• kızların her zaman 54 kilo olması

  17.
  tüm genellemeler yanlıştır sözünü yerle yeksan eden genellemedir.
  13 -1 ... mel mel bakan gibson
 • türkiye den justin bieber çıkmamasının nedenleri

  6.
  "olsun bizimde bilal oğlanımız var" diye şükür ettiren mevzudur.
  11 ... mel mel bakan gibson
 • olası amerika rusya savaşında tutulacak taraf

  15.
  "israil"dir. elbette böyle bir savaşın olması imkansız ancak olursa ; son 20 yıldan itibaren yapılan ve yapılacak her savaşın kazananı mutlaka israil olmuştur ve olacaktır. adamların kafası zehir gibi çalışıyor paraları var lobileri var alttan bir onu destekler bir onu.
  7 -1 ... mel mel bakan gibson
 • sözlük kızlarının fotoğrafları

  2627.
  sözlük kızlarının fotoğrafları
  28 -2 ... mel mel bakan gibson
 • oytunkaran ın 17 saattir entry girmemesi

  8.
  oytunkaran ın 17 saattir entry girmemesi
  9 ... mel mel bakan gibson
 • rüzgar çetin suçsuzdur

  8.
  rüzgar çetin suçsuzdur
  9 ... mel mel bakan gibson
 • laik kadınlar neden kilolu ve kısa saçlıdır

  1.
  kiloları helal lokma yedikleri için saçlarının kısalığı ise şov yapmak için baş örtüsü kullanma amacı gütmediklerinden saç uzatmamaları sebebi ile meydana gelmekte olan mevzudur.

  yeterli mi yazayım mı daha ? helal lokma yiyene yararmış yediği bazı kesimler malum ihaleye fesat ona buna rüşvet vs derken evlerine helal lokma girmiyor..
  5 -3 ... mel mel bakan gibson
 • 5 ekim 2016 bağdadi nin zehirlenmesi

  2.
  5 ekim 2016 bağdadi nin zehirlenmesi
  11 ... mel mel bakan gibson
 • anıtkabir in adını 15 temmuz şehitleri yapmak

  13.
  anıtkabir in adını 15 temmuz şehitleri yapmak
  5 ... mel mel bakan gibson
 • rüzgar çetin in tahliyesine itiraz eden savcı

  3.
  3 vakte kadar fetöcü olduğu ortaya çıkartılacak olan savcıdır. bu ülkede ahlaksızlık prim yapıyor namuslu insanlar pek tutulmaz.
  8 ... mel mel bakan gibson
 • sözlükte kimi neye göre takip ediyorlar kriter ne

  6.
  aklı başında entiriler giriyorsa takip edilir girmiyorsa ya donuza alınır ( 300 kişiyi geçti liste ) ya görmemezlikten gelinir cevabına sahip sorudur.

  atasını bayrağını sevecek birde çomar olmayacak mutlaka. kaç defa yazdım hatırlamıyorum ama her a.k p li üzerine alınmasın şu tabiri bunlara her oy verene yazmıyoruz bunu yalakalığı meslek haline getirenler kast edilen.
  14 ... mel mel bakan gibson
 • neden ölçü 17 25 aralık diye soramayan halk

  4.
  cevabının neredeyse yüzde yüz belli olduğu güzel sorudur. şimdi cevap beklenen kesim belli önceki verdikleri ( veremedikleri desek daha doğru ) cevaplara bakarsak durum tam olarak şöyle olacak ;

  (bkz: south park sessizliği)

  hem pkk ile hem ışid ile hem feto ile iş birliği. ne söyleyebilecekler ki ?
  19 ... mel mel bakan gibson
 • sözlükte kız istemiyoruz kampanyası

  91.
  sözlükte kız istemiyoruz kampanyası
  10 ... mel mel bakan gibson
 • ak parti döneminde türkiye de oluşan güven ortamı

  30.
  çok süper bir tespittir. o kadar güvenlidir ki misal yolda yürürken ayakkabınızın bağı çözülse k.çınızı duvara vermeden eğilip bağlayamassınız bile her an arkanızdan bir ensarcı falan yanaşabilir yoksa. evden dışarı çıkarken salavat getirip çıkarsınız çünkü her an bir yerlerde bomba patlayabilir ve sizde o şanssız insanlar arasında olabilirsiniz.

