• seni hiç bırakmicam diyen kız

  4.
  dış ses olarak söylenen cümledir. erkekler olarak bir çoğumuza söylenmiştir. bir de gene aynı kişi tarafından dışarıdan bunu söylerken içeriden söylenen "öyle şeyler yapacağım ki sana senden iyisini bulduğumda beni bırakmanı geçtim benden koşarak kaçacaksın" iç sesi vardır ki bunu pek duyamassınız. üzerinden zaman geçtikçe aklınıza düşer ancak. canınızı yakar..
  #32095997 :)
 • 12 nisan 2016 real madrid vfl wolfsburg maçı

  10.
  wolfsburg un kazanmasını en azından kaybetse bile turu geçmesini istediğim ama ronaldo ve bale in izin vermeyeceğini düşündüğüm maçtır.

  o değilde keşke benfica, wolfsburg, city ve atletico kalsalar yarı finale. bıktık artık barcelonanın can sıkıcı futbolundan real in bayern in finale çıkmasından. seneler önce bir monaconun finale çıktığı şampiyonlar ligi vardı ne zevkliydi o sezon keşke gene olsa..
  #32095837 :)
 • kaptan amerika tişörtü giyen komünist

  13.
  aşağıda paylaştığım linkteki elemanlardan farkını çözemediğim kafası karışık ülke gencidir. herkes her kavramı biliyor ya bir birine akıl verir olmuşlar..

  http://www.haberturk.com/...rt-yazilarindan-sikayetci
  #32095695 :)
 • almanya ya nota verilmesi

  1.
  nota değil o kotadır. internet kotası vermiştir bizim uzun..
  #32094673 :)
 • 12 04 2016 marmaray ın raydan çıkması

  11.
  paralel yapının izlerinin görülebileceği raydan çıkartma mevzusudur. tabi ki bizim gibi çapulcu kafirler göremez ancak a.k p yi gece gündüz yalayan hırsız ve tecavüz destekçisi gözler görebilir..
  #32094627 :)
 • 12 nisan 2016 hani saldırısına yayın yasağı

  4.
  medyanın yüzde doksan beşi yandaş havuz medyasından oluştuğu için zaten hükümetin hatalı olduğu veya eksik olduğu hiç bir olayı haber yap(a)madıklarıdan sıkıntı olmayacak olan yasaktır.

  iyi gibi bir şey varsa yani seçmenleri olan makarnacıların iyi zannedeceği bir şey varsa onlarca şehit vermiş olsak bile haberlerin başından sonuna kadar o iyi gözükecek şeyi haber yapıyorlar. ama kötü bir şey varsa yayın yasağı var diyip sıyrılıyorlar. sanki yasak gelmese boyunlarındaki tasmalardan kurtulup şurada patlama oldu şu kadar vatandaş pisi pisine öldü diyebilecekler..
  #32094614 :)
 • hamza hamzaoğlu enteresan derecede istekliydi

  11.
  bursasporun şampiyon olduğu sene oynadığı son maçı ( beşiktaş maçı ) hatırlarsak ve beşiktaşın o maçtaki başta rüştü olmak üzere *performansını* göz önüne alırsak fiko başkanın neden böyle söylediğini anlayabileceğimiz beyanattır..

  diyet istiyor işte açıkça. hatırlanırsa bursalı bazı futbolcular 2010-2011 sezonundaki bir maçtan sonra "trabzona diyetimizi ödedik" diye açıklama yapmışlardı bir önceki sezona ithafen.. şimdi fiko da diyetini istemiş belli ki. sorsan hep fenerbahçe pis fenerbahçe kaka şikeci bilmem ne ama dönen dolaplara bakıyorsun fenerbahçeden 20 kat daha çirkef ve pis kendileri. sürekli bir yatmalar kalkmalar kendilerine karşı yumuşak oynanması istekleri hatır şikeleri fenerbahçe şampiyon olamasın diye girdikleri ittifaklar papermoon da kupa paylaşımları ki koskoca gs ve bjk den bahsediyoruz hem de başkanlar elinden direkt hatırla şimdiki federasyon o zamanların bjk başkanı ile adnan polat.. çoğu zaman gerek taraftarları gerek futbolcuları da söylüyorlar çekinmeden "o şampiyon olmasın da öteki olsun" diye. halbuki büyüklük demek kendin şampiyon olamıyorsan kimin olduğunu umursamamayı gerektirir..

