• 2013 model 800 bin km de araba almak

  1.
  3 senede o kadar mesafe kat edebildiyse şayet istediği paranın üzerine bir de ufak sürprizler hediye edilmesi gereken satıcıdır..
  4 -1 ... mel mel bakan gibson
 • sözlük kızlarına hediye edilebilecek eşyalar

  18.
  sözlük kızlarına hediye edilebilecek eşyalar

  unutursak kalbimiz kurusun..
  8 -2 ... mel mel bakan gibson
 • starbucks a giden erkeğin asıl amacı

  4.
  vurdurmaktır. kahve işin bahanesi...
  3 ... mel mel bakan gibson
 • mitingin ardından 5 milyon kandile yürüsün

  3.
  5 milyon insanın nerede toplanarak gidecekleri merak edilen mevzudur. miting alanı 1 milyon kişilik yanlış hatırlamıyorsam. bir de yenikapıdan toplanıp gitmesinler lan o kadar insanı taşımaz bizim semt çöker..
  8 ... mel mel bakan gibson
 • 7 ağustos 2016 büyük yenikapı mitingi

  73.
  seslerin kesildiği mitingdir. ne oluyor lan bu kadarcık mıydı..
  5 -1 ... mel mel bakan gibson
 • 7 ağustos 2016 yenikapı mitingine gtmeme nedenleri

  2.
  havanın sıcak olmasının tek başına yettiği mevzudur. evden dinliyorum zaten gitmeye gerek yok gibi..
  8 ... mel mel bakan gibson
 • fransa nın sabancı ya ait olması

  3.
  fransa nın sabancı ya ait olması
  8 ... mel mel bakan gibson
 • 23 gündür taksim de uyuyan demokrasi nöbetçisi

  4.
  23 gündür taksim de uyuyan demokrasi nöbetçisi

  ondan sonra gezi parkı kokuyor. kokar tabi..
  6 ... mel mel bakan gibson
 • her şeyi boşverip yenikapıya gitmek

  2.
  nereden geleceğinize bağlı olarak değişkenlik gösterecek durumdur. sahil yolu komple kapalı lan her şeyi boş verip gelirsiniz her şeyde sizi boş verir sıcaktan erir gidersiniz yürürken..
  5 ... mel mel bakan gibson
 • otobüsdeki teyzeye aşık oluşum

  2.
  otobüsdeki teyzeye aşık oluşum
  5 -2 ... mel mel bakan gibson
 • askeri arazilerin üstünde dönen akbabalar

  2.
  koyulacak yeni şeyler bulmanın sevinci ile arazilerin üstünde dönmeye başlayan leş yiyicilerdir. bir tanesinin görseli verilmiş diğerini de ifşa edek bari..

  askeri arazilerin üstünde dönen akbabalar
  7 ... mel mel bakan gibson
 • siktir git denilen dinci zırvaları

  9.
  herhangi bir konu hakkında yaptıkları tüm yorumlardır. gerçekten bilgisizler lan öyle böyle değil..

  bu yazdığım şey din tüccarları için ancak sap ile saman karışmasın birbirine. kendi halinde inançlarını yaşayan insanlar ile alıp veremediğim yok aksine onların arasındayım. ibadetini sadece allahın rızasını kazanmak için yapan adama kim ne diyebilir v o adamlar kime ne diyebilir. işinde gücünde herkes ne güzel..
  6 ... mel mel bakan gibson
 • kahvaltıda yenen ekmek sayısı

  12.
  son 1 aydır belki biraz daha fazladır sıfır olan sayıdır.
  3 ... mel mel bakan gibson
 • sevgilinin abisiyle kanka olmak

  7.
  olması umulan mevzudur. olacak olacak..
  3 ... mel mel bakan gibson
 • a haber muhabirine tecavüz eden dayı

  2.
  "caps yok mu capss ısısısısıısı" şeklinde pis pis sırıttıran mevzudur.
  7 ... mel mel bakan gibson
 • yenikapı meydanına atom bombası atmak

  2.
  tövbe deyin laaannn diye haykırtan mevzudur. ulen yürüyerek 3 dakikada gidiyoruz oraya o kadar yakın ne gerek var şimdi durduk yerde buharlaşalım..
  5 ... mel mel bakan gibson
 • 7 ağustos 2016 büyük yenikapı mitingi

  47.
  ölürüm türkiyem şarkısı eşliğinde devam etmekte olan mitingdir. umarım konuşmalar başladığında da saçma sapan söylemler olmaz böyle devam eder ve kötülükten hayır çıkmış olur.

