• 5 ayda 520 fabrika açtık

  2.
  dikilen 15 milyar ağacın orta kısmında açılmış fabrikalardır. komünüsler anlayamaz..
  6 ... mel mel bakan gibson
 • maaşı 75000 tl nin altındakiler entry girmesin

  15.
  75000 lira üzeri olup hala sözlükte olanlarda falakaya yatırılsınlar. bu nasıl bir vizyonsuzluk arkadaşım. millet 3000 lira 3500 lira maaşlara çalışıyor. sıkıntılarını unutmak için kafa dağıtmak için sözlüklerde fink atıyor. sizin derdiniz ne lan.
  1 -1 ... mel mel bakan gibson
 • kız kanka nın ev boş demesi

  4.
  yanına 2 kişi daha alarak eşli batak oynamaya gitmeyi gerektiren çağrıdır.
  1 ... mel mel bakan gibson
 • kararsizlar partisi

  2.
  kurulsa her sene seçimleri kazanacak olan partidir. bir üyesi de ben olurdum. akp ve hdp ye hayatta oy vermem. chp ye çok zorda kalmadıkça vermem. iyi parti belki ama kararsız gene. mhp yancılığa geçtikten sonra akp ve hdp ile aynı geliyor gözüme. geriye kalanlarda zaten ismini bile bilmediğim partiler hangisine oy atayım derken gene kararsızlık..

  birileri çıkıp kursun kararsızlar partisini sırf benim çevremden 4-5 bin oy gelir. gerçi seçimi kazanınca onu mu yapalım bunu mu yapalım diye kararsızlığa düşüp 5 seneyi öyle geçirirler.
  1 ... mel mel bakan gibson
 • kervan yolda düzülürdeki düzmek

  3.
  inşallah "çeyiz düzmek" gibi "ev düzmek" gibi anlamlarda kullanılmaktadır. hayır şimdi yanlış anlar ve gidersin kervan başına "böyle bir söz var abi ne diyorsun" dersin yanlış anlayıp. kervan kalabalık olur malum uygulamalı olarak gösterirler adama büyük sıkıntı çıkar.
  3 ... mel mel bakan gibson
 • sözlükte yazarlara abi diye hitap eden tip

  2.
  kocam folkanla seks hayatımız, kırmızı tangam, otoparkta arabadan inerken g.tümü ellediler çok hoşuma gitti diye kocam folkanla kavga ettik hoffff keşke gene avuçlasalar diye dolaşan ultra ibnelerden evladırlar. abi saygı ifadesidir ama dibini dövdürüyor olmak ile övünmek ve böyle sözlüklerde kendini ifşa etmek ne bileyim..
  1 -1 ... mel mel bakan gibson
 • erkeklerin yedekte hep birini bulundurduğu gerçeği

  73.
  diğerlerinin hakkını kim yedekte tutuyorsa boynu altında kalsın dedirtmiştir. bu ne bolluk lan..
  5 ... mel mel bakan gibson
 • ilişkin var mı sorusuna alternatif yanıtlar

  3.
  ilişkin var mı sorusuna alternatif yanıtlar
  2 ... mel mel bakan gibson
 • uludağ sözlük yasaklandı son entryni gir

  20.
  uludağ sözlük yasaklandı son entryni gir
  5 -2 ... mel mel bakan gibson
 • kadına dolaylı olarak sevişelim demenin yolları

  8.
  "dolaylı yollardan sevişelim mi" şeklinde cereyan etmesi gereken taleptir. kafa karışır merak olur ve evet cevabı gelir. bir deneyin bence.
  1 ... mel mel bakan gibson
 • şeyma subaşı nın doğum günü pozu

  2.
  2.karede " kahretsin acun nafakanın tamamını göndermemiş" pozu verdiği görsellerdir.
  6 ... mel mel bakan gibson
 • popo avuçlamak vs meme avuçlamak

  14.
  üçüncü bir seçenek daha var ki evlerden ırak. bence fazla zorlamayın o yüzden..
  ... mel mel bakan gibson
 • 200 ile giderken selektör yemek

  2.
  5.fitese takıp arkadan yardırarak gelen "tofaş" marka araçtır. bu pandemi sürecinden önce en son istanbul dışına çıkabildiğimiz zaman yanımdan geçip gitmişti o araba. ben dedim ki bu bir kuş. yanımdaki arkadaş hayır o bir uçak dedi. arkada oturan "hayır o süpermen" desin diye beklerken "tofaş ya la amuğa goyyyim" nidası yükselmişti. ne takmışlarsa artık motoruna en sol şeritte 130 la falan geçti gitti yanımızdan. ben 110 la gidiyordum oradan yola çıkarsak 130+ falandı eleman.
  2 -1 ... mel mel bakan gibson
 • fakirin hesabına 50 milyon tl havale gelse ne olur