  hadi eksileyin güzelce şimdi takımlarınız aklansın alacağınız kupalar ile mutlu mesut yaşayın. şampiyonluk tehlikeye girmesin diye bir önceki gün stadınızın açılışına sizi sokmayan her türlü kirli işleri tescillenmiş adamları protesto etmeyin sakın. alın kupayı mutlu mesut yaşayın..
  #32094236 :)
 • fear the walking dead

  102.
  oyuncu kalitesi yerlerde seyreden dizidir. belki de oyuncularda sıkıntı yok ama onlara biçilen roller hal ve tavırlar çok kötü ondan elemanlara sarıyoruz bizlerde..

  ben şu hümanizm mevzusunu anlayamıyorum her seferinde ortaya çıkan. onları da kurtarmalıyız diye ortaya çıkıyor her zombi veya dünyanın sonu ile alakalı çekilen dizide filmde. hep de sonunda boka sarıyor ama mevzu. misal son senelerde yapılan filmlerden akla gelenlerden 2012 filmi. adamlar yıllarca çalışıp çin in dağlarında gizli gizli gemi inşa etmişler ve tek amaçları insanlığın devamını sağlamak ama bir adet siyahi bilim adamı ve başkanın kızı herkesi gemiye almıyorlar diye trip atıyor başkana bile baskı yapıyorlar kıyametin geldiğini açıkla diye. açıkladı ne oldu sonra ? tüm insanlığın sonu geliyordu bu malların yüzünden * dünya savaşı z miydi neydi ismi brad pitt in oynadığı geçende televizyonda vardı gene oradada zombi mevzusu var israil kocaman duvarlar inşaa etmiş şehir düşmesin diye kendi vatandaşlarını da sağlama almış ama içeri arapları dolduruyor. sonra eline mikrofon alıyor bir tane arap bacımız başlıyor sığır gibi bağıra bağıra şarkı söylemeye. sesi duyan zombiler üst üste çıkıp duvarları aşıyor hepsini ıstırıyor güzelce.. daha bunlar gibi on tane örnek var ama aklıma gelmedi şimdi..

  velhasılı bu dizide de maddy nin güzel kızı ismini hatırlayamadım şimdi ergenlik yapıp onları da alalım bunları da alalım diye saçmalıyor. sonra alıyor eline telsizi birilerine kendileri hakkında ip uçları sayılacak bilgiler veriyor akabinde de batmış bir gemi görüyoruz ki çok büyük ihtimal ile ya o konuştuğu elemanın tayfası ya da telsizi dinleyen bir grup bunlara çökmek için geliyor.. yani işin özeti yazacağınız senaryolara çövdüreyim itneler...
  #32094180 :)
 • sevgilinin yanında 50 kuruş yere düşse alır mısın

  237.
  bizler paranın bir yüzünde atamızın resmi ve türkiye cumhuriyeti yazısı var yerde kalmasın diye alırız ak mantarlar da diğer yüzündeki köprüyü 3.köprü zannedip kutsal belledikleri için yerde kalmasın günaha gireriz diye alırlar muhtemelen *
  #32094067 :)
 • galatasaray daki düşüşün nedeni

  14.
  bolca eksileneceğini bile bile "fesatlık" diyerek katılmak istediğim ankettir. fesatlık beraberinde kibiri de getirir kibir müsrifliği getirir müsriflik çöküşü getirir..

