• çiğ köfte acılı diye çalışanı yumrukladı

  35.
  akşam haberlerde izlerken öfkeden deliye döndürmüş olaydır. ulan çocuk sana abi diye hitap ediyor be gavat. belli ki işinde gücünde ekmeğinde bir üniversite öğrencisi falan. çiğköfte acı çıktı ise söylersin çocuk sana ne diyecek en fazla ? çocuk efendi davranıyor diye abarttıkça abarttı kansız.

  goy goyuna demiyorum böyle tipler bizim gibi karşılığını anında verecek adamlara denk gelsin. bu çocuk ve benzeri masumları bulup da rencide edemesinler..
  3 -1 ... mel mel bakan gibson
 • uyku pozisyonunuz hangisi anketi

  39.
  3 ve 4 numaralardır. tıp dilinde "sırt üstü uyuyamanus" şeklinde adlandırılmış hastalık olduğu için sadece yan ve yüz üstü yatabiliyoruz işte. lejyoner hastalığı ne yapacaksın..

  13 şeklinde uyuyan varsa 1 aylık erzağını ben karşılayacağım lan. o şekilde uyuyabilen varsa alıp ülkenin başına getirelim direkt.
  1 ... mel mel bakan gibson
 • 1 mart 2021 recep tayyip erdoğan ın açıklamaları

  11.
  kendi azılı takipçilerinin bile artık umursamadıkları açıklamalardan bir tanesidir.

  ben : abi reis açıklama yapacakmış ?
  akp li abi : ne açıklaması yapacakmış ?
  ben : pandemi hakkında falan işte
  akp li abi : boşver haberlerden özetine bakarız başlar şimdi gene cehape aşağı kılıçdaroğlu yukarı diye. o kadar vaktimiz yok..
  ben : ehaehaheaheha.

  bak bu adamlar ki reyisleri "börekçi" açılışlarını yaparken gerçekleştirdiği mini mitingleri bile kaçırmazlardı birkaç sene evveline kadar. bu adamlar bile bıktılar artık sürekli aynı goy goylardan.
  2 -2 ... mel mel bakan gibson
 • türkiye yunanistan savaşı nasıl başlar

  16.
  avrupa ve abd yi arkasına alan şımarık yunanlılara önden çocuk göndererek başlatmamız gereken savaştır.

  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2131799/+

  savaş iyi bir şey değil inşallah bir daha yaşanmaz ama insan var oldukça bu da kaçınılmaz bir şey. sen gidip senin işgaline son verip seni denize döktükten sonra girdiğin büyük kriz ve kıtlık zamanında sana tüm yaptıklarına rağmen gemi gemi erzak yollayan bir milleti ısrarla taciz etmeye devam edersen gün gelir o tokadı gene yersin suratına..
  2 -1 ... mel mel bakan gibson
 • cumartesi sabahı

  107.
  gene gelmiş olan gözünü sevdiğimin sabahıdır. pandemide çok yıprandık yorulduk endişelendik ama bu pandeminin tek iyi yanı bizim gibi uzun yıllardır cumartesileri de mesaisi olanlar için bugünü ekstradan 1 dinlenme gününe dönüştürmüş olması.
  2 ... mel mel bakan gibson
 • hötöröf

  7.
  ilk olarak çocukluk yaşlarında izlenen efsane polis akademisi serisinde duyulmuş aşırı komik laftır. orada yüzbaşı harris karakteri geyler ( hötöröfler ) için kullanırdı bunu. yani çeviren dayı kimdi ise öyle çeviriyordu bizim dilimize. sonrasında south park çizgi dizisinde de sıkça kullanıldı.

  yıllardır yeri geldiğinde kullanıyoruz bizim jenerasyondan olmayanlar anlamadığı için tepkide veremiyor *
  1 ... mel mel bakan gibson
 • sözlük kızlarının geceleri yaptığı yaramazlıklar

  5.
  büyüklerin karşısında bacak bacak üstüne atıp oturdukları rivayet edilmektedir.
  3 -1 ... mel mel bakan gibson
 • sibel can ın taş gibi bir kadın olması

  2.
  akik-agat cinsi taşdır.

  (bkz: yumuşak taş çeşitleri)
  4 -2 ... mel mel bakan gibson
 • rte nin siyasete atıldığı gün

  3.
  futbolculuk kariyerini bitirenlere ah ettiren gündür. bıraksalardı kasımpaşaspor efsanesi olarak devam ederdi ne güzel..
  5 -1 ... mel mel bakan gibson
 • merhaba yazan kişiyi ifşa eden kadın

  5.
  resmen tacize uğramış kadındır.

