• sözlük kızlarının elleri

  862.
  pazar neşesini kaçıran bazı ellerdir.

  (bkz: nick ve el uyumu) *
  11 -2 ... mel mel bakan gibson
 • 9 şubat 2018 büyük troll soykırımı

  82.
  bir nebze bile olsa sevindirmiş gelişmedir. inşaallah geri dönmelerine de engel olunur. yoksa kuru kuruya sadece sinekleri kovalamak ile netice alınamaz. bataklığın kurutulması lazım ki bir daha dönemesinler. trollükmüş.. trollük milletin anasına bacına sövüp kendi kız kardeşin ile alakalı cinsel fanteziler kurmak ve diğer yazarlara hakaretler etmek değildir.

  sabahtan akşama kadar kız kardeşin vajinasına ekmek banmayı istemek, asansörde bilmem kimin karısı ile yalnız kalma hayali kurmak, sevgiliyi bağırta bağırta anal ilişkiye zorlamak, insanların dinine ve kutsal gördüğü değerlerine, ülkenin kurucusuna ve atalarına hakaretler edilmesi gibi ahlaksızca yazılan şeyler/açılan başlıklar düşünce özgürlüğü / fikir beyan etmek ise o fikirlerin içine tükürülmesi lazım. bunları temizlemek diktatörlük ise diktatörlük böyle olsun. terbiyesizce yazılan şeyleri okumak zorunda değil hiç kimse. donuza almakta çözüm olmuyor başlıkları görüyorsun. buradaki herkes 25-30 yaşlarında veya üzerinde hayatın bir çok aşamasından geçmiş insanlar değil. daha yeni yeni yaşları 20 lere gelen kız/erkek çocukları var. buraları okuyup kafalarının içerisinde burada okudukları şeylere göre fikirler yeşeren insanlar var. çok mu ütopik geldi ? ayda birkaç defa akşam haberlerinde izlemiyor musunuz internetten gördüğü şeyler yüzünden insan öldüren tecavüz eden suç işleyen gencecik çocukları.

  bunları görüp herkesin haklarını savunabilmek adına moderasyon belki gereğini yapar diye yazmama kararı alan yazarlara sallayanların bir kısmı kulaklarından tutulup geçmişleri şey edilip kapının önüne konmuşlar enik gibi * darısı diğer kendisini nimetten sayıp "yazmamak ne demekkk dönmesinler gerüü neden istatistiklerde varlar hani gitmüşlerdüü" diye kendilerini sözlük otoritesi zanneden gereksizlerin başına. ben bunları gezi zamanı kendi haklarını da savunmak isteyenlere karşı ellerine pala alıp döner bıçağı alıp polise güvenerek kendi haklarını da savunan insanlara saldıran ayılara benzetiyorum. bunlar zannediyor ki insanlar bunları ciddiye alıyor adam yerine koyuyor ondan bu eylemi yapıyor. oysa eylemin amacı moderasyona bir şeyleri düzeltin çağrısı idi. neticede şu görüntüden sonra amacına kısmen de olsa ulaşılmış demek ki. o yaklaşık 1 aydır aklınca dalga geçen sivri sineklerin yarıya yakını koldan kan emerken kafalarına tokadı yiyip ezilmişler. hangi capsi paylaşıyorlardı du bakim

  9 şubat 2018 büyük troll soykırımı

  neyse doğru düzgün yazan insan gibi insan olan arkadaşlarımın hepsine selam olsun iyi yazmalar olsun. dediğim gibi devamının gelmesi ve bu kapının önüne konanların dönmemeleri de sağlanmalı mutlaka. yoksa havanda su dövmekten başka bir şeye yaramaz bu çabalar. eğer bu kalan sineklerin kim oldukları bulunamıyor ise gammaz listesine daha sık göz gezdirsin yöneticiler orada her birisi ifşa ediliyor zaten her gün defalarca.
  31 -1 ... mel mel bakan gibson
 • uludağ sözlük düzelene kadar yazmama kararı

