• iyi parti nin fezlekelere evet diyecek olması

  10.
  şaşıranları gördükçe şaşkınlığa uğratmıştır. ulan bu parti kurulduğundan beri milliyetçi kimlikte olduklarını hep söylediler zaten. nesine şaşırılıyor ki ? adamlar günde 40 defa bizim hdp ile işimiz yok diyor ama hayatı tamamen akp kaynaklarından ve havuz medyasından takip eden adamlar nedense bu gibi gelişmelere şaşırıyorlar..

  hep söylüyorum ister iktidar yandaşı olun ister muhalif fark etmez. yaşadığınız hayatı tek bir pencereden izlemeyin. arada sırada başka pencerelerden de bakın. bu parti kurulduğundan beri hdp ile hiçbir işbirliklerinin olmadığını ve asla olmayacağını defalarca söylediler. ama akp yancısı ile beraber öyle bir algı oluşturuyor ki kökenleri milliyetçi olan meral akşener, ağıralioğlu gibi isimler sanki hdp ile bir şeyler yapıyormuş gibi anılıyorlar. selahattin demirtaş demiş ki meral hanımla kahvaltı yapmak istiyorum. eee ? ben de misal emily ratajkowski ile yapmak istediğimi söylüyorum. şimdi kim gidip emilye "oooo gibson ile sen ne iş anlayalım bakalım" diye sorabilir ?
  2 ... mel mel bakan gibson
 • rte yaşlanınca ülkeyi kim yönetecek sorunsalı

  2.
  2 şehzade 2 damat 2 sultan 1 de ana kraliçe olduğundan endişeye gerek olmayan durumdur. tabi lan cumhuriyet falan yok padişahlık sistemi geldi ya referandumdan sonra.

  daha bunların ardında minik şehzadeler var. 250 yıl ülkenin sırtı yere gelmez evelallah. yeter ki bu büyük resim uzmanı seçmen sayısı azalmasın. bu kafalar olduğu sürece daha çooook rte ler gelir başa..
  12 -1 ... mel mel bakan gibson
 • dış güçler harakete geçti oyum erdoğana

  2.
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2131601/+
  11 -1 ... mel mel bakan gibson
 • trabzonluların beyin yapısı

  35.
  madde madde kısımlara ayrılmış yapıdır.

  a-) her zaman haklıyım
  b-) haksız olduğum durumlarda da a şıkkı devreye girer

  adamlar hata yaptıklarında bile kendileri hariç herkesi suçlarlar. laf anlatmak çok ama çok zordur. ancak aşırı sakin oldukları zamanlarda yaparsın ama o zamanlarda yılda bir gün birkaç dakikaya denk gelir. denk getirmen gerekir. gayet zeki bireyler oldukları halde o trabzonlu damarları ağır bastığından söylenen şeyi bir türlü idrak edemezler.
  2 -1 ... mel mel bakan gibson
 • erkekler olarak tayt giymek istiyoruz

  32.
  isteyene verilmesi gereken özgürlüktür. tek ricam biz diğer erkeklerden uzakta giyin arkadaşlar. daha genciz göreceğimiz güzel günler var..
  2 -1 ... mel mel bakan gibson
 • türk kızının yabacı erkek seçme hakkının oluşu

  4.
  hali hazırda mevcut olan haklardır. tek sorun yabancılar bu seçme hakkına razı gelecek mi. şimdi kimse kusura bakmasın ama 30 yaş altındaki kızların ekseriyet ile dünya görüşleri çok farklı. ben hiçbir şey yapmayayım ama ben seçeyim. üstüne seçtiğim kişi tüm hayatını ben rahat yaşayayım diye harcasın modunda olduklarından yabancı erkeklerin buna razı geleceklerini pek zannetmiyorum..
  1 ... mel mel bakan gibson
 • atatürk vs hitler

  26.
  türkiyeyi baz alarak konuşursak ; atatürkü özgürlükçü ve vatansever insanlar severken hitleri tek adam rejimine kulluk eden tipler sever. o tipler kimlerdir ben bilmem erectorun kahvedekilere sorun..
  5 ... mel mel bakan gibson
 • zürafanın kalbini söken kadın

