• dizlerini karnına çekip ağlayan aldatılmış erkek

  23.
  tamamının dizlerini karnına kadar çekip çekemeyeceğini ( türk kası denen bir şey var malum ) bilemediğim ancak çömelip ağlayan erkeklerdir. ekseriyet ile yalnızken yapılır peşinden korkunç bir baş ağrısı onun peşinden inanılmaz bir rahatlama getirdiği rivayet edilir.
  #37007206 :)
 • totonok folmondoko boton gomo

  621.
  artı oy butonunu bozmuş yazardır. entirileri açık oyladı sözlük bozuldu..

  3 günün kaldı tito o davşanlardan bir tanesi benim olacak..
  #37007064 :)
 • reis in diyanet işleri başkanına verdiği ayar

  4.
  bütçesine yüzde 10 ile yüzde 20 arası artışı beraberinde getirecek kutlu ayardır. bu işler böyledir 15 senedir öğrenemedi bu insanlar hala. minareyi çalmadan önce kılıfı hazırlarlar mutlaka.
  #37003993 :)
 • uludağ sözlük tabuları devirme timi

  5.
  tahsilatları işçilerin yapıp işverene aylık para vermesi fikrim ile katılmak istediğim yıkıcı timdir. bu patron milleti arap gibi yağı bol bulunca farklı değerlendiriyor işçi denilen biz ırgat takımı ise paranın değerini çok daha iyi biliyoruz. dolayısı ile paracıklar bizde toplansın patrona belli bir meblağ verelim gözü başı farklı oynamasın sonra parayı har vurup harman savurup..
  #37003949 :)
 • 22 haziran 2017 anasayfada çıkan tuhaf şey

  7.
  kısa süreli meydana gelen doğa olayıdır.

  (bkz: arkadaşlar düzeldi)

  bende türkcell falan yazıyordu muhtemelen reklam falan sokuşturuyorlar ana sayfalara.
  #37003789 :)
 • ajdar ın millet vekili olması

  5.
  şimdiki uykuculardan daha kötü olmasının mümkün olmadığı mevzudur. iktidar vekilleri uyuyorlar oylamaya geçilince uyanık olanlar dürtüyor adamlar etraflarına bakınıyor herkes el kaldırdığında onlarda kaldırıyor sonra gene kafalarını masaya koyup uyuyorlar. ajdar daha kötüsünü yapabilir mi veya daha kötü olabilir mi ?
  #37003533 :)
 • babadan harçlık istemek

  6.
  20 senedir gerçekleştirilemeyen eylemdir. hazır para iyiydi tabi o zamanlar para bitince "bubaaa para vir" diyorduk. şimdi ay başı gelsin diye bekliyoruz öyle tilki gibi *
  #37003253 :)
 • rabia işareti yapan masonlar

  7.
  yakın zamanda çark geleceğini gösteren mevzudur.

  (bkz: ben rabia demedim rabbena dedim)
  #37003224 :)
 • teyze kızı amca kızı dayı kızı hepsi caiz

  12.
  akla bir fıkrayı getirmiş olan söylemdir.

  adamın bir tanesi hocaya soruyor 1 damla kadar idrar çıksa abdest bozulur mu diye. hoca diyor bozulur. sonra adam bir damlanın yarısı kadar çıksa diyor. hoca gene bozulur diyor. sonra adam bir damlanın çeyreğinden biraz daha az çıksa bozulur mu diyor. hocada dayanamıyor oğlum sen s.çsanda abdestin bozulmaz bu kafa ile diyor..

  velhasılı olay ne islami bir olaydır ne başka bir inanca veya inançsızlığa ait bir olaydır. olay insanlığın ile alakalıdır. amca kızı amca oğlu mevzusunu geçtim direkt olarak aynı kandan oluyorsun zaten. teyzenin kızı oğlu veya halanın kızı oğlu dayının kızı oğlu hangisi olursa sen o yaşına kadar kardeşin gibi gördüğün birisi ile evlenmeyi düşünüyorsan bu senin içine siniyorsa zaten aradaki kan bağı olayın etikliği falan hak getire.
  #37002966 :)
 • biz suriyelilerle 100 yıl önce birlikte yaşıyorduk

