• hiç evlenemeyecekmişsin gibi hissetmek

  15.
  his kısmının geçip gerçekliğini kabul ettiğimiz durumdur. nasipte ne varsa o oluyor ne eksik ne fazla.
  2 ... mel mel bakan gibson
 • sözlük kelleri birliği

  9.
  benzini "shell" den bileti kelden alacaksın demişler. aralarında bilet satan varsa alalım hemen.

  genlerden dolayı ( dede-baba florya ormanı gibi saçlarla yaşadılar sonuna kadar ) bu kulübe hiç giremeyeceğim. çok üzülüyorum...
  1 ... mel mel bakan gibson
 • 2 temmuz 2020 berat albayrak açıklamaları

  5.
  kendi banka hesaplarına bakıp oradaki büyümeyi türkiyenin tamamına mal ettikleri açıklamalardır. bizde büyüyen tek şey cepteki delik damat bey. he bir başka delik daha büyüyor olabilir ama neyse..
  5 -1 ... mel mel bakan gibson
 • askerde başım ağırıyor deyip revire gitmek

  5.
  basur ameliyatına sokulmanız ile sonlanması muhtemel süreçtir. bizim zamanımızda öyleydi en azından. boğaz ağrısı için gidiyordun pişik kremi falan verip gönderiyorlardı. revirde doktor yoktu ki bizim gibi çavuşları almışlar kantin işletir gibi reviri işletiyorlardı.
  3 ... mel mel bakan gibson
 • john wayne havaalanı

  2.
  yakınlarına clint eastwood otobüs terminali açılması elzemdir. aktarma kolay olur teksaslı kardeşlerimiz sıkıntı çekmezler.
  2 ... mel mel bakan gibson
 • ne kadar eksi aldıysan o kadar doğru yoldasın

  5.
  (bkz: bu yolda devam et çekirge)

  elemanın birisi sabahtan akşama kız kardeşi ile alakalı fantezileri yazıyordu. karması eksi 3000 ler civarıydı. bir diğeri pedofili sapkınlıkta nirvanaya ulaşmıştı. o -2000 leri görmeden silindi. bir diğeri millete ana avrat düz giderdi. -1500 lerde iken o da şutlandı. şu anda mevcut bol eksili karmaların yarısından fazlası hükümeti sürekli yaladıkları için eksi karmalarda. hükümetten birisi onlarca kamera önünde vatandaşın cebine elini atıp parasını gasp etse veya kadın vatandaşı taciz etse bile savunurlar hiç utanmadan sıkılmadan. hemde öyle bir savunurlar ki bunlara karşı olanlara küfürler ederler yavşakça. şimdi bunların hepsi doğru yolda mı oluyorlar yani ?
  5 ... mel mel bakan gibson
 • devlet bahçeli nin twitter i bırakması

  42.
  yancılığın şanından gelen eylemdir. daha cumhurbaşkanı kürsüden inmeden devlet bey cumhurbaşkanından daha çok sahiplenip kükremeye başladı. hakikatten inanılmaz. 4-5 sene önce hırsız dediği namusu ve şerefi üzerine yargılatacağını beyan ettiği adamın fikirlerini ondan daha çok sahiplenebilmek. ne bileyim lan belki sadece bize tuhaf geliyor.
  2 ... mel mel bakan gibson
 • sözlüklerin yasaklanması

  6.
  bizim sözlüğü kapsamayacak gelişmedir. bizde akp yandaşı çok sabahtan akşama döner ekmeğe propaganda yapıp provokasyon yapıp duruyorlar. neden kapatsınlar ki burayı.
  5 ... mel mel bakan gibson
 • güne bira içerek başlamak bira içerek devam etmek

  32.
  bavyeralı olduğunuzu gösteren eylemdir. wo bist du aus deutschland ?
  3 ... mel mel bakan gibson
 • 2 temmuz 2020 akaryakıt zammı

