• oylama

  33.
  bu sabahtan itibaren yazdığım entrylerde enteresan şekilde kullanılan şeydir. 1-2 saatliğine dışarı çıktım döndüm yazdıklarımın tamamı aşırı abartılı saçma sapan derecede artı oy almış.

  oylama kapalı şekilde yapılmış bildirim yok sadece 3 yazarın nicki var onlar açık oylamış. yapan neyi amaçlıyor bilmiyorum lakin evvelden bu şekilde yedek hesaplar ile bir yazarın tüm yazdıklarını oylayıp günün beğenilenlerine soktuktan sonra kendi hesapları ile linç girişiminde bulunulduğunu gördük. bdv açıp yönetime bildireyim bakalım bir şey çıkacak mı.

  şurasının sözlük olduğunu bilgi alış verişinde bulunulmak, fikrini paylaşmak için kullanılan bir yer olduğunu idrak edemeyen arkadaşlar var. böyle tuhaf tuhaf şeyler/hesaplar için tasarlanmış bir yer değil..

  sildim tüm entryleri. kapalıçarşıda çıraklık yaptık biz lan yer miyiz bunları *
  3 -2 ... mel mel bakan gibson
 • recep tayyip erdoğan

  29002.
  propaganda konusunda dünya lideri olan siyasetçidir. bu basın açıklamalarını yapan ibrahim kalın başta olmak üzere bu ve etrafındaki herkes "hak ve hukuktan" bahseder oldu bu filistin meselesinden sonra. yetimin hakkını yedirmeyiz nerede zalimlik varsa karşılarında dururuz diyorlar. 1 filistinli genci götüren 20 israil askerine terörist diyor vandal diyor insanlığa sığmaz diyor.

  peki gezi zamanı kendi vatandaşlarını döve döve öldüren polisler ve senin gazlaman ile sokaklara çıkanlar ? emri ben verdim diyordun ya. 18-19 yaşındaki çocuklar öldürülürken pek memnundunuz. o zaman neden mazlumun yanında değilde tam karşısında oldunuz. 17-25 aralıkta çıkan ses kayıtları yasa dışı yollarla toplanmıştır doğrudur. ancak gerçek değil mi o ses kayıtları inkar edemediniz. demek ki son 8-10 senedir ülkedeki 80 milyon yetimin hakkını yiyiyorsunuz masayı kurup. şimdi binlerce km ötedeki masumların hakkını korumak iyi güzelde birkaç metre ötendeki masumların hakkını neden yediniz.

  israil ile silah anlaşmaları yapılıyor askeri ortaklıklar yapılıyor gidip cesaret madalyaları alınıyor mavi marmara için öldürülenler bile suçlandı israil ile arayı düzeltmek için. bu feryat figan neden hep yurt içerisinde kendi medyana yapılıyor gidip suratlarına söyleseniz ya..
  30 -3 ... mel mel bakan gibson
 • nickaltı savaşlarında görev alacak yazar aranıyor

  7.
  nickaltı savaşlarında görev alacak yazar aranıyor

  (bkz: patlamış mısırcı)
  5 ... mel mel bakan gibson
 • 82 kerkük 83 musul 84 kudüs

  2.
  85 new york 86 washington şeklinde devamı gelecek kutlu genişlemedir. kimse sabrımızı zorlamaya kalkmasın. evet.
  9 ... mel mel bakan gibson
 • kız olsanız vereceğiniz sözlük yazarları

  39.
  kız olsanız vereceğiniz sözlük yazarları
  7 -2 ... mel mel bakan gibson
 • arabasına osmanlı tuğrası yapıştıran tip

  19.
  5 tane padişah ismi say desen fatih sultan mehmet, kanuni ve yavuz sultandan sonra south park sessizliğine bürünecek olan tiptir. belki az bir kısmı vahdettini ( sürekli savunmak zorunda kalıyorlar ya kaçmadı diye oradan aklında kalmıştır ismi ) bir de şimdilerde dizisi var diye abdülhamiti de sayabilir es kaza.
  4 -1 ... mel mel bakan gibson
 • kudüs mitinginde açılan mehmetçik aksa ya pankartı

  14.
  burada goy goy yapan tiplerin gönüllü yapılarak mehmetçik yerine yollanması gerekir. gönüllü olmuyorlarsa da zorla göndereceksin zaten vatana millete bir faydaları yok ampır ampır konuşmaktan başka..
  6 ... mel mel bakan gibson
 • boş senede imza atmak

  4.
  biraz evvel haberlerde denk gelinmiş vahim olaydır. zamanında ben de attım aynı şekilde araba kiralar iken. lakin aracı teslim ettiğimde almıştım o senetleri. boş senede imza attırmalarına tamamen uyuz olduğum için ısrarla geri istemiştim..

  o adamcağızı ayıplamamak gerek zira iyi niyetinin kurbanı olmuş. hangi ülkede ve nasıl insanlar ile bir arada yaşadığını idrak edememesinin ceremesini çekiyor şu anda.
  4 ... mel mel bakan gibson
 • yazarların ilk canlı gördüğü ünlü

  48.
  doksanlı yıllarda henüz orta okul sıralarında iken fındıkzade semtinde karşılaştığımız ve aval aval suratına baktığımız için bize şakacıktan hareket * çeken gökhan güney ağabeydir.

  yazarların ilk canlı gördüğü ünlü
  4 -1 ... mel mel bakan gibson
 • kozan antlaşması 2025 bitiyor

