• erkek denilen yaşam formu ne işe yarar

  6.
  büyük baş sınıfının iki ayaklı versiyonudur. versiyonuyuzdur daha doğru olur. hakaret anlamında yazmıyorum lan ben de erkeğim neden kendime hakaret edeyim..

  damızlık kısmı yazılmış zaten üreme kısmında damızlık olarak kullanılırız. hayatımız boyunca çalışıp aileyi geçindirme sorumluluğumuz vardır. buradan da tarlalara gönderilen büyük baş kısmını doldururuz. hayvancılık tabiri ile hem etinden hem sütünden faydalanılır işte. buradan kadınların işi kolaymış anlamı çıkartılmasın onlar ise dişi olan büyük baş sınıfına giriyor. mevzu erkekler olduğundan bizi şey ettim. tüm hayatımızı düşünebilen konuşabilen büyük başlar olarak geçiriyoruz işin özeti. ye iç uyu çalış çalış çalış vaktin gelince göç git.
  -2 ... mel mel bakan gibson
 • fotoğraf gönderince sohbeti kesen sözlük kızı

  22.
  yakışıklılığınıza dayanamadığını gösteren durumdur...
  2 ... mel mel bakan gibson
 • 60 gün çaylak yiyen oto yıkamacı

  7.
  aşırı üzmüştür.

  60 gün çaylak yiyen oto yıkamacı

  bazı insanlar normal yaşantılarında doğal seleksiyona yakalanmadan nasıl hayatlarına devam edebiliyor son nefesime kadar merak edeceğim bunu..
  11 -6 ... mel mel bakan gibson
 • uludağ sözlükte atatürk e hakaret rezilliği

  2.
  gerekli yerlere iletilmiştir. umuyorum bir gün birileri bu iletilen şeyleri ciddiye alacak ve başta bunlara sessiz kalan sözlük yönetimi olmak üzere bu pislikleri yazan pesevatların hepsine güzel bir ders vereceklerdir..

  işine gelince "seçilmiş olana saygı duyacaksınız tercihimize saygı duyacaksınız" deyip işine gelmeyince bugün o klavye arkasından rahat rahat yazmasını temin eden ülkenin kurucusuna sallayacaksın. sonrada kalkıp sevmek zorunda mıyım yeaeea diye embesil ergenler gibi konuşacaksın. sen zaten kimseyi sevme sktr git kendi pisliğin ile oyna dur. insanlara zarar vermezsin onları kızdırmaz ruh hallerini bozmassın en azından..
  3 -1 ... mel mel bakan gibson
 • chplilerin battal ilgezdi vurgununa susması

  9.
  terazinin sağ tarafı yere değmiş iken sol tarafa konulan birkaç gramlık ağırlığa kafayı takan insanların ülkesi. yolsuzluk yapan akp chp mhp hdp iyi parti hatta kendi öz babam olsa ona bile lanet olsun. yetimin yoksulun işçinin çalışanın emeklinin hakkını her kim yiyiyorsa onun karşısında yer almadığımız gün rabbim o günün akşamını göstermesin..

  ancak yazdığım gibi terazinin sağ tarafı o kadar ağır basıyor ki yere değmiş artık. yolsuzluklar hırsızlıklar sıfırlanan milyonlar gemicikler ihaleler bakan olan damatlar tüm ihaleleri toplayan damatlar hiçbir ticari geçmişi olmayan çocukların milyonlarca hatta milyarlarca dolar ile oynaması rüşvetçi bakanlar önüne yatılan haramzadeler ayakkabı kutuları 3 liraya yapılan yolların köprülerin 13 liraya yapılmış gibi gösterilmesi.. böyle böyle binlerce olay varken hiç sesi çıkmayıp karşı taraf bakkaldan sakız çalsa ortalığı ayağa kaldırmak dürüstlük ve ahlak göstergesi değildir. sizlerde bizler gibi kim çalıyorsa lanet olsun deyip haftanın en azından 2-3 günü sitem edebilir bu şerefsizliklere karşı çıkabilirseniz bu ülke o zaman 2 ayağının üzerine kalkacaktır..
  4 -3 ... mel mel bakan gibson
 • en nefret edilen cumhur başkanı

  4.
  ismi lazım olmayan kişidir. kendi yalakaları bile dinlerken, izlerken içlerinden neler geçiriyorlar ancak menfaat gereği sessiz kalıp alkışlayıp emmiklemeye devam ediyorlar. bir gün düşerse şayet en sert vuracak olanlarda bugün emmikleyenler olacak. göreceğiz hep beraber. orta doğuda son 20 senede yaşananlara bakmak kocaman bir ipucu olacak bunun için..
  6 -6 ... mel mel bakan gibson
 • suriyeliler varken türk işçi çalıştırmak

  5.
  eski köle tüccarlığı zihniyetinin hala var olduğunu gösterir. varmış ya eskiden afrikadan gemilere doldurup zorla amerikada avrupada köle olarak çalıştırırlarmış insanları. bu zihniyetinde farkı yok. kendi insanı aç kalsın işsiz kalsın suriyelileri alıp yarı parasına sigortasız çalıştır.

  hak yemek hiç bu kadar lezzetli olmamıştır. eskiden bir tek kendi insanının hakkını yerken artık hem kendi insanının hakkını yiyip hem yurt dışından yeni insanlar getirtip onlarında haklarını yiyiyorlar.
  2 ... mel mel bakan gibson
 • sözlük kızlarına bir görsel bırak

  78.
  sözlük kızlarına bir görsel bırak
  7 ... mel mel bakan gibson
 • 11 aralık 2017 uefa şampiyonlar ligi kura çekimi

