• 30 bin tl niz olsa

  20.
  velev ki var olsa ne olurrrrrr olmasa ne olurrrrrr diye karşıladığım mevzudur.

  len şakasına yazarken bile tüylerim dikeldi şu tarz da konuşuyor olmak ne pis bir şeymiş ya..
  #32083456 :)
 • breaking bad in gelmiş geçmiş en iyi dizi olması

  44.
  simon adebisinin yanına chucky pancamo ryan o'reily schillenger kareem said ide alarak tokatlamaya geleceği tespittir. bak daha diğerlerini saymadım bile hepsi gelirse zaten tüm çarşı karışır..
  #32082407 :)
 • güzellik ölçütünüz nedir

  7.
  beni seviyorsa güzeldir. başkasını sevmiyor ve beni sevme ihtimali varsa da güzeldir. diğerleri çirkin midir ? elbette hayır. onlar başkalarının güzelidir..
  #32082395 :)
 • rüyada halen mezun olamadığını görmek

  7.
  sürekli gördüğüm rüyadır. daha evvelden belirtilmiş zaten ama yinelemek de fayda var rüya değil kabustur. bunun bir de askere geri gitmeli kardeş kabusu var ki zaman zaman büyük sıkıntılar ile yataktan kalkmaya sebep oluyor. artık nasıl baskı yaşamış isek üzerinden uzun yıllar geçti ikisinin de hala yakamızı bırakmadı..
  #32082346 :)
 • iddaa nın bursaspora 6 50 oran vermesi

  7.
  iddianın "öpmeyeceği eşeğe ot vermeyeceği" gerçeği ile beraber dikkate alınması gereken oranlardır. 2 dersin 1 biter 1 dersin 2 biter garanti olsun dersin 1 ve 0 seçersin gene 2 biter 1-2 seçersin 0 biter. her gün arkadaşların solo küfürlerini dinliyorum iddia oyununa ve oynatanlara ona göre arabayı evi böbreği riske edin *
  #32082319 :)
 • yazarlar sabah ne yapıyor

  83.
  işverenim ile sabah güreşimizi yapıyorum. ben daha güçlü kuvvetli genç ve yaptığımız iş için daha bilgili olsam da sonunda mutlaka kündeye gelen ben oluyorum elbette. tosun paşa da nasıl suphi şabana yeniliyordu aynı hesap maaş alan maaş vereni nasıl kündeye getirsin..

  ulen kapitalizm sırtımızı yerden kaldırmıyorsun ya yapacak bir şey yok *
  #32082269 :)
 • davutoğlu ile erdoğan ın yerli xavi iniesta olması

  3.
  avarel ile jack e daha çok benzetmem ile çürüteceğim tespittir..
  #32082190 :)
 • suudi kralının 500 aracını otoparka sığdıramaması

  3.
  50 sene sonra görmek istediğim krallardır. o petrol hiç bitmeyecek zannediyorlar bittiğinde çölün kumlarını pazarlarlar artık.. israili yerden yere vuruyorlar ama adamlar çölün ortasında tarım yapmaya başladı bunlar da ancak görmemişler gibi altın kaplama tuvaletlere s.çsınlar müslümanlar katledilirken açlıktan kırılırken 3 maymunu oynayıp har vurup harman savursunlar..

  her şey o yer altından çıkan siyah sıvı bitene kadar..
  #32082122 :)
 • stadyumların isminden atatürk neden çıkarılıyor

  4.
  sadece stadyumlardan olsa belki birazcık anlayabileceğimiz mevzudur. her yerden çıkarmaya çalışıyorlar işin anlayamadıkları ve asla anlayamayacakları kısmı kalplerden çıkartamayacakları.. vefatının üzerinden 200 yıl da geçse insanların kalbinde ismi yaşayacak atamızın.

  kendileri ise kendilerini şimdi destekleyenler tarafından bile nasıl anılacağını iyi biliyorlar ondan bu çırpınışlar..
  #32082109 :)
 • sizden hoşlanan birinden hoşlanmamak

  2.
  zor bir durumdur. hiç kimse bir başkasına sırf kendisini beğeniyor diye karşılık vermek zorunda değil elbette lakin yoluna yordamına göre davranılmaz ise senden hoşlanmış olan yani lütfederek seni beğenmiş olan kimsenin kalbinde derin yaralar açılması ile neticelenebilir.

  sevmek sevilmek sanıldığı kadar kolay değil bu zamanda. egoları biraz suya indirmek lazım bir insanın diğerinden hoşlanması onu beğenmesi ve daha ötesi sevmesi artık bir lütuf gibi..
  #32082089 :)
 • açık oylayan yazar size vermek istiyordur

  2.
  sabah sabah gülme kotamızı taşıran bir başlığa konu olmuş mevzudur...
  #32082027 :)
 • bu ülkede kadın olmak