  11.
  çok geri gitmeye gerek yok henüz 250 milyon yıl öncede tüm canlılar bir arada yaşıyorduk şeklinde cevaplanası söylemdir.  arap milletinden dost olmaz. tarihin hangi yaprağına bakarsanız bakın peygamberimiz zamanı haricinde bunlar hiçbir zaman barışçıl veya dostluk gösteren bir millet olmamışlar. tarihlerinin büyük çoğunluğu iç kalan kısmı da dış savaşlar ile geçmiş bir millet..
  #37002916 :)
 • starbucks a gidenlerin elit olduğu gerçeği

  97.
  katıldığım tespittir. herhangi bir çay bahçesinde 3-5 liraya içebileceğin bir kahveye 15 lira vermek bildiğin elitlik işareti değildir de nedir.

  kısa zaman önce şehirler arası bir yolculuktan dönerken birer kahve içelim diye durduk bir dinlenme tesisinde. starbucks vardı fiyatlara baktık hakikatten normal değil. tesisin girişinde sağ tarafta da normal bir kahveci var gittik oradan aldık 2 tane totalde 10 liraya. starbucks kahvesi içenlere bakıyorsun içerken boyunlarında fular beliriyor ağızlarında pipolar birde bize bakıyorsun bizim elemanın şaftı kaymış uykusuzluktan ağzında sigara yarıya kadar kül olmuş köklemekten. benim saç baş dağınık gözler kırmızı. oysa diğer taraftan içsek bizde elit olacaktık..
  #37002358 :)
 • bayramın geldiğinin anlaşıldığı anlar

  22.
  işlerin inanılmaz derecede yoğunlaşmasıdır. bizim sektörde ve benim için son 16 senedir böyle en azından. evvelinde yaş küçükken tabi insanların yüzlerinin gülmesi neşeli olmaları ile anlardık ama artık ne o gülümsemeler ne o neşeler kaldı herkes mutsuz umutsuz ülke ve hayat şartlarından ötürü.
  #37002324 :)
 • 15 temmuzda 5 tank durduran çakma kahraman

  6.
  devletin malı deniz yemeyen domuz kültüründen gelen milli kahramanımız gazman lakaplı ağabeydir. ülkenin en tepesindeki sürekli kandırılınca millette tabi diyor birde biz kandıralım cebimiz 3-5 bir şeyler görsün diye..
  #37002292 :)
 • katar a asker gitmesin diyenler kore de neredeydi

  2.
  portakalda vitamin bile değildik cevabına sahip sorudur. soruyu soranın babası da aynı şekilde sanırım ( 99 doğumlu galiba )

  sap ile samanı karıştırmak deyimi var ya hani. burada sapta samanda kaba ete kaçmış gibi sanki. 2 sene sonra askerliğe yaşı tutunca gönüllü gider artık katarına ve kardeşlerine desteğe çocuk.
  #37002283 :)
 • sandalet içine çorap giyen insan

  80.
  giydiği sandalet bir iki numara kadar büyükse yürürken aynı anda kayma keyfini de yaşayan insanlardır. o sandaletler bir öne bir arkaya kayar ha kayar çoraptan aldıkları sürtünme kuvveti ile düzgün yürütmez insanı.
  #36997549 :)
 • rabia işareti yapan türk askeri

  21.
  kafası karışık olan mehmetçiğimizdir. bozkurt yapsa anlarsın dersin ki vatan millet aşkıdır ancak rabia nedir kimlerin işaretidir. bazı şeyler moda olmamalı izin verilmemeli..
  #36997433 :)
 • 17 ağustos 1999 depreminden akılda kalanlar

  17.
  apartmandaki kiremitlerinin her bir tanesinin sesleridir. sokakta yerlerde taklalar atan amcayı da unutmak mümkün değil kafası zaten güzelmiş amcamın üstüne yer küre sallanınca dahada güzelleşmiş haykırıyordu noluyor lan noluyorrr diye..
  #36997350 :)
 • sikerim böyle hayatı diyip vurdurmak

  7.
  inşallah arabayı vurduruyorlardır temennilerimi gönderdiğim bireylerdir..
  #36997302 :)
 • sözlük yazarı ile yemek yemek

  6.
  yemekten başka herhangi bir şeye benzeyen mevzudur. endoskopi ve kolonoskopi yaptırmamış olmalı nedir kardeşim o yemeğin içerisine ne katacaksın allah aşkına nasıl planların var lan *
  #36996650 :)
 • bayramlık almayan yazarlar listesi

  12.
  son 25 senedir aralarında bulunduğum yazarlardır. en son 10-11 yaşında mıydım neydim kot pantul altına pabuç falan almışlardı..
  #36996640 :)
 • yeni şeyler getiriyorum