• çiftlik bank mağduru

  13.
  şu ikinci dolandırılmaya kadar dalga geçmediğim mağdurlardır. gene dalga geçtim sayılmaz ama bu tosuna bilmem kaç bin lirasını kaptırmış insanların daha üzerinden 2 hafta süre geçmiş iken "çiftlikbanktan paranızı 500 lira karşılığı geri alıyoruz" diyen başka bir dolandırıcıya gene yüzlerce kişi olarak para kaptırması ne bileyim.. akıllanmıyor bu insanlar bir türlü. son 20 senede bu şekilde ortaya çıkıp milyon/milyar liralık vurgun yapanları bir listelesen orta ölçekli bir kitap ebatında sayfaya ihtiyacın olur. hatta hala saltanat süreni ve hala ayakta alkışlananı bile var hali hazırda..
  4 -1 ... mel mel bakan gibson
 • yaşından küçük göstermek

  424.
  güzeldir güzel. hiç itiraz etmemeli buna sahip olan. inşallah 50 lere geldiğimizde de devam eder böyle. ak sakallı ak saçlı hacı amca olmanın yeri ayrı ama 70 leri geçebilirsek o zamanlarda iyi olur. 54-55 yaşında olup 40 larının başlarında görünebilmek bambaşka.
  1 ... mel mel bakan gibson
 • mhp barajı geçsin tandoğanda anırmayan şerefsizdir

  3.
  mühürsüz oyların artık yasal olduğunu unutan insan iddiasıdır. yüzde 7 de mi kaldı yüzde 3 ysk dan. hani bazı markalar kampanya yapar ya şu kadarını siz verin üstü bizden diye. o cömert marka artık ysk.

  yalnız başına seçime girsin demiş ama bu saatten sonra yalnız tuvalete gitmezler. sırtlarını dayadılar birbirlerine daha düne kadar birbirlerine zürriyetsiz ve şerefsiz diyenler bugün ittifaklardan ittifaklara koşuyor.
  4 -2 ... mel mel bakan gibson
 • kürt erkeklerinin penis yönünden torpilli doğması

  5.
  --spoiler--

  Kaç Kürt erkeği tanıdım bilmiyorum ama en küçüğününki 20 cm idi.

  --spoiler--

  itiraf.com a döndü burası iyice lan sayın yetkililer. şurada 2 lokma kahvaltı edecez boğazımıza diziyorsunuz her sabah afacanlar. o değil bu yaştan sonra hayal gücümüz genişliyor sizin yazdıklarınız ve fantağzileriniz yüzünden.
  3 -1 ... mel mel bakan gibson
 • fetö nun siyasi ayağı

  6.
  lozan ın çok gizli maddeleri, camide içilen içkinin görüntüleri ve kabataş saldırısının görüntüleri ile beraber ülkedeki birkaç mühteşem gizemden bir tanesidir. bulunamıyor bir türlü..
  7 -1 ... mel mel bakan gibson
 • şeker fabrikaları satılmalı diyen çomar

  14.
  hayatın her alanında var olan süper zekalılardır. misal aynı örnek istanbul avrupa yakasında faaliyet gösteren banliyö tren hattında yaşandı yıllar evvel.

  bakanın bir tanesi çıktı dedi ki banliyö treni bugün kaldırırsak ayda 3 milyon/trilyon lira kar ediyoruz dedi. bunlarda hemen atladılar tabi yaa kapansın zaten ne işe yarıyor ki diye. kraldan çok kralcılık yapacaklar ya. tren kalktığından beri her sabah sahil boyunca işe gidip gelenler şimdi otobüslere ve dolmuşlara kaldı. otobüsler iç kesimlere de girmiyor indikleri yerden yürüyorlar yüzlerce metre işe geç kalıyorlar. şimdi de isyan ediyorlar tren hattı biran önce geri açılsın diye. dolmuşların ise keyfi gelecek ki gelsinler üstüne bir de boş yakalayacaksın. o kar ediyoruz dediği 3 milyon lira çalışanların maaşlarının kesilmesi ile oluyor bu arada işsiz kalanlar gene bunlar yani. üstüne günde on binlerce kişi kullanıyordu bunu 3 milyon kar ediyoruz derken 6 milyon zarar ettiler her ay..

  velhasılı bunların kafaları böyle şeylere pek çalışmaz. ancak kendilerine bir zararı olunca boş boş isyan ederler. bu satılan devlet kurumlarının ve milli değerlerin nelere gebe olduğunu çok yakında görecekler zaten..
  6 ... mel mel bakan gibson
 • recep tayyip erdoğan için canını verir misin

  4.
  recep tayyip erdoğan için canını verir misin

  o kadar içten dua ediyorlar ki amin demekten başka bir şey gelmiyor elden. aptallık ve yalakalık para ile ölçülemiyor.

  edit : allah ın kulluk edesin diye verdiği canı başka bir kul için vermeyi isteyen tiplerin başkalarına kefere demesi ne kadar hoş. trollük dersen ben mallık derim ki zaten ne olduğunuz aşikar.
  7 -4 ... mel mel bakan gibson
 • sözlük kızlarının gün yapması

  27.
  sözlük kızlarının gün yapması

  ekonovich temsili.
  11 ... mel mel bakan gibson
 • ilk buluşmada 3 dürüm 6 lahmacun yiyen kız

  63.
  (bkz: seni seviyorum tosunum)
  (bkz: serbest çağrışım)
  4 ... mel mel bakan gibson
 • doğumunda erkek doktor istemeyen kadın