  63.
  saygı duyulası karardır. benim şahsi fikrim hiçbir şey yazmamak değil aksine normalde yazdığından daha fazla yazıp bu ucuz ve kalitesiz arkadaşların yazdıklarının arada kaynamasını sağlamak. ancak alınan karar çok mantıksız değil.

  bir şeyler düzelir mi ? hiç sanmıyorum. bu kadar vurdum duymaz bu kadar gamsız ve umursamaz yöneticilerin olduğu bir yerde hiçbir şey düzelmez. dünden beri bakıyorum ; bu kaba tabir ile sevimsiz şekilde görülmekte/anılmakta olan tipler bu başlığa bile gelip pişkinlik yapıyor. sanki söylenen şeyler bunlara değilde sokaktan geçen adamlara söyleniyor ki hala daha bu başlık altında bile akıllarınca makara yapıyorlar. çünkü biliyorlar ki insanlara ettikleri hakaretler ailelerine ettikleri küfürler sürekli açtıkları bel altı başlıklar silinmeyecek kendilerine herhangi bir yaptırım uygulanmayacak. hani burası sanal bir ortam tamam etik davranılmasını ve insanların kendilerine/insana yakışır şekilde davranmasını beklemek mantıklı değil gibi ama ne bileyim insan genede ümit ediyor belki aklı başında insanlar fazlalıktadır diye. trollük denilen şey böyle bir şey değil. karman yerin dibine battığında insanları sinirlendirdiğinde insanların değerlerine salladığında başarılı olmuyorsun yani. bu kampanyaya destek verenler prim kasmak ile suçlanıyor ama suçlayanlara bakıyorsun eksi oy almak için 444 takla atan arkadaşlar, primin kralını yapan arkadaşlar en başlarda her zamanki gibi.

  buraya geleli 2 sene oldu. burası diğer sözlük gibi değil orada çok daha uzun zaman geçirdim ve burası oraya nazaran bu ülkenin kısa bir özeti gibi. olumlu anlamda ülkenin özeti olmasını gerçekten çok isterdim ancak maalesef ülkedeki tüm olumsuzlukların kısa bir özeti gibi buradaki insanlar. ben/biz çok farklıyız şöyleyiz böyleyiz diyecek hadsizlikte değilim lakin yaklaşık 2-3 haftadır solda açılan başlıklara ve bir anda yeni yeni türeyen birbirinin aynısı şeyleri yazan sapkın/sapık güruha baktıkça biraz farklı olabildiğimizi veya onların bizden farklı olabildiğini söylemek yersiz olmaz. iyiki de durum böyle şükürler olsun.
  52 -26 ... mel mel bakan gibson
 • olmasaydı osmanlı yıkılmazdı hangisidir

  51.
  osmanlıdır. osmanlı olmasaydı dolayısı ile yıkılmazdı..

  (bkz: einstein was here)

  ataya sallayan meczupları kaba tabir ile sktr edin. toplumu, ailelerini vs geçtim kendilerine bile faydası olmayan tipler kalkıp bir ulusa egemenliğini veren adama sallıyorsa sözlerinin kahvede sabahtan akşama okey masasında oturan ağzında diş kalmamış hikmet dayının sözleri kadar değeri yoktur.
  14 -3 ... mel mel bakan gibson
 • 750 tl ile ev geçindiremeyen barzolar

  3.
  baba parası yiyip üstüne utanmadan sosyal medyada afkurmayan insanlardır.
  11 ... mel mel bakan gibson
 • 500 askerlik koğuşa taytlı kız bırakıp kaçmak

  7.
  koğuştan elini kolunu sallayarak çıkması ile neticelenecek olan süreçtir.

  (bkz: şap)
  (bkz: girişte kollara vurulan iki iğne)

  bunlar yüzünden tuvalete bile çıkamıyorsun haftalarca taytlı kız neymiş..
  13 -1 ... mel mel bakan gibson
 • sözlük erkeklerinin berbere ödedikleri ücret

  244.
  12 lira. kafaya tas koyuyor makinayı etrafında gezdiriyor.

