• ahirette ilk ecevit e şefaatçi olacağım

  9.
  ilk 5 entiriyi ( ohaa rekor sanırım bu aynı başlık içerisinde) göremiyor olmam sebebi ile olayı tam idrak edemediğim mevzudur. göremediğime göre çomarlar yazmış ve muhtemelen her zamanki gibi ağır saçmalamışlar demektir..
  8 -2 ... mel mel bakan gibson
 • geziciler kamu kurumlarına alınmasın

  7.
  bu lafı söyleyen kansızların feto sınav sorularını çalıp dağıtırken ve kamuya kendi adamlarını sokarken mal gibi sırıttıkları düşünülünce çokta yadırgamamak gerektiği ortaya çıkmakta olan mevzudur.

  ahlaksız her zaman ahlaksız görüldüğü üzere bugün terör örgütü sıfatı alan kişi kamuya kendi adamlarını yerleştirirken ses çıkarmazlar sonra o kansız ile kavgalı olunca ona terörist der üstüne utanmadan gelir "gözöcölör olonmoson" diye salya sümük ağlar..
  9 ... mel mel bakan gibson
 • 31 ağustos 2016 dünya dışı sinyal bulunması

  22.
  conilerin bizi yeniden yemeye başladıklarını gösteren mevzudur. bu sarı kafalar uzaylılar ile 51.bölgede okey oynamıyorsa bende adımı değiştireceğim lan. habire goy goy ama "sinyal geldi marsta su bulduk" milleti yiyin orada uzaylılar ile enseye tokat g.te parmak takılın..
  6 ... mel mel bakan gibson
 • güne puanınız kaç

  1.
  3,5 dan 8 dir. nasıl oluyor bende anlamadım gidip geliyor işte *
  7 ... mel mel bakan gibson
 • orospuya değer veren insan

  27.
  hayatı boyunca hiç bu tür işlere ( para karşılığı seks vs ) girmemiş olan şahsımın içerisinde bulunduğu durumdur. o sıfatın kullanılması bile acı verici.. insanların ne hikayeleri var duyuyoruz bazen birinci elden bazen birinci elden dinlemiş olanlardan o bakımdan hayatta hiç bir insana ön yargılar ile yaklaşılmaması gerekiyor..

  salaklık ayrıdır bak şimdi burada malum kitleye bazı sıfatlar kullanıyorum bende ancak o ön yargıdan değil o insanlar bilinçli olarak akıllarını kullanmıyor..
  4 ... mel mel bakan gibson
 • bacaklarını iki yana düz açabilmek

  13.
  totonuzu yırtmanız ile neticelenmesi muhtemel olan eylemdir. bizim fiziki özelliklerimize uymuyor pek lan küçükken yapıyorduk o ayrı da şimdi g.t göbek falan var bir çoğumuzda zor yani. hele biz erkeklerde imkansız sadece totoyu yırtarak da kurtaramayız kaybedecek çok daha fazla şey var *
  6 ... mel mel bakan gibson
 • yazar nickinden siyasi görüşünü tahmin etmek

  183.
  mizahtananlayanhatun : yazdıklarından çıkardığım kadarı ile chp. değilse de akp değil ondan emin gibiyim *
  7 ... mel mel bakan gibson
 • şirinevler

  84.
  şehrimde gitmekten en çok imtina ettiğim semttir. araba ile gitmek zaten zulmün kitabı ancak yaya olarak da giderseniz çok yorar bu semt sizi. e-5 kenarını baz alarak aşağıdan yukarıya doğru insan seli akıyor lan resmen böyle bir kalabalık olamaz ve günün her saati aynı.

  minibüsçülerine değinmiyorum bak bile..
  7 ... mel mel bakan gibson
 • yazar nickinden siyasi görüşünü tahmin etmek

  178.
  impreza : fazilet.
  3 ... mel mel bakan gibson
 • hukuk hukuk diyip hakim tutuklamak

  2.
  demokrasi mitingleri düzenleyip başbakanı ve bakanlar kurulunu + muhalefeti en kötüsü de milli iradeyi ( seçilmiş başbakanın kovulması ) hiçe sayanların yaptığı eylemdir.
  4 ... mel mel bakan gibson
 • yazar nickinden siyasi görüşünü tahmin etmek

  172.
  büyük resmi gören seçmen : ehehehehhehe tövbe yaa.
  6 ... mel mel bakan gibson
 • aç karnına cips yemek

