi köfte patates var
  ben : dur bir tadına bakayım iyice bişmiş mi tuzu iyi mi
  yemekhane çavuşu : tam ekmeğin arasına koyup mu bakıyorsun abi ?
  ben : tabi lan iyice emin olmak lazım
  yemekhane çavuşu : abi bari 20 tane değil 10 tane falan koy millete kalmayacak..
  3 ... mel mel bakan gibson
 • fakir ailede doğup öksüz ve yetim kalmak

  3.
  milyonda bir bile olsa büyük bir başarı hikayesine dönüşebilecek durumdur. düşünsene çocukluğun fakirlik içerisinde geçiyor. hatta fakirde değil fasfakir. sonra anneni ve babanı da kaybediyorsun. hem fakirsin hem yapayalnız. buradan ayağa kalkarsan zaten sonra bizzat üzerine gök taşı düşse genede bir şey olmaz sana. buradan çıkıp misal aşırı varlıklı bir insan haline gelebilirsen belki dünyayı olmasa bile yaşadığın ülkeyi çok daha iyi bir yer haline getirebilirsin. tabi insanın doğası böyle bir başarıya imza atanlar zaten azlar ve genelde "ben çok çektim diğerleri de çeksin banane amk" kafasına giriyorlar.
  2 ... mel mel bakan gibson
 • rte ahmet kaya dostluğu

  4.
  biz muhalifler tarafından bilinen dostluktur. ama bir kesim var ki onlar böyle olaylar kör sağır dilsiz oluveriyorlar..

  (bkz: akp lilerin uğramadığı başlıklar)

  ahmet kaya başlığına veya adı ile açılan başlıklara bakın. ağır küfür edenler var kendisine ve sevenlerine. ama bu başlık 5 yıl dursa 5 yıl 1 kere bile uğramazlar. en cahil cesaretine sahip olan gelir "ama megri megri dimi" diye veya "kılışdaroğlu yaaeaeaea" diye saçmalar gider.
  2 ... mel mel bakan gibson
 • biden in sözcüsünün rte ye verdiği ayar

  2.
  aşırı üzmüş ayardır.

  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2133448/+

  (bkz: dünya lideri)
  3 ... mel mel bakan gibson
 • cumartesi yasağı

  4.
  istanbulda artık olmayandır. aferin lan 20 senelik iş hayatımızda ilk defa cumartesi mesaiye gitmiyorduk ne güzel onuda aldınız elimizden. şimdi o virüsü toplayıp fıs fıs yapıp milletin suratına fıslasak kim suçlayabilir lan bizi..

  şaka elbette ama en azından nisana kadar devam edeydi şu yasak iyiydi. millet evinde ossura ossura uyurken kalkıp işe gitmek çok zalimlik gibi geliyor lan. biz de evimizde sıcak çay için yumurtamızı çıtı çıtı soyup yiyeydik ne olurdu.
  2 ... mel mel bakan gibson
 • 6 mart 2021 beşiktaş gaziantep fk maçı

  8.
  beşiktaşın 2 farklı kazanacağı tahmin edilen maçtır.

  bir gs linin fenerbahçe veya beşiktaş ile alakalı "penaltı ile kazanırlar hakem ile kazanırlar" demesi çok tuhaf duruyor. ankaragücüne ezile ezile yenildikten sonra her zamanki gibi başkanından teknik direktörüne yöneticisinden futbolcusuna kadar fenerbahçeyi hedef gösterip ilk maçta ( antalya ) hakemin canımıza okumasına sebep oldular ama doyamıyorlar. şimdi beşiktaşı tefe koyacaklar akılları sıra..
  6 -1 ... mel mel bakan gibson
 • 250 bin dolara vatandaşlık satan ülke

  6.
  perakende olarak türkiyedir, ülkemizdir. perakende ne demek ?

  suriyeli veya oy potansiyeli olan arap isen beleş (bkz: agaya beleş)
  katar gibi zengin arap ülkelerinden ise yatırım yapacaksın
  ümmetten değilsen nakit para

  şeklinde. yıllardır kafa açıyorlar adaları yunanlara verdiler vatan hayinleri bilmem ne diye. adamlar ülkenin tapusunu araplara verdi el altından ama büyük resim uzmanı seçmenleri bir şu resmi göremiyorlar nedense. iş yaptığımız her 5 suriyeliden 3 tanesinin türkiye cumhuriyeti nüfus cüzdanı var..
  8 ... mel mel bakan gibson
 • börek yapan kızlar için squat yapan kızları üzmek

