• yazarların en sevdiği iett hatları

  6.
  35 - 35 a - 35 c ve 35 d hatlarıdır. bu hatların gözünü seveyim ben ya 35 d hariç ( saat başı kalkıyor ) diğer 3 ü 5 er dakika ara ile eminönü-beyazıt ve taksime sefer çıkartıyor. araba yokken işten yorgun argın aksaraya geliyorduk millet yarım saattir bir saattir otobüs bekliyor oluyordu ama bizim bu canavarlar peş peşe dizilip geliyorlardı hemen.
  1 ... mel mel bakan gibson
 • şu an a haber de ne yayınlanıyor

  7.
  yüzde 90 ihtimal ile cehapenin ( kılışdar imamoğlu yavaş ) bir şeyleri dudaklar büzülerek ayıplanıyor, yüzde 10 ihtimal ile ise akp nin ne kadar muhteşem bir şey olduğu vurgusu yapılıyordur. bu ara ülke her bakımdan o kadar sıkıntıda ki artık akp yi övecek bir şey bulamıyorlar. çünkü bulurlarsa artık kendi izleyici kitlesi bile "hadi oradan be" diyecek o yüzden muhalefete saldırıp gündemi unutturmaya çalışıyorlar.

  hee bu arada illa haber saati olmasına gerek yok atv-ahaber in normal herhangi bir programında bile propaganda eksik olmuyor.
  ... mel mel bakan gibson
 • galatasaray la liga da olsa olabilecekler

  13.
  la liganın takımsal bazda gol rekorunu bir daha kırılamayacak seviyeye getirecektir. atma kısmında değil diğerinde.. getafe, levante falan bile iki ( içeride dışarıda ) maçta toplam 6 şar tane falan atarlar. lan burada rizesporu 135. dakikada 2 tane futbolcusunu tekme tokat yere indirip gol atarak yeniyorsun gitmişsin reali barcayı atleticoyu sevillayı hatta valenciayı betisi falan yenme hayalleri kuruyorsun. adama ne içiyorsun diye sorarlar en basitinden.
  3 -2 ... mel mel bakan gibson
 • imamoğlu belediyespor

  3.
  göksuspor ( başkanı kim bilin bakalım ) tarafından topları çalınan ve gece kulüp binasına sızılıp formaları kesilen futbol takımı olması muhtemeldir.
  ... mel mel bakan gibson
 • yazarların en sevdiği yabancı film artisti

  42.
  nickimden de anlaşılacağı üzere mel gibson abimizdir.

  https://scoziatour.com/co...principale-braveheart.jpg

  şu bakışlara bak tam mel mel bakıyor. her rolün hakkını sonuna kadar veriyor adam. bir bakıyorsun mad max olarak karşına çıkıyor bir bakıyorsun kadınlar ne ister filminde güldürüyor bir bakıyorsun cehennem silahında psikopat polis oluyor bir bakıyorsun maverick filminde usta bir kumarbaz olmuş bir bakıyorsun william wallace olmuş ingilizleri biçiyor bir bakıyorsun albay olmuş wietnamda savaşıyor bir bakıyorsun parker olmuş muzipliklere koşuyor bir bakıyorsun tarlada kardeşi rolündeki Joaquin Phoenix ile beraber uzaylı kovalıyor.. son yıllarda bruce willis, brad pitt ve halkın adamı keanu reeves da yakın seviyelere geldiler bende. bambaşka bir kategoride olan al pacino emmiyi de unuttum sanmasın hatır gönül koyar hemen yoksa..
  1 -1 ... mel mel bakan gibson
 • iett otobüs hat numaraları

