• yalnızlar için 14 şubat tavsiyeleri

  20.
  akşam saatlerinde özellikle eğlence mekanlarının bol olduğu yerlerde ve kuytu köşelerden uzak durulmasıdır. oturun evde alın üzerinize battaniyeyi ( kızlar için depresyon hırkası alternatifi var ) demleyin çayınızı sarılın yastığınıza mis gibi film izleyin.

  (bkz: bir arkadaşımdan biliyorum)
  13 -3 ... mel mel bakan gibson
 • 18 mart 2018 medipol başakşehir beşiktaş maçı

  7.
  fenerbahçe açısından berabere bitmesi en makulu olacak gibi görünmekte olan maçtır. o zamana kadar ne olur ne biter bilinmez tabi.

  bu arada bu trabzonlular neden hep enteresan kişilikler oluyor ? 17 senedir beraber çalışıyoruz bu şehrin insanları ile aslen karadenizli olduğum halde bu trabzon giresun rize üçgenini anlamakta zorluk çekiyorum. başakşehir fenere bariz şekilde yattı diyorlar ya la hakikatten o bölgede dağlar denize daha bir paralel sanırım *

  (bkz: fener kupamı ver lan diye bağıran trabzonlu)
  5 -2 ... mel mel bakan gibson
 • 1 400 000 0000

  4.
  acilen 6 sıfır atılması gereken numaradır. hayır ev telefonundan falan geri arayayım desen sıfırları çeviremessin en az 3-4 defa denersin. neymiş lan bu böyle..
  7 -1 ... mel mel bakan gibson
 • man adası belgeleri gerçek çıktı

  13.
  herhangi bir fark yaratmayacak olan durumdur. sadece şu sözlük içerisindeki yazılanlara ve onları yazanların ortalamasına ( zeka, eğitim, ahlak, dürüstlük, dini değerler, milli değerler vs ) bakarsak ; gökten cebrail a.s inse dese ki "bugüne kadar söylenmiş her şey gerçektir para sıfırlama mevzusu, bu belgeler, yurt dışına gönderilen silahlar, cemaat hükümet ilişkisi hepsi gerçektir" dese bu arkadaşlar "cebrail kesin fetöcü hığmınna" diye tepki verirler.

  dolayısı ile tamamen hükümetin kontrolündeki yargının tamamı çıkıp dese ki "belgeler doğru" gene fark yaratmayacak. en tepedeki adam tamamen dokunulmaz.. vatana ihanet suçu hariç ( ki bunun sınırlarını da kendisi belirler yalakaları her zamanki gibi söyleneni/emredileni yalamadan yutar ) yargılanamayan bir adam ve ailesi hakkında yargı ne karar verirse versin ne fark eder ? evvelden benim hatırladığım "ispatlanırsa istifa ederim" sözü 2 defa ispatlandı ama adam istifa etmeyi geçtim hala yavuz hırsız modunda.
  14 -6 ... mel mel bakan gibson
 • ypg nin abd maşası olduğunu kabullenememek

  10.
  ortaya çıktıkları ilk günden beri bilinmekte olan gerçektir. tıpkı ışid denilen şerefsizleri ilk günden beri bildiğimiz gibi.

  (bkz: onlar sadece öfkeli gençler)

  biz sıradan halk olarak ilk günden beri biliyoruz ama ne hikmetse ülkeyi yöneten insanlar zannedersem sürekli aldatılmaktan mütevellit bu barzoların terör örgütü olduğunu ve abd güdümünde olduğunu ancak yakın bir geçmişte idrak edebildiler. yakın bir geçmişte bunların başı olan ayı ankarada ağırlanırken buralarda bizler, siyasette ise bazı siyasiler sürekli dile getirdiler yapılanın yanlış olduğunu. ama işte her şeyin en doğrusunu bilen malum kesim bir türlü dinlemedi. 29 ekim cumhuriyet bayramı günü bu şerefsizleri sınırlarımızdan geçirmeyin dedik konvoyların arkasına kutlama konvoyları eklenerek geçirdiler. gelinen noktada ise abd tepeden tırnağa silahlandırdı bunları ceremesini gene bizim vatandaşlarımız çekiyor..
  6 ... mel mel bakan gibson
 • imam hatipliler dünyaya yön veriyor

  75.
  bilim ve teknoloji konularında ise doğru olan tespittir.

  imam hatipliler dünyaya yön veriyor

  imam hatipliler dünyaya yön veriyor

  imam hatipliler dünyaya yön veriyor

  imam hatipliler dünyaya yön veriyor

  http://haber.sol.org.tr/s...s/2016/06/28/noname_5.jpg

  (bkz: imam hatiplilerin tübitak projeleri)
  12 -1 ... mel mel bakan gibson
 • 14 şubat 2018 real madrid paris saint germain maçı

  7.
  tuhaf tuhaf şeyler olmaz ise iddia tabiri ile +7 gol ile sonuçlanacak çift maçlı eşleşmenin ilk ayağıdır. real in ligdeki durumu yanıltmasın kimseyi bu seneki tek hedefleri 3.yıl arka arkaya kupayı kazanmaktır muhtemelen. psg zaten ortada adamlar azman gibiler..
  8 -1 ... mel mel bakan gibson
 • demet evgar

