• nickaltı kapalı yazarların skandal potansiyeli

  17.
  vurduruyorlardır. ohh be nihayet uygun bir yer buldum hazır benim nickimde geçmişken hemde *

  sadece bilgi notu olsun diye yazıyorum yoksa isteyen istediğini düşünebilir hatta benim de yazdığım gibi kesin ipnelik yapıyordur bunlar ondan kapalıdır diye de düşünebilir. burada yazmama eylemi yaptığımız dönemde hiçbir isteğim, bilgim, talebim olmadığı halde nick altı başlığı engellenmiş. engellenmiş derken yazılabiliyor ama sol tarafa düşmüyor. uzunca bir süre farkında bile değildim şu sıralar çaylak olan bol eksi karmalı bir kardeşimiz başka bir yerde yazmadığım bir şeyi yazmışım gibi gelip orada paylaşmış zannedersem o sebep ile kapatmışlar. kapattıran ben olmadığım için açılsın diye bir talepte de bulunmadım.

  tengir emmi benim nickimin sonundaki o 3 nokta nedir allasen. her şey bu iblisin başının altından çıkıyor der gibi damgalamışsın ayıp oluyor. titoşun nickine koy o noktaları *
  6 -2 ... mel mel bakan gibson
 • akp nin oy oranının yüzde 80 olması

  5.
  ooo hemen biz de akp ye verelim boşa gitmesin bari oyumuz. küsüratlı sayı verin lan bari salladığınız anlaşılmasın *
  bilgi notu vereyim bir de. bizim samatya k.m.paşa yedikule cerrahpaşa aksaray fındıkzade falan hepsi evrak üzerinde fatihe bağlı. çarşamba ve civarı ile alakamız yoktur ve nüfus olarak fatihin çoğunluğunu biz oluştururuz. sanıldığı gibi fatih ilçesi çoğunlukla bu yobazlardan oluşmuyor. çarşamba ve civarı doğrudur ancak vatan caddesinin diğer üst tarafları öyle değil.
  2 ... mel mel bakan gibson
 • dünyanın düz olmadığını kanıtlayana 50 bin lira

  8.
  para hesabıma yatarsa gerçekleştirebilirim. şu sıkışık zamanlarda gerekirse izin alır dünyayı gezdiririm lan kaç gün sürer ve kaç para tutar ki. 40 bin tutsa 10 bin cebe kalır 1 haftada iyi para. hemde dünya turu beleşe. şu başladığın noktaya dönme mevzusu yok mu meşhur. istanbuldan başlarız aynı istikamette gideriz. dünya düz ise dünyanın sonundan aşağı düşeriz zaten yapacak bir şey yok ama yuvarlaksa aynı noktaya döneriz.
  4 ... mel mel bakan gibson
 • bahçelinin erken seçim çağrısına hükümetten yanıt

  4.
  (bkz: diego dur allah ını seversen zaten ortalık karışık)

  diegoyu devlet yap tamam işte.
  4 ... mel mel bakan gibson
 • hayatta tadilmasi gereken zevkler

  19.
  şu sürekli hollywood yapımlarında gözümüze sokulan ve bir yerlerimizi şişiren "okyanus kenarındaki kocaman evin verandasında ayaklarını uzatıp bilmem ne suyu içme" zevkidir. lan bakıyorsun aynısını ben semtte de yapabilirim. he okyanus olmaz marmara olur avokado suyu olmaz fişne suyu olur ama olur yani. genede deli gönül diğerini istiyor işte yıllardır izletile izletile.
  3 ... mel mel bakan gibson
 • sözlüğe fotoğrafını atmayan tip

  28.
  benimdir. bir kere minnaklık zamanlarından kalma fotoğraf paylaştım o kadar. anonim kalmak özellikle böyle yerlerde daha iyi. hem sonra fotoğraf atacağız bir sürü aşık olan çıkacak uğraş dur..

  yok lan kılıf bu kim niye aşık olsun. semtimiz belli adımız belli üstüne fotoğraf atsak buradakiler dayak zirvesi düzenlerler. toplaşırlar pusu kurarlar yol üstüne dayaktan gebertirler ne gerek var.
  5 ... mel mel bakan gibson
 • memura 3 gün tatil işçiye yarak

  25.
  yılların işçisi olarak kendimi daha bir kötü hissetmeme sebep olan söylemdir. ulan zaten tatil matil hak getire üstüne bir de barrack dediniz moral yerlere indi sağ olun.
  11 ... mel mel bakan gibson
 • göt korkusundan hesabını satan akp li çomar kız