  şaka şaka normal tıraş ediyor sağ olsun. bizim berber abimizin göbeği çok fazla olduğundan berber dayamasına farklı bir boyut getiriyor üstüne. göbeği dayıyor. daha ne olsun.
  14 -3 ... mel mel bakan gibson
 • ne istediniz de vermedik diyen birine oy vermek

  5.
  "belki bizede bir şeyler virir" şark kurnazlığına güzel bir örnektir. sabahtan akşama şu sol tarafta muhalifler için pkk cı feto cu bilmem neci yazıp duruyor bazı tipler. onlar işte bunlar. bunlara sorsan çözüm sürecini yapan muhalefet bu feto denilen vatansıza 13 sene boyunca büyüme imkanı verende muhalefet. şimdi bu tipler 2 makarnaya 100-200 liraya tav olmayacakta kimler olacak ?
  11 ... mel mel bakan gibson
 • 2 metreden kısa erkeğe bakmam

  4.
  zamanında bakmadın da ne oldu adriyana bacı diye sorulası açıklamadır. bunun kocası basketçi değil miydi o şehla gözlü oğlan ? aldattı kendisini yakalandı boşanmak içinde miami deki villasını falan istemişti bundan hiç yüzü kızarmadan. bu acun getirsin şu adriyanayı birkaç ay anadoluda gezdirsin örf adet öğrensin gönül işlerinde şekilciliğin şemalciliğin sonunu bellesin iyice..
  6 ... mel mel bakan gibson
 • hassiktir lan o kadar para eder mi denilen şeyler

  959.
  bitcoin. ortada fol yok yımırta yok ama 1 tanesi 50000 lira falan ediyormuş. millet göbek atıyor bitcoinim var diye nerede diyorsun bilgisayar ekranını gösteriyor..
  14 ... mel mel bakan gibson
 • rte ye muhalif olayım derken vatan haini olan tip

  5.
  hükümeti savunmalıyım derken hem hain olup hem dinden çıkanların * akrabaları olan tiplerdir.

  çözüm süreci denilen ihanet projesinin neticesinde * şehit edilen yüzlerce insanın, 13 sene boyunca işbirliği yapılan ve dallanıp budaklanan cemaat denilen kansız yuvasının öss ve kpss sınavlarında, ergenekon ve balyoz davalarında hakkını yediği onbinlerce kişinin ve sonunda nihayet bizzat elini kana bulayarak 15 temmuz gecesi şehit ettiği 250 vatan evladının hesaplarını sormayan herkes asıl hainlerdir.

  hesap günü yakın. bu dünyada olmayacağı aşikar çünkü insanımız güce tapan para sevdalısı dininin emirlerini bayrağının değerini unutmuş insanlar olmuşlar. ancak mutlak hesabın sahibinden hiçbir hakim savcı avukat kurtaramayacak. orada "kandırılmıştık" "montaj bu görüntüler" lafları da kurtarmayacak..
  11 -4 ... mel mel bakan gibson
 • instagramdaki fotosunun yüzde 65 i meme olan kadın

  5.
  görseller ile desteklenmesi gereken iddiadır.

  (bkz: aranızda hala caps vermeyenler var) **
  9 -1 ... mel mel bakan gibson
 • duyma engelli gencin otobüste darp edilmesi

  11.
  mahkemeye çıkarlarken takım elbise giyip savunmalarında "arkadaşın kulakları açılsın diye o kadar vurduk" veya "şeytana uyduk" "anamıza küfretmişti" veya "fetocu fetocu konuşuyordu" deyip serbest kalması muhtemel ayıların eylemidir.

  işte bunlar yaşanmasın diye adalet istiyoruz. adil ve kimsenin güdümünde olmayan tarafsız bir yargı istiyoruz. birilerinin adamları diye 15 yaşındaki kıza topluca tecavüz eden şerefsiz piçler sırf takım elbise ile mahkemeye çıktılar diye ceza indirimi almasınlar "kızın rızası vardı" denilerek serbest bırakılmasınlar diye istiyoruz. bugün bu gence yarın sana bana bir başkasına yapılır bunlar caydırıcı bir ceza almazlar ise.
  14 -1 ... mel mel bakan gibson
 • bakanın para verdiği kanser hastası kız

