• ercan kızılateş in serbest bırakılması

  3.
  o iğrenç suratı ifşa olduğu için çok fazla karalar bağlanmaması gereken olaydır. yolda karşılaşırsak veya herhangi bir yerde o kızcağıza yaptığı gibi tokat atıp kaçamayacağından eminin kendi adıma..

  ülkemizdeki adalet ise sadece bir kavram olarak kaldı artık. taciz eden gözaltına alınıyor serbest bırakılıyor. darp eden gözaltına alıyor serbest bırakılıyor. tecavüz edeni bile serbest bırakıyorlar kravat falan taktı diye. bundan sonra böyle şiddete maruz kalan ilk ifadesinde "sayın cumhurbaşkanımıza küfretti telefonunda da bylock yüklü gördüm" şeklinde konuşursa en azından böyle pzevenklerin bir süre içeride tutulması garanti altına alınmış olur. bu ülkedeki tek ve en büyük suç cumhurbaşkanına hakaret etmek malum. tecavüzcü şerefsiz olsanız salınma ihtimaliniz var ama hakaret etmişseniz götünüzü yırtsanız çıkamazsınız. bundan sonraki taktik bu olsun..
  #36996550 :)
 • türkiye nin en kötü sözlüğü uludağ sözlüktür

  4.
  kendi fikrini tek ve gerçek fikir olarak görüp aksi düşüncelere tahammülü olmayan elemanlar yüzünden meydana gelen olaydır. fikirlere, muhalefete, farklı görüşlere açık olun biraz lan..
  #36996465 :)
 • uludağ sözlük teki tek gecelik erkek sayısı

  3.
  enteresan bir tespittir. ben 2 gece giderim lan sanki boyum uzun kalıbım falan var *
  #36996433 :)
 • atatürk heykelini kaldırıp rabia heykeli dikmek

  4.
  arap kardeşleri doğalarının gereği olan ihanetleri gerçekleştirdiği zaman "ben rabia dememiştim camia demiştim kandırıldım" şeklinde kendisini savunacak bir adamın icraati olabilecek eylemdir.

  tabi bu açıklama ile tatmin olup reislerini alkışlarken "kahrolsun cehape" sloganları atacak milyonlarca mini rabia severi yad etmeden olmaz şimdi hazır konusu açılmışken..
  #36994194 :)
 • rüyasında uçan yazarlar

  8.
  yükseklik korkumdan dolayı rüyalarımda bile gerçekleştiremediğim eylemdir * bazen çatıda falan görüyorum kendimi evvelden birkaç kez mecburiyetten çıkmışlığım vardı ayaklarım yerdeyken ve rüyada olmama rağmen düşer miyim lan diye korkuyorum inceden inceye. bilinç altı çoh acayip çoohh..
  #36993401 :)
 • köy hayatı vs şehir hayatı

  6.
  hayatının ilk 35-50 sene arası şehir hayatı kalan x senesi ( ne kadar ömür verilirse artık ) köy hayatı şeklinde istediğim yaşam biçimidir. ilk 50 sene içerisinde eğitimini tamamlarsın çalışırsın birikim yaparsın şehrin gezilebilecek yerlerini gezer yaşayabildiğin kadar yaşarsın hayatının kalan yarısında da sakin sükunetli bir hayat yaşarsın. klişe ama böylesi makbul. misal istanbulda doğup büyüdük sinir stres trafik hayat mücadelesi derken belki fiziken olmasa bile ruhen bitiyorsun yıllar geçtikçe. ikinci bir defa gelmeyeceğimiz garanti bu hayata dolayısı ile neden tamamını böyle sıkıntılarla geçirelim ki..
  #36993354 :)
 • dinini koruyan adamı linç etmeye çalışmak

  4.
  olayı tersinden anlamış insan hayalidir. ekseriyet ile dinini koruduğunu iddia edenler linç ediyorlar diğerlerini. yoksa bizim evde başka haberler sizin evde başka haberler mi var lan ? bizi kandırıyorlar mı yıllardır..

  dinimize en büyük zararı bu davarlar veriyor zaten. bu derken dini koruduğunu zanneden çapsızlar.. koskoca islamiyet bunların korumasına muhtaç koskoca yaradan bunların o pis ağızları ile ettiği küfürler hakaretler ile millete attıkları tekmeler yumruklar ile korunuyor sanki. bunların üst versiyonları yüzyıllardır orta doğuda kafa kesen vahşiler işte. millete zarar vererek kainatı yaradan ve her şeye gücü yeten bir varlığın dinini koruyorlar akıllarınca..
  #36993281 :)
 • şort giyeceksen bye bye avrupa ya

  3.
  bunu söyleyenlerin reisleri verdiği sözleri ( avrupa ile vize kalkıyor vs ) tuttuğu zaman gerçekleşecek olan eylemdir. o beğenmediğiniz laik insanlar gidince o suça meyilli arap kardeşleriniz ile trencilik mi oynarsınız artık burada doktorculuk mu oynarsınız allah bilir..
  #36993224 :)
 • ölüm gibi olup öldürmeyen şey

  36.
  ileri derecede migrendir. böyle kafanı duvarlara sürtüp kıvılcım çıkartasın gelir sokaktan konuşarak bir adam geçse sinirlerin alt üst olur baş ağrısından. sonradan alışıyorsun tabi ölüm değilde bir alt kademesi gibi gelmeye başlıyor.
  #36992473 :)
 • türk yargısı son 50 yılın altın çağını yaşıyor