  13.
  kalp krizi geçirip hakkın rahmetine kavuşur. o fakir ben olsam muhtemelen öyle olur. 50 milyon lira lan. cep telefonuna "dirili dilliiiii" diye mesaj geliyor. gene bankadan cep şubeye "ek hesap borcunuzun ödeyiniz ulan sayın müşteri" bildirimi geldi diye oflaya poflaya bakıyorsun. fakat aman allahım o da ne ? hesabınıza para geldi yazıyor. oha inşallah 50 lira ( fakirin hayali başka ne olacaktı ) falan gelmiştir bir yerden diye bir açıyorsun 50 melyon yazıyor. artık o paranın 10000 lirası ile kefen alırlar helvanı kavururlar. en azından o masraflardan yırtmış oluruz o da olumlu..
  2 -1 ... mel mel bakan gibson
 • istanbulda bir haftadır çöplerin toplanmaması

  11.
  "yalancıyı s....ler kucaktan inmezdin" özlü sözünü akla getiren iddiadır. flat head yazmış zaten bu arkadaş çingene olabilir göçebe hayatı yaşıyor. bir hafta ankaralı bir hafta istanbullu. önümüzdeki hafta allah kerim artık ağrı belediyesini falan şey yaparken görebiliriz. bir de trabzonda rizede falan yaşayan amcaların yazdığı şeyler komiğime gidiyor. arada var 1000 km mesafe be emmi kokuyu sen oradan nasıl aldın. köpekbalığı mısınız mübarekler..
  7 -2 ... mel mel bakan gibson
 • sözlükte sevmediğiniz yazar

  22.
  sözlükte sevmediğiniz yazar

  aşağı doğru indikçe coşulmuş. ben de havaya estireyim dedim.
  3 ... mel mel bakan gibson
 • paint ekremin fsm tablosu yolsuzluğu

  3.
  hayatı yalanlar üzerine kurulu tiplerin iddiasıdır. sondan başlayalım ; istanbul belediyesi bir haftadır çöpleri toplamıyor ? siz hangi istanbulda yaşıyorsunuz olm. çöpleri toplamak zaten ilçe belediyelerinin denetiminde. sizin semtinizde toplanmıyorsa ilçe belediye başkanına çemkirin önce.

  yolsuzluk kısmına gelirsek. bu tabloyu akp li belediye başkanı almış olsa chp liler kendilerini yırtardı denilmiş. chp li değilim ancak bu tabloyu akp li bir belediye başkanı alsa 6.5 milyona aldı ise 16.5 milyon gösterirdi fiyatını. kalan paranın ne olacağı da meçhul. okçular vakfına mı aktarılırdı yoksa belediye ile hiç alakası olmayan hükümet mensuplarına maaş olarak mı aktarılırdı yoksa dinozor heykeli falan mı dikilirdi allah bilir. he böyle bir şey olmazdı diyenler istanbul ve ankaranın son 20 senesine bir baksınlar hele.
  6 -2 ... mel mel bakan gibson
 • ekremin 1 yılda istanbula çaktığı tek çivi

  47.
  800.000 lik çividir. kolay kolay da çıkmaz.
  4 -1 ... mel mel bakan gibson
 • ayasofya yı açmak cumhurbaşkanının takdirindedir

  13.
  mevzu "hızır idi yunus idi hızır idi yunus idi" olayına doğru gitmektedir. danıştay cumhurbaşkanının takdiridir dedi ama bakalım cumhurbaşkanı "haydi açıyorum o zaman" diyecek mi. yoksa konuyu tamamen kapatıp 5 sene sonra sıkıştıkları zaman tekrar gündeme getirmek üzere sandığa mı gömecek.
  4 ... mel mel bakan gibson
 • rte nin kılıçdaroğlu ve akşener e ayar vermesi

  5.
  "biz asıl filmi 2002-2013 arası çevirdik" şeklinde olsa daha bir şey olacak ayardır. eee galaksi lideri kolay olunmuyor kılışdar da akşener de akıllı olacaklar.
  4 -2 ... mel mel bakan gibson
 • yeni şeyler getiriyorum