  5.
  yakında kokusu çıkacaktır. eminim ki bizimle beraber bir çok kişi gerekli yerlere başvuru yapmıştır. illa ki bir kurum bunu ciddiye alıp çok basit bir şekilde o hesaba nereden girildiğine o yazının kimin elinden çıktığına varana kadar ortaya çıkartacaktır. resmi kurumlar yapmasa böyle şeylerde kendisinde sorumluluk hisseden ve internetin kurdu olmuş insanlar açığa çıkartacaktır.

  eğer ki o buram buram şerefsizlik kokan yazıyı yazıp üstüne bir de "hesabımı çalmışlar" diye kıvırtmaya çalışıyorsa unutmasın ki çağ internet ve sosyal medya çağı ve gerçekler ortaya çıktığında kendi eşi dostu bile yüzüne daha bir katmerli tükürecektir. bundan sonraki hayatında bu yazıyı yazmadan önce alacağı tadı alamayacaktır. zaten hesabı çalınmış veya feyk olarak kullanılmış ise korkacak çekinecek bir şey yok aklanır.
  2 ... mel mel bakan gibson
 • albay a geç otur şöyle konuşacaz diyen onbaşı

  18.
  kahve falı açık ve net olan onbaşıdır.

  albay a geç otur şöyle konuşacaz diyen onbaşı
  5 ... mel mel bakan gibson
 • duma da kimyasal saldiri yalaninin ifşa olmasi

  5.
  kime neyi anlatacaksın ki ? günlerdir ağızlarından köpükler saçarak "esad kimyasal atıyor siz nusayri köpekleri de bu katliamı savunuyorsunuz" diye mal mal konuşanlar bugün kalkmış "kimyasal atmasa ne olur mezhepçilik yapıyorsunuz işte " diye attıkları iftiraları örtmeye çalışıyorlar. ulan az susun da birazcık ahlakınız kaldığına dair umutlarımız yeşil kalsın. defalarca yazdık burada ıraktaki senaryoyu bire bir uyguluyor abd diye. bu kadar kör cahil olmasanız zaten tarihten biraz ders alırsınız. sırf esad gitsin diye orada emperyalistlerin masumları katletmesine "operasyondan memnunuz içimizin yağları eridi ayol" diye açıklamalar yapmassınız.

  esadı savunan kimse yok burada. esadının da abd sininde ingilteresinin de ösosunun da ypg sininde ışidinin de arap birliğinin de avrupa birliğinin de tümünün içine tüküreyim diyenler var. ancak siz iktidarı yalamak ile o kadar meşgulsünüz ki başınızdaki adam esad gitsin diye bizzat yalanlar söylese ve sizler yalan olduğunu bilseniz bile savunur desteklersiniz. sizin derdiniz doğrular değil sizin derdiniz gerçekler değil sizin derdiniz orada her kimin elinden öldürülüyor olursa olsun katledilen masumlar değil. sizin derdiniz yalakalık yalan dolan ve 3-5 kuruş cebinize bir şeyler girmesi. o yüzden gidin içinizdeki irin nehirlerini başka yerlere boşaltın burasını dimağları tertemiz genç çocuklar da okuyor kendi zihniniz gibi onların zihinlerini de bulandırmayın.
  5 -1 ... mel mel bakan gibson
 • fetöye ilk atatürkçü ve geziciler karşı gelmişti

  5.
  o zamanlar bizler söverken, lanet okurken, bunlarla iş birliği yapmayın bunlar tehlikeli derken "muhterem hoca efendi hakkında böyle konuşamassınız tımam mığğ" diyen siyasetçisi, seçmeni hatta sözlük yazarları bugün "hepinis fetocusunuz tımam mığğ biz tertemiziz bi kerem hem niye az sövüyorsunuz anasına da sövün" diye geziniyorlar her yerde utanmadan sıkılmadan.

  fetöye ilk atatürkçü ve geziciler karşı gelmişti
  5 ... mel mel bakan gibson
 • mad max fury road

  152.
  şahane bir filmdir. bizleri alıp çocukluğumuza götürdü desem yeridir.

  mad max fury road

  mad max fury road

  (bkz: mel gibson)

  nickten de anlaşılacağı üzere hastasıyız dedeeee.
  3 ... mel mel bakan gibson
 • korkkmazseyma

  6.
  böyle ortamlarda kadınlara yakıştırılan bazı sıfatlara karşıyım. lakin hayatını kaybetmiş bir insanın arkasından böyle şeyler yazabilen bildiğin ahlaksızdır. kaşar derler ya hani denilecekse işte bu tabir zihniyeti kaşarlanmışlara söylenmeli bu şekilde.

