• mel mel bakan gibson

  118.
  memleketinde g.te g.t denilen yazardır. ulen gerçek manada köpek olmak "insan çomar" olmaktan bin kat iyidir be. sürekli insanları ayrıştır her entirinde hırsızları öv tecavüzcüleri aklamaya çalış millete küfür et utanmadan ondan sonra gel burada öt ne güzel dünya..

  (#33580752) milletin anasına açıktan küfür eden çomar gelmiş bana insanlık dersi veriyor. bir sor bakalım bugüne kadar birilerine her insanın en kutsalı olan analarına küfür etmiş miyim ben böyle aşağılıkça. size çomar bile çok böcek türlerinden isim vermek lazım..

  https://img-s1.onedio.com...faf9d0199ade4a5f27e8.webp

  ama haklısınız şu güzel canlıya hakaret ediyorum resmen. şunun 5 te 1 i kadar sevimli olamadınız hiç biriniz..
  11 -2 ... mel mel bakan gibson
 • pazar günü erkenden uyanma sorunsalı

  14.
  bu sabahı da pas geçmediğimiz sorunsaldır. saat 6 olmadan ayağa dikeldik gene eheheheheh.
  5 ... mel mel bakan gibson
 • çomar dediğiniz halk sizi darbeden kurtardı

  30.
  çomar dediğiniz halk sizi darbeden kurtardı
  11 -3 ... mel mel bakan gibson
 • beyler uykum kaçtı gören var mı

  25.
  beyler uykum kaçtı gören var mı
  5 ... mel mel bakan gibson
 • yalan haber denince akla gelen ilk kanal

  2.
  baş harfi a olan haber kanalıdır. yılda 2 defa falan gerçeklere dayanan ve içerisinde hükümet yalakalığı olmayan haber yayınlıyorlar düşün..
  4 ... mel mel bakan gibson
 • laikler için cenaze namazı kılınır mı

  15.
  ülkedeki dindar görünüp dinden haberi olmayan insan sayısının her gün daha da arttığını gözlemlediğimiz mevzudur.. islam dini hak dini kabul şeriat hükümlerine göre yönetilmeli buda tamam ancak o hükümleri yerine getirecek insan var mı müslümanlar arasında ? eline biraz güç geçiren tüm gruplar el kaide gibi ışid gibi oluyor yıllardır katliamları izliyoruz hala mı akıllanamadınız lan..

  afganistanından tut pakistanına mısırına libyasına suriyesine kadar ne zaman güç şeriat isteyenlerin eline geçtiyse sonunda hep büyük acılar yaşandı. insanın doğası pis oğlum allah istiyor diyerek kafa kesiyorlar ya canlı canlı.. bizim ülkemizde farklı mı olacak zannediyorsunuz ? insanlar gruplaşacak ki görüyoruz işte iktidar partisinin sempatizanlarının gece barları basmasını yolda yürüyenlere saldırmalarını kendileri gibi düşünmeyenlere kafir dediklerini. hüküm tamamen onların eline geçerse suriyeyi mumla ararsınız. çünkü bunun bir ucu bucağı yok adamlar kendileri gibi düşünmeyene 5 vakit namaz kılan tüm ibadetlerini yapan adamlara bile mürted diyip kafalarını kesiyor..
  2 ... mel mel bakan gibson
 • demirtaş ın şerefli insanlar arasında yeri yok

  9.
  ne demirtaşı ne partisini günahı kadar sevmeyen birisi olarak bazı sorular sormak zorunda olduğum mevzudur..

  - hırsızlık yapan insan şerefli midir ?
  - yolsuzluklara göz yuman ve yapan insan şerefli midir ?
  - devlet imkanlarını kullanarak 10 senede multi milyarder olan insan şerefli midir ?
  - yalanın her türlüsünü hiç utanmadan sıkılmadan söyleyen insan şerefli midir ?
  - teröristler ile pazarlık yapan ve güçlenmelerine sebep olan ve bu yüzden binlerce insanın ölümüne sebep olan insan şerefli midir ?
  - kendi ailesi her gün daha da zenginleşirken halkı her gün biraz daha yoksulluğa kayan buna sebep olan insan şerefli midir ?
  - başka ülkelerin iç işlerine karışan oradaki teröristlere maddi manevi destek veren insan şerefli midir ?
  - dini kullanarak siyaset yapan insan şerefli midir ?

