• rakı içerken uçurumdan aşağıya düşen dayı

  2.
  rakı için dereden soğuk su almaya inmiştir.
  7 -1 ... mel mel bakan gibson
 • başkanlık istikrarı ebedileştirmektir

  6.
  ohal için istikrar diyollar. 7.defa uzatıldı 2 senede. bayağı istikrarlı. dolar ve benzinde aynı şekilde istikrarlı yükseliyorlar.
  5 ... mel mel bakan gibson
 • rte başkan olunca dolar 50 kuruş olacak

  5.
  eşi, kızları ve oğulları ellerindeki dolarları piyasaya sürseler bir ihtimal olabilir. sıfırlama mevzusundaki para 50 milyon dolar mıydı neydi çerez parası falan lafları dönüyordu ondan dedim.
  7 ... mel mel bakan gibson
 • gözlüklü top sakallı kel erkeklerden korkmak

  3.
  breaking bead etkisidir.

  gözlüklü top sakallı kel erkeklerden korkmak

  gelde tırsma.
  7 -1 ... mel mel bakan gibson
 • ak çomarların tartışmada fetöcü ilan etme eşiği

  15.
  tartışmanın 12. ile 18. saniyeleri arasında kalan süredir. zaten daha fazla konuşamıyorlar kendilerine ezberletilen ve akıllarında tutabilme kapasiteleri bu kadar. sana fetocu der veya biraz naif ise fetocu musun diye sorar sonra sende ona 2002 - 2013 arasını sorarsın mavi ekran verir tartışma biter istiklal marşı okunur ve kapanış.
  8 ... mel mel bakan gibson
 • kıymalı makarna

  86.
  boncuk boncuk bir yiyecek türü.

  kıymalı makarna

  (bkz: boncuk makarna)

  yalarun. yok yalamam direkt yutarun.
  10 -1 ... mel mel bakan gibson
 • kim ulan bu saadettin köpek

  8.
  zekasız bazı tiplere göre zamanının chp si imiş. şimdi dizi üzerinden bir kıyaslama yapmayalım zaten bahsi geçen elemanın sonu başka türlüydü ama bunları gaza getirmek için böyle yapmışlar.

  kurulu düzeni değiştirmeye çalışan, türlü türlü yalanlar söyleyen, hırsızlık yapan, iftira atan, kendi milletini öldürecek kadar gözü dönmüş, mevcut sistemden hoşnut olmayıp kendi düzenini getirmeye çalışan bu tip şimdiki chp liderine mi benziyor yoksa akla hemen başka birisi mi geliyor. boşuna zekasız demiyoruz yalakalık yapacaksan bile az zekan olacak işte. o kadar ahlaksızlar ki yatarken de aynılar sabah yataktan kalkıyorlar görülebildiği üzere hala aynılar.
  14 -5 ... mel mel bakan gibson
 • reis in yine büyük oyunu bozması

  7.
  biz muhalifleri utandırmıştır. yıllardır dalga geçiyoruz büyük oyun büyük oyun diye. aslında hakikatten gucuman bir oyunmuş. reyiz ve takipçisi kefenli mücahidler mitralyöz kıvamına gelmiş klavyeleri ile bozuyorlar bozuyorlar ama hala oyun çoh büyük.
  7 -1 ... mel mel bakan gibson
 • chpkk lıların götlerinin tutuşması

  7.
  bazı tipler hakikatten çok aşağılık ve korkunç tipler lan. sabahtan akşama yaladıkları, billurlarını emdikleri adamların yaptığı her şeyi sanki chp ve chp liler yapmış gibi gelip yazıyorlar. sahte pusula, pkk ile işbirliği, feto ile aynı yatakta yatmak.. hakikatten iğrençsiniz kansızsınız ne diyelim daha.
  11 -1 ... mel mel bakan gibson
 • uyuyan ak troll hücrelerinin uludağ a intikali

  5.
  uludağ sözlüğün son seçimlerde olduğu gibi walking dead e döneceğinin garantisidir. walking dead in ana teması neydi ? insanların tamamına virüs bulaşmış ve ister doğal yoldan ister başka yoldan öldükleri zaman yürüyen zombilere dönüşüyorlar. son seçimde ne gördük ? silinmiş ( ölmüş kabul edebiliriz ) hesaplar canlanıp sığır gibi hükümet yalakalığı yaptılar haftalarca. bir nevi yürüyen ölüler oldular. şimdi seçim erkene alındı kuvvet ile muhtemel tekrardan silik hesapların adrenalin iğnesi yemiş gibi ayaklanıp yardırmalarını izleriz. ben şimdiden bir tane dokuzuncu nesil yakaladım bile. bu erken yürümeye başlamış canlanıp *
  11 -1 ... mel mel bakan gibson
 • zall sal bakalım ak trolleri