  5.
  tuğrul türkeş ve bahçelinin izinden gitmeye karar veren bir oluşumun beyanıdır. ne güzel tüm ülkedeki siyasiler veya siyasiye benzeyen tipler aynı çatı altında toplanıyor..
  #36992458 :)
 • askerliği pilot olarak yapmak

  18.
  uçaktan uçağa atlarken şarjör değiştirmek dışında pek bir zorluğu olduğu düşünülmeyen askerliktir. düşünsene o milyon dolarlık uçakları bizim erlere veriyorlarmış. sırf birbirlerine şaka yapacağım derken hava kuvvetlerinin yarısı telef olur..
  #36992435 :)
 • ulusoy firmasının iflas kararı

  2.
  metro turizm isimli müessesenin tüm otobüsleri toplaması ile neticelenecek olaydır. hali hazırda 40000 tane arabası vardı şimdi ağı iyice genişletir. bekleyelim görelim bakalım zaman gene haklı çıkartacak mı..
  #36992428 :)
 • liderlik vasfı olan sözlük yazarları

  5.
  aydınoğlu nickli yazarımızdır. 31 tane sıralı hesabı ve evvelki aydınoğlu x li hesapları ile başlı başına bir hükümet gibi. kabinesi ile beraber tam bir lider *
  #36992400 :)
 • bir insan misafire niçin tatlı ikram eder

  5.
  "tatlıyı yesinler ki vücutlarındaki kimyasallar ve hormonlar kıpraşsın hemen evlerine gitsinler" amacı ile yapıldığı düşünülen eylemdir.
  #36991845 :)
 • şortlu üniversiteli kıza saldıran sapık

  11.
  kadraja sonlarda ( 41.saniye ve sonrası ) giren sevgili arkadaşımızın dudaklarından dökülen sözlerin hislerimize tercüman olduğu vahim olaydır..

  şimdi buna sorsan erkektir delikanlıdır. tokadı attıktan sonra kancık gibi kaçıyor gücü kadınlara yeten yetersiz..

  kancık : alçak, şerefsiz, dönek, güvenilmez kimse. diğer anlamı ile değil bu anlamları ile kullanıldı..
  #36991826 :)
 • nescafe 3 ü 1 arada

  206.
  tüketilmemesi gereken şeydir. kahve değildir kesinlikle buna bende katılıyorum. şekeri basıyorlar içerisine zaten içerken kahve tadından daha fazla şerbet gibi geliyor. bitirdikten sonra susamamızın nedeni de yoğun şeker..

  illa hazır kahve içilecekse en azından 2 si 1 arada tercih edilmeli sanki. bu bile çözüm değil ama kötünün iyisi..
  #36991715 :)
 • fetö nün siyaset imamı

  3.
  aslında ortada olan imamdır. ancak işte ismini telaffuz edince kunteper canavarı misali sinyal gidiyor sağa sola kunteper canavarı yerine polisler falan geliyor savcılık emirleri ile *

  ağlanacak halimize gülmeye başladı isek ki öyle görünüyor rabbim sonumuzu hayır etsin..
  #36991691 :)
 • ak yurek

  4.
  yanlış zamanlama ile sözlüğe gelmiş yeni oluşumdur. seçim yok ufukta. referandumda geçti.. artık yevmiye vermezler sosyal medya "emekçi"lerine..
  #36991684 :)
 • hafta sonu tatilinin kalkması

  5.
  istikrarın sürdüğünü gösteren kutlu olaydır. yalnız bu istikrar bu asgari ücrete tabi vatandaşlarımızın seçimden ve referandumdan önce hayal ettikleri ve bas bas bağırdıkları minvalde ( doğrultuda da diyebiliriz ) yürümüyor ama olsun neticede devam ediyor *
  #36991670 :)
 • geç kalındığında uydurulacak bahaneler listesi

  7.
  yalan olduğu ortaya çıkmayacak bahanelerin seçilmesi gereken listedir.

  lisede iken "imam" lakabı taktığımız bir arkadaşımız okulun en korkunç hocasının aynı zamanda müdür yardımcımız olan adamın verdiği mekanik dersine geç kalmıştı bir cuma günü öğle yemeğinden hemen sonra. hoca tabi hemen aporkat atma pozisyonuna geçti kapının hemen girişinde "neredesin lan sen" diye sordu "cuma namazında idim" cevabını alınca tam dövmekten vazgeçmişti ki açık olan sınıf penceresinden içeri ezan sesi dolmaya başlayınca aporkatı yemişti çocuk..

  yıllar evvel bu sefer bizzat şahsımın bir buluşmaya gitmek istememem neticesinde bilerek geç gidip arkadaşlarımın "neredeydin la sen niye geç geldin dağılacağız zaten az sonra" sorularına " hasan geldi işte ondan erken gelemedim" cevabımın 3-5 dakika sonrasında ortama giren hasan ın "gibson ne hayırsız gebeşsin sen lan ne arıyorsun ne soruyorsun ne zamandır" şeklinde serzenişi eklenince ortamda oluşan south park sessizliği ardından gelen kahkahalar ve sırtıma yediğim yımrıhlar gibi neticeleri olabiliyor..
  #36991665 :)
 • yeni şeyler getiriyorum