• casusluk davası savcısının kaçarken yakalanması

  2.
  dava sırasında ona yardımcı olanlar, ses çıkartmayanlar ne olacak peki. ergenekon balyoz davalarında misal o davaların savcısı olanlar vardı meydanlarda bağırıyorlardı "ben bu davanın savcısıyım" diye. onlara bir şey yok mu ?

  peki şimdi bu hakimler savcılar askerler bilmem neler çıkıp "feto bizi kandırdı aldandık milletimiz ve rabbimiz affetsin" derlerse serbest mi bırakılacaklar ? şu sol tarafta hala muhalefet şöyle chp seçmeni böyle diye mcık mcık konuşanlar gelsinler de şu soruları bir yanıtlasınlar. adamları senelerdir kucakta gezdiriyor birileri bunlar hala chp böyle chp seçmeni şöyle diye sağı solu yalama derdindeler.
  7 -1 ... mel mel bakan gibson
 • herkes mutlu lan

  11.
  kolay olanı yapmaktadırlar. karamsar olmayın lan toplaşın sevgi yumağı yapalım mutluluk yemini edelim orta sahada toplaşıp titreye titreye galibiyet yemini eden fitbolcular gibi. az pozitif olun gerginlikten erkenden gideceniz gencecik yaşınızda.
  3 -1 ... mel mel bakan gibson
 • berat albayrak ın rte ye satranç takımı atması

  4.
  (bkz: aha kafası yarıldı)

  şüphesiz ki reyizin "damat elinin ayarını şimdi" bakışı ve damadın o bakıştan hemen önce hiçbir şeyden haberi yokmuş gibi "hangi fetocu attı layn onu" bakışı efsaneler arasındaki yerlerini almışlardır.
  9 -1 ... mel mel bakan gibson
 • çay simit mi ayran simit mi sorunsalı

  34.
  sabah çay ile öğlen ayran ile akşam gene çay ile.

  vi lav yu simit.
  3 ... mel mel bakan gibson
 • tutuklanan fetocunun beni de kandırdılar demesi

  6.
  tutuklanan fetocunun beni de kandırdılar demesi
  1 ... mel mel bakan gibson
 • fesli bunağın furkan bölükbaşı nı evlat edinmesi

  3.
  tencere kapak uyumuna güzel bir örnek olur.
  ... mel mel bakan gibson
 • sabah ereksiyonunun toplu taşımaya denk gelmesi

  9.
  sabah ereksiyonu sabah kalkar kalkmaz olandır. herhangi bir kaynağa ihtiyaç yok bunun için. Birincisi adı üstünde sabah ereksiyonu ikincisi kaynak zaten erkekler olarak her birimiziz * he olmuyorsa söylendiģi gibi bir iki saat falan oluyorsa onda bir sıkıntı vardır ne bileyim. Yallah üroloğa.
  1 ... mel mel bakan gibson
 • domalan erkek görmenin tiksindirici olması

  4.
  cesaretli erkeklerdir. Her gün yesyeni taciz tecavüz haberleri gelirken ve bu kadar yamyam hemcinsimiz + suriye, afgan karışımı insanlar sokaklarda gezerken ayakkabi baglamak icin vs domalabiliyor olmak cesaret işi. sırtını dayıyacaksın bir duvara vs çömelip bağlayacaksın ve sürekli sağı solu keseceksin afrikada dere kenarına su içmeye inmiş ceylan ın aslan timsah kesmesi gibi.
  6 ... mel mel bakan gibson
 • sabah ereksiyonunun toplu taşımaya denk gelmesi

  4.
  giyinik vaziyette uyuduğunuzu, yataktan kalkar kalkmaz evden çıktığınızı, otobüs durağının kapının hemen önünde olduğunu ve binilecek otobüsün siz iner inmez geldiğini gösterir. başka türlü mümkün değil gibi çünkü bu fizyolojik olay uyandığın ilk anlarda cereyan ediyor.
  4 -1 ... mel mel bakan gibson
 • 4 kelime ile ilk sevgilini anlat

  69.
  allah mutlu mesut etsin. etmişte zaten. evli mutlu çocuk lu gene 4 kelime etti ihih.
  2 -1 ... mel mel bakan gibson
 • atları bağlayın geceyi burada geçiriyoruz

  260.
  gecenin ilerleyen saatlerinde mutlaka ya kızılderili ya haydut çetesinin saldırısına uğrarlar.
  2 ... mel mel bakan gibson
 • süslüman kızların genel özellikleri

  50.
  o veya bu şekilde hayatını kaybetmiş insanların/hemcinslerinin arkasından cennete mi cehenneme mi gideceklerini tayin ederler. evet dünkü iğrenç organizmadan bahsediyorum.

