• melih gökçek in cristiano ronaldo yu akpli sanması

  2.
  "fışkiyeyi kıran ronaldoymuş başganım" deseniz ronaldoya ana avrat küfür edecek olan yüzyılın belediye başganının yaptığı açıklamadır. çadırda atom bombası yapıldığına inanan birisinden bahsediyoruz..
  10 ... mel mel bakan gibson
 • 6 ekim 2016 yenibosna patlaması

  32.
  "istikrar"ın bir gereği olarak meydana gelmiş vahim olaydır. ekonomi boktan "siyaseti karıştırmayın" dış politika boktan "siyaseti karıştırmayın" patlama oldu "siyaseti karıştırmayın" terör aldı başını gitti "siyaseti karıştırmayın" hırsızlık var ülkenin anası belleniyor "siyaseti karıştırmayın" siyasiler sçmış çatır çutur canlı yayında "siyaseti karıştırmayın"..

  tamam neye karıştıralım siyaseti oğlum onu da yazıverin. ülkede çok ciddi güvenlik zaafiyeti var her an her yerde patlama olabilir kime hesap soralım mahalle bakkalına mı kasaba mı ?
  10 -4 ... mel mel bakan gibson
 • akp nin çaldığı en ilginç şeyler

  14.
  dombıradır. nereden akıl ettiler nasıl yaptılar bilmiyorum ama çaldıkları paralar vs bir yana bu bir yana bende..
  11 -1 ... mel mel bakan gibson
 • henry cavill erkekse türk erkekleri ne

  26.
  henry cavill erkekse türk erkekleri ne

  allahın bildiğini kuldan mı saklayacağız lan. genede sevimliyiz olm boş verin siz aynaya bakmayan acurların serzenişlerini. türk erkeği erkek değil tamamda sen nesin bu durumda bu şeklin şemalin hal ve hareketlerin ile *
  5 ... mel mel bakan gibson
 • 3 milyon karşılığında davadan vazgeçen aile

  11.
  sap ile samanın iyice karıştırıldığı mevzudur. yazdığımız entiriyi eleştirene kadar durumun vehametini kavrayın önce lütfen..

  (#34301945) arkadaşının nişanlısının mevzusu ile ne bu olayın ne yazdığım şeyin alakası yok. duyar kasılacak ise o katilin serbestçe dışarıda gezmesine kasın. hiç bir insanın kanı canı para değeri ile ölçülemez eleştirdiğimiz şeyi anlamadan yorum yapmayınız.. ensar olayını yazsak orada da aileler para karşılığı şikayetlerinden vazgeçmişlerdi tıpkı buradaki gibi muhtemelen birilerinin kaynının çocuğunun başına gelenler yazılacak demek ki. işin içerisine para girmiş diyoruz aile isyan etmiyor diyoruz varsa yanlış bir şey yazın arkadaşın nişanlısının ailesinin durumunda baba milyoner bir film yapımcısı + iktidara yakın birisi miydi. adam bulunamamış sorsan muhtemelen o ailenin de içi kan ağlıyordur istiyorlardır ki suçlu bulunsun hapis yatsın. her gün onlarca kişi ölüyor öldürülüyor işin içerisine kodamanlar girmedikten sonra hangi birisini gördün ekranlarda..
  6 -2 ... mel mel bakan gibson
 • kemalistler aleviler ateistler lgbt ler pkk lılar

  4.
  kahkaha atmaktan entiri yazamadığım mikkemmel tespitler ile bezeli olan söylemdir. hayali toprak kazanmış olmamız kısmı ise tam bir başyapıt..

  kemalistler aleviler ateistler lgbt ler pkk lılar
  5 ... mel mel bakan gibson
 • 3 milyon karşılığında davadan vazgeçen aile

  4.
  her bünyenin kaldıramayacağı eyleme girişmiş olan ailedir. bazı arkadaşların kafasına yatması doğal tabi kafalarının nerede olduğu az çok ortada..

  oğlunu katletmiş bir insan sokaklarda geziyor. sende aldığın 3 milyonu yiyiyorsun güzel güzel çok hoj değil mi.. hiç bir insan para için bu kadar düşmemeli be kardeşim. misal o polis arabasına çarpan modifiye doğan kullanan bir fakir çocuk olsaydı ve mahkeme serbest bırakılsın kararı verseydi bugün o oğulları öldürülen ailenin feryatlarını 23 kanalda aynı anda izlerdik adalet taleplerine kafa sallardık değil mi. işin içine para girince normal ama "ölönlö ölönmözz"
  14 -1 ... mel mel bakan gibson
 • akplilerin durup durup kandırılma nedenleri