  24.
  kahpelikte çığır açmış kaşardır. demiş ya anneleri ile yaşayan hayvanseverlerden korkmuyorum diye. bize denk gelmez ama inşallah o korkmadığı diğer hayvanseverlere denk gelirde o elinde tuttuğu silahı yere dik koyup bunu da üzerine oturturlar. o pigme boyundan uzun silah g.tünden girip namlusu ağzından çıktığı zaman belki bir şeyleri anlar.
  1 ... mel mel bakan gibson
 • merkez bankasından atmlere 200 tl koymayın çağrısı

  11.
  kafada aydınlanmaya sebep olmuş çağrıdır. ulan aylardır ziraat ve iş bankası atm leri 200 liralık banknotları almıyorlar bir türlü. bir yere para göndermek için hesaba para yatırmaya çalışıyorum "tanımlanamayan para" diye gıcır gıcır 200 liraları geri verip verip duruyorlar. onları bozdurmak için kaç takla attım çevredeki esnafa. adamlarda kıllanıyor doğal olarak "ba ba ba sömek kafalı evde basmış 200 lükleri gelmiş bize kaptıracak herhalde" şeklinde.

  açıklama aşırı saçma bu arada o ayrı *
  5 ... mel mel bakan gibson
 • istanbul 1 den büyüktür

  3.
  --spoiler--

  çöp dağları istanbulu sarınca kullanmaktan ar edip dikkaetleri dağıtma çabasına düştünüz.

  --spoiler--

  hangi istanbul orası diye sordurtur. oğlum 35 küsür senedir istanbuldayız. doksanların başlarında çöp dağları olduğu zamanları da gördük. ancak şu anda öyle çöp dağını bırak çöp biriken yer bile yok. hayır konyadan bayburttan trabzondan falan sanki istanbulda imişsiniz gibi yazıyorsunuz bunları. böyle böyle algı yaratamazsınız boşuna çırpınmayın..
  4 ... mel mel bakan gibson
 • olası akp hdp ittifakı

  9.
  geçmişte olmuş gelecekte de olabilecek ittifaktır. mehapenin oy oranı iyice düştü. akp nin başındaki kişi baktı ki seçim kazandıramıyor mehapeyi kenara atıp "tekrar" hedape ile ittifak kurup ortak mitingler düzenleyip terörist için yazılan türküleri okuyabilir göz yaşları ile. ne demişler ? tarih tekerrürden ibarettir..
  2 ... mel mel bakan gibson
 • ilk buluşmayı pidecide yapmak

  11.
  bik bik hanıma fikirsel olarak katıldığım aktivitedir. pideciye gidince kıymalı pide söyleyen kişi sıkıntılıdır net. kadına ben kurnaz dediydim bik bik de erkek ise siliktir demiş. kurnaz dememin sebebi "aynı paraya neden peynirli yiyelim yaeaeae kıyma yeriz vücudumuza protein girer" kafası sebebi iledir. ama bilmez ki o kıymalı pidede aslında kıyma yok. soğanı basıyorlar içerisine..

  o yüzden kıymalı değilde peynirli pide yiyen erkek veya kadın farkındalık sahibi kendisini geliştirmiş bireylerdir. ulan ufacık bir seçimden nasıl bu sonuçları çıkarttın demeyin ağzınıza pide küreği ile vururum. biz bu dirsekleri boş yere çürütmedik..
  1 -1 ... mel mel bakan gibson
 • geçmediğiniz köprülerin parasını ödüyoruz yalanı

  28.
  hırsız reyis çünkü o bizim kalbimizi çaldı..

  küçükken birkaç kez kafa üstü falan düşürdüler arkadaşı zannedersem. sıkıntı büyük.. ben uzuyorum yavaş yavaş çünkü aptallığa olan tahammül sınırım kotayı doldurdu. saat daha 12 olmadı üstelik daha 5 saat daha mesai var kimbilir daha ne süper zekalarla karşılaşacağız..
  2 -1 ... mel mel bakan gibson
 • geçmediğiniz köprülerin parasını ödüyoruz yalanı

  26.
  bu arkadaş cidden sıkıntılı hata bizde laf anlatmaya çalışıyoruz hala. hırsız devlet değil kamil kardeşim şaban kardeşim. o örnek olarak verildi. herhangi bir hırsız gelip paranı çalıyor ve birisi seni uyarıyor. ama sen hırsıza helal olsun deyip uyarana sallıyorsun.

  bilale anlatır gibi anlatmak deyimi bile yok oldu gitti amk. bilalden fenaları aramızda geziyor..
  4 ... mel mel bakan gibson
 • şeyma subaşı bakiredir

