• biz efendi olmaya değil hizmetkar olmaya geldik

  8.
  dünyanın hiçbir yerinde efendiler ( halk ) fakir iken hizmetçilerin ( kendi ifadesi ) milyar dolarları olduğu görülmemiştir. bizde işler tersine yürüyor demek ki.
  6 -1 ... mel mel bakan gibson
 • millet kıraathanesine kek yemeye gelen solcu tip

  4.
  solcu mudur değil midir sıradan vatandaş mıdır bilmem ama haram yemeye alışık değilse boğazından geçmeyecektir.
  4 ... mel mel bakan gibson
 • sözlükte adam yoktur varsa da o benim

  4.
  turabi sen misin ?

  (bkz: turabi swf)
  3 ... mel mel bakan gibson
 • oyumu recep tayyip erdoğan a vereceğim çünkü

  34.
  çünkü bize kek dağıtıcak. ekonomi dış politika hırsızlık yolsuzluk yalan haram din tüccarlığı falan boşverin kek önemli aga. Bir duble yol iki kek. kek şeklinde yol veya yol şeklinde kek çok daha mühteşem olur.
  13 -2 ... mel mel bakan gibson
 • bayramda bir tepsi baklava yemek

  3.
  (bkz: mide fesadi)
  3 ... mel mel bakan gibson
 • aleyna tilkinin uçakta olay çıkartması

  2.
  paraşütü sırtına takıp bıraksalarmış aşağı her nerede iseler.
  7 -1 ... mel mel bakan gibson
 • nattleite

  15.
  belirttiği gibi troll değilde gerçek hali, düşünceleri bunlar ise rabbim sevenlerine (varsa) yar ve yardımcı olsun.

  nattleite
  9 -3 ... mel mel bakan gibson
 • aynı yıl dursun dan aziz den tayyip ten kurtulmak

  5.
  (bkz: o sene bu sene)

  aynı yıl dursun dan aziz den tayyip ten kurtulmak
  10 -2 ... mel mel bakan gibson
 • sokmadan önce izin alan sivrisinek

  8.
  yımrığı tepesine yemesine engel olmayacaktır. tüm canlılara saygımız sonsuz neticede canlı. ancak bu sivrisinek denen mahlukat çok enteresan bir tasarım. hem sinsi hem sinir bozucu. tam uyuyacaksın gecenin o sessizliğini yararak geliyor yukarıdan kademe kademe. cins bir anda da gelmiyor saniyelerce sürüyor o ses döne döne geliyor. lan zaten ramazandayız iftardan sonra ağırlığı var sahuru var zor uyuyorsun. bir de bu kamil geliyor kulağının üstünde döne döne yımrığı beynime patlat diyor resmen.
  8 ... mel mel bakan gibson
 • erkeğini sahiplenen hatun

  49.
  doğrusunu yapmaktadır. sahiplenmek sevginin göstergesidir. sevmeyen insan sahiplenmez umursamaz. olsada olur olmasada olur ben işime bakayım kafasında yaşar.
  8 ... mel mel bakan gibson
 • rte nin oy çalalım çağrısını bile savunan oç lar

  5.
  "montaj olduğu 10 km den belli" diyor başlıkta bahsedilenlerden bir tanesi. allah biliyor insanlara böyle ağır küfürler edilmesine karşıyım ama bazıları hakikatten bu sıfatları sırtlanmak için çabalıyor. biz bunlar söylenmesin diye uğraşıyoruz ama bunlar "daha fazlasını da söyleyin" diye uğraşıyor.

  şu video montaj olacaktı da şu saate kadar internetlerde durabilecekti ? şu dakikalarda tüm haber bültenlerinde videoyu montajlayan elemanın fetonun hangi kollarından olduğu yayınları yapılıyor elemanda cezaevinde parmaklıkları kemiriyordu bile. montajı kuntajı geçin de bu görüntüleri sızdırana neler yapmışlardır allah bilir.
  24 -2 ... mel mel bakan gibson
 • arife mi arafe mi

  3.
  arafe olması imkansızdır. arefe denilebilir belki telaffuzdan ancak doğrusu arifedir.
  9 -1 ... mel mel bakan gibson
 • recep tayyip erdoğanın oyları çalın çağrısı

