• kemal kılıçdaroğlu na küfür eden tiktokçu piç

  2.
  muhtemelen cumhurbaşkanı tarafından kemal kılıçdaroğluna tazminat davası açılmasına sebep olacaktır. tabi olm bu işler böyle artık. adamı ankaranın göbeğinde önce taşlayarak öldürmeye çalıştılar sonra sığındığı evi ateşe vermeye çalıştılar. sonunda gene kılıçdaroğlu suçlu çıktıydı.

  kılıçdaroğlunun cumhurbaşkanına ağzını açıp "a"demesi 500 bin liradan başlıyor. cumhurbaşkanı çıkıp adama namussuz şerefsiz dediğinde ise o önceki olayda birbirleri ile yarışan savcılar falan ortadan kayboluyorlar. şimdi neden farklı olsun ? muhalefete küfür etmek serbest. hatta parti liderine yumruk atmak linç etmek de serbest. amma cumhurbaşkanına gık derseniz ananızı ağlatırlar..
  11 -2 ... mel mel bakan gibson
 • her zaman geçen otobüsün bekleyince gelmemesi

  4.
  sigara içiyorsanız hemen bir tane sigara yakın köşeden ışık hızı ile geldiğini görürsünüz. sigara kullandığım zamanlarda denerdim her 5 denemeden 4 ünde tutardı.
  3 -1 ... mel mel bakan gibson
 • aydede biskuvi

  4.
  küçüklük efsanelerimizden bir tanesidir. aydede püskeviti, yeşil naneli şeker ( markası aklıma gelmiyor ) dil altında patlayan zamazingo, alman pastası ( cinayet işleyebilirdik emuğa zengin şeyiydi o zamanlar bizim için ) fruko yeşil şişe gazoz, tipi tip sakız..

  sayılacak çok şey var. bu aydede püskeviti ve "bişey" adam kurabiyesi vardı onunda adını unuttum şimdi. bazen o adam kurabiyesinin içerisinden 2 tane çıkardı aklımızı kaybederdik sevinçten..
  2 -1 ... mel mel bakan gibson
 • ulukayranın inci sözlüğü karıştırması

  2.
  belediye hala yakalamamış mı lan onu.. alıp kedi gibi kısırlaştırırlar diyorduk ama.
  6 -1 ... mel mel bakan gibson
 • son model arabanın olup son model ev olmaması

  3.
  2021 de yapılan evlerdir. arabalarda misal var mı "2021 in 3.ayı son model" diye bir şey ? yok. ne var ? 2021/son model var. yazılımlarda da aynı. şu senenin şu ayı yok son çıkan/üretilen son ürün son model zaten.

  ulan gene üstün zekamızı konuşturtuyorsunuz zorla..
  1 ... mel mel bakan gibson
 • reklamdan araba görüp almak

  3.
  kesinlikle zengin insanların eylemidir. şimdi biz işçiyiz kardeşim. reklamdaki arabalar nereden baksan 300 bin liradan başlıyor. sen ben nasıl öyle pizza reklamı görüp pizza siparişi verir gibi araba alalım. biz gideriz ikinci el satış yapan bir yere arabanın istediğimiz özellikleri sorulunca "çok yakmasın abiğğ" der öyle seçeriz arabayı. konformuş park sensörü imiş otomatik pilot imiş bunlar bizi pek ilgilendirmiyor. bize çok yakmasın hidrolik olsun km si düşük olsun bir de kaloriferi çalışsın yetiyor..
  1 ... mel mel bakan gibson
 • ukrayna futbolundaki kadın hakemler

  2.
  bizde olursa "lezbiyen hakeeemm lezbiyeen hakeeeemm" tezahuratlarına sebep olacaktır.

  (bkz: ibne hakem tezahuratları)
  3 ... mel mel bakan gibson
 • orhan gazi döneminde halkın yaşantısı

  3.
  orhan gazinin oruç tutarken, namaz kılarken fotoğrafı var mı ? bence onlarda yoktur.

  dur lan yanlış yerde sorduk galiba atatürk başlıklarında şey yapacaktık..
  4 -2 ... mel mel bakan gibson
 • kongreler akpnin denince doğru yapıyor diyen kadın

