• burhan kuzu

  415.
  sürekli konuşan ama boş konuşan siyasetçidir.  neden hepsi aynı tarzda adamlar ki ? nasıl bir araya gelmişler nasıl denk gelmiş anlamak mümkün değil. profesör seviyesindeki adam k.k yi amerikan malı ayakkabı giymek ile suçluyor ama yaptığı gönderim iphone ile..
  #36982452 :)
 • ekşi sözlüğe gidiyorum hoşçakalın

  11.
  "şimdi onlar düşünsün" diye gevrek gevrek güldüren eylemdir.
  #36982391 :)
 • 15 bin tl maaş normal para diyen ekşi yazarları

  3.
  ya dayak yememiş ya sayı saymayı bilmeyen tuhaf tiplerin söylemidir. orada yazdığım uzun yıllar boyunca bunlardan çok gördüm çok konuştum. sözlüğe yazarken böyle goy goy yaparlar sonra özelden konuşursun konuşursun internet pakedinin en ucuz olanını, istanbuldaki en ucuz semtleri, nerelerde hesaplı bir şeyler yapılabileceğini falan sorarlar sana *
  #36982378 :)
 • hunları gören çinlilerin ilk tepkisi

  26.
  muhtemelen "insan gibi şiyitmiyollar yaa" şeklindedir.
  #36982184 :)
 • asgari ücretlinin rahatlıkla et yiyebileceği yer

  3.
  bizim sur dibinin değerlendirilmeye alınması gereken mevzudur. ucuz etin adresi sur dibi malum..

  (bkz: olsun ekonomi çoh eyi)
  #36982085 :)
 • 50 liralık benzin kaç gün götürür

  3.
  istanbulda yaşıyor isen iş yerin ile evin arasındaki mesafeye göre hesaplanması gereken mevzudur. gün mü ? heheheheheh yaman şakacısınız gençler. aynı günün sabahında evden işe akşamında işten eve götürmüşse iyidir. 10 km yol 2 saat sürer mi lan bir şehirde ? ben yürüyerek 1.5 saatte falan gidiyorum bu yolu araba ile 2 saat sürüyor benzin mi dayanır buna..

  hele birde evin avrupa yakası iş yerin anadolu yakasındaysa hiç şansın yok 1 gün dayanmaz o yakıt.
  #36981959 :)
 • ben değil bir arkadaş

  4.
  kullanılabilirliği kalmamış olan söylemdir. misal bana bir şey anlatıyor olsanız gerçekten de "bir arkadaşınız"ın bir olayı olsa bile aramızdaki samimiyete göre ya içimden ya açıktan yüzünüze"sektir lan arkadaşıymış meheheheh" tepkisini alırsınız. toplumun çoğu böyledir zaten yemiyoruz artık lan..
  #36981912 :)
 • 50 liralık kupondan 8 lira almak

  2.
  helal parayı 6/1 oranı ile harama çevirme işlemidir. matematik ve ekonominin bizzat kendileri bile isyan eder lan ehehehe tövbeler olsun..
  #36981885 :)
 • başkomutan erdoğan

  10.
  seçim kazanarak başkomutan olunduğunu sanan bir aklı evvel iddiasıdır.  böylede olunmuyor ki hani 15 temmuzu öne sürsen gene kurtaramıyorsun..  ancak böyle başkomutan olabilirsin cepheye gideceksin varsa emirlerin oradan vereceksin bizzat. insanların kafasına yukarıdan mermiler yağarken bombalar yağarken 200-300 tane koruma ile uçakta iken otelde iken falan olmuyor o işler..
  #36981875 :)
 • 42 milyon dolar kıdem tazminatı almak

  7.
  "babayın düşmanlarını seveyim" dedirten meblağdır. ulen 42 tane gibson olsak tüm ömür çalışsak şu parayı göremeyecez ya *
  #36981736 :)
 • 20 haziran 2017 kastamonu asker zehirlenmesi

  2.
  memleketimde meydana gelmiş vahim olaydır. 1 hafta içerisinde meydana gelen 2.veya 3.zehirlenme olayı aynı zamanda..

  ilk olanı bir yere yamadılar bakalım buradan ne çıkacak. bu ülke nasıl bu hallere geldi ölümleri ve böyle olayları nasıl sıradan görmeye başladı anlamak mümkün değil. hiç tepki yok insanlarda lan. ilk seferde 400 asker zehirlendi. 400 tane ana kuzusu çatışmaya girmeden ölümün kıyısına geldi. yetkililer çıkıyor bazı şüpheler var diyor. ne şüphesi lan daha adamlar zehirlenmiş bu işin ağırdan alınacak bir tarafı yok. ihmal ise ihmalde bulunanları al kenara kasıt varsa tık deliğe hepsini diğer tüm askeriyelerde önlemini al hemen. aradan 1 hafta geçiyor hemde goy goy ile geçiyor o 1 hafta şimdi 38 asker daha hastanelerde..
  #36981689 :)
 • iller bankasını yıkıp önünde poz veren gökçek