  20.
  olayı hala seçim stratejisi yaa diye yasal hale getirmeye çalışıyor bazıları. adam evlere gidin kapıyı açmayanları sandık seçmen listesinden çıkartın özel markaja alın diyor. fişleyin diyor kısacası. seçim günü diğer sandık seçmenlerinden önce gelin 1-0 önde olalım diyor. diğerlerinden gelmeyen olursa sandık başkanı önce geleni alacak diyor. burada sandık kurulunda hakimiyet kazanırız diyor. lan bir insan oy sayımında vs neden hakimiyet kurmak ister ? yapılacak iş oylara sahip çıkıp saymak. muhalefetin zaten oy çalma gibi bir geçmişi de yok amacı da yok uğraşmıyor bu yönde. uğraşanlar belli..

  hani ipneliğin her türlüsünü gördükte bazıları burada hakikatten yeniden yazıyor kitabını.
  12 -4 ... mel mel bakan gibson
 • hayatında 20 tl den fazla hesap ödememiş erkek

  2.
  çay bahçelerinin müdavimidir. sevgilileri açlıktan kurumuş kalmıştır.
  7 ... mel mel bakan gibson
 • recep tayyip erdoğanın oyları çalın çağrısı

  12.
  şu video doğru ise ve bu videoda bir şey yok diyenler var ise en büyük ahlaksızlar ve fırsatını bulunca en büyük hırsız olacak tipler bunlardır. lan hadi ahlaksız bir potansiyel hırsızsın her şeyi legal görüyorsun. fıtratın gereği sorgulayacak kadar zekanda yok. en azından bari şu konuşma neden basına kapalı yapıldı adam tuvalete giderken bile yanında basın ordusu var neden bu konuşma basına kapalı diye soramıyorsun.

  ne biçim tiplerle bir arada yaşıyoruz, yazıyoruz gerçekten anlamak mümkün değil. adamların kanına girmiş sahtekarlık yalan dolan hırsızlık. din kitap vatan millet lafları da çıkıyor aynı ellerden ağızlardan..
  11 -6 ... mel mel bakan gibson
 • demokrasinin hırsızlık olması

  5.
  şimdi okuyunca kafama yatmış olan muazzam düşüncedir. o zaman oylar reyize. o göçüp gidince de koltuğa sırası ile şehzadeler ve damatlar oturur.

  çaktırmayın lan bu sistem gelirse şehzadeler ve damatlar işbirliği yapıp bıbıcıklarını götürür sonrasında osmanlı da olduğu gibi taht kavgasına girerler hepsi birbirini götürür kurtuluruz komple.
  6 ... mel mel bakan gibson
 • sandık dalaveraları

  4.
  çomarların mutlu olduğu sahtekarlıklardır. bunlar köfte ekmek için gittikleri mitinglerde "milletin iradesi, demokrasi, sandık" kelimelerini duyunca kendilerinden geçiyorlar adam yerine konduklarını, sözlerinin ve oylarının bir değeri varmış gibi zannedip. yapılan hırsızlıklar en başta akp seçmenine hakaret ama anlayamazlar ahlak gerek zeka gerek anlamak için. adam sizin oyunuz olsada olur olmasada olur diyor yetersizsiniz diyor siz yetemiyorsunuz diye çalarak kazanıyoruz diyor ama bunlar mutlu.
  6 ... mel mel bakan gibson
 • kaliteli entryler girip eksi oy almak

  4.
  bundan önceki son 2 entrye bakınca görülmekte olan sözlüğün yarayan kanıdır. amaaan kanayan yarasıdır..

  (#39641035)
  (#39641022)
  4 ... mel mel bakan gibson
 • telefonda iki dk da terk eden sevgili

  7.
  iki dakikadan fazla süredir başkalarına yazmakta olan tiplerdir. karşı taraftan olumlu tepkiler gelince bir süredir kafasına kayıt ettiği ayrılık konuşmasını hiç kekelemeden telefonda okuyuverir. yüz yüze anlatırsam belki anlar gider ayak rezil olmayalım diye şark kurnazlığı yapıyordur muhtemelen.
  11 -1 ... mel mel bakan gibson
 • hoşlanılan kızın ganyan bayii işletmesi

  2.
  ortak altılı yaparak aşkın miktarı artırılabilir. ancak onun söylediği atları kupona koymamazlık etmeyin o at gelirde kupon yatarsa ilişki bitebilir..
  5 ... mel mel bakan gibson
 • yeni şeyler getiriyorum