  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2131737/+
  7 -1 ... mel mel bakan gibson
 • akp li belediye işçilerinin asgari ücret alması

  3.
  + makarna olduğu için meydana gelmemektedir. şimdi biz böyle deyince bazı arkadaşlar kuduruyor ama akp belediyesinde çalışıp 3000 lira maaş alan işçi maltepe belediyesinde çalışıp kendisinden daha fazla maaş aldığı halde eylem yapan adama destek çıkıp "cehape" belediyesine sallıyor. lan senden daha fazla alıyor adam ona rağmen greve gidiyor aloooo.
  6 -1 ... mel mel bakan gibson
 • aniden korkunca ağızdan çıkan ilk söz

  5.
  hooollyyy şhiiitttttttttt sözüdür. ulan yıllarda dayadılar hollywood filmlerini bu hale geldik. allahtan iman ettik de "çizıs kıraytss" demiyoruz yanılıp..
  2 ... mel mel bakan gibson
 • arkadaşlar cumaya neden gelmediniz

  86.
  geldik ama siz yoktunuz cevabına sahip sorucuktur. neredeydiniz len her tarafa bakındık ?
  2 ... mel mel bakan gibson
 • sözlüğe bacağını atan erkeğin namusu

  3.
  vurduruyordur.

  bir kerede ilk ben yazayım şunu artık..
  8 -1 ... mel mel bakan gibson
 • istanbuldaki chp belediyelerinin grev kararı

  38.
  içeriğine bakınca biraz tuhaf gelmeye başlayan grevdir. ister akp ister chp isterse oy verdiğim iyi parti olsun hiçbir zaman emekçinin karşısında yer almadım almamda. ancak olayı siyasete çekiyorlar ısrar ile..

  --spoiler--

  Şube başkanı Yenigün Özen Dolgun, yoksulluk sınırının 8 bin 560, açlık sınırının da 3 bin 267 lira olduğunu anımsatarak

  --spoiler--

  arkadaşım yoksulluk sınırını biliyorsanız açlık sınırını biliyorsanız önce hükümete karşı grev ilan etsenize ? bak bire bir tanıdığım adamlar var. kamuda çalışıyorlar ve her şeye itiraz ediyorlar. sürekli şikayet ediyorlar maaşlar az geçinemiyoruz bilmem ne diye. ama misal bakırköy meydanında falan mikrofon uzatılınca sanki her şey güllük gülistanlıkmış gibi röportaj veriyorlar. neden ? oy verdikleri adamların imajı sarsılmasın.. konu muhalefetin elindeki belediyeler olunca grev kararı alınıyor çok güzel şekilde. çöpler toplanmıyor üstüne fotoğrafları çekilip medyaya gönderiliyor. peki akp nin elindeki belediyelerde çalışanlar bunlardan çok mu farklı maddi olarak ? değiller. o belediyelerde neden grev falan yapılmıyor. hükümet akp değilde chp olsaydı tam tersi mi olacaktı.

  edit : bak doğma büyüme maltepeli olan abimiz der ki "belediye 5000 lira teklif etti işçiler kabul etmedi" diyor. bunu söyleyen akp seçmeni bir abimiz. öyle cehapeli falan değil hani.
  5 -5 ... mel mel bakan gibson
 • ilk buluşmada hesap ödememek için wcye kaçan erkek

  21.
  işin duygusal kısmı, ayıp bir şey olması ve maneviyat kısmı bir yana kalan hayatı hep wc de geçmesi muhtemel erkektir. neyse çok detaya girmeyeyim ama hak ediyor pzvnk *
  ... mel mel bakan gibson
 • ofiste bos oturmak

  15.
  sırf boş oturuyor denmesin diye sabah beri 12 bardak çay içtik. işine gücüne bu kadar bağlı elemanı bir daha nerede bulacaklar allasen..
  2 ... mel mel bakan gibson
 • hayırlı cumalar mümin kardeşlerim

  13.
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2131605/+
  1 ... mel mel bakan gibson
 • peynirli poğaçanın içinden peynir çıkması

  23.
  sabah bir kez daha denk gelmiş kutlu hadisedir. saat 8.30 da yedim ayıptır söylemesi hala gözlerim dolu dolu. o kadar büyük kıvanç yaşadım..
  2 ... mel mel bakan gibson
 • sandviçin içine koyulan onlarca madde

  3.
  kısacası "ne kadar katkı maddesi varsa kattık masraftan kaçınmadık" yazmaktadır. ulan içine peynir domates falan koyaydınız daha ucuza gelirdi maliyeti..
  1 ... mel mel bakan gibson
 • yeni şeyler getiriyorum