• yaptığı kek kabarmadı diye ağlayan erkek

  40.
  #36671103 :)
 • ekşi cilerin uludağ a selam göndermesi

  6.
  ve aleyküm selam şeklinde cevaplandırılması gereken selamlamadır. marula gelince kıtır kıtır işe gelince meeee ne güzel lan. çok elitiz çok bilmem neyiz diye konuşun sürekli burayı beğenmeyin sonra bir şey olunca burayı ciddiye alıp ağzınızı bozun. yok ya..

  orada yıllarım geçti olm. biz orada yazar olduğumuzda şu anda yazanların bir çoğu daha ilk okul sıralarındaydı havanız kime lan *
  #36671076 :)
 • evde kalmış erkekler kulübü

  1.
  gün itibari ile açılışını yapmak istediğim dernektir. fahri başkanlığı vermem ancak isteyene gerekli şartları sağlıyorsa ( yaşı ve yalnız geçirdiği süre ) eş başkanlık verilebilir. hep kızlara başlıklar açılmış falan bizim neyimiz eskik..

  dernek faaliyetleri ;

  - evli olan erkeklere b.k atmak
  - evliliği her daim eziklemek
  - ilişkisi olan erkeklere sataşmak, laf atmak, tek yakalayınca bırkalamak, saçını çekmek ve yeşilçam filmlerindeki dayak sahneleri gibi çember yapıp tek yakalanan şahsı ortaya alarak ayıplamak
  - her oluşumda olduğu gibi tavuklu pilav eşliğinde sohbetler
  - günde 546 kere bekarlık sultanlıktır telkinleri
  - dernek bürosunda şen kahkahalar eşliğinde diğer üyelere eşek şakaları yapmak yaralanan olursa ( ki mutlaka olacaktır bu kadar enerji ile yapılan şakalar yani ) hastaneye sevkini sağlamak
  - yalnızlıktan ve bakımsızlıktan tipi aşırı derecede kaymış olan üyeleri berbere götürmek

  gibi şeylerdir. fikirlere açık bir oluşum olacak o yüzden çekinmeden yazabilir isteyen herkes. hayırlı olsun şimdiden aidat düşüktür ayda 5 paket sigara az içersiniz dernek aidatını ödersiniz böylece tavuklu pilav ve ayran eksik olmaz sohbetlerde. hayırlı olsun sözlüğümüze.

  lan ayıplamayın canım sıkıldı iş yerinde aklıma da gelmiş iken açayım dedim başlığını. baktım sözlükte açılmamış evvelden bu büyük eksikliği birileri gidermeliydi illa *
  #36671045 :)
 • duş almayan insan

  11.
  yerine göre oldukça sevimli görünüşe sahip tiplerdir..

  #36670931 :)
 • evlenmek için ideal yaş

  9.
  erkekler için 35 yaş ve üzeridir.

  (bkz: ekek)
  (bkz: evde kalmış erkekler kulübü)
  #36670920 :)
 • şafak sezer kemal sunal dan daha iyi komedyendir

  13.
  #36670910 :)
 • jakuzim bozuldu fikri olan

  5.
  eğildiğinde çatalı gözüken bir usta bulup tamir ettirme tavsiyesini vermek istediğim sorunsaldır. o ustalar işte gerçek ustadır bul onlardan gelsin 10 dakikaya halleder.
  #36670903 :)
 • zeljko obradovic

  431.
  eurolig tarihinin en iyi koçudur. saha kenarında her daim pancar gibi suratı ile görüyoruz kendisini. takımı 20 sayı önde olsa bile bir top kaybında deliye dönüyor hatayı yapanı yanına çağırıp anlatıyor sinirli bir şekilde ne yapması gerektiğini. gene takımı 20 sayı önde olsa bile ve maçın son dakikası olsa bile kolay basket yenmiş ise mola istiyor hemen tüm takıma neyi yanlış yaptıklarını gösteriyor..

  bunlar sayesinde 3 sezondur final four oynuyoruz. bunlar sayesinde 2 senedir finaldeyiz basketbol un şampiyonlar liginde. işin daha ilginci oyuncular ile yapılan her röportajda kendisine duydukları saygının yanına bir gülümseme ile ne kadar sevdiklerini de söylüyorlar onu. bakıyorsun adam hep sinirli gibi koca koca adamları azarlıyor tribünler önünde ama inanılmaz bir sevgi duyuyorlar kendisine.
  #36670891 :)
 • kadınlar kendilerini güldüren erkeklerden hoşlanır

  403.
  nice dağ gibi yiğidin enteresan tiplere ve şekillere girmesine sebep olan mevzudur.
  #36670819 :)
 • ilk kez tek başına trafiğe çıkan acemi şoför

  6.
  3 şeritli yolda kesinlikle orta veya sol şeride 2 şeritli yolda da kesinlikle sol şeride geçmemesi gereken kişilerdir. sağdan sağdan ufak ufak acele etmeden gidilmeli, dönüş yapılacaksa dönüşün yapılacağı yere 20 metre civarı mesafe varken sinyal verilmeli, tali yollardan ana yollara çıkarken beklenilmeli, 3-4 aylık tecrübe edinilmeden sollama gibi riskli şeylere girişilmemeli, yayalara her zaman dikkat edilmelidir. trafikte sadece kendinize dikkat etmeniz yeterli değil diğer şoförlerin olası hatalarına karşıda dikkatli olmak zorundasınız.