  2.
  aç karnına cips yemek

  şampiyonların kahvaltısıdır...
  4 ... mel mel bakan gibson
 • kabataş yalanı

  74.
  sürekli yukarılarda tutulması ve unutturulmaması gereken mevzudur. ülkedeki insanların nasıl da aşağılıklaşabildiğini devlet kademelerindeki insanların nasıl da utanmadan yalan söyleyebildiklerinin en güzel kanıtı olan olay bu. bu yüzden her zaman hatırlatılmalı buradaki makarnacılar utanmaz zaten adamların işleri para karşılığı yalakalık yapmak en azından ahlaklı insanlar sürekli görsün hatırlasın ki böylesine insanlıktan çıkmış yalancılar olduğu unutulmasın..
  10 ... mel mel bakan gibson
 • sümeyra yerkel in trt de işe alınması

  11.
  trt binasının camından " devlet imkanları çok güzel gelsenize ihihihi" diye güldüğünü tahmin ettiğim kadının mevzusudur. kızıyoruz falan ama bal tutan parmağını yalar diye de bir sözümüz var. kimlerin nerelerini yalıyorlar bilmiyorum tabi ancak o diller yalamaktan profesyonel kıvama geçmiş o kadar belli ki. devlet kurumları eskiden çalışmazdı giderdin 2 dakikalık işi 20 dakikada hallederlerdi lakin o zamanlar işi bilen ama tembel adamlar kadınlar vardı artık devlet kurumlarında işi bilmeyen tembeller doldu taştı. nasıl yürüyecek bakalım işler bundan sonra göreceğiz..

  o değilde en komiği misal kılıçdaroğlu için "torununu sigortalı yaptı" yolsuzluğu var ya. karşı tarafa selam veren devlet dairesine kafadan yüksek maaşlar ile atanıyor yani geçtim eşini akrabasını falan onların her birisinin zaten holdingleri gemicik filoları enerji dağıtım şirketleri milyon milyon dolarlık villaları falan var artık selam veren bile bir yerlerde dolgun ücret ile atanıyor ama sorsan hala "10 yaşındaki torununa ssk girişi yapmışşş" diye argümanlar üretiliyor. şaka gibi ülke lan..
  7 -1 ... mel mel bakan gibson
 • otobüste erkeklere dayanan kadın

  3.
  her ne kadar toplu taşıma araçları ile az seyahat ediyor olsam bile kullandığım zaman mutlaka başıma gelen mevzudur. nasıl oluyor neden oluyor bilerek mi oluyor kazara mı oluyor bilmiyorum ancak bir şekilde oluyor ya. kadın olmasa erkek oluyor o çok daha moral bozucu tabii *

  istanbul gibi bir şehirde yaşıyorsanız bazı bedelleri var elbette. yok illa fordlanacaksınız o veya bu şekilde anlamında değil otobüste vs temas yemeseniz o 40 farklı türde insanın birleşerek otobüste kara delik meydana getirdiği kokuyu çekeceksiniz. kendi arabanız var ise trafikte ananız ağlayacak 5 km yolu yürüyerek 50 dakika civarında gidiyorum misal aynı yolu araba ile 30 dakikada falan gidiyorsun hesap et..
  4 ... mel mel bakan gibson
 • mülakatta atatürk mü rte mi sorusuna ne dersiniz

  34.
  mülakatta atatürk mü rte mi sorusuna ne dersiniz

  hemen fetö diye şikayet edilir. orada sorarlar ona fetö mü recö mü diye o düşünsün sonrasını..
  2 -1 ... mel mel bakan gibson
 • danaya girecek 7 nciyi bulamamak

  2.
  şu sol framede dönen "koç seçen sevgili" "kurban derisi yüzen sevgili" "koç billuru yiyen sevgili" gibi başlıklarda geçen sevgiliyi tespit ederek 7.olarak araya alınıp çözülebilecek olan mini sorunsaldır.
  4 ... mel mel bakan gibson
 • uludağ sözlük kız olsaydı görüntüsü nası olurdu

  3.
  uludağ sözlük kız olsaydı görüntüsü nası olurdu

  başka nasıl olabilirdi ki lan. sözlüğün yarısı makaroneciler..
  7 -3 ... mel mel bakan gibson
 • evrim varsa niye yeşil tavşan yok

  3.
  evrim varsa niye yeşil tavşan yok
  3 ... mel mel bakan gibson
 • sözlük erkeklerinin fotoğrafları

  2807.
  sözlük erkeklerinin fotoğrafları
  21 -4 ... mel mel bakan gibson
 • yeni şeyler getiriyorum