  7.
  yetiştirilme tarzı ile alakalı ise yetiştiren ailesi muhtemelen "kız çocukları okumaz" diyen insanlardır. peki nasıl olacak bu iş ? erkek doktor kızıma / bana bakmasın kadın doktor olsun istemek bir haktır ama kız çocukları okumaz denilince o kadın doktorlar yurt dışından ithal edilemeyeceğine göre nasıl olacak.
  4 -2 ... mel mel bakan gibson
 • yazarların şu an dinlediği şarkılar

  45866.
  sessizliği ve sessizlikten oluşan boşlukta evrenin mikemmel sesini.. wuuu yalan tabi ki sabah sabah ipleri salınıp sokağa dökülen komşu çocuklarının feryat figan at gibi sağa sola koşturma sesleri. pazar lan bugün pazar..
  5 -1 ... mel mel bakan gibson
 • aşkım 4 tane poğaça söylesene diyen kız

  5.
  sanılanın aksine 50 kilo civarlarında gezinmekte olan kızlardır. bunların bir de erkek versiyonları var ağızlarını yüzlerini mıncırmak geliyor insanın içinden. 2 poğaça ile doyan adamların göbeği olur kilo almaya müsaittirler sınırsız pizza yemeye giden karı koca çift adam başı 1.5 büyük pizza * yer kadın 175 boy - 50 kilo erkek 185 boy - 70 kilo civarlarındadır.

  (bkz: ukte)
  5 -3 ... mel mel bakan gibson
 • kız arkadaşının doğum gününü unutmak

  3.
  biraz kurnazlık ile atlatılabilecek durumdur. bir yerden bir mekandan konu açılınca "doğum gününde götüreyim mi seni ballı böreğim" diye zarf atarsın eğer doğum gününe uzunca bir süre varsa "daha çok var yeaea" der. hemen yapıştırırsın "nasıl çok var ya" o da der "daha temmuz / ağustos / eylülde" gibisinden. kısa zaman varsa "aa ne güsel olur" der. sen de "o gün planın var mı istersen ertesi güne alayım bileti / yapayım programı" dersin sevinçten mutlaka "olur o zaman 12 temmuzda gidiyoruz wuhhuu" der.

  tabi bu kadar atraksiyona ve ihtimal hesaplarına gerek kalmadan facebook instegram adresi falan varsa oradan da bakılabilir veya sevdiğin insanın doğum gününü bir zahmet aklında tutabilirsin *
  6 -2 ... mel mel bakan gibson
 • sabah uyanınca baş ucunda palyaço görmek

  2.
  "bir kulak arkamız kalmıştı zaten" diye söylenmeye sebep olur. bu nedir ya yaşamadığımız bir korku filmi klişesi kalmıştı onuda paylanço tamamlamaya gelmiş. bak sinirden yazamadım bile palyaçoyu..
  7 -2 ... mel mel bakan gibson
 • ilk buluşmada e sınıf ehliyeti masaya koyan kız

  8.
  ilişkinizin gidişatı adına hayırlı olacaktır. tüm buluşmalarda esnaf lokantasına gidersiniz sahildeki çay bahçelerinde takılır eşli okey batak falan atarsınız. hem maddi olarak uygun hem manevi olarak germez erkek kişisini.
  7 ... mel mel bakan gibson
 • patates kızartması

  698.
  böyle iyice kıtır kıtır olana kadar kızartılmışı en makbul olan yiyecek. bir oda dolusu olsa içine atsalar bizi keşke..
  6 ... mel mel bakan gibson
 • fenerbahçenin şampiyon olma ihtimali

  15.
  fenerbahçenin şampiyon olma ihtimali

  aziz ve aykut varken başka türlü nasıl olacaktı.
  6 -2 ... mel mel bakan gibson
 • bu saatte neden kaktın

  9.
  pazar kahvaltısı. işi gücü olanlara kolay gelsin moral çayları benden hati.

  bu saatte neden kaktın
  7 ... mel mel bakan gibson
 • muhalefetin suriye olayındaki tepkisizliği

  3.
  muhalefetin değil havuz medyasının tepkisizliğidir. adamlar/kadınlar açıklama yapıyorlar ama medya sürekli iktidar partisindekilerin nefes alışlarını bile haber yaptığı için günde sadece 1-2 dakika muhalefete yer veriyor. sonra insanlarda göremiyorlar doğal olarak açıklama yapılmadı tepki gösterilmedi zannediyorlar.

  sabah evden çıkmadan haberlere bakıyorum tüm kanallarda cumhurbaşkanı haberleri var. dolmuşa biniyorum her radyo kanalında o konuşuyor. işe gidiyorum televizyonda o var. öğle yemeği yiyiyoruz gene o var. akşam oluyor paydos ediyoruz yolda bile onun sesleri var. eve varıyoruz akşam yemeği yerken cumhurbaşkanı onu dedi bunu dedi. yatıyoruz gene cumhurbaşkanı berberler federasyonuna seslendi haberleri. 24 saat böyle bu ülkede nereden bileceksiniz muhalefet ne diyor ne yapıyor.
  4 ... mel mel bakan gibson
 • doların artmasını önemsemeyen aktrol

  7.
  kucağa alındığı için sevinmekte olan tiplerdir. bu kadar cehalet olamaz lan oy verdiği parti seçim kazanınca mutlu oluyorlarmış biz de üzüluyormuşuz. Zannedersin tuttuğu takım şampiyon olmuş. Böyle tiplere dolar 4 değil 14 lira olsa müstehak. geleceğini ailesini düşünmüyor kendi tabiri ile inat uğruna oy verdiği seçimi kazandı diye mutlu oluyor.
  5 ... mel mel bakan gibson
 • yeni şeyler getiriyorum