  bu kadar aşağılık olmak için ne yaşamış olmak gerekiyor ? zihninin bu kadar kirlenmesi için nasıl bir kaşarlanmışlık gerekiyor. böylesine cahil ve eğitimsiz olmak için hangi taşrada veya mağarada yaşamış olman gerekiyor. böylesine bir nefreti içinde barındırmak için nasıl bir süreçten geçmen gerekiyor. bir insanın cehenneme gideceğini bilebilmek için ne kadar dinden bi haber olman ve ne kadar iğrenç bir egoya sahip olabilmen gerekiyor. sabahın erken saatlerinde diğer sözlükte gördüm bunu yaklaşık 2.5 saattir ağzıma gelen her şeyi söyledim ve söylüyorum kendisine. illa günaha gireceksen işte böyle iğrenç oluşumlara söverek gireceksin ki işlediğin günahtan bile zevk alasın.

  yazdıklarım ağır gelebilir birilerine. ancak ben eminim ki orada onun yazdıklarının yanında kendisine ne yazılırsa yazılsın hafif kalacaktır. nefretinizde ve iğrenç egolarınızda boğulun zerre üzülürsek insan değiliz.

  edit : sözüne tam itimat ettiğim bir yazar kardeşim uyardı. gene diğer sözlükte hesabın feyk olduğuna dair kanıtlı iddia varmış. eğer doğru ise hiç fark etmez yazdıklarımın tamamı o sahte hesabı açıp insanları böylesine kin ve nefret söylemlerine sürükleyen her kim ise ona girsin. feyk değilse zaten o hesabın sahibine diyeceğimizi dedik. insanlıktan soğutuyorlar insanı sonra ağlıyorlar sağda solda "artık yolda yürüyemiyoruz" diye. sebebi siz olabilir misiniz acaba ?
  26 -2 ... mel mel bakan gibson
 • havadaki helikoptere selam verme saçmalığı

  5.
  görmezden gelinerek savuşturulabilen saçmalıktır. insin aşağı hadi desin bakalım niye selam vermiyorsun diye.
  2 ... mel mel bakan gibson
 • bizim mahallede yaşayan çomar aile

  3.
  "fotoğraf çekeceğine yiyecek versene emuğğa" der gibi bakmış ailenin reyizi olanı galiba.
  ... mel mel bakan gibson
 • suriye vatandaşlığına geçip türkiye ye sığınmak

  3.
  gsm operatörleri bile kampanya sunar önünüze. vodafone başlamış arkasından diğerleri de gelir. aylık para yardımı gıda yardımı tokiden konut "10 ayda bir" yaptığın her çocuk için ekstradan yardım. ulan yaklaşık 16 senedir çalışıyorum bir kere bile eve tebrik mektubu gelmedi yalandan bile olsa. bu yol ile en azından yukarıda saydığım imkanlardan yararlanırım.
  3 ... mel mel bakan gibson
 • duş almadan evden çıkamayan tip

  6.
  bekar bir erkek isen konu komşu veya aile tarafında akıllara şüpheler düşürmesi muhtemel eylemdir. sağda solda konuşurlar sonra "bizim oğlanı biran evvel başgöz etmek lazım" diye.
  2 ... mel mel bakan gibson
 • wifi şifresi isteyen komşuyu savuşturma yolları

  8.
  şifreyi vermektir.

  şifre : beleşçiipneazyedeevineinternetal

  hadi bakalım gir şimdi sörf yap güzelce eşin dostun şifre sorunca söyle..
  13 ... mel mel bakan gibson
 • neden önümde yürüyen bir kadını geçmek zorundayım

  12.
  akşam saatlerinde ise tedirgin olmaması için. hem onu tedirgin etmiyorsun hemde durup dururken mecazen bile olsa öndekinin zihninde tırrek damgası yemiyorsun. bazen görüyoruz inatla arkadan gidenler oluyor bir de tuhaf sesler çıkartıyorlar ki öndekinin aklı iyice yerinden oynasın. devir kötü kadını geçtim erkek bile tedirgin oluyor ıssızda arkasından bir gölge geliyorsa sürekli.
  5 -1 ... mel mel bakan gibson
 • kıymalı pide ayran

  30.
  aramızda hala caps atmayan arkadaşlar var. şuraya koyun 2 görsel en azından nefsimiz körlensin zalımlar..

  kıymalı pide ayran

  bayılazağım..
  6 ... mel mel bakan gibson
 • yeni şeyler getiriyorum