  3.
  eksik bir fotoğraf karesidir.  şu yandaki elemanlar nerede ulan ?
  #36981636 :)
 • msn kullanmış efsane nesil

  188.
  aralarında olduğum nesildir. bir ara plus programı vardı sınırsız titretme hakkı veriyordu karşıdakini sövdürene kadar titretir ha titretirdik. özelliği bilmeyene önce "hoparlörün açık mı" diye sorar "evet" derse hemen "hayır" derse "aç o zaman" deyip zangır zangır bağırtırdık hoparlörden *
  #36977918 :)
 • yazarlara saldıran hayvanlar

  21.
  martıdır. yıllar evvel askerden yeni gelmişim sirkecide çalışıyorum. unkapanı köprüsünden yürüyerek karaköye geçiyorum her sabah merkez bankasında para değişimi için. bir sabah martının bir tanesinin alçak uçuşla geldiğini fark ettim eğildim iyice tam üstümde iken zıplayıp bacaklarına dokundum. sonra hayvan kızdı herhalde ben yoluma devam ederken arkamdan geldi kafama çaktı bir tane. arkasından resmen kahkaha atarmış gibi sesler çıkartarak tepemde döndü bir süre. kafam acımıştı bayağı ona mı yanayım oradaki onlarca kişinin gülmesine mi yanayım bilememiştim..
  #36977761 :)
 • uludağ sözlük ayetlerle cevap timi

  4.
  "harbiden var mı lan bunlar" sorusunu akla düşüren timdir.  böyle mi tipleri ?
  #36977668 :)
 • totonok folmondoko boton gomo

  598.
  uyanık yazardır. bayram yaklaşıyor ya dün mesaj attım buna "tito abi bayramda el öpmeye gelecem davşanlardan bir tanesini alırım ama bayram harçlığı olarak" şeklinde "tamam gibsonum feda olsun sana gadasını aldığım" dediydi bugün bir bakıyorum ben gidiyorum falan demiş. yemem ben bunları..

  nereye gidiyorsun sen ya. sen hayırdır tito. arada sırada geliyorsun benim nick altıma altın değerinde önerilerde bulunuyorsun bak senin sayende kaç gündür kafam rahat sonra gidip düz dünyacılarla * kavga ediyorsun..
  #36977641 :)
 • ışid in çöküşü

  18.
  orta doğuda araplar bu zihniyetsizlik ile devam ettikleri sürece af edersiniz hiçbir b.ka yaramayacak olan mevzudur. bugün ışid çöker yarın başka bir örgüt pörtler kafa keser bombalar sağı solu. bu araplara mezhep dersin ellerine satırları alırlar din dersin kılıçları kuşanırlar şunlar size yan bakıyor dersin giderler tüm komşularını keserler. adamlarda vizyon yok ahiret inancı için yapıyorlar ancak cennete gitmenin en birinci şartı masumları öldürmemek. varın gerisini siz düşünün ki bunlar nasıl enteresan tipler..
  #36975740 :)
 • başbakan dan kışlada gıda zehirlenmesi açıklaması

  4.
  "ya fetoya yamarız ya pkk ya olmadı cehape plasede bekliyor" şeklinde algıladığım açıklamadır. yeni ihaleyi de cengiz falan alır gene. inşaatçı o ne alaka demeyin kurarlar hemen devlet kredili bir yemek şirketi nedir ki..
  #36975699 :)
 • 2017 oldu uçan arabalar nerede orospu çocukları

  11.
  lozanın gizli maddeleri yüzünden hayata geçirilemeyen projedir. yoksa bizim tübitak taslaklarını falan hazırladı hep oğlum. şu kimsenin bilmediği gizli maddeler ortadan kalksın hepimizin camının önüne çekecekler 1 er tane. ev 5.katta olsa da fark etmeyecek gene camının önüne iple bağlayacaksın. uçuyor bu boru değil..
  #36975537 :)
 • suriyelilerin yüzde 10 u kimliğini geri iade etti

  4.
  orta doğu ve balkanların maradonası dünya liderimize yapılmış büyük hakarettir. hemen haklarında savcılık elinden yakalama kararı çıkartılmalı ve "öyle kolay kurtulamamaları" sağlanmalı..

  bir dakika lan suriyeli demi bunlar. rabia ile el sallayarak uğurlayın bir daha gelmek isterlerse kapımız açık din kardeşlerimize..
  #36975428 :)
 • yeni şeyler getiriyorum