• ölmeden görülesi şahane manzara fotoğrafları

  3.
  ölmeden görülesi şahane manzara fotoğrafları
  6 ... mel mel bakan gibson
 • pekin new york uçağının kuzey kutbunda ne yapması

  13.
  pilot eskiden sultanahmetten turist alan taksicilerden bir tanesidir. alışmış istanbulun tüm sahilinden dolaşarak yabancı müşteri götürmeye uçağada aynı muameleyi yapıyor karhanacı.
  7 -3 ... mel mel bakan gibson
 • brezilyali kadinin midesinden 52 prezervatif cikti

  6.
  enteresan bir olaydır. o değilde sol tarafta dönen 2 olay gördüm ikisinin de haber kaynağı sabah gazetesi. ikisi de benzer konulu. lan bunlar muhafazakar değil miydi ? ne zaman böyle haberler olsa kaynak hep sabah falan oluyor tuhaf değil mi bu.
  10 -1 ... mel mel bakan gibson
 • akp rıza sarraf ı abd den almak için khk çıkarmış

  4.
  siyaset ve politika uzmanlarının khk ile suçlu iadesi almaya çalışmasahaahahahaha. vallahi bunlardaki aklı kuşa taksan ters uçar göç edeceği yerin tam tersi istikamete kanat çırpar.
  4 ... mel mel bakan gibson
 • kemalistlerin ortak özellikleri

  37.
  hırsız ve hırsızlık sevmemeleri, allah korkuları olması, ülkelerini ve ülkesinin kurucusuna, kurduğu sisteme ve bizzat ülkenin kendisine hainlik etmemeleridir. bir takım terör örgütleri ( feto - pkk - pyd - ışid ) ile yan yana yürüdükleri görülmemiştir.
  3 -2 ... mel mel bakan gibson
 • bu ülke ne çektiyse kemallerden çekti

  3.
  1 tane recep in takribi 11 tane kemal in yaptığı hataların, yanlışların toplamı kadar hatayı ve yanlışı bilerek ve isteyerek yapmış olması yanında esamesi okunmaz.

  oğlum vatanınıza ve kurucusuna bu kadar düşman iseniz sınırların 4 bir yanı düşman kaynıyor. gidin yunan olun gidin ermeni olun rus olun hatta sizlere daha yakın olan hainlerden pkk var pyd var onlardan olun..
  4 -1 ... mel mel bakan gibson
 • ismail alpen

  705.
  ekseriyet ile çizgi filmlerde ve bazı filmlerde gördüğümüz sağ omuzda melek sol omuzda şeytan mevzusuna yakalanmış sözlüğümüzün sahibidir. tek farkı bunun sağ tarafında vicdanı "yapılanlar yanlış bir şeyler söyle" diyor sol tarafında ise bir tomar para var "sus sus sanane olm işine gücüne bak sen" diyor. gibi..
  2 ... mel mel bakan gibson
 • chp iktidarında avrupa standartlarını yakalarız

  7.
  aklı hemen bel altına inen meczuplar varken imkansıza yakındır. sonra ensar falan çıkınca itiraz ediyorlar bizimle bağdaştıramassınız diye. kafaları hep aşna fişnede kendileri de yapamıyor milleti boklayıp duruyorlar terbiyesizler.
  3 -2 ... mel mel bakan gibson
 • başkan adayımız kadir mısıroğlu

  4.
  bakırköy ruh ve sinir hastalıkları hastanesi seçiminden bahsedilmektedir.
  1 ... mel mel bakan gibson
 • arka sokaklar

  1445.
  karakterler gerçek yaşamlarında ecelleri gelip vefat etmeden bitmeyecek olan dizidir. bu ilk başladığında rıza baba karakterinin suratında kırışıklık yoktu kurtlar vadisinin baronuydu falan hesap et. kurtlar vadisindeki ölümsüz eleman aradan geçen sürede torun torbaya karıştı neredeyse..
  1 -1 ... mel mel bakan gibson
 • sadece işi düşünce mesaj atan insan

  4.
  sadece işi düşünce mesaj atan insan
  5 -1 ... mel mel bakan gibson
 • yahudilerden yılda 150 milyon dolar tohum almak

