• chp nin an itibarı ile hdp ye tescili

  3.
  gündemi gözü ile takip etmeyen enteresan bir kişinin söylemidir. feto denilen kansızın imamı aranıyorsa önce "ne istediler de vermedik" diyene "dön ne olur" diye yalvarana bakmak lazım. kpss ve öss şerefsizliklerinden sonra yapılan açıklamalar ile "tatmin olana" en olmadı ergenekon isimli tsk da ki namuslu insanları tasfiye davasının savcısı olanlara bir bakılsın. o kumpasta ordudan uzaklaştırılan namuslu insanların yerine namussuz olanları yerleştirildi neticesinde 15 temmuz darbe girişimi oldu. hdp konusu da farklı değil ki bunlarla çözüm sürecini kk mı yürüttü 2 sene boyunca ?

  şimdi tüm bunlara bakınca siyasi bir imam aranacaksa bu kk falan mı olmalı ? bu adam chp nin başına geçti geçeli feto konusunda hükümeti uyarıp duruyordu zaten bu kadar kör sağır ve fosfordan yoksun bu insanlar ki göremiyorlar bu kadar ortada olan şeyleri anlamıyorum.. hayır doğruları konuşmak bu kadar zor olmasa gerek vicdanı ve ahlakı olan her insan bunları söyleyebilmeli zaten rahatça..
  #36991574 :)
 • 3 erkeğin birbiriyle evlenmesi

  10.
  sağdaki ve soldakini gözümün tutmadığı mevzudur. at hırsızı gibi bakmışlar lan ortadaki biraz saf geldi gözüme onu kandırmışlar gibi sanki..
  #36991563 :)
 • cumhurbaşkanlığı sarayındaki davulcular

  3.
  bahşişi zaten ödenekten verilmiş davulculardır. ben siyasilerin özellikle iktidar partisindekilerin ceplerinden 1 kuruş çıktığını düşünmüyorum. o ödenek her sene boşu boşuna şişip durmuyor..

  bu kadar müsrifliğe, devlet mallarının yağmalanmasına, birkaç kişinin karun kadar zenginleşmesine ve sırtımızdaki suriyelilere rağmen hakikatten iyi gidiyoruz rabbimin bir takdiri olarak elbette. nereye kadar gideriz ama meçhul. sırf davulcu meselesinden demiyorum bunu her akşam haberlerde görüyoruz o geziler o iftarlar o sarayın giderleri uçaklar koruma orduları bilmem neler bedavadan olmuyor.
  #36991536 :)
 • bu saatte sözlükte olan kadın

  10.
  hinlik peşinde olan kadınlardır. itiraf edin hadi neyin peşindesiniz bakalım he neyin organizasyonunu yapıyorsunuz gizli gizli kim bilir. sizi gidiler sizi..

  iş yerine gelirken yolda sonra sırası ile durakta önümden geçen otobüslerde ve bindiğim dolmuşta erkekten çok kadın oluyor. çalışkanlık bakımından bizde öndeler hakikatten helal olsun ne diyeyim başka.
  #36991521 :)
 • yazarların dışarıdan yediği favori lezzetleri

  23.
  pizza ve lahmacundur. çok az insan haricinde herkes sever bunları özellikle yerinde oturup sıcacık fırından yeni çıkmış hallerinde iken.
  #36987060 :)
 • biten bir ilişkinin ardından söylenen sözler

  56.
  "düşün ya şu öyle olsaydı ya bu böyle olsaydı daha mı iyi olurdu düşün bunları" sözleridir. tabi akabinde hiç sekmez ;  gönül çoğu zaman mantığın önüne geçer.
  #36987045 :)
 • tüm suriyelilerin götünü sikeyim

  4.
  dikkatli olması gereken insan söylemidir. bu arkadaşlar dilimizi çok çabuk öğreniyor bir anda etrafını 45-50 tane kadarı sarıp eski yeşilçam filmlerindeki dayak sahneleri gibi çembere alabilirler. adamlar her yerdeler lan işten çıkıp eve gidene kadar 500 tane insan görüyorsam 250 tanesi suriyelidir..
  #36986980 :)
 • ilk buluşmaya tofaşla giden sevgili

  6.
  bagajda sırt üstü yatırılmış ve camları patlatabilecek kapasitede 2 tane ses sistemi ( amfi mi diyorlar neyse işte onlardan ) yoksa fazlaca yadırganmaması gereken insanlardır. o arabalar zaten 20 yaşlarında insanlar ile yaşıt o ses sistemi o arabaları nasıl ortadan ikiye yarmıyor insan gerçekten hayret ediyor. bazen trafikte karşılaşıyorsun ışıkta önüne falan denk geliyor senin arabanın camları titriyor yüksek sesten..
  #36986949 :)
 • kalabalıkta yolun ortasında dikilen insan modeli

