• mahkemeden kağıt gelince ağlayan yazar

  4.
  hesabını ve entrylerini silince tüm kanıtların yok olacağını zanneden ibiştir. tabi öyle olmuyor o işler. sonra annenin ve babanın elinden tutup mübaşir amcan çağırana kadar koridorda tahta bankta oturup bekliyorsun sümüklerini çeke çeke.

  vaaaaay aramızda mitçi de varmış. hem mit görevlisi olacaksın hem burada gelip ülkenin kurucusuna ve milyonlarca vatandaşa hakaret edeceksin. mit ne hallere düşmüş demek ki. embesil kadrosu bile açmışlar.
  7 -3 ... mel mel bakan gibson
 • oytunkaran ın dindar olması

  4.
  oytunkaran ın dindar olması

  üstteki silmiş entryi. mesaj yerine ulaşmıştır ama genede..
  3 ... mel mel bakan gibson
 • ofansif mizah

  31.
  ilgi çekmeye çalışan düşük zekalı bir yazardır. nickime uygun olanı yapayım diyor ama yaptığı şey mizah falan değil. ofansif olayım derken alırlar defansif yaparlar adamı mahkeme koridorlarında. salya sümük ağlarsın ananın babanın elini tutarak. anonimliğin arkasına saklanınca dokunulmaz olmuyorsun. evvelden defalarca örneklerini gördük burada.

  ben uyarımı yapayım sonrasında kimse beni uyarmadı denmesin. tehdit amaçlı değil. evvelden böyle çok zıplayan 2 yazar vardı burada. bir tanesi ünlü birisine küfürler savuruyordu. adam nasıl gördü ise görmüş buraya yazdıklarını mahkemeye vermişti. gazetelere haber olmuştu salya sümük ağladı diye. o yüzden böyle ülkenin kurucusuna veya mevcut cumhurbaşkanına falan sallarken iki kere düşünün. hayatınız kayıverir saçma sapan ilgi çekmeye çalışırken.
  17 -4 ... mel mel bakan gibson
 • istiklal mahkemelerinde asılan mazlumlar

  24.
  vatana ihanetin cezası dünyanın her yerinde ya yağlı ilmektir ya kurşuna dizilmektir.

  mazluma bak iskilipli atıf. savunulma şekli ne ? şapka giymediği için asıldı.. şapka değilde misal yunan uçaklarından direnmeyin yunanlılar ingilizler dostumuzdur içerikli yazıları yazıp attırdığı için asılmış olmasın ? bu şapka takmadı diye asıldı sözlerine ancak bu iddiaları ortaya atan aptal kadar aptal olabilenler inanır. yazılı tarihi yeniden yazıyor lan adamlar. mazlum görmesek bunları mazlum olarak yutturacaklar bize.
  10 -4 ... mel mel bakan gibson
 • survivor 2020

  294.
  tv8 in televizyondan komple silinmesine sebep olmak üzere olan yarışmadır. acur bey sürekli kendisi ile çelişiyor. aşk mevzularını ailevi sorunları falan reyting malzemesi haline getirmem ve getirtmem diyordu. karantina günleri bitip reytingler dibe yanaşınca 21 yaşındaki kızı rencide edecek şekilde sercan olayını gündeme getirip durmaya başladı. yok ses kayıtları varmış da yok son kez bu mevzuya girecekmiş bir daha açılmasına izin vermeyecekmiş de. o mevzu geçen hafta kapanmıştı kimse konuşmuyordu ? neden şimdi ses kayıtları var falan deyip tekrardan açıyorsun. sercanın geçmişi zaten falsolu hakkında ne çıkarsa çıksın zaten etkilemez. o kızı harcıyor resmen reyting uğruna. en başından beri izlemiyordum bunu bu karantina mevzularında izlemeye başladım. bu sercanı parlatma çabaları başlayana kadar nisanın performansı tepelerde iken bu mevzulara girilince kız çöktü bildiğin. yani sercan uğruna 21 yaşındaki bir kızı harcamaktan çekinmediler.

  sercan demişken ; 30 yaşında futbolu bırakmak zorunda kalmış bir eski futbolcu. sebebi özel yaşamı. galatasaraya kadar yükselmiş ve doğru düzgün yaşasa avrupada orta sınıf bir takımda rahatlıklar oynayabilecek birisi idi. ancak kendi kendisini bitirmişti. acur bey ne yaptı ? aldı sercanı parlattı parlattı şimdide hollandanın bir kulübüne transfer ettirdi ettirecek. fortuna sittard mıdır nedir öyle bir takımda futbola başlayacak sercan efendi. peki o yarışmada aylarca emek vermiş diğer yarışmacılar ? programın adı survivor yani kurtulanlar ama burada tek kurtulan sercan olacak. hem acur bey hem onun yorumcuları el birliği ile bir yarışmacıyı alıp kariyerini tekrardan başlattılar.