  7.
  onunda çok gizli maddeleri var mıymış diye merak ettiren antlaşmadır. kağıdın altına falan bakın iyice lozan antlaşmasındaki gibi aşırı gizli maddeler varsa sıkıntı olmasın sonra..
  5 ... mel mel bakan gibson
 • duayla şifa bulunuyorsa hastaneler niye var

  2.
  doktorlar hep imam hatipli olm şeklinde cevaplayacak bazı tanıdıklarımın olduğu sorunsaldır. muayene ederken okuyorlarmış.

  o kaynak yapanlardan hiç haz etmiyorum zaten. denk gelirseniz rencide edin türbanlı türbansız genç yaşlı erkek kadın fark etmeksizin. bir şey soracağım diye odaya dalıp 20 dakika çıkmıyorlar zannedersin ki tüm iç organları hakkında soru soruyor gebeşler..
  5 ... mel mel bakan gibson
 • 10 aralık 2017 burak yılmaz ın kaza yapması

  15.
  arabanın sahibi açısından ironik bir kazadır. kimseye bir şey olmamıştır umarım.
  4 -1 ... mel mel bakan gibson
 • araplar

  294.
  tarihimiz boyunca bize en çok düşmanlığı besleyen ve en çok ihanette bulunan topluluktur. osmanlı zamanında olsun cumhuriyet zamanında olsun hiçbir zaman dostumuz olmamışlar aksine bugünlerde sürekli ağlanan "dış mihraklar" ile her fırsatta iş birliği yapıp kötülüğümüz için çalışmışlardır.

  insanlara soruyorsun neden arapları seviyorsun diye hep peygamber efendimizin arap olduğunu söylüyorlar. peygamberimiz araptı ancak peygamberimizin ailesini katledenler de araplardı. insanlar tüm tarihleri boyunca kendi içlerinde bile birlik sağlayamamış ve kendilerine elçi olarak gönderilmiş son peygamberin ailesini bile katletmiş ırka neden böylesine hayranlık duyar anlamak mümkün değil.

  ingiliz gelir ingiliz ile birlik olup osmanlıya saldırırlar. amerikalısı gelir amerikalı ile beraber türkiyeye düşmanlık güderler. rus gelir rus ile birlik olur gene bize düşmanlık beslerler. biz soykırım yok diye g.tümüzü yırtarken gider ermeni soykırım anıtına çelenk koyarlar soykırımı tanırlar. tam göbeklerinde filistin için ellerini kıpırdatmazlar suriye meselesinde sınırlarını kapatırlar onlara ağabeylik yapmakta bize düşer. üstelik savaş zamanı bize sırt çeviren filistinliler bunlar..

  araplar
  5 ... mel mel bakan gibson
 • kudüs ü osmanlı babillilerden aldı diyen çomar

  2.
  allahın bir hikmeti olarak hep aynı kesim içerisinden çıkan tiplerdir. bunlara ne söylenirse onu söylerler kendi fikirleri yoktur okuma kültürleri yoktur hiçbir şeyi merak edip araştırmazlar. sadece destekledikleri adamın ağzından çıkanları ezberlerler ki o da sürekli kandırılıyor işte bunlar da dolaylı yoldan kandırılmış oluyor düşünemedikleri için..
  5 ... mel mel bakan gibson
 • askerlerine ölümü emredebilen komutan

  22.
  ismi lazım olmayan kişidir. güvenli odasında etrafında yüzlerce koruması varken halkına cep telefonu üzerinden sokaklara dökülüp ölmelerini emretmiştir. kendi oğulları kızları yeğenleri dünürleri enişteleri karısı tamamı güvenli yerlerde burunları dahi kanamadan o akşamı atlatmışlardır.
  26 -2 ... mel mel bakan gibson
 • kalem ucu yemek

  2.
  işi fantezi boyutuna taşıyanların olduğu eylemdir. emmikleyenler falan vardı okul zamanlarında hayret ederek izliyorduk..
  5 ... mel mel bakan gibson
 • asrın lideri recep tayyip erdoğan

  5.
  asrın lideri recep tayyip erdoğan
  11 -4 ... mel mel bakan gibson
 • sanal seks yaparken kulaklığı yalayan çomar

  15.
  çok şükür ki kadın sadece kulaklığı yalamasını istemiş dedirten olaydır..
  4 ... mel mel bakan gibson
 • adolf hitler

  3889.
  http://origin.komedi.com/...sevdigim-sozu_o_37347.jpg
  2 ... mel mel bakan gibson
 • bir erkeğin kızdan soğuma sebepleri

  33.
  yalanlardır. kadınların yarısından fazlası nedense hiç ihtiyaçları olmadığı durumlarda bile yalan söyleme ihtiyacı hissediyorlar. erkek anlayamaz zannediyorlar belki onlara sempatik geliyor böylesi ancak o ufak ufak başlayan yalanlar ileride aldatmaya kadar gidiyor. aldatmadan kastım illa fiziksel aldatma değil yetinememe durumuna doğru gidiyor başka arayışlara giriyorlar. nasıl olsa her söylediğime inanıyor kafasına girince erkekte farkında tabi her şeyin o soğuma denilen şey bir anda oluyor. sonra kızçeler toplanınca gözyaşları eşliğinde "ama ben bir şey yapmamıştım ki" şeklinde veryansınlar yaşanıyor..

  yalanın ufağı büyüğü olmaz. erkek - kadın fark etmeksizin ilişkilerde yalana yer olmamalı. neyse o olsun zaten karşındaki kütükten yapılmamış ise anlar seni doğruyu söylersen.
  11 -2 ... mel mel bakan gibson
 • yeni şeyler getiriyorum