  üstelik o bombayı patlatanların bir kısmı ( pkk ) bizzat devlet ile masaya oturmuş ve bir sürü imtiyaz sahibi olmuşlardır. diğer kısmı ( ışid ) ise devletin hastanelerinde tedavi edilmiş ve sınırdan ellerini kollarını sallaya sallaya geçip bombaları rahatlık ile patlatabilmektedir. hatta üçüncü bir grup ( feto ) her an darbe yapıyorum ayağına kafanıza devlete ait bombaları atabilir kurşunları sıkabilir elbette onlara bu imtiyazları da cehape vermiştir. yersen tabi..

  işin can güvenliği kısmını geçip maddi kısmına geleyim mi ? misal öylesine güvenli bir ortam vardır ki her an işsiz kalabilirsiniz. üniversite sınavına kpss sınavına falan girip hak ettiğiniz yerlere hemen atanırsınız. öyle yandaş mısın değil misin diye mülakatlar bile yapılmaz "reis denilince aklınıza kim geliyor" gibi über sorular sorulmaz.. mayışınız da iyidir hani çünkü asgari ücret öylesine yüksektir ki maaş ortalamaları da ona göre ayarlanır ülkede. merak etmeyin sizi atıp yerinize yarı paranıza suriyeli falan da alınmaz muz cumhuriyete mi lan burası.
  14 -2 ... mel mel bakan gibson
 • günaydın kızlar size de merhaba lan

  6.
  günaydın kızlar size de merhaba lan
  17 ... mel mel bakan gibson
 • sözlük yazarlarının 2017 den beklentileri

  38.
  huzur, sağlık ve mutluluktur. her sene istiyoruz ama yanlış anlaşılıyor sanırım. belki istemeyi beceremiyoruz bilemedim onu ben.
  5 ... mel mel bakan gibson
 • gezi çapulcuları

  40.
  kimseyi yalama ihtiyacı hissetmeyen insan kitlesidir. aralarında olmak boyun bükme sebebi değil aksine her ortamda rahatlık ile bende oradaydım deme hissiyatı verir. bizleri eleştirenlere hakaret edenlere bakınca ne demek istediğim net şekilde anlaşılacaktır.

  karşıdaki kitle davasını savunamaz bile çünkü davasının ne olduğundan haberi bile yoktur. peşinde gittiği adamlarda her yol vardır bir gün hırsızlık ile gündeme gelirler bir gün çocuk tecavüzlerini savundukları için bir gün teröristler ile birlikte ihanet süreci yürüttükleri için bir gün kendi ülkesine 3-4 füze attırıp savaş başlatmaya çalıştıkları için. en süferi de bugün terör örgütü dedikleri adamlar ile 10 yıl boyunca iş birliği yapmalarıdır destekçilerine bu konuyu açınca suratlarında oluşan pembemsi renkleri görmek paha biçilemez..
  13 -1 ... mel mel bakan gibson
 • yalansoyluyorsamcumlealem

  1.
  yalansoyluyorsamcumlealem
  16 -2 ... mel mel bakan gibson
 • akp olmasa halimiz nice olurdu

  5.
  akp olmasa halimiz nice olurdu

  başlık altındaki bir entiri sahibi için gelsin. entry nick uyumu diye bir şey varda bu hangi kategoriye girecek bilemiyorum ahahahahaha. 35 yaşındayım benden 6 yaş büyük kardeşim var ne o ne ben ekmek kuyruğuna ramazandaki pide kuyrukları hariç hiç girmedik. hani yalanın falan bile bir sınırı olmalı lan ne bileyim. bir insan ailesinin yoksulluğunu veya ihmallerini siyasete bağlıyorsa sıkıntı vardır onda sanki. her gün aynı çorba içiliyorsa kusura bakmasın ama evin hanımında sıkıntı vardır. muz yememişsen hiç evin erkeğinde vardır bir sıkıntı. a.k p ev ev gezip ekmek dağıtıyor muz dağıtıyor sanki ameka..
  4 ... mel mel bakan gibson
 • her buluşmada bende 10 tl var diyen arkadaş

  1.
  3.seferde caktirmadan ayakkabinin cikartilip agzinin tam ortasina cakilmasi gereken cakaldir. dudaklari sissin siyahi dostlar gibi dudaklar ile gezsin akli basina gelir o zaman..
  8 -1 ... mel mel bakan gibson
 • yeni şeyler getiriyorum