  son olarak birçok şey kurgu artık eminim. cemal can diye bir arkadaş var. geçen hafta 2 dokunulmazlığı söke söke alan bir yarışmacı. sercanı berkanı elifi falan rahatça harcıyordu. ancak ne hikmetse cumartesi ve pazar günkü oyunlarda parkuru yürüyerek geçmeye atışları yavaş yapmaya başladı. cuma günü canavar gibi parkur yapan adam cumartesi pazar tek bacağı yokmuş gibi mücadele etti. ne oldu acaba 24 saat içerisinde..
  2 ... mel mel bakan gibson
 • televizyonun kendi kendine açılması

  5.
  ekranda böyle kocaman bir halka belirmedi ise sıkıntı yaratmayacak olaydır.

  televizyonun kendi kendine açılması

  halka varsa içeri doğru zıçırtır..
  3 ... mel mel bakan gibson
 • güne pozitif bir fotoğraf bırak

  11.
  güne pozitif bir fotoğraf bırak

  düşünsene havuzun var ve şunları dökmüşsün su yerine. varyemez amca gibi yüzüyorsun şıpıdık şıpıdık. hayali bile pozitif deyil mi..
  5 ... mel mel bakan gibson
 • altın tabakta döner isteyen var

  5.
  "kesin arap turistlerdir" dedirtmiş açıklamadır. bizim millet milyarları olsa bile öyle bir görgüsüzlük yapmaz çünkü. bunlar altından araba yaptırtır altından klozet yaptırtır sonra oturur içine z.çarlar.

  ayrıca ne olursa olsun o fiyatlar ayıptır ayıp. millet tatile geliyor diye afedersin zütmeye çalışmanın mantığı nedir. o lahmacunun içinde dodo kuşu eti falan mı var amk 75 lira nedir.
  3 -1 ... mel mel bakan gibson
 • kız istemeye gitmiş damat oturuşu

  36.
  akıllı uslu olunması gereken oturuştur.

  kız istemeye gitmiş damat oturuşu
  5 -1 ... mel mel bakan gibson
 • cumhurbaşkanının kıdem tazminatı açıklaması

  2.
  "birilerinin insafına bırakılmayacak" deyip alttan alttan kendi insafları altına alacaklarını beyan ettiği açıklamadır. bu ülkede ne oluyorsa hep mazluma hep emekçiye oluyor anasını satayım. akp si gider chp si gelir o gider mhp si gelir ama değişen bir şey olmaz. seksenlerin sonlarından beri aklım yetmeye başladı bu işlere. o zamanlardan beri değişen hiçbir şey yok.
  6 -1 ... mel mel bakan gibson
 • 27 haziran 2020 trabzonspor ankaragücü maçı

  29.
  2010-2011 sezonunun benzerine gidildiğini gösteren maçtır. o sezonda trabzonspor bize kadıköyde hiçbir varlık gösteremeden ezilerek yenilmiş ankaragücü ile berabere kalmış eskişehire de ya yenilmişti ya berabere kalmıştı yanlış hatırlamıyorsam. sonra suçu fenerbahçenin üzerine yıkmaya çalışmış kupayı beleşten almaya çalışmışlardı. oysa tüm ipler kendi ellerinde idi. bu senede aynısı oluyor. gene tüm ipler kendi ellerinde. başakşehir-galatasaray maçının olduğu hafta kendi evinde ankaragücünü yenemiyorsan hiç şampiyonluktan falan bahsetme.
  1 -1 ... mel mel bakan gibson
 • mutluluğu hayvanlarda aramaya çalışan zihniyet

  2.
  iki ayaklıların yaptıklarını görünce bir de şansını 4 ayaklılarda deneyen insanlardır. ben yadırgamıyorum fazlaca. hayvanlar en azından insanı bile isteye kırıp dökmüyor, arkasından iş çevirmiyor, çıkarları doğrultusunda zor durumlarda bırakmıyor, aldatmıyor, canını yakmıyor. en fazla arada gaza gelip hafiften tırmalar veya ısırırlar.
  7 ... mel mel bakan gibson
 • seks benim için ikinci planda diyen erkek

  31.
  "birinci planda ne var peki" sorusuna seks cevabını vermesi muhtemeldir. üçüncü planda gene aynı şey var tabi. adam yalan söylememiş neticede.
  1 ... mel mel bakan gibson
 • 27 haziran 2020 fenerbahçe yeni malatyaspor maçı