  838.
  her gördüğümde aklıma kalimero karakterini getiren aktristtir.

  demet evgar
  8 ... mel mel bakan gibson
 • bahçeli nin sürekli abd yi tehdit etmesi

  17.
  sırtını reyizine yaslamanın verdiği özgüven ile dilinden dökülüvermiş olan tehditlerdir.

  bahçeli : amerigayı vietnamdan beter ederiz 1!11!1
  amerika : bahçeli nin sürekli abd yi tehdit etmesi
  9 ... mel mel bakan gibson
 • plaza ile iş hanı arasındaki farklar

  18.
  umumi tuvaletler arasındaki devasa farkların başı çekeceğini düşündüğüm karşılaştırmadır. asansörü yazmışlar zaten tekrardan şey etmeyelim. iş hanlarının genelde güvenliği olmaz bekçi amcalar vardır emekli olmuşlar oranın güvenliğini sağlarlar. han içerisinde olmaması gereken bazı şeyleri cüzi bir meblağ karşılığında görmezden gelebilirler. plazalarda ise güvenlikçiler vardır ve o güvenlikçileri izleyen kameralar. dolayısı ile plazalarda usule uygun olmayan şeyler pek olmaz.
  9 ... mel mel bakan gibson
 • sevgililer günü hediyesi olarak kokoreç ısmarlamak

  4.
  tam ekmek arasında ve yanında büyük ayran olursa kurtarabilecek olan eylemdir. üstüne sevdiceğin ile beraber uzun malbuş yakar lise tuvaletlerindeki gibi döndererek içersin kökleye kökleye denize karşı.
  10 -3 ... mel mel bakan gibson
 • et döner ayran 1 tl

  670.
  yenilen et sindirim aşamasına geçtiğinde bünyede kişneme isteği uyandıracaktır. o etler bizim sur dibinden geliyor ucuz diye fazla yüklenmeyin..
  7 ... mel mel bakan gibson
 • sevgilisi olmayanların söyleyecekleri

  11.
  sevgilisi olmayanların söyleyecekleri
  11 ... mel mel bakan gibson
 • hostese sarı kola var mı diye soran güzel kız

  12.
  adamın ham maddesinden yapılmış kızdır. çaktırmadan sarı kolasının içerisine tek taşı bırakacaksın hiç düşünmeden..
  5 -1 ... mel mel bakan gibson
 • debriyaja basınca arabanın kendini boşa alması

  5.
  yokuşa park edilen arabalarda sağlam bir el freni yoksa arabayı çalıştırırken çok seri olmayı gerektiren eylemdir. araç vitesten kurtulur kurtulmaz el freni aracı tutamıyorsa önünde veya arkanda park etmiş arabaları pert etmeye sebep olur.
  9 ... mel mel bakan gibson
 • dilin diş çekilen bölgeye gitmesi

  4.
  dilimizin ne kadar meraklı bir uzuv olduğunu gösteren eylemdir. sadece çekilen dişin boşluğuna değil ağızda oluşan yaralarda veya aşırı sıcak yemek yendiğinde damağınızın kalkması sonucu o dil sürekli oralara gider o yaranın üzerinde gezinir ha gezinir.
  9 ... mel mel bakan gibson
 • iş yerinde menfaati için yalakalık yapan insanlar

  11.
  aynı zamanda patron/müdür gibi yetkililerin arkasından en çok konuşan insanlardır. çalışılan yerden uzakta iken veya yetkili uzakta iken diğer işçileri gaza getirir arkalarından konuşturur. sonra yetkili ile başbaşa kaldığında sizi gazlayıp konuşturttuğu şeyleri üstü yarı açık yarı kapalı şekilde sanki hiç söyleyesi yokmuşta söylemek zorunda hissedermiş gibi gidip ispikler.

  bu tiplemeler çok tanıdık gelmiştir muhtemelen çalışan birçok insana. onlar heryerde. şirketlerde/işletmelerde hızlıca yükselir böyle tipler ancak önünde sonunda düşüşleri de aynı hızda gerçekleşir.
  10 -1 ... mel mel bakan gibson
 • fight club replikleri

  43.
  fight club replikleri
  6 ... mel mel bakan gibson
 • mal mal bakan bazı tiplerin sözlüğe dönüşü

  1.
  bazılarının paçasını tutuşturan dönüştür. son 3-4 günün silik listesine bir göz atınca girişilen eylem neticesinde yüzde gülümsemeye sebep oluyor. oradaki uçmuş kamiller de çok konuşuyorlardı çok espriler üretiyorlardı. darısı eksi oy kasacağım diye normal yaşantısında suratlarına bakılmayan ve sözlük üzerinden biraz ilgi görmeye çalışan deniz anası edası ile sözlükte takılanlara *

  https://cf.kizlarsoruyor....076-9ff9-57e7d1dbba7b.jpg
  38 -26 ... mel mel bakan gibson
 • tüm haftasonunu evde yatarak geçirmek

  10.
  pazar akşamına doğru yoğun bir baş ağrısına sebep olacak olan eylemdir.
  12 -2 ... mel mel bakan gibson
 • yeni şeyler getiriyorum