  14.
  rabbimden rahmet dilediğim güzel kızdır. mekanı cennet olsun. bedeni toprak olacak ancak o gün söylediği sözler ve duruşu her daim akılda kalacak.

  olayın diğer kahramanı olan para verende günü geldiğinde toprak olacak. onunda o hareketi her daim akılda kalacak. bir tanesi gururu ile hatırlanırken diğerinin nasıl hatırlanacağını söylemeye gerek bile yok. o yedikleri lokmalar bir gün boğazlarında duracak ve hesabını soracak..
  10 ... mel mel bakan gibson
 • erdoğan bayraktar ı yedirmeyeceğiz

  6.
  erdoğan bayraktarı yemiş olanların feryadıdır. bizim zaten yemek gibi bir niyetimiz yok çok şükür ama kendisini bölgesel olarak veya tamamen yiyenler varken bize sıra gelmez zaten..
  7 -2 ... mel mel bakan gibson
 • sözlükte sevişilen yazarlar

  10.
  çevrimdışı olmanın faydalarını bir kez daha göstermiş listedir. bir fıkra vardı eskilerde hani stadyumda bir yarışma yapılıyor en çok kim götürecek yarışması. fransız geliyor kale arkası tribünü götürüyor alman geliyor açık tribünün yarısını götürüyor. bizim eleman geliyor spiker anlatıyor bir yandan

  - açık tribünü geçti kapalı tribünü geçti vip tribünü sıradan geçirdi bu tarafa doğru geliyor geliyor geliyor..

  geliyor geliyorrrr diyor sonra sessizlik oluyor ya. arkadaş o arkadaş galiba yazarlar spiker falan tamam moderatörlere hatta en başa kadar gider..
  17 ... mel mel bakan gibson
 • kızlarımızın başlarını açtılar onlar geldi örttü

  1.
  çemberin etrafında turlamaya devam ediyorlar.

  feto mağduriyeti : çok kullanıldı artık istenilen mağdurluk pek çıkmıyor. hem insanlar siyasi ayağı sormaya falan başladılar. riskli..

  suriye mağduriyeti : suriyedeki suriyelilerin tamamı bize geldiğinden oradan bir insanlık dramı yaratılamıyor.

  15 temmuz mağduriyeti : her ne kadar oy verenlerin yüzde 50-60 ı hala görmezden duymazdan gelse bile kendi seçmenlerinin bir kısmı "15 temmuz diyorlar diyorlar ama o gece neden kendi çocukları yakın akrabaları sokaklara çıkmadı" diye soruyorlar.

  rabia mağduriyeti : bünyesinde oluşan şartlı refleks haricinde ( el sallarken artık baş parmağı otomatikman avuç içine kaçıyor ) güncelliği kalmadı.

  filistin mağduriyeti : israil ile yeni anlaşmalar yapılıyor. şu sıralar çıkıp israile kükremek mantıklı değil. yakın tarihte seçimde yok zaten seçmenleri gazlamanın mantığı yok yani. oradan gelecek paralar riske atılmamalı.

  bunlar olmayınca gene en güvenilir mağduriyete dönülmesi lazım. kendi seçmen kitlesini iyi biliyor 2 gün boş bıraksa farklı taraflara kayabilirler.
  19 -2 ... mel mel bakan gibson
 • askerler cinsel ihtiyaçlarını nasıl karşılıyor

  8.
  yaklaşık 20 metreden izlenmekte olan "aç aç" adı verilen bir amme hizmeti ile. eskiden böyleydi en azından. aç aç derken açılan bir şey yok dansöz kıyafetli bir hanfendi vardı işte oynuyordu falan sende bakıyordun palamut gibi..
  17 -2 ... mel mel bakan gibson
 • askerde verilen tableti ilk günden bozmak

  15.
  biz hep "tabldot" aldığımız için zamanında sıkıntı yaratmamış olan durumdur. gerçi 2001 de tablet var mıydı orası da muamma..
  9 ... mel mel bakan gibson
 • nasıl porno çekilir

  2.
  nasıl porno çekilir
  9 -1 ... mel mel bakan gibson
 • yeni şeyler getiriyorum