  22.
  üç aşamalı lig maçıdır.

  fenerbahçe öne geçince : hakem zor zamanında fenerbahçeyi kolladı her zamanki gibi..
  malatya geriden gelip öne geçince : malatya fenerbahçeyi zikertiyor fenerbahçe her zamanki gibi rezil zühehehee
  fenerbahçe tekrardan öne geçince : hakem korudu ondan oldu kahrolsun fenerbahçe ve hakemler..

  ulan şampiyonlukta iddiamız kalmamış. yensek ne yenilsek ne takım zaten kalbura dönmüş bu seneden ümidini 3-4 hafta öncesinden kesmiş. hakem fenerbahçeyi kollayarak ne kazandıracak veya fenerbahçe hakem yardımı ile 3 puan alsa ne olacak ? hani deseniz ki birileri malatyayı küme düşürmeye çalışıyor bir yere kadar anlarım ama fenerbahçenin bu maçta hakemli veya hakemsiz kazansa veya kaybetse ne elde edecek veya neyi elden kaçıracak ? ligi 4. bitirsen ne 5. bitirsen ne 7.bitirsen ne. avrupa ligine gidip kasasına milyonlarca euro koyup finale mi yürüyecek bu mevcut durum ile. transfer yapacak para yok uefanın sopası gs nin bjk nin bizim ve ts nin ensesinde zaten.
  2 -1 ... mel mel bakan gibson
 • evde kalan kızları dışarı çıkarıyoruz

  2.
  istemezlerse çok da şey yapmayın..

  evde kalan kızları dışarı çıkarıyoruz
  4 -1 ... mel mel bakan gibson
 • ahmet davutoğlu

  2842.
  birkaç sene evveline kadar akp lilerin ölümüne savunup "küçük reyiz" diye andıkları ama bugün "ancak fetocular oy verir basiretsizin teki" dedikleri siyasetçidir. hayat gerçekten çok garip.

  kardeşim esad esed olur muhterem hoca efendi terörist olur sayın öcalan apo piçi olur küçük reyiz fetocu olur. yavaş dönün ümmet yetişemiyor. biz davutoğlunu başbakan iken eleştiriyoruz diye bize küfür edenler bugün adama sallıyorlar.
  6 -2 ... mel mel bakan gibson
 • evliliğe bakış açınız

  182.
  "olmayacak ise olmuyor amaaaaaan" şekline gelmiş açıdır.

  evliliğe bakış açınız

  herkes evlenmeli diye bir kural yok neticede.
  5 -2 ... mel mel bakan gibson
 • büyük sıçramanın eşiğindeyiz

  4.
  inşallah fazla sıçrayıp engeli üstünden uçup gitmeyiz dedirtmiştir. kemerleri bağlayın olm uçuyoruz birkaç güne wuhhhuuuu.

  büyük sıçramanın eşiğindeyiz
  8 -3 ... mel mel bakan gibson
 • cep telefonu çıkmadan önce sıçarken ne yapıyorduk

  11.
  ıkınılıyordu. şimdi uygulama var. giriyorsun google play store kısmına uygulamayı indiriyorsun o senin yerine ıkınıyor..

  harbiden ne pis başlıklar olm bunlar. gözden kaçmış arada.
  4 ... mel mel bakan gibson
 • imamoğlunun ingiltereden tablo satın alması

  8.
  akp lilerin ağızlarından "israf" ve "halk olarak tabloları yeriz artık" sözlerini düşürmüş olaydır. ey güzel allahım bize bugünleri de gösterdin ya çok büyüksün..

  25 senedir hem istanbul hem ankara belediyelerini emip kurutan bir iktidarın destekçileri. hatta "çalıyorlar ama çalışıyorlar" gibi hayatımda duyduğum en aşağılık cümleyi kurmuş bir kitle. belediye kaynaklarından okçuluk vakfına, türgev vakfına, ensar vakfına, şehzadelerin, sultanların ve yavru gökçeklerin vakıflarına/kendilerine akıtılan milyonlarca liraya "olacak o kadar yaaa" diyen kitle. belediye ile hiçbir bağlantıları olmadığı halde istanbul ve ankara büyük şehir belediyelerinden maaşa bağlanan binlerce akp yandaşına göz yuman ses çıkartmayan kitle. bugün gelinen noktada "osmanlı torunuyuz" diye gezen bu tipler osmanlının belkide en büyük padişahının tablosu için israftan falan bahseder oldular. hayat hakikatten çok tuhaf..
  4 -2 ... mel mel bakan gibson
 • yeni şeyler getiriyorum