• buralarda oytunkaran diye bir hıyar varmış

  3.
  soruyu soranı "şu ileride hıyarın entiri tarlası var" diyerek kara deliğe ( 70000 entiri mi neydi lan ) yönlendirmek istediğim mevzudur.
  6 -1 ... mel mel bakan gibson
 • kusan kedi görmek

  5.
  ilk olarak ergenlik çağlarında şahit olduğum mevzudur. bir heves ile arkadaşım ile beraber şeytan olta yapıp balık tutmaya gitmiş ve 2 tane balık yakalayıp dönmüştük. çocuğuz tabi bilemiyoruz balık cinslerini mahalledeki esnaf abilerden birisi "kaya balığı lan onlar yenmez salaklar" deyince zaten ölmüş olan balıklardan birisini kediye verdik. o garibimde yedi afiyetle aradan 5 dakika geçti geçmedi olduğu gibi geri çıkarmıştı balığı. korkmuştuk bayağı çünkü kedilerin kusması harbiden çok tuhaf lan..
  5 ... mel mel bakan gibson
 • sözlük yazarlarının ilişki kriterleri

  3.
  insan ve kadın olması kriterleridir. oğlum sevgili mi alıyoruz holdinge müdür yardımcısı mı lan..
  9 ... mel mel bakan gibson
 • tsk ve ypg nin ateşkes yaptığı iddiası

  12.
  bünyede kaan kural ( ohhohohohohohohooo ) kahkahası etkisi yaratan mevzudur. hayır bizim yazdıklarımızı eksileyince şartlar da değişmiyor ama biz yazdıkça makarnacı arkadaşlar eksileyip duruyor sanki teröristlere silah yollayan onları hastanelerinde tedavi eden bir diğer terörist grupla müzakere yürüten falan bizmişiz gibi..
  8 -1 ... mel mel bakan gibson
 • gülhane parkı denince akla gelenler

  34.
  hayvanat bahçesi ve oradaki "deve"dir. sene 90 ların hemen başı yanlış hatırlamıyorsam. çocuğum daha 10 yaş civarı ilk defa deveyi falan orada görmüştüm aklım uçmuştu bildiğin. ondan hemen sonra lunapark geliyor elbette. gene aynı zamanlar ilk defa gondola binip hayatın ne kadar korkunç olabileceğini birinci elden öğrenmiştim.
  7 ... mel mel bakan gibson
 • yazar nickinden siyasi görüşünü tahmin etmek

  139.
  chicago woman : hdp.
  5 ... mel mel bakan gibson
 • 5 hafta para biriktirip 450 liraya parfüm almak

  3.
  sevgilim olsa terk ederim, kardeşim olsa döve döve evden atarım, akrabam olsa selamı sabahı keserim. yok lan hiç birisini yapmam sadece suratına bakar acı acı gülerim *

  450 tl ve 1 şişe parfüm yazıklar olsun lan..
  8 ... mel mel bakan gibson
 • geziciler akpnin yaptığı şeyleri kullanmasın

  18.
  ülkeyi sıfırdan var eden tek gerçek " başkomutan"ın ismi ve kurduğu parti düşünülürse zararlı çıkacak olan makarnacı söylemidir..
  7 ... mel mel bakan gibson
 • transfer sezonunu bir hafta daha uzat reco babaaaa

  2.
  ülkede zıçmaya gidilirken bile malum yerden izin beklenmesi mevzusunu yakında göreceğimizi müjdeleyen mevzudur. ulan bir ülke düşün milletvekilleri ile dolu meclisi var bakanlar kurulu var başbakanı var ama hepsi sadece gölgeden ibaret. tek karar merci tek bir adam. sonra diktatör imasında bulunulunca ne diktatörlüğü yeaeaaea diye söylenen makarnacılar çıkıyor mantar gibi her yerden..
  5 ... mel mel bakan gibson
 • atatürk ü koruma zırvası kalksın

  5.
  bunu diyen ile "cumhurbaşkanına saygı duyacaksınız kardeşiimmmm" diyen kesimin aynı olmasının çok komik geldiği mevzudur. bir tarafta "seçilmiş" cumhurbaşkanının eleştirilmesine bile katlanamıyorlar ama diğer taraftan ülkeyi yoktan var eden adamın isminin korunmasına karşılar. bu kadar da süper zekalılar işte..
  38 -3 ... mel mel bakan gibson
 • moussa sow un fenerbahçe ye transfer olması

  1.
  moussa sow un fenerbahçe ye transfer olması

  guzia der ki ; bende gelem mi ?