  birde bunları okuyun lütfen temel trafik kurallarıdır bunlar erinmedim yazdım yıllardır her gün istanbulun korkunç trafiğinde ve uzun yolculuklar yapan bir şoför olarak sevildiğinizi bilin *
  #36670711 :)
 • gerdek gecesi gelinin vajinasında kan arayan damat

  28.
  bu sözlükteki gençlere aileleri ne yediriyor ne içiriyor diye sordurtan 167483940. mevzudur. ulan bizde çocuk olduk arkasından ergen olduk 20 li yaşları yaşadık 30 ların ortalarına kadarda geldik çok şükür ancak bizim jenerasyon arada istisnalar hariç hiç böyle olmadı. çok şükür ki olmamış lan bu nedir ya..
  #36670585 :)
 • bu saatte uyanan yazar çekiciliği

  2.
  "bazı" yazarlar mesai yaparken ne uyumasıymış bu sorusunu sordurtan mevzudur..

  #36670558 :)
 • emine erdoğan ın çin de çekilen fotoğrafı

  5.
  sabah sabah insanın neşesini yerine getiren görüntülerdir. emine hanımın giyim tarzına uyuyor ortamdakiler ile zaten hiç sırıtmamış ki.

  tabi gönül orada "duşakabinoğulları" askeri de olsun istiyor ama neyse hehehehehhe.

  #36670544 :)
 • suriyelilerin karıştığı olaylar sıralı tam liste

  22.
  birkaç sene içerisinde yazmak için kağıtların yeterli gelmeyeceği olaylar zinciridir. şimdiden takır takır gidiyorlar 3-4 seneye kalmaz illallah diyecek bugün bunlar için "din kardeşlerimiz gelecekler tabi yeaeaea" diyenler bile.

  90 lara yaşı yetenler hatırlayacak kuzey ıraktan kaçanlara sınırları açtılar o zamanlar çocuktuk biz ancak neler olabileceğine dair bir fikrimiz olmuştu bizim şimdiki yaşlarımızda olan abilerimizin söylemlerinden. çok geçmeden o sınırdan gelenler pkk saflarına katılmaya başladı. zulümden kaçıyorlardı sözde ancak kendilerine kucak açan ülkeye zulüm getirmekten de geri kalmadılar. toprak istediler bağımsızlık istediler sonrasında olanlar malum on binlerce masum vatandaşımız katledildi. sadece terör değil ülkedeki suç oranı iki üç misline çıktı..

  aradan 25 sene falan zaman geçti işte tam tarihi hatırlayamıyorum bugünde suriyeden zulümden kaçanlar kendilerine kucak açan devlete ve millete zulmetmeye başladı. her akşam haberlerde hırsızlık gasp darp tecavüz ve türlü türlü şeyleri dinliyoruz. birde sanki çocuk kandırır gibi "yabancı uyruklu kimselerin yaptığı" şey diyorlar.. hala daha onları koruyup olayların üstünü örtmeye çalışıyorlar insanın inanası gelmiyor..
  #36670531 :)
 • türkiyenin başındaki en büyük sorun

  6.
  ismi lazım değil kişisidir. kim olduğunu söylemem ama bu entiriyi okuyanların tamamı kim olduğunu zaten bilecektir saniyesinde. her iki görüşten olanlarda bilecek hemde öyle birleştirici bir kişilik.. herkes "ne" olduğunu biliyor ama her 2 kişiden 1 tanesi çok seviyor sözde bunu *
  #36670492 :)
 • 21 mayıs 2017 olympiakos fenerbahçe maçı

  22.
  real madrid yarı finalinden daha zor geçecek olan maçtır. öyle veya böyle alacağız ama inşallah. 2 senedir pisi pisine gitti bu kupa bu sene artık zamanıdır. 3.olduk 2.olduk sıra ilk basamakta..

  o değilde dün 58 tane yere real şöyle saplayacak bakü boru hattı gibi boru döşeyecek diyen bazı tiplerin şimdi olimpiakos takımına bel bağladıkları gözlerden kaçmıyor. dünkü borular falan ters döndü ama yeterli gelmemiş sanırım *
  #36670453 :)
 • akp nin izmir i alma ihtimali

  72.
  "bir" ihtimaldir.

  #36670439 :)
 • bahaneler

  11.
  #36670382 :)
 • 20 mayıs 2017 sözcü gazetesi manşeti

  14.
  manası çok derin olan ve saksıya fesleğen gibi oturturuz anlamının da çıkartılabileceği kapaktır.

  tito nasıl yaptın onu la *
  #36670377 :)
 • atatürk e hakaret etmiyorum ama sorgularım

  10.
  temel hak ve özgürlük kapsamındaki mevzudur. tabi bu hassasiyeti ve sorgulama isteğini ortaya çıkan malum ses kayıtlarında, yapılan yolsuzluklarda / hırsızlıklarda ve terör örgütleri ( pkk - feto - ışid ) ile yapılan işbirliklerinde de görmek istiyor insan. onları görmeyip bunu göreyim diye uğraşıyor isen gözünün dingilini...
  #36667542 :)
 • yeni şeyler getiriyorum