  3 harfliyi düşününce polyanna gibi kalıyorum farkındayım ama ümit etmekten vazgeçmemek lazım..
  7 -1 ... mel mel bakan gibson
 • yenikapı mitingine giden chp li

  5.
  evde oturduğum yerden rahatlık ile dinleyebildiğim mitinge katılan insanlardır. şu anda birlikte şarkılar söyleniyor arkadaşlar evdeyim bir yere de gidesim yok hava yanıyor bilgilendiririm izlemeyenleri..

  şu ana kadar sıkıntı yok tabi büyük başlar gelecekler yapacakları konuşmalara göre şekillenecek her şey. içimizi karartmayalım allahtan ümit kesilmez bir bakarsın büyük başlarda mevzunun tamamen farkına varmış olur yani bir mucize olur da birlik beraberlik olur bundan sonrada mal gibi rejimi yıkmaya değil onu daha da ilerilere taşımaya çalışırız olması gerektiği gibi..
  4 ... mel mel bakan gibson
 • laik biri nasil dine döner

  12.
  hem ibadetlerini neredeyse eksiksiz yapan hem haramdan kaçınan aynı zamanda laik sistemden memnun olan bir insanı nasıl döndürürsünüz mevcut durumunuz ile bence asıl mevzunun bu olması gereken olaydır. sen hiç bir ibadeti yapma gözün sürekli oynaşta olsun elin harama kayıyordur da muhtemelen ama ibadetlerini yapan sünnetlere uymaya çalışan adam laik sistemi savunuyor diye kendinde onu dine döndürme hakkını gör..

  şaka gibi ülke lan vallahi bak..
  5 ... mel mel bakan gibson
 • kendi halkına çomar diyen zihniyet

  5.
  bazı karaktersizler için iltifat gibi gelmesi gereken söylemdir. sap ile samanı ayırmak lazım önce tüm a.k p ye oy verenler için söylenmiyor bu kelime. büyük çoğunluğu için söyleniyor elbette ve çok da kötü bir sıfat değil emin olun..

  bir insan hayal edin bir partiye oy verdiği için yapılan tüm yanlışları yenilen tüm haramları söylenen tüm yalanları katledilen tüm insanları kurulan tüm kumpasları ve binlerce insanın hayatının kaydırılmasını görmezden geliyor olsun. iki kuruş menfaat için bu kadar alçalabilen bir kitleye ne diye hitap etmeliyiz mesela ? ne için yapıyorlar bunu ? kimisi din için diyor.. bakıyoruz kutsal kitapta ne diyor ; hırsızlıktan haramdan kul hakkından uzak dur masum insanların öldürülmesine sessiz kalma haksızlık karşısında susma yoksa dilsiz şeytansındır diyor. listeyi check edin uzak durulması gereken her şey yapılıyor ve sessiz kalıyorsun..

  oy verdiği için yapanlar var. takım tutuyorlar sanki adamlar aleni olarak bugün fetö dedikleri terörist dedikleri adamlar ile beraber 10 sene ülke yönetmiş ama umurlarında değil.. destekledikleri adam ne derse kendi fikirleri gibi sahipleniyorlar en ufak bir kendini geliştirme veya okuma araştırma çabaları yok.. nasıl olacak peki arkadaş hayatınızın sonuna kadar böyle mi devam edeceksiniz hiç mi geliştirmeyeceksiniz kendinizi hiç mi kendi fikirleriniz olmayacak. israil düşman diyorlar küfür edip kolaları sokağa döküyorsunuz dost diyorlar sabahtan akşama kola içiyorsunuz.. rusya düşman diyorlar küfür kıyamet ediyorsunuz dost diyorlar ayakta alkışlıyorsunuz. feto hocamızdır diyorlar dön artık diyorlar gözyaşları döküyorsunuz sonra teröristtir diyorlar canlı canlı yakmaktan bahsediyorsunuz..

  ne densin oğlum size siz söyleyin her şeyi çok biliyorsunuz ya..
  6 -3 ... mel mel bakan gibson
 • yeni şeyler getiriyorum