  25.
  33 ve 33b hat numaralı eminönü - giyimkent otobüsleridir. güzergahı şöyle tarif edeyim ; eminönünden çıkıp vatan caddesine dönüp dümdüz giderek atışalanından yan yola girip gitseler takribi olarak 40-45 dakikada ulaşacak iken 33 hat numarası otogarın aşağısından dolanıp esenlerin içerisine dalıyor, 33 b ise edirnekapı şehitliğinin oradan tüm güngöreni dolaşarak esenlere girip yoluna devam ediyor. 40 dakikalık yol oluyor sana 1 saat 40 dakika. o da çok az bir trafik olursa tabi. normalde ufak araba ile zor ilerleyeceğin ara sokakların tamamını sana koskoca otobüs ile gezdiriyorlar. yolun hem sağında hem solunda park etmiş araçlar var ve karşıdan ufak bir araba geldi mi en az 20 dakika o sokaklardan herhangi bir caddeye bağlanamıyorsun. etti mi sana 40 dakikalık yol 2 saat 10-15 dakika. bu güzergahları kim belirliyorsa üstün hizmet belgesi verilip mayışlarına yüzde 300 zam yapılsa yeridir. lan ara sokaklara otobüs sokmak nedir ? dümdüz gitmesi gereken otobüsler 4-5 defa z çizerek istanbulun yarısını gezip gidiyor.
  1 ... mel mel bakan gibson
 • 2023 yılı dolar kuru tahminleri

  3.
  lozan ın aşırı gizli maddeleri ortadan kalkacağı için çeşmelerden bor akmaya başlayacak ve 1 lira = 4 dolar olacaktır.

  ahaberi izlediniz hayırlı cumalar dileriz.
  10 -2 ... mel mel bakan gibson
 • iett otobüs hat numaraları

  21.
  efsaneler efsanesi 500 t - topkapı tuzla hattına aittir. rivayete göre 186 civarı durağa uğruyor bu otobüs. ben bu yaşıma geldim korkudan hiç binip tecrübe edemedim. bu hatta çalışan şoförler erken emeklilik alıyor diyorlar. günde 1 sefer gidip 1 sefer dönsen gün bitiyormuş zaten.
  2 ... mel mel bakan gibson
 • aktroll yoğunluğundaki azalma

  4.
  ibb ve ankara bb kaybedildiğinden beri gelirlerin ( belediyelerin söğüşlenmesi ) çok ciddi oranda azalması ve "mama" akışının sekteye uğraması neticesinde meydana gelmiş azalmadır. misal arabana benzin, mazot veya lpg koymazsan araba gider mi ? gitmez. bunlara da makarna verilmeyince ilerleyemiyorlar.
  2 ... mel mel bakan gibson
 • diyanet in torpil sorusuna verdiği yanıt

  3.
  2022 ödeneği için göz kırpma amaçlı verilmiş yanıttır. diyanet dinine ve akp dinine mensup olanları tatmin eder.

  bak 2 saniyeliğine şu sorunun ibb veya ankara bb için sorulduğunu düşün. "büyük şehir belediyelerde torpilli atamalar yapıldığı iddia ediliyor caiz midir" diye sorulduğunu düşün. cevap aynı olur muydu ? sonra vay efendim bunlar din düşmanı vay efendim bunlar diyanete karşı. ulan karşı olunan bu allah yolundan sapılması din adamı dediğin kişi allah yolunda peygamber yolunda olur. bunlar akp nin yolundalar verdikleri her fetva yaptıkları her açıklama siyaseten. 17-25 aralıktan beri camilerde cuma günleri hırsızlık yolsuzluk devlet imkanlarını kötüye kullanmak kul hakkı gibi konular konuşulmuyor. tüm bunlar rastlantı olabilir mi. adamlar ayetleri falan eğip büküp istedikleri şekle getiriyorlar oğlum..

  (bkz: son ayet bükücü)
  4 -1 ... mel mel bakan gibson
 • güçlü yumruğumuzu vurduk doları 9 a sabitledik

  2.
  "bir de depuk atsalar neler olur yarebbim" haykırışını bünyeye hasıl etmiştir. yumrukla 9 a düşen dolar tekme ile 4 e uçan kafa ile 1 lira = 2 dolara gelir demek ki.
  3 ... mel mel bakan gibson
 • dominik te yakalanan dev yılan

  4.
  anakondalığı çoktan aşmış yılandır.

