• rte olmasaydı suriye den farkımız olmazdi

  9.
  silahlı çatışmalar dahil sanki farkımız varmış gibi açılmış başlıktır.

  (bkz: geldi yine nickini silktiğimin)

  allahım sizlerden alsın ona versin ömürlerinizi. milyon tane mal göt kılı ile uğraşmaktansa 1 tanesi ile uğraşırız daha iyi..
  #32710670 :)
 • sözlük yazarlarının kahvaltı mönüleri

  47.
  sade peynir sade zeytin sade domates tek şekerli çay menüsüdür. ekmek ile kavgalıyız *
  #32710658 :)
 • rte giderse açlıktan ölürüz

  4.
  artık gülümsetmeye başlayan zihniyetin başlıklarından bir tanesidir. vallahi artık gülüyorum lan ama neşeden falan değil acıma gülümsemesi..

  kibirden falan değil gerçekten acıyorum üzülüyorum da biraz. çok cahil bir gençlik geliyor arkadan. 90 lardan sonra doğanlar için ümidim kırıktı açık söylüyorum ancak 95 ve sonrası için durum bombok.. baksana bu kadar aptal insan topluluğu nasıl yetişiyor lan biriniz açıklayın bana ne olur. saflık falan değil bu bildiğin salaklık. aç kalacakmış babası falan aç yetişmiş ya namkör ibnelerin rızkı kimin verdiğini öğretmemiş daha anası babası öğretmeni..
  #32710594 :)
 • kürdistan kuruluyor

  36.
  lego şirketinin sponsor olduğu kurulma mevzusudur..
  #32705655 :)
 • bir türlü kilo verememek

  10.
  doğru diyeti yapamama sebebi ile meydana geliyor olması kuvvet ile muhtemel sıkıntıdır. bir doktora baş vurmakta fayda var kan testi vs yaparak size doğru diyeti yazıyorlar. kimisine sürekli et yemesini tavsiye verirler kimisine 3 beyazdan tamamen uzak durmasını her insan farklı şekilde verir kiloları..

  belki de insülin direnciniz var misal bende bu sıkıntı varmış yıllarca kilo aldım durdum bir ara diyet yaptım olmadı sebebini de bilemedim öyle gezdim durdum. şeker testi vs yapıldı ortaya çıktı direnci kırdım üstüne spor ve diyet ile aldığımın dörtte üçünü hemen hemen verdim hala mücadeledeyim tabii ki.. velhasılı bir gidin testlere sokturun kendinizi uzmanlar her zaman faydalıdır.
  #32705474 :)
 • kısa boylu erkeklerin daha karizmatik olması

  10.


  konuşma baloncuğuna odaklan..
  #32705234 :)
 • kitap bile okumayan cumhurbaşkanı

  2.
  parasını verip danışmanlarına olmadı yalakalarına okutan cumhurbaşkanıdır. para için amuda kalkıp elleri üzerinde yürürken sçacak bir kitlesi var niye kendisini yorsun ki..
  #32704741 :)
 • en güzel erkek ismi

  177.
  uğur ismidir.
  #32704595 :)
 • gezi parkı direnişçilerinin ortak özellikleri

  136.
  babasının ödediği faturalar ile internete bağlanan annesinin yaptığı kekleri yiyip çayı içerken vatani görevinden daha uzun süre nasıl kaçabileceği kafasının içerisinde dönen vatanına milletine tek bir katkısı bile olmamış tiplere "voton hoyonloro hor yoro yokop yoktolor lölölölö" diye konuşturmalarıdır.

  ben yazarken tiksindim insanlar okurken tiksiniyor düşün artık kim vatan haini kim terörist. ibneler askerden kaçar bedelli çıksın diye eşek gibi ağlarlar bedelli çıkarsa da parasını babalarına ödeteceklerdir ama konuşmaya gelince herkesten çok konuşur herkesten çok milliyetçi olurlar. alınları secdeye değmez cumadan cumaya zorla giderler ama herkesten çok dindar olup oraya gidenlere kafir derler.. daha ne yazayım amk tiksinçsiniz..
  #32704531 :)
 • 157 kilo kızla sırf mutlu olsun diye sevişmek

  3.
  belki de tam tersi durumda kalmışsınız ve farkında değilsinizdir. kız sizi gözetliyordur bir süredir bakmıştır abazalıktan ölmek üzeresiniz sizin ona iyilik yaptığınızı düşündürterek aslında gerçek amacını gizliyordur..
  #32703201 :)
 • sevgili takipçilerim

  5.
  "ben beyaz davşan beni takip edin" dedin bizde ettik davşancık cevabını vermek istediğim sesleniştir. yolun sonu uçurum değildir inşallah sende bizi harikalar diyarına götürürsün..