  6.
  zamanında "g.tünün gılıyık" diyen teyze ile aynı kabileden gelmektedir. sonra diyorlar ki vay efendim bize makarnacı diyorsunuz vay efendim bilmem ne diyorsunuz. ulan hadi bizi sktr et bu tarzda yapılan röportajların yüzde 80 inde hep bu minvalde insanlar var ? daha önce defalarca izlemedik mi dinlemedik mi benzerlerini. spiker diyor ki bunlar bunlar bunlar yapılmış. mikrofon uzatılan diyor ki aaa olur mu öyle şey saçmalık. sonra spiker diyor ki bunları yapana akp. o 8 saniye önce olur mu öyle şey diyen adam bu sefer yapılan şeyleri övmeye başlıyor..
  10 -1 ... mel mel bakan gibson
 • sözlük erkeklerinin göğüs kılları

  27.
  doğrusu döş kıllarıdır. erkek adamda göğüs olmaz ulan 1!1!!!1!.
  ... mel mel bakan gibson
 • oğlunu allah yolunda kurban etmeye çalışan baba

  4.
  kendisini ibrahim peygamber sanmış embesilin eylemidir. amk müptezeli illa kan akıtman gerekiyorsa kendi kanını akıt. kravat ile intihar etmeye çalışmışmış başaramamış. sığır gibi adamsın kravat seni taşır mı geçirsene boğazına yağlı ilmeği geber git çoluğuna çocuğuna kıymadan..
  4 ... mel mel bakan gibson
 • 28 şubat 2021 trabzonspor fenerbahçe maçı

  100.
  tamin ettiğimiz gibi başlamış oynanmış ve sonlanmış maçtır.

  (#44473074)

  yaa işte öyle yazılan entryi eksileyerek neticeden kaçamıyorsun demek ki. geçen hafta kaza kurşunu yedik göztepeden ama bu demek değil ki trabzon bizi yenecek. eğer ki gs ve göztepeye yenilmemiş olsaydık bugün çok net bir şekilde "şampiyon belli ikinci kim olacak" sorusunu sorardım burada. gene şanslar eşit ama o iki maçı kaybetmemiş olsak beşiktaş ile gs birbirini yerken biz 3-4 hafta kala şampiyonluğu ilan ederdik..
  2 ... mel mel bakan gibson
 • size kötülük eden kişiye ne yapardınız

  46.
  duruma göre değişkenlik gösterecektir.

  çok yakın birisi ise ; yakınlıktan çok uzaklara atılır. büyük konuşmamak ile beraber yakınlığı kaybettikten sonra yolda giderken tam önümde yerde yattığı görülse el verilip ayağa kaldırılmaz. tekmede atılmaz ama kalkmasına yardım da edilmez.

  orta mesafede bir tanıdık ise ; itina ile hesap sorulur.

  uzaklardan birisi ise ; yaptığı şeyin durumuna göre belası s.kilir..

  çok uzun yıllar çok fazla kötülüğe maruz kaldık. allah şahidim sayısı binlerle ifade edilebilir. yüzde 95 inde hep allaha havale ettik. hesap sahibi o dur o sorar mutlaka dedik. ancak yıllar içerisinde gördüm ki bu insanlara en azından bu dünyada hiçbir yaptırım uygulanmıyor. kötülüğü yapanın yanına kar kalıyor. o yüzden birkaç senedir artık kendimizi düşürmeden tabi hesabı kendimiz sormaya gayet eder olduk. öteki dünyada hesabı gene sorulur mutlaka ama bu dünyada da kötülük yapanı mağdur duruma sokmadan hesabını sormak farzdır..
  1 -2 ... mel mel bakan gibson
 • pahalı parfüm bitince şişeyi atamamak

  5.
  annenizin eline geçerse içerisinde gül suyu veya kolonya dolduracaktır.
  ... mel mel bakan gibson
 • türk kadınlarının iyi yönleri

  10.
  biz erkeklere başka hiç kimsenin veya hiçbir şeyin veremeyeceği hayat tecrübesini vermeleridir. bizim kızlar o kadar enteresan insanlar ki dünyanın başka hiçbir yerinde hiçbir kadın grubunda bu tecrübeleri edinemezsin. nevi şahsına munhasır derler ya tam olarak öyleler.