  (bkz: babakonda)

  mandayı falan yutar lan bu zebellah gibi bir şey olmuş.
  3 -1 ... mel mel bakan gibson
 • 18 erkek ile ilişkiye girdim kocam izledi

  5.
  adam gavat ona şüphe yok ama o stüdyodakilerde adam kadar o biçimler. bir tanesi de kalkıp suratına tükürmemiş yazıklar olsun be.
  2 ... mel mel bakan gibson
 • mia khalifa

  283.
  (bkz: bacak kadar boyu var türlü türlü huyu var)
  1 ... mel mel bakan gibson
 • yazarların küçükken korktuğu şeyler

  135.
  allah ( c.c ) den korkardım. hala da korkuyorum çok şükür. korku derken kötü bir varlıktan/şeyden korkmak gibi değil sen kötü bir şey yaparsan ( bir şeyleri çalmak birilerinin canını yakmak yalan söylemek hak yemek vb ) gücenir ve yüz çevirir korkusu. keşke herkes korksa şu hırsızlıklar yolsuzluklar tecavüzler katliamlar cinayetler falan iyiden iyiye azalsa.
  4 ... mel mel bakan gibson
 • oyun delisi 08

  4.
  sözlüğe yeni katılmış yazardır. hoş geldin kardeşim.

  --spoiler--

  16 Mayıs 2008 doğumluyum

  --spoiler--

  kardeşim dedim ama zamanında evlilik işlerine falan girmiş olsam senden 5 yaş falan büyük çocuğum olurmuş hüzünlendirdin ikindi ikindi. tavuk döner ekmek var yen mi sıcak sıcak hoşgeldin baabında..
  7 -2 ... mel mel bakan gibson
 • doların 9 45 tlye çakılması

  5.
  ekmeği dolar ile almadığımız için bizi bağlamayan durumdur. namkörlük etmeyin namkörlük ezanlarımızı susturamıyorlar ve ülke şaha kalkmış uzaya doğru gidiyor sizin derdinize bakın dolar 9.45 olmuşmuş. hayret bişi ya..

  hee son olarak telefonunuzu çıkartın telefonunuzu. hepinizin cebinde dokunmatik ekran telefonlar var hala utanmıyorsunuz.
  2 ... mel mel bakan gibson
 • ibb aracını kaldırmak isteyen bakanlık

  3.
  binali beyi başkan yapıp oğlu üzerinden istanbulu "pudra şekeri başkenti" yapamadıkları için hırslarını çıkarmaya çalışmaktadırlar. adamlar halk ekmek dağıtmaya çalışır engel olurlar sonra halk ekmeğe 25 kuruş zam yapılınca ortalığı ayağa kaldırırlar. belediyeden kredi çıkartmazlar sonra kredinin istendiği hizmet yapılmıyor diye kanal kanal gezip yaygara yaparlar.

  koskoca cumhurbaşkanı işini gücünü bırakmış ibb ile uğraşıyor ki afrikanın herhangi bir ülkesinde bu yapılsa orada "kabile" olarak görülen insanlar bile isyan ederler ama bizim milletin hoşuna gidiyor cumhurbaşkanının sokak sokak gezip belediye seçimleri için miting yapması ve seçim kaybedilince "topal ördek olacak iş yaptırtmayacağız" demesi..
  4 ... mel mel bakan gibson
 • emeklilik yaşının 30 a düşmesi

  4.
  bunu yiyenlerin yüzde 95 i gene beleş verilen her şeyi aşırı seven akp liler olacaktır. muhalefet böyle bir vaatte bulunsun üstüne 1 senelik makarna vereceğiz desin akp nin ve küçük ortağının toplam oy oranı barajı geçmeye yetmez.
  2 ... mel mel bakan gibson
 • türkiye de sürekli yükselen şeyler

  2.
  döviz, akaryakıt fiyatları, pahalılık, cehalet, mülteci, gereksiz tipler gibi şeylerdir. bunların borsası kurulsa 10 bin liranı 1 ayda 1 milyon lira yaparsın parayı basa basa.
  ... mel mel bakan gibson
 • yeni şeyler getiriyorum