  7.
  squat yaparken aynı anda börek yapan kızları etkilemeyecektir. otururken unla yumurtaları çırpar kalkarken tasın içine döker. otururken tepsiyi yağlar kalkarken fırına verir gibi.
  2 ... mel mel bakan gibson
 • dede yaşında tiplerin sözlükte yazması

  2.
  sözlüğün minik sırtlanları için iyi bir durumdur.

  o sondaki 2006 doğum tarihi mi len...
  9 ... mel mel bakan gibson
 • bir sözlük yazarıyla kıymalı pide yemek

  3.
  istanbulda gerçekleştiriliyorsa hem kazık yemek hemde reflüye yelken açmaktır. bizim buralarda kıymalı pidenin içerisinde kıyma yok komple soğan.

  yok mu şöyle pideciye gidince "aşkoloşkolotom kıymalı söylemeyeliğğmm içinde kıyma yok peynirli yiyeliğğğmm" diyecek bir hanım bağyan kadın kişisi.
  1 -1 ... mel mel bakan gibson
 • 47 cm bicepsi olan erkek

  2.
  sıkmadan pazusu 47 cm olan erkek karşısında aciz kalır. benimkisi ıslak 53 cm geliyor.
  ... mel mel bakan gibson
 • biraz öpüşelim giderim

  3.
  çilingire de hallenip hallenmediği merak edilmiş tiptir. hani komşu yüz vermeyince çilingire sarmıştır bu abazanlık ile.
  3 -1 ... mel mel bakan gibson
 • 5 lira çekmek için atm önünde sıra bekleyen kızlar

  13.
  sosyal deney yapan kızlardır. bazen denk geliyorum 10 dakika kadar atm nin tuşlarına basıp duruyorlar. zannedersin ki fbi nin cia nın falan bilgisayarlarını hackliyorlar. ulan 4 tane sıralı işlem yapacaksın altı üstü. 4 defada hallediliyor para çekme işi. bekliyorsun bekliyorsun yok. bitmiyor. o kartı çıkartıyor atm den cüzdanından başka kart çıkartıyor gene aynı işlemler. millet arkada ramazan pidesi kuyruğu oluşturmuş bekliyor..

  nihayetinde işlemi bitiriyor "iş hanımı" ablamızın. bir bakıyorsun ki 20-40 lira arası parayı canhıraş şekilde cüzdanına sokmaya çalışıyor.. parayı küçümsemek değil buradaki mevzu. neticede meblağı ne olursa olsun üzerinde atamızın resmi var hepsi değerli. ancak 20 dakika sürecek işlem değil lan bu 20-40 lira para çekmek.

  bazen mesele saçma sapan iyice uzayınca "bugün biter mi" diye soruyoruz istemsizce. ters ters bakıyorlar. "müsaade edin bir para çekelim siz sonra gelir oynarsınız" diyoruz o zaman daha çok kızıyorlar.. ulan güzergah üzerinde o bankanın tek atm si o ve sen 200-300 lira para çekeceksin altı üstü ama katlanmak zorunda olduğun eziyete bak. 3-4 tane kart sokup çıkartanlar oluyor bazen. tüm sülalenin kartlarını toplayıp gelmişler.
  1 ... mel mel bakan gibson
 • mesut özil

  2496.
  2-3 haftadır iyi bile dayanmış futbolcudur. şu anda aktif futbolcular içerisinde dünyanın en iyi 10 futbolcusundan bir tanesini alıyoruz ve adamdan orta sahada pres yapmasını defans ile forvetin arasında köprü olmasını istiyoruz..

  bu adam misal real madride gittiğinde rahat oynasın diye sağına soluna ve arkasına koşan, mücadele eden adamları serpiştirdi koskoca real madrid. biz ne yapıyoruz ? mesut bunları da yapsın istiyoruz. o kadar para verdik dimi yapsın yani.. zihniyet böyle oldukça mesuttan da verim alamayız.
  -1 ... mel mel bakan gibson
 • varank reisin aslında 16 yaşında olması

  3.
  fiziken olması mümkün değildir. kast edilen eğer başka yönlerden 16 yaşında ise kavgada söylenmez valla..

  (bkz: ortalığı kızıştırmak)
  2 -2 ... mel mel bakan gibson
 • yeni şeyler getiriyorum