  her ne kadar ezeli rakip olsak bile galatasaray yönetimlerinin ve taraftarının haklı veya haksız olmamızı tamamen dışarıda tutarak 3 temmuzdan sonra takındığı fesatlık bugünlerini hazırladı. kendilerince haklılar belkide lakin giriştikleri fesatlığın elle tutulur bir yanı yoktu haklarını da bir şekilde buldular. ve emin olun daha kötü günleri de görecekler. herkes ettiğini buluyor bir şekilde..
  #32086255 :)
 • 200 lira verip sadece bir tane sakız almak

  4.
  yapacağınız şehre ve esnafa göre yiyeceğiniz dayağın basit bir formül ile hesaplanabileceği mevzudur. misal biz istanbul da dolmuşa binip 2 liralık ücret için 10 veya 20 lira uzatınca dolmuşcunun "bozuk yok mu" sorusu ve "sokacam vereceğin paraya" bakışı ile karşılaşıyoruz. tabii esnaftan esnafa değişir lakin 200 tl diyince sıkıntı büyük olur gibi geliyor.

  şimdi bir hayal edeyim dedim de dolmuşcuya 2 lira için 200 tl uzatıldığını. tövbeler olsun..
  #32086028 :)
 • atatürk yerine rte olsaydı musulu kaybetmezdik

  1.
  eğer söylendiği şekilde bir yer değiştirme olsa değil musulu hepimiz g.tümüzü bile kaybederdik tezi ile çürütebileceğim varsayımdır. adam daha türbeyi koruyamadı ayağında terliklerle gezen elemanlara. konsolosluk çalışanlarını rehin verdik mavi marmara katliamı düşürülen uçak vs vs vs ne kadar balık hafızalı var la memlekette hep makarnadan oluyor işte bunlar..
  #32084918 :)
 • ne yaparsa yapsın oyum uzun adam a

  8.
  bana sanki dibini dövdürmek istiyormuş da bunu hayatı boyunca dile getirememiş son kertede akp ve uzuna oluşan biat, yalakalık ve verme isteği üzerinden arzularını gerçekleştirmek isteyen birisinin söylemi gibi gelen enteresan mevzudur..
  #32084374 :)
 • türkiye deki en yakışıklı siyasi lider

  10.
  bulunamayan liderdir. (bkz: 404 not found)

  yakışıklıyı geçtim lider yok ki canına yandığımın memleketinde..
  #32084258 :)
 • 170 boyunda 70 kilo erkek

  7.
  1,70 nedir la iddia oranı gibi tepkisini verdiğim erkektir. erkek dediğin 1,85 in altında olmayacak kilosu da 80+ olacak ki yürürken bir heybeti olsun..
  #32084063 :)
 • tüm pornocu kadınların başının açık olması

  8.
  ülkede aptallığın bir sınırının mutlaka olması gerektiğini bize tekrardan hatırlatan mevzudur. şu anayasayı yaparlarken inşallah ele alırlar bunu da böylesine mal gibi tespit yapanları taksim meydanında sallandırırlar ibreti alem olsun diye..
  #32083779 :)
 • kızına baskı uygulayan aile

  6.
  gözlerim erimesin diye tamamını okumamış olmam ile birlikte okuduğum kısımdan anlayabildiğim kadarı ile öpülüp baş tacı edilmesi gereken ailedir.
  #32083687 :)
 • sekste ideal boşalma sayısı

  6.
  15 dakikada 4 defadır. sonrasında zaten ya plaket verirler ya hurdaya çıkartırlar..
  #32083650 :)
 • kediler menfaatleri için yaşar

  2.
  tüm genellemeler gibi yanlış olan genellemedir. aslında bir bakıma doğrudur ama şöyle de bir şey var bu gezegende yaşayıp canlı diye tabir ettiğimiz hangi varlık kendi menfaati haricinde başka bir menfaat için yaşar ki ?
  #32083640 :)
 • ömrün yüzde 15 ini yolda geçirmek

  3.
  benimkinin yüzde 12 si geçtiği için sıkıntı olmayan mevzudur. kim hesaplıyorsa bunu artık *
  #32083589 :)
 • yeni şeyler getiriyorum