  30.
  ancak dışarıdan görebileceğimiz kadarı ile bile çok zordur.. bu ülkede insan olmak zordur aslında sadece kadın olmak değil. insan gibi yaşayayım dersen karşındakilere insan gibi davranırsan her daim üzülen oluyorsun. son 15 senede iyice cahilleştik iyice vicdandan ahlaktan arındırıldık adına da yeni türkiye diyorlar işte. taciz tecavüz serbest artık hırsıza alkış tutuluyor yalancıyı alkışlayıp o yalancının ağzından dökülenler ile namuslu insanları yuhalıyorlar..

  erkeğin gücü de kadına yetiyor maalesef. o yüzden kadın olmak zor görünüyor dışarıdan bile. yolda yürümek dert sokaklarda barzo dolu taciz ederler. insanlara gülümsersin iyi davranırsın ama yarıya yakınının aklına hemen "verecek" diye mal mal düşünceler düşer.. trafiğe çıkarsın bu sefer sırf kadınsın diye gene tacize uğrarsın. üstüne direksiyon kırarlar, arkadan selektör yaparlar, korna ile taciz ederler. rahat giyinmek istersin kapatmassın kendini yollu derler. kapatırsın acaba altında ne var derler sapık sapık fantezi kurarlar..

  dediğim gibi ancak dışarıdan empati kurmaya çalışarak anlayabiliriz. allah kolaylık versin her birine elimizden geldiğince denk geldikçe yardımcı olmak boynumuzun borcu olsun..

  peşin not : şimdi bunları yazdık ya hemen aklına "yürüyor bak" düşüncesi düşecek olan bir çok hemcinsim vardır adımdan emin olduğum kadar eminim. bu da yazdıklarımızda haklı olduğumuzu gösterir zaten..
  #32081960 :)
 • laik atak geçiren hastalara uygulanacak ilk yardım

  6.
  yobazlık hastalığına yakalanmış ak yalakaların koğuşuna götürüp hallerine şükretmelerini sağlamanın yardımcı olacağı mevzudur. kuduzdan, kanserden, aids den beter illetler görür görmez ayakta durmaya dermanı olmayanı hazır ola geçirirler..
  #32081901 :)
 • sabahın köründe bile güzel olabilen kadın

  5.
  sevdiğin kadındır. her daim güzeldir hasta iken, yatarken, uyurken, sabah kalktığında..
  #32081878 :)
 • recep tayyip erdoğan spor kompleksi vodafone arena

  9.
  her yere adının verilmesi mevzusunda bizim evde kullandığımız birimlerden birisine de bu şahsın ismini verdiydik isabetli bir karar olur.

  evim 2 oda 1 salon hali ile odalara artı olarak mutfak balkon ve wc miz var. isim eklemesi ise salon veya 2 odamızda değil mutfak ve balkonumuzda da değil..
  #32081852 :)
 • günaydın kuş günaydın çiçek günaydın orospu çocuğu

  29.
  bazen okyanus ötesinden gelen selamlamadır.

  https://www.youtube.com/watch?v=hdL7EsJuI3Y +
  #32081819 :)
 • atatürk ün başörtülü çocukları umursamaması

  6.
  söylemi yapan kişinin muhtemelen kör olduğu için yaptığı tespitimsidir. ulen o resimde başı açık çocuk mu var ki atatürk ilgi göstermiyor diyorsun. hem sadece bir kare ile o sonuca nasıl vardın amprikuku.. adam belki hallerine içerledi bakamıyor bile hayatın boyunca kaç tane insan tanıdın ki bir kareden bu tespiti yapacak kadar sarraf oldun..
  #32077417 :)
 • sözlük yakışıklılarının fotoğrafları

  106.
  her gün fotoğraf koymam için onlarca mesaj aldığım ama şimdiye kadar direnmeyi başarabildiğim başlığa sahip olaydır..

  yok la kim niye mesaj atsın. koyanları yadırgamıyorum ama koymayın kardeşim millet kendine bakmaz size laf çarpar örneklerde görüldüğü üzere..
  #32077315 :)
 • 11 nisan 2016 çarşının yapacağı protesto

  5.
  yazılanlardan anlayabildiğimiz kadarı ile olmayacak olan protestodur. şampiyonluk daha önemli tabi....
  #32077202 :)
 • hoşlanılan kızın ben de senden hoşlanıyorum demesi

  49.
  çok uzun zamandır başa gelmeyen hadisedir. hoşlanıyorum dediğimde şanslıysam ve çok iyisine denk gelmiş isem "sonra görüşürüz cnm yaaa" diyorlar gelememiş isem çığlık atarak aksi istikamete doğru kaçıyorlar..

  şaka tabii ki. ama olmayabilir de.. çok uzun zamandır söylemedik tabi ortam olmadı..
  #32077156 :)
 • yeni şeyler getiriyorum