  4.
  beyinleri olmamasından dolayı ortaya çıkan sorunsaldır. bakınız bu başlık altında bile var kandırılmış bir afacan. okuldan kopup gelmiş buralara adam asmaca oynamış kendi kendine. şimdi sorsan fetöcüler asılsın istiyorlardır o kadarda tutarlılar kendi içlerinde keratalar..
  4 -1 ... mel mel bakan gibson
 • hancı bana şarap çomara makarna getir

  4.
  hancı bana şarap çomara makarna getir
  9 ... mel mel bakan gibson
 • on birinci nesillerin yazdığını görme butonu

  3.
  on birinci nesillerin yazdığını görme butonu
  10 -1 ... mel mel bakan gibson
 • ismail alpen elbette bir ak parti neferidir

  4.
  plaket ile ödüllendirilmesi gereken eylemdir. nefer sıkıntısı mı var lan elini sallasan kraldan çok kralcı g.t kılı zaten..

  (bkz: ismail alpen kim lan)
  2 ... mel mel bakan gibson
 • rte terörü hortlattı diyen kronik cehapeliler

  8.
  rte terörü hortlattı diyen kronik cehapeliler

  rte terörü hortlattı diyen kronik cehapeliler

  sadece rakamsal olarak 30 saniyelik arama sonucu bulduğum tablolar. 2012-2016 arası tabloları da bulup koyarım ama anlayabilecek kapasite var mı ? bunlar sadece pkk denen soysuzların yaptıkları ışidi de koyarsak "rte törörö hortlotto doyon koronok cöhöpölölör" denilebilir mi acaba hala bilemiyorum. denir sanki o potansiyel var..
  12 ... mel mel bakan gibson
 • cumhuriyet son buldu padişahımız erdoğan

  8.
  ciddiye dahi alınmaması gereken yobaz sıçmığı olan söylemdir.

  https://scontent.cdninsta...xMTExNDE3NTQ1Mw%3D%3D.2.l

  ciddiye alırsanız istediğini verirsiniz bırakın kendi kendisinin pisliğinde boğulsun. nasıl olsa kaç seçim kazanırlarsa kazansınlar ne kadar hırsızlık yapa yapa zenginde olsalar fark etmeyecek sistem ilelebet cumhuriyet olarak kalacak.
  6 ... mel mel bakan gibson
 • diyanet işlerinin bank asya da hesap açması

  7.
  diyanet işlerinin bank asya da hesap açması

  altı üstü uçak için para biriktiriyordur. bir mercedesi bir uçağı senelik "10 milyar" lira ödeneği çok gördünüz adama..

  http://yarinhaber.net/Ima...;width=634&height=317
  9 ... mel mel bakan gibson
 • mahkemeler önünde bütün türk vatandaşları eşittir

  5.
  "aradaki tek fark badem bıyık var mı yok mu" şeklinde devam ettirilmesi gereken cümledir.
  11 ... mel mel bakan gibson
 • kemalist bir kızla ciddi düşünmek

  21.
  eger mayaniz bozuk ise ister kemalist ister yobaz kiz olsun fark etmeyecek olan mevzudur. maya bozuk ise son birkac entiriyi yazan zihniyetler turuyor her turlu mantar gibi..
  9 -1 ... mel mel bakan gibson
 • sözlükte 20 tane fenerbahçeli yazar olmaması

  3.
  sözlükte 20 tane fenerbahçeli yazar olmaması
  13 ... mel mel bakan gibson
 • akp kadir mısıroğlunu milli eğitim bakanı yapacak

  4.
  akp kadir mısıroğlunu milli eğitim bakanı yapacak
  18 ... mel mel bakan gibson
 • türkiye den bir leonardo di caprio çıkmaması

  3.
  "ayıp ettiniz ben varım ya lan" demeyi çok isteyip tam cümleyi kurarken kendi kendime kahkaha atmama sebep olan mevzudur..
  8 -1 ... mel mel bakan gibson
 • türkiye israil savaşı

  81.
  kaçak sarayı romanyaya kaçırmamız ile sonlanacak olan savaştır. oğlum akşam akşam makara mı yapıyorsunuz lan keratalar hehehehe tövbe ya. asker sayısı ile savaş kazanılmıyor artık adam oturduğu yerden koskoca bir devletin anasını belliyor..
  14 ... mel mel bakan gibson
 • yeni şeyler getiriyorum