  4.
  misal 15 senedir sektörde olan profesyonel bir emekçinin ( sektör yazdırmayın şimdi ) bakire olma ihtimalinden daha düşük bir olasılıktır. oğlum başımız belaya girsin diye mi açıyorsunuz lan bu başlıkları ? tövbe haşa meryem mi bu bakire olsun çocuğu olsun. ve 245 tane sevgili değiştirmiş olsun..
  1 -1 ... mel mel bakan gibson
 • geçmediğiniz köprülerin parasını ödüyoruz yalanı

  22.
  --spoiler--

  ödediğin verginin geçmediğin köprüyü finans ettiğine dair iddianın bir kanıtı var mi?

  --spoiler--

  yıllar yıllar önce bir millet vekili "rüşvetin belgesi mi olur pzvnk" demişti. yok be abi vallahi rabbim bize acısın. nasıl insanlarla bir arada yaşıyoruz amk.. adamların cebinden paralarını çalıyorlar. sen uyarıyorsun "bilader bak paran çalınıyor" diyorsun. adam hırsıza "helal olsun kanka ye kendi malın gibi" diyor ve dönüp kendisini uyaran sana çemkiriyor. dünyanın başka hiçbir ülkesinde böyle bir şey göremezsin..
  3 ... mel mel bakan gibson
 • geçmediğiniz köprülerin parasını ödüyoruz yalanı

  17.
  aramızdaki bazı arkadaşlar ya çok saflar ya da salağa yatmada uzmanlar. ulan adam gidip faturaya alenen "köprü geçiş vergisi" yazar mı ?????? yıllarca trt payı diye aldılar faturalardan millet uyanınca infial oldu. adam gidip faturaya garanti geçiş ücreti diye ibare koyar mı.

  benim mesleğim ısıtma üzerine istanbulda her eve gelen doğal gaz faturalarından bilmem kaç lira ek vergi alınıyor. verginin de vergisi bile alınıyor. peki hangi kalem yazıyor faturalarda ? hiçbirisi. ben biliyorum çünkü sektörün tam kalbindeyim. sen bilmiyorsun bilmende mümkün değil. hanginiz fatura gelince sayacın üstündeki tüketimi alıp bir dahaki faturaya kadar yaktığı gazı karşılaştırıp m³ üzerinden hesap ediyor ? hiçbiriniz.. ben sana söylüyorum şimdi inanmıyorsan senin bileceğin iş güdülmeye devam et. haksızlığı savunacağım diye hesaplarını bile silmeyi göze alıyorlar ama doğruyu bir türlü göremiyorlar..
  1 ... mel mel bakan gibson
 • geçmediğiniz köprülerin parasını ödüyoruz yalanı

  11.
  büyük bir yalandır. o köprülerin masrafını bu başlık altında gördüğümüz bazı keklerin reyisinin hanımı bileziklerini bozdurarak veriyor. misal 3.köprüde veya osmangazi köprüsünde günlük 40 bin araç garantisi verilmiş ama 20 bin araç geçmiş. geçmeyen 20 bin aracın "garanti ödemesini" emine anneleri yapıyor. hatta rivayete göre kızları ile beraber dolma sarıp lokantalara satarak karşılıyorlarmış. yoksa pis cehapelilerin dediği gibi vatandaşa vergi, maaş kesintisi, faturalara ilave olarak falan yansıtılmıyor elbette. siz bu akp lilerden daha mı iyi bileceksiniz hem ? adamlar büyük resim görme uzmanları..
  4 -1 ... mel mel bakan gibson
 • beyler ben sedat peker in yiğeniyim

  13.
  kaç tane yeğeni varmış emuğa goyum dedirtmiştir. 25 senedir her yerde karşımıza çıkıyor lan bu yeğenler. nasıl bi aşiret oğlum bu..
  1 ... mel mel bakan gibson
 • ilk buluşmayı pidecide yapmak

  2.
  hatun kıymalı pide yiyiyorsa kurnaz, peynirli pide yiyiyorsa adam gibi adam, pattisli pide yiyiyorsa normal ev kızı demektir.

  hee güveç pideden yiyiyorsa zaten direkt nikah masasına koşun oradan. bu kız yiğidini aç da komaz açıkta da komaz.

  https://www.aslininsureti...%C3%BCve%C3%A7-pide-1.jpg
  2 ... mel mel bakan gibson
 • yeni şeyler getiriyorum