  bu ne lan nasıl bir transfer politikamız var bizim. salih dönmüş sarı kafa stoch dönmüş emenike döndüydü zaten musa da geldi. şu garibanı da çağırın lan bari madem tüm eskiler geliyor geri..
  10 ... mel mel bakan gibson
 • uğur getirdiğine inanılan şeyler

  3.
  benimdir. kendim uğurum zaten *

  at nalı için derler uğur getirir diye ama göremedik bir faydasını henüz 25 yıldır duruyordu evde nerede kim bilir.
  7 ... mel mel bakan gibson
 • kız olduğunu belli etmeye çalışan yazarlar

  21.
  şahsım için tam tersi durumun geçerli olduğu mevzudur. ben erkek olduğumu belirtmeye çalışıyorum hep lan.. zaman zaman kadın yazar olduğum yönünde hurafeler aldı başını yürüdü. nick altımda 2 defa döndü bu mevzu sonunda dayanamadım koca kafamın olduğu bir profil resmi koydum söylenti bir müddet kesildi. sonra resmi kaldırdım gene başladı. meşhur bir kaç yazardan mesaj bile aldım "lan sen kadın yazar mıydın niye söylemedin daha evvel" şeklinde *

  velhasılı kız olduğunu belli etmeye çalışan yazarlara kızmamak lazım. sözlüğün genel talebi "buralar hep kızlarla dolsun" şeklinde. hayır ne olacaksa sonunda orası da muallak ya. ben geleli çok olmadı 8 ay civarı ve bu süre içerisinde kadın yazarlar ne zaman ön plana çıktıysa sol frame leş gibi cinsiyetçi başlıktan geçilmedi. arka plana düşüyorlar bu seferde isteniyor ki kadın yazar olsun her yerde ve kendilerini açık etsinler. açık edene de kızılıyor öfffff ne biçim iş lan bu..
  6 ... mel mel bakan gibson
 • hoşlanılan kızla kurbanlık bakmaya gitmek

  2.
  evlenilecek kız kategorisine kafadan giriş yapan kızdır. yeri gelir süt sağar yeri gelir evde eppek yapar yeri gelir 1 haftalık bebesi sırtındayken dağa giderjhahsgahsagha. muhtar bu nedir ya aklına sağlık *
  (bkz: yaran başlıklar)
  5 ... mel mel bakan gibson
 • bir chp li ile tartışmak

  36.
  konuşmayı becerebiliyorsan birazcık da bilgi birikimin varsa ve elbette insanların hak ve özgürlüklerine tahammül edebiliyorsan çok basit gelecek olan eylemdir. bunlar yoksa zaten tartışmak denemez ki kavga edersin en fazla oda karşındaki kişi yüzünden değil senin yüzünden olur..
  11 ... mel mel bakan gibson
 • suriyeliyim bursumu da babalar gibi alırım

  8.
  burs parasını "demogoji" yapılsın diye vermişler şeklinde düşündürten mevzudur. bizim kardeşimiz falan yok düşmanımız da yok.. az ötede oynayın kendi ülkesini savunmaktan aciz insanlar ile batıya karşı ne savaşı vereceksin ? kendi toprağını korumayan adam yarın bir gün batı bizi tekrardan işgale kalkışırsa bizzat içimizden vuracaktır şüphemiz yok..
  15 ... mel mel bakan gibson
 • 10 kasım bir gün bayram ilan edilecek

  8.
  10 kasım bir gün bayram ilan edilecek
  11 ... mel mel bakan gibson
 • fake hesap sahibi yazarlar

  7.
  Omuzlarina kadar kuma gomulup kecilere yalatilmalari gereken yazarlardir. taslamak olmaz simdi en iyisi bu sanki *
  5 ... mel mel bakan gibson
 • kemalistlerin recep tayyip erdoğan nefreti

  10.
  bir "kemalist" olarak tum hirsizlardan nefret etmekteyim tezini sunmak istedigim mevzudur. isin en enteresan tarafi elhamdurillah muslumanim ve dinimde bana hirsizliktan ve hirsizlardan uzak durmami ogutluyor. cok enteresan degil mi *
  8 ... mel mel bakan gibson
 • m kemal in kendisini türkler in atası zannetmesi

  6.
  bugunde iyi "mal donuz" yapti heee diye gulumseten soylemdir. listenin kapasitesi kac acaba 200 u buldu benim comar listem..
  14 -1 ... mel mel bakan gibson
 • yeni şeyler getiriyorum