  4.
  müsaade isteyince küfür etmişsin gibi suratına bakmakta olan bir güruhu da aralarında barındıran insanlardır. kaldırımlar zaten dar yoldan yürüsen kaldırıma sıfır son sürat giden ralli pilotları var nereden geçecek bir yerlere gitmeye çalışan insanlar.
  #36986907 :)
 • 20 haziran elektrik kesintisi

  3.
  istanbul / samatya semtimizde su kesintisi olarak kendisini gösteren doğa olayıdır. ramazandayız ulan el insaf sabah beri yokmuş sular..
  #36986886 :)
 • mühendislik okuyan öğrenci profili

  3.
  ilk başladığında sapasağlam gözlere ve gür saçlara sahip olup seneler geçtikçe bazen birisini bazen ikisini birden kaybetmekte olan profildir. yıllardır makine mühendisleri ile beraber çalışıyorum yarısından fazlasında bir "before and after" gösterisi yaşadım. adamlar fakülteye ilk başladıklarında dediğim gibi sağlam gözlere ve gür saçlara sahipken mezuniyetlerinde gözlük takan ve saçları bayağı bir seyrelmiş modellere girmişler..
  #36986817 :)
 • karadenizlilerin asimilize edilmiş rumlar olması

  14.
  zonguldak, bartın, kastamonu, sinop, samsun gibi şehirlerin karadeniz içerisinde olduğunu unutan insanların beyanıdır. karadenizi sadece trabzon ve çevresinden ibaret sayarsanız böyle düşüncelere dalmanız da normal tabi..
  #36985807 :)
 • yatağa kahvaltı getiren kocasını tersleyen kadın

  10.
  yerine göre haklı olabilecek kadındır.

  #36984749 :)
 • 16 temmuz 2017 sabahı

  5.
  game of thrones in yeni sezon ilk bölümünün yayınlanacağı tarihtir. birde tabi bir önceki gecenin kutlamalarından dolayı akşamdan kalma "ayran kafası" yaşayan bazı siyasiler olacak. hiçte utanmayacaklar 15 temmuz neden oldu kimler yüzünden oldu diye düşünüp..
  #36984187 :)
 • para komidinin üstünde

  131.
  başlığa uygun görülen etiketlerin bir şeyler anlatmaya çalıştığı mevzudur. sağ üstte var ya lan etiketler onları diyorum *
  #36983849 :)
 • uzungöl ün kenarını betonla kaplamak

  11.
  alan memnun satan memnun şeklinde yaklaşılan mevzudur.

  http://www.turkiyegazetes...ilce-referandum-sonuclari
  #36983537 :)
 • sağanak yağmurda koşmayan insan karizması

  6.
  poposunda birkaç ufak kızarıklık oluşacak insanlardır. şifayı kapıyorsun ya hani hastalanıyorsun geçmiyor bir türlü sonra acile gidiyorsun sedyeye yüz üstü uzandırıyorlar seni şifanı vermek için..
  #36983518 :)
 • 20 haziran 2017 sözlüğün bekaretinin bozulması

  3.
  sözlüğün baştan aşağı bir yıkanmasını gerektiren sol frame olayıdır.  ne biçim bir mecraya çeviriyorsunuz lan buraları. çoluk çocuk okuyor buraları oğlum sabahtan akşama angut angut şeyler yazmak nasıl bir ruh halinin getirisidir kafam almıyor çoğu zaman. ramazandayız birde he olmasak neler olurmuş piiii..
  #36983333 :)
 • yazarların hayallerinde kalan meslek

  133.
  uzun yol şoförlüğü. böyle doblo tarzı ne bileyim caddy tarzı bir araç verecekler bana diyecekler al şu malı götür sivasa teslim et ankaraya teslim et karadenize akdenize egeye teslim et..

  gezmek çok güzel şey şu andaki işimde de ayda 1 defa falan şehir dışına gidiyorum araç ile yeni insanları görünce yeni yerleri görünce mutlu oluyorsun hem vücudun hem ruhun yenileniyor sanki..
  #36983298 :)
 • daha fazla yaşamak istemiyorum ne yapmalıyım

  7.
  #36983215 :)
 • yeni şeyler getiriyorum