  8.
  salmış ufaktan zaten. dokuzuncu nesil yazar 90 küsür entrysi var onlarında 30 kadarı hep son günlerde girilmiş hepsi de akp - mhp güzellemeleri muhaliflere hakaretler vs vs. bunlara yevmiye veriyorlarsa şayet hakikatten verenlerin aklına tüküreyim. hani paralı trol dediklerinde bile biraz zeka olsun bari ki kendileri de itiraf ediyor "bari bizede bir şeyler verseler" diye demek ki kuru kuruya emikliyorlar *
  12 -2 ... mel mel bakan gibson
 • yavaş dön reis ümmet yetişemiyor

  204.
  yazılanlardan anlaşılabildiği kadarı ile ümmeti zaten tamamen dönmüş yusyuvarlak olmuş. o yüzden artık bunlar sabit duruyor reyiz ne kadar dönerse dönsün bunlar etkilenmiyor. ben bu kadar mezhebi geniş laçkalaşmış tipler görmedim hayatım boyunca. boşuna demiyorlar karım ile yakalasam kızmam yalarım ıstırırım diye.
  10 -1 ... mel mel bakan gibson
 • erken seçim isteyen muhaliflerin şimdi ağlaması

  4.
  erken seçim açıklanalı daha dakikalar oldu ağladığımızı hangi ara tespit ettiniz. ulan evden dışarı çıkmaz şurada 3-5 insan görürsünüz sonra tüm türkiyeyi buradakilerden ibaret sanıyorsunuz.

  bu arada bir şeylerden de rahatsız olun ne kadar mezhebiniz geniş ne kadar laçka tiplersiniz amk. adam düne kadar erken seçim meçim yok 2019 da yapılacak diyordu 2 günde gene çark etti önceki 2 milyon çarkı gibi siz gene yalamaya devam ediyorsunuz. adam kuytuda yakalasa sizi gene sesiniz çıkmaz davay davay dersiniz görünen bu.
  7 -4 ... mel mel bakan gibson
 • 18 nisan 2018 recep tayyip erdoğan açıklamaları

  11.
  "seçim meçim yok sizin vereceğiniz oya bir size iki" dese keşke. demekte istiyordur he şu hayalini kurduğu sistemi getirsin onuda der. misal bugün çıkıp bunu dese özellikle buradaki yalakalar yıllardır olmadığını bildikleri halde savundukları milli iradeyi, sandığı, demokrasiyi 10 dakikada unutur "reyiz isterse tasma taksın gezdirsin bizi demokrasi neymiş ki zaten cağnımm" diye yazmazlar ise bir şey bilmiyorum demektir.

  bu arada 4 dakika kalmış ayy çok helecanlı ne diyecek acaba..

  (#39271940)
  5 -2 ... mel mel bakan gibson
 • bir evi daha yaşanılır kılan detaylar

  2.
  mutlu bir çift. başkasına veya başka bir şeye gerek yok. ihtiyaç olan diğer her şey peşinden gelir zaten.
  7 ... mel mel bakan gibson
 • 18 nisan 2018 recep tayyip erdoğan açıklamaları

  2.
  258 defa kılışdar şöyle böyle 179 defa cehape kandil/feto işbirliği şeklinde söylemler olacaktır.
  6 ... mel mel bakan gibson
 • sürekli sizi soran komşu kızının annesi

  5.
  bakkala falan gönderecek saftirik arıyordur. hayaller "gızımı sana verem mi yıvrıımm" sorusu. gerçekler "2 eppek kapta gel gurban olduğum" şeklinde.
  5 ... mel mel bakan gibson
 • karınızı benimle aldatır mıydınız

  9.
  karınızı benimle aldatır mıydınız

  ne cevherler var ülkede ne cevherler. gidip atomu parçalasınlar istenmiyor ama biraz daha faydalı şeylerle uğraşsalar keşke. sanki evet diyenleri ziyarete gidecek tek tek.
  8 -3 ... mel mel bakan gibson
 • en yakın bakkalın 17 blok ötede olması

  49.
  (bkz: jonathan gıda pazarı)

  akşam karanlığında giderken yoldaki lanet olası torbacılara dikkat edin.
  5 ... mel mel bakan gibson
 • uludağ sözlük hanımdan tırsan yazarlar derneği

  3.
  kesin bir cevizler kırmakta olan kişilerdir. nihat abimizi tenzih ediyorum ancak durum bu. kırdığı cevizler ortaya çıkmasın diye naif erkek rolü üstlenirler akşamları. akşamları yavru ceylan gündüzleri bal porsuğu mode on. ulen siz var yaa..
  17 -3 ... mel mel bakan gibson
 • yeni şeyler getiriyorum