  4.
  yahudi tohumları ile yetişen gıdaları tüketen türkçe özürlü tipleri ilgilendirmeyen olaydır. daha geçen gün yazdım burada 2-3 tane ak çomar kanıt istiyordu benden. zannedersem bu gugıl bir tek biz muhaliflerin bilgisayarlarında açılıyor veya bu arkadaşlar özürlü. olduğu bariz olan şeylere bile inanmıyorlar *

  (bkz: resmi gazeteye inanmayın yalandır diyen amca)
  3 -2 ... mel mel bakan gibson
 • atatürkün yunan kökenli olması

  32.
  atasına düşman olan kavasların iddiasıdır. şu çoluk çocuğa iyi eğitim verilmesi lazım ceremesini biz çekiyoruz sonra..
  12 -5 ... mel mel bakan gibson
 • tayyip erdoğan ın giydiği masonik siyonist kıyafet

  3.
  montaj olan görüntülerdir. kılışdarın kafasını çıkartıp reyizi montelemiş hayin fetöcüler..
  7 -3 ... mel mel bakan gibson
 • arkadaşın yaptığı unutulmaz ibnelikler

  21.
  üstünden 20 sene geçmiş olmasına rağmen hala akla geldikçe ensesine tokat patlatmaya sebep olan ibneliktir.

  lise zamanlarında sokağa 2 kız kardeş taşındı aileleri ile beraber. gel zaman git zaman kızlardan bir tanesi bir şekilde benden hoşlanmış. bu benim arkadaşlarım olacak gebeşler kızkardeşlerin peşindeler tavlamaya çalışıyorlar ancak bu kız fazla yüz vermiyor. diğer kızın gönlüde bu benim sırtlan grubundan bir tanesine kayıyor bir şekilde sahile inip, sinemaya gidip veya o zamanlar istanbuldaki tek eğlence merkezi olan galeria ya gidip o zamanların tabiri ile "çıkmaya" razı oluyor. öteki has sırtlan olan diğerinin peşinde ancak kız gelmiyor bir türlü. bu elemanda gidip "gibson da gelecek" diyor kıza kızda tamam diyor o zaman. bunlar 2 erkek 2 kız buluşuyorlar ben ise mal gibi futbol antremanındayım dünyadan haberim yok.

  aradan zaman geçtikten sonra kız söylemişti bana cesaret edip. ben senden hoşlanıyordum ama açılamadım arkadaşlarına söyledim onlarda sana söylediklerini ve o gün seninde geleceğini söyleyerek buluşma ayarlamışlardı demişti. karaktersiz ipne ama seviyorum fazlası ile en yakın arkadaşım hala. ergendik o zamanlar olur böyle şeyler *
  6 -3 ... mel mel bakan gibson
 • sözlükteki kazakistan düşmanlığı

  11.
  olmayan düşmanlıktır. sözlükte kazakistanlı * olduğunu bile bilmiyorduk ki nasıl düşman olalım kardeşim. arap veya pkk destekçisi kürt isen klu klux klan kıyafetlerimi çıkartırım ama sandıktan..
  4 ... mel mel bakan gibson
 • en tuhaf adres tarifleri

  5.
  camiyi sağına al, sırtını bakkala ver, eczaneyi kuzey doğuna sabitle gibi enteresan tariflerdir.
  3 -1 ... mel mel bakan gibson
 • yazarların ruh halini anlatan dizeler

  51.
  güneş doğarken ardından tepelerin.. şeklinde devam eden dizedir.
  6 -1 ... mel mel bakan gibson
 • erdoğan istifa edecek ama

  5.
  erdoğan istifa edecek ama
  9 -1 ... mel mel bakan gibson
 • dişçi zemininde dişler olması

  3.
  fakülte kariyerinde edindiği diş doktorluğu yeteneklerini babasının genlerinden gelen berberlik alışkanlıkları ile harmanlamış dişçidir. dişçi dayaması * tekniğini geliştirirse yeni bir çağ açacaktır.
  5 -2 ... mel mel bakan gibson
 • yeni şeyler getiriyorum