  10.
  (bkz: mutlu musun imamoğlu)

  doğru geldik değil mi ?
  4 -2 ... mel mel bakan gibson
 • olsa da içsek denilen içecekler

  36.
  o almanların meşhur sürahinin yandan yemişi ebatlarındaki ağır bira bardaklarında buz gibi ayrandır. istanbuldan yola çıkıp boludan anadoluya geçerken tünelden hemen önce sağa girip tünelin yamacından hafif yukarı doğru çıkıyorsun. orada 1 km kadar ileride sağ tarafta yemekçiler var yan yana. orada bir ayran yapıyorlar böyle soğuk soğuk köpüklü köpüklü. yolu düşen bir uğrayıp içsin esnaf lokantası var orada dağ manzarasına karşı için serin serin.
  4 ... mel mel bakan gibson
 • sözlük erkeklerinin fotoğrafları

  7284.
  yanaklar tam pat patlamalık kardeşlerimizin fotoğraflarıdır. kızarmaya müsait böyle iki elinle iki yanağı birden pat patlayacaksın güller açacak yanaklarda.
  5 -1 ... mel mel bakan gibson
 • şeyhlere hocalara efendim demek

  3.
  efendim falan masum kalıyor. bir de öbüyorlar oralarını buralarını evlerden ırak..
  2 ... mel mel bakan gibson
 • chp yi şahlandırabilecek kişiler

  5.
  chp nin parti içi isimleri tamamen değişmedikçe imkansız olandır. biz teeee lise yıllarında iken sınıftan bir arkadaş partiye üyeydi. bayağı da koştururdu hani. illa gel senide üye yapalım bilmem ne diye diye kafamın etini yedi 3 sene boyunca. her çağırdığında hiiiiç işim olmaz demiştim. genede arkadaş anlatıp duruyordu parti içerisindeki şeyleri, gördüklerini. anlattığım tarih 97-99 arası. o zamandan bu zamana değişen hiçbir şey yok görülebildiği üzere. gene söyleyenler oluyor arada ama gene "hiçççç işim olmaz" diyorum. o yüzden kadroları tamamen değiştirmedikten sonra başa kimi getirirsen getir chp den bir şey olmaz.
  1 -1 ... mel mel bakan gibson
 • aşık olduğun kadınla 30 yıl sonra karşılaşmak

  2.
  kadının torunlarının yanaklarını sevdikten sonra yoluna devam etmen ile neticelenecek süreçtir. sonra içten içe "ortanca torun aynı bana benziyor ihihihi" dersin evde cam kenarında oturup yoldan geçenleri izlerken.
  2 ... mel mel bakan gibson
 • türkiye kıbrıs a saldıracak

  7.
  rutin iddialardan bir tanesidir. her sene haziran sonlarından itibaren teeee ekim ayına kadar bu yunanlıların canı ege denizine girmek istiyor. ama bunlar biraz atraksiyonu seven millet olduklarından kendileri girmek istemiyorlar da türkler bizi döksün istiyorlar. hangi iklimin manyağı lan bunlar..
  2 ... mel mel bakan gibson
 • minik recebin kanalına abone oluyoruz kampanyası

  2.
  (bkz: berat bunu beyendi)
  3 ... mel mel bakan gibson
 • zall ın bugünleri öngörüp sözlüğü satması

  3.
  durumu görmesinden ziyade içerisine soktuğu durumu bilmesi olayıdır. yapan kendisi zaten. o malum geceden sonra 2 sene online olmadı lan adam. ortağa ayıp olmasın diye yeni yeni online oluyor şimdi.
  3 -2 ... mel mel bakan gibson
 • yaşlı yazarlar

  2.
  (bkz: başlık entry nick uyumu)
  2 ... mel mel bakan gibson
 • yunan kızı memesi

  4.
  iki tane olduğu düşünülmektedir. inşallah öyledir yani.
  4 ... mel mel bakan gibson
 • yeni şeyler getiriyorum