  öpücük iyi de 312 takipçi görünüyor bence sen kadınları gör bizi boş ver. hani hepsi benim gibi olsa tamam da bu erkek yazarlar riskli biliyon mu *
  #32702096 :)
 • izmirliler vs pkk lı kürtler

  4.
  mallara laf anlatmak için kendinizi yormayın sayın arkadaşlar diye uyarıda bulunmak istediğim salakça bir versustur..

  bunlara öylesine koyuyor ki izmir de kendileri gibi "malların" azınlıkta olması böyle her gün 10 ar tane başlık açıyorlar izmirliler şöyledir izmirliler böyledir diye. içleri içlerini yiyiyor. konya çomarı var bursa çomarı var anadolu çomarı var istanbul çomarı bile var ama izmir çomarı yok kabullenemiyorlar sabiler. istiyorlar ki ülkenin her şehrinde kendileri gibi makarnaya el ayak öpen kitleler çoğunlukta olsun *
  #32702015 :)
 • rte nin ülkesinde yaşayıp diplomasını sorgulamak

  1.
  türkiye cumhuriyetinde yaşadığım için ağzımı doldura doldura "nerede diploma yapraaaamm" şeklinde sorgulayabildiğim diplomadır. he rte ülkesi dediğiniz yer neresi ise sektirip gidiniz orada yapın giderinizi. hadi canım ufak ufak hati..
  #32701852 :)
 • brezilyada 16 yaşındaki kıza 30 kişi tecavüz etti

  17.
  her zamanki gibi başlığın ilk entrisini göremediğim için klasik çomar başlığı olduğuna kanaat getirdiğim mevzudur. işin ilginci bu sefer 2.entariyi de göremiyorum demek ki çomarlar sürü ile gelmiş bu sefer..

  anlayabildiğim kadarı ile gene sansar vakfını bu tecavüz haberi ile aklamaya çalışmışlar. alıştık artık.. demek ki çomar sadece bizim ülkemizde yok bu yalakalar boşuna dünya lideri demiyor adamın namı brezilyaya kadar ulaşmış demek ki orada da tecavüzcü sansarcılar türemiş..

  nasıl bu bakış açısı hoşunuza gitti mi ? gitmez. tıpkı sizin başka ülkede yapılan şerefsizliği mağduriyet aracı olarak kullanmanız bizim hoşumuza gitmiyorsa sizin de bu gitmez. ne zamanki allah her birisinin belasını versin demeyi öğrenirsiniz biraz insan sıfatına girersiniz..
  #32701158 :)
 • gezi parkı direnişçilerinin ortak özellikleri

  129.
  adamin gotunden kan almalaridir. kan aldiklarini da cenesine vuruyor iste caresizce..
  #32700548 :)
 • grimm kardeşlerin sanki biraz şey olması

  2.
  seyler kismina katildigi seydir. vurduruyorlar deyin mevzu kafadan kapansin lan..
  #32700008 :)
 • peter heidi ye bir şey yaptı mı

  1.
  bir şeyler olduğunu zannetmediğim mevzuattır. peteri oldum olası gözüm tutmadı zaten eğilimleri farklı gibi geliyor bana.. heidi desen dağ bayır koşmanın peşinde teke peşinde. ııh yoktur bir şey..
  #32699935 :)
 • 01 06 2016 masal karakterlerine hakaret etme günü

  4.
  dikkatimi ziyadesi ile çeken mevzudur. gömülmedik bir tanesi kaldı mı takip edemedim son kertede.

  o değilde her dişi karakter yollu erkek karakter pezemenkmiş lan bu sözlük yazarlarının yatacak yeri yok koca bir nesli silktiler sabahtan beri..
  #32699894 :)
 • gaziunvrstsinkznipgitmeyenadam

  8.
  arkasından el salladığım eski yazarımsı arkadaştır..

  #32699854 :)
 • güçlü kuvvetli iki erkek aranıyor

  6.
  "ilahi farkbuddyciğim bende ne sandım belim ağrımasa kesin gelirdim" cevabını verdirten ilandır.

  iç ses ; işten kaytarmak için bel numarası çektik ama yerse kızıl sonya bakalım..
  #32699778 :)
 • yeni şeyler getiriyorum