  62.
  herkesin beşiktaş için basel çıksın dediği kura çekimidir. real madrid bayern münih juventus isim itibari ile korkutucu olabilir ancak real madrid haricinde diğerlerinin tamamı öyle tarihi bir hezimet yaşatamaz beşiktaşa. basel takımı ise belki bayern münihten juventustan çok daha fazla motive çıkacak maçlara. bu beşiktaş için daha büyük risk çünkü beşiktaşlılar nasıl olsa görece olarak kolay rakip geldi diye işi biraz boşlayabilir. yıllardır bizim takımlarımızın hatası hep bu olmadı mı zaten. çek bir bilmem ne çek bir şu bu derken o kuralar çekilince "oo çift vurur tek sayarız" moduna girip hep bir hüsran yaşandı..
  2 ... mel mel bakan gibson
 • disk in asgari ücret için 2300 tl istemesi

  51.
  ülkeyi yönetenler kurnaz olduğu sürece asgari ücret 5000 lira olsa bile fark yaratmayacaktır. eskilerden bir tabir vardır kaşık ile verip kepçe ile almak diye. yıllardır milleti zam yok enflasyon yok diye uyuttular güzelce mızrağı kılıfa güzelce uydurdular yandaş medya sayesinde. lakin son 2*3 aydır iyice ayyuka çıkmaya başladı zamlar ve enflasyon rakamları. işsizlik yüzde 15 lere gelmiş vergiler her geçen gün ağırlaşarak artıyor yapılan ve temin edilen rakamlarda geçiş olmayan köprülerin yolların paralarını vatandaştan veriyorlar suriyeli parası bilmem ne parası derken hem çalışanı hem emeklisi inim inim inliyor.

  tüm bunlar yapılırken asgari ücreti ne kadar artırırsan arttır onun kazığı gene vatandaşa girecek belli ki. bunlar aynen cimri arkadaşlara benziyor. her birinizin etrafında vardır kendi cebinden para asla çıkmaz ancak sizin cebinizdeki parayı çok güzel bölüştürür sağa sola. öyle bir kitabına uydurur ki aklınız şaşar. ancak sadece sizin paranızı böler kendi cebindeki hep sabit kalır. bu hükümette böyle kendi ceplerindeki paraya hiç dokunmuyorlar gemicikler yüzüyor holdingler yürüyor ihaleler ve komisyonlar gelmeye devam ediyor ama hep vatandaşın cebi ile plan program yapıyorlar.
  4 ... mel mel bakan gibson
 • günaydın sözlüğümün güzel insanları merhaba

  104.
  bu sabah değişiklik olsun sıcak sıcak lokma yiyelim toplaşın. çay demleniyor.

  günaydın sözlüğümün güzel insanları merhaba
  10 ... mel mel bakan gibson
 • erken ölür maaşı da sana kalır

  29.
  gerçek ise ; kızını pazarlayan bir yaratığın çirkin fikridir. gerçek olması kuvvet ile muhtemeldir zira kanlı canlı kendi gözlerim, kulaklarım ile bunun bir benzeri ile muhatap olmak zorunda kalmıştım yıllar evvel. kızının mutluluğundan ziyade kendisi elden ayaktan düşünce maddi olarak kendisine bakabilecek bir damat istiyordu. hatta bu isteği öylesine büyüktü ki kaç kişinin günahına girdi vebalini aldı bana mısın demedi. allah bunların şerrinden korusun herkesi.
  6 ... mel mel bakan gibson
 • ağızda aynı anda uçuk ve aft çıkması

  4.
  uçuğu bilmem ama aynı anda 5 ve üzeri aft çıktığında oluşan hisler korkunçtur. nefes almak istemeyecek duruma geliyorsun 36 saat içerisinde.

  http://www.eczacilar.net/...AKORT-A-ORABASE-POMAD.png

  ha bunu kullanın her ikisinde. 5-6 saat içerisinde geçiriyor 2 defa kullanım ile.
  3 ... mel mel bakan gibson
 • kar yağınca akla gelenler

  65.
  askere gidene kadar kar topu kardan adam ve eğlence askerden sonra ise dışarıda kalan tüm canlılar. rabbim her birisine yardım etsin. elimizden geleni yapıyoruz lakin etki alanı çok küçük ve ülke kocaman..
  4 ... mel mel bakan gibson
 • üniversitede en cok kullanilan hitap kelimeleri

  9.
  erkekler için hacı ve hafızdır.
  4 ... mel mel bakan gibson
 • hoşlanılan kıza sünnet fotograflarını göstermek

  2.
  etli pilavı yerken ki görüntüleri de arasında barındırır. sonra gel sen şimdi o kıza o etli pilavın neden ve nasıl gelenek olduğunu anlat..
  5 ... mel mel bakan gibson
 • mit in rte yi rıza zarrab hakkında uyarması

  4.
  reyizi kandıranın zarrap mı yoksa mit mi olduğu sorusunu beraberinde getiren rapordur. 3.bir uyarı vs geldiyse onu yapanda kandırmış olabilir ancak reyiz katiyyen hata yapmamıştır.
  5 ... mel mel bakan gibson
 • yazarlar kondom üreticisi olsa koyacakları isimler

  5.
  comolokko.
  4 ... mel mel bakan gibson
 • sigarayı bıraktığına pişman olmak

  2.
  2-3 ay içerisinde tamamen yok olup ciğerler temizlenip nefes nefese kalmamaya başlayınca yerini mutluluğa bırakacak olan histir.
  8 ... mel mel bakan gibson
 • sözlük yazarlarının favori radyo kanalları

  81.
  metro fm.
  7 ... mel mel bakan gibson
 • yeni şeyler getiriyorum