  hem büyük bir sabır sahibi oluyorsun hem sürekli dikkatli olmaya çalışmaktan ( başka yöne bakarsan bakmadığın tarafta enteresan şeyler olur ) farkındalığın yükseliyor hem hiç duymadığın lafları/yalanları/bahaneleri duyabiliyor ve hiç beklemediğin "benim başıma asla gelmez" dediğin olayları bire bire yaşıyorsun. "seni çok seviyorum" kelimesinin aslında telaffuz edildiği kadar ağır olmadığını da öğretiyorlar sana güzelce.

  bunların neresi iyi demeyin hayat tecrübesi hayat tecrübesidir. kimilerine acı tecrübe olarak gelebilir ama aradan zaman geçtikçe bir daha aynı durumlara nasıl düşmeyeceğinizi ve neden düşmemeniz gerektiğini öğretiyorlar size güzelce..
  1 -3 ... mel mel bakan gibson
 • uludağ sözlük ün bitmesi

  1.
  mayısa kadar bitmez inşallah dedirtmiştir. mart ve nisan yazar+yetkili maaşlarını alalım bari lan. kredi taksidi mayıs da bitiyor..
  1 ... mel mel bakan gibson
 • bir müzik aleti olsanız hangisi olurdunuz

  22.
  vuvuzella olurdum. maksat millet rahatsız olsun. insan olarak 35 küsür senedir kimseye rahatsızlık vermeden yaşadık da ne oldu ? gece gece birisi ağzına alıp böyle vuuutttttttttt vuuuuuuutttttttttttt öttürsün kimse uyuyamasın.

  tabi inşallah çok sinirli birine denk gelip adamın ağzından alıp başka yerine duhul ettirmezlerse bizi...
  ... mel mel bakan gibson
 • çöpçülerin adı atıktan sorumlu yetkililer olsun

  1.
  başına yerli ve milli de eklersek daha bir şey olacaktır.

  bak yıllarca bakırköyde çalıştım. istanbulda eski adı ile "kapıcı" ama bizim belki kırılabilirler endişesi ile söylediğimiz "apartman görevlisi" adı ile çalışanlarla dolu bir yer. hemen hemen her apartmanda 1 adet çalışan mevcut. bir çoğu 2-3 apartmana aynı anda bakıyorlar. misal onlarda kendilerini biraz böyle aşağıda görüyorlar. arkadaş çöpçü demek bir hakaret çeşidi değil ki. kapıcı da öyle. tamam belki zamanında kötü insanlar kötü amaçlar ile kullanmış olabilir bu kelimeleri. kullanılmamasını istemek de en doğal hakları. ancak bu hizmet sektöründe çalışan insanlar diğer insanları sktr et en başta kendi kendilerini eziklemeye çalışıyorlar en başta.

  eğer ki 2021 senesinde hala bu insanları "çöpçü" "kapıcı" "umumi tuvaletçi" falan diye eziklemeye çalışan varsa en basitinden suratına karşı böyle tükürük saça saça ( maske var şu anda tabi sosyal mesafe vs ) kahkaha atıp geçmek lazım. bunu söyleyen sanki holdingde ceo luk yapıyor amk. bunu söyleyende ya taksicidir ya ayakkabı tamircisi ya terzi ya da işçi vs falandır.
  1 ... mel mel bakan gibson
 • çiğköfteciyi döven adam haklı mı

  10.
  basuru vardı savunması yapılan olaydır. ya bak böyle şeyleri buraya yazmak istemiyorum ama ; g.tüne sokmadı ya o acılı çiğköfteleri basur falan nedir ? ulan basuru olan adam veya reflüsü/gastriti olan adam zaten acı olmasa bile çiğköfte yemez. yiyiyorsa acısını falan bahane etmeyecek zaten. kendisini savunamayan insanlara karşı böyle cengaver olanları kendilerini savunabilen insanlar karşısında bir görseniz. hani eskiden bulmacalarda vardı ya iki resim arasındaki 15 farkı bulun falan diye. 20 saniyede farkı görürsünüz o zaman işte..
  1 ... mel mel bakan gibson
 • aaron boupendza

  43.
  adam azmanın teki çıktı rıza baba dedirtmiş hatayspor futbolcusudur. kaç gol oldu lan 25 olmuştur şimdiye kadar.

  aklı varsa fb-gs ye falan gitmez orta avrupa ülkelerinden bir tanesine gider. burada kalırsa evvelden gelip kaybolanlar ligi kaybolur gider ptt 1.ligde izleriz 2-3 sene içerisinde.
  1 -1 ... mel mel bakan gibson
 • yeni şeyler getiriyorum