  o tek değil emin olun. zamanında gene sosyal medya üzerinden bu tarzda paylaşım yapan sahte müslüman kızları da hatırlıyoruz. zannedersin ki parklarda ( hemde ramazan ayında oruçlu oruçlu iken bile ) apartman köşelerinde erkekler ile iç içe girmiş vaziyette gördüklerimiz bunlar değil. başları kapalı ama suratlarında bir evi boyamaya yetecek kadar makyaj malzemesi var. laik sistemi eleştirirler ancak laik sistemin kendilerine sunduğu tüm imkanları iliğini kemiğini kurutana kadar kullanırlar. kendi namusları söz konusu olunca dünyayı ayağa kaldırırlar ancak başkalarınn namusunu ağızlarına sakız etmekten eksik kalmazlar.

  bunlar elbette ki azınlık. çok şükür ki azınlık.. bunlarla dolu bir ülkede yaşamak dünyada iken cehennem azabını çekmek demek. hem çirkinler karakter olarak hem inanılmaz bir gereksiz egoları var. altlarında jeepleri olanlara denk geliyorsunuzdur trafikte. gözünde kocaman güneş gözlüğü yaz kış hemde. elinde telefon en sol şeritte 70 km ile giderler. ara sokaklardan hiç bekleme yapmadan önünüze atlarlar kornaya basınca el kol hareketi yaparlar. es kaza durdunuz ve tartışmaya girdiniz diyelim kalabalık toplanınca sanki o trafik canavarı kendisi değilmiş gibi "gadınım ben gadın saygı duyacağısın" diye konuyu gayet güzel saptırarak kalabalığı arkalarına almaya çalışırlar. toplumda zaten böyle tipleri görünce direkt erkeğe yüklenir "ayıp ama gardaş bayan o yeaea" diye. kimden öğreniyorlarsa bu taktikleri artık.
  3 -1 ... mel mel bakan gibson
 • yiğit bulut un aylık 202 bin tl maaş alması

  22.
  maaş + jöle yardımı parası almıyorsa rahatça yaşamasına imkan vermeyecek miktardır. aylık 150 bin jöleye gider sırf. haklarını helal eden ak mantarlar görüyorum. oğlum sizin hakkınızı helal edebilmeniz için önce en azından ev geçindirmeniz lazım. babanızın parasının nesini helal ediyorsunuz uyanıklar.
  9 -1 ... mel mel bakan gibson
 • uludağ sözlük erken seçim anketi

  2.
  çıkan sonucun üzerine %10 kadar oy ysk dan iktidar partisine eklenecek şekilde kamuoyuna açıklansın please.
  5 -4 ... mel mel bakan gibson
 • boşanmaların en önemli nedeni

  32.
  birbirlerini dinlememeleri. erkeği ayrı kadını ayrı. bazen denk geliyor böyle o konuşuyor öbürki dinlemiyor o da konuşuyor. hani aile arasına girilmez şeyi olmasa ikisinin de ağzını büzecem sıra ile sen konuş sen dinle sonra sen konuş sen dinle diye. dinleyin lan birbirinizi sinire kestirmeyin adamı akşam akşam. karşındakini anlamaz isen dinlemez isen o da seni dinlemez anlamaya çalışmaz. sonra şiddetli geçimsizlik diye mahkemede alıyorsunuz soluğu. lan geçinmeye çalıştınız mı ki şiddetli geçinemiyorsunuz. neyse sakinim tamam.
  5 -2 ... mel mel bakan gibson
 • sözlükte 17 yaşındaki insanların dışlanması

  2.
  dövmediğimize dua edin lan. öyle 30 luk amcalar amcalar deyip geziyorsunuz burada sonra dışlanıyoruz diyorsunuz.
  13 -2 ... mel mel bakan gibson
 • hamamböceğini doğrayıp çorbaya karıştırmak

  4.
  bear sen misin gardaş ?

  hamamböceğini doğrayıp çorbaya karıştırmak
  7 -1 ... mel mel bakan gibson
 • 26 ağustos 2018 cumhurbaşkanlığı seçim sonuçları

  2.
  bir normal sonuçlu bir de + mühürsüz zarflı olarak açıklanması gereken sonuçtur. birkaç ay öncesine kadar ne güzel kdv li kdv siz vardı sadece şimdi bu da girdi literatüre.
  6 ... mel mel bakan gibson
 • nickaltı isteyen yazarlar

  90.
  para verecekseniz yazın. ne övün ne dövün ne sevin ne sövün. günün sonunda hayatın tek gerçeği ile karşılacaksınız o da para. verin kıymetlimisii biseeee kıymetlimissss.

  nickaltı isteyen yazarlar
  9 -1 ... mel mel bakan gibson
 • seçim haftası chpli dostlarımızı tatile yolluyoruz

  4.
  parasını banka hesabıma gönderin ben gideceğim. nasıl olsa kandırılmaya alışıksınız paranızı alırız yeriz gider oyumuzu da kullanırız babalar gibi size koymaz nasıl olsa.
  5 -1 ... mel mel bakan gibson
 • yeni şeyler getiriyorum