  daha yazarım da zaten bu kadarı bile çomarlar tarafından eksi bombardımanına tutulacak ve zaten onlarda eşek gibi biliyorlar bunların hepsinin doğru olduğunu daha fazla yazsam bile inkar edecekler. tamam demirtaş orada olmasın terörist ile birlikte olan herkes insan sıfatından çıkar ancak böyle de gerçekler var yazılması söylenmesi gereken..
  14 -2 ... mel mel bakan gibson
 • ekşi sözlük

  8502.
  o kadar olağanüstü bir yerdir ki hükümet yalakalığı yapmak futbol başlıklarında herkese istisnasız ana avrat küfür etmek pkk propagandası yapmak gibi şeyler serbest iken muhalif olmak üstelik seviyeli bir şekilde muhalif olmak uçurulma sebebidir. yazarlarının hepsinin zekası 180 üstüdür özelden bir mesajlaşma yaparsınız o zekası tavanda olan arkadaşlar cevap dahi veremez çünkü konudan haberleri bile yoktur. sonra bir bakarsınız o entirilerinde estiren arkadaş sizin ne kadar kutsalınız varsa küfür etmeye başlamış..

  ekşi sözlük yönetim değişikliğine kadar güzel bir yerdi. ama en güzel zamanları 2000-2007 arasıydı en tepeye kadar çıktı sonra en tepeye çıkan herkesin her şeyin yaşadığı şeyi yaşadı ve aşağıya doğru ivmelendi hızla iniyor.. yazar alımlarında yapılan haksızlıkları hala göremeyen var ise tebrik ediyorum kendisini. resmen devlet kurumuna eleman alınması gibi bir sınır var yazar alımında ve o sınır eş dost tanıdık torpilli şeklinde dolduruluyor. sonra diyorsunuz ki "yeeaaa o kadar kaliteli ki 2 sene bekliyorsun yazar olmak içün" ehehehehhehehe.
  10 -3 ... mel mel bakan gibson
 • çomarların ortak özellikleri

  6.
  gelişime ve kendisini geliştirmeye tamamen kapalı olmalarıdır. algı tamamen kapalı yeni bir şeyler öğrenme istekleri yok kendi fikirleri yok hep reislerinin fikirlerini savunuyorlar ama çok komik yapıyorlar bunu. misal adam sabah ak dediğine akşam kara diyor bunlar hala ak diyorlar *
  8 -1 ... mel mel bakan gibson
 • fetöcüler ibreti alem için diri diri yakılsın

  4.
  "önce sihelim sonra kazığa oturtup yakarız nihehehheheh" çıkışı yaparak çıtayı yükseltmek istediğim mevzudur.. ne oldu lan 3 sene önce beraber milleti hapislerde çürütüyor intihar ettirtiyor edenin arkasından şen kahkahalar atıyordunuz ne oldu da şimdi kader ortaklarınızı yakmayı düşünür oldunuz..

  ilk entiri gözükmüyor tahmini olarak çomar entirisi oldu ezberden..
  6 -1 ... mel mel bakan gibson
 • günaydın sözlüğümün iq su 100 ve üzeri yazarları

  3.
  günaydın gençler diyerek ortama dalmak istediğim mevzudur. bu saatte kalkıyoruz pazar sabahı bile o kadar yüksek aykümüz eheheheehe. kafamız fazladan çalışıyor şimdi millet uyuyor tosur tosur ayküler aşağı iniyor biz uyanığız sayaç yukarı sayıyor. canım ben..
  7 ... mel mel bakan gibson
 • evleniyorum sözlük

  43.
  50 entiri içerisinde sadece 4 ( dört ) adet mutluluklar dilendiğini gözlemlediğim mevzudur. bir tanesi de mutluluklardan sonra bizene demiş..

  lan niye böyle oldunuz ki sizler her şeye karşı bir gider yapmalar atarlanmalar. siz hayırdır ya ? nedir oğlum bu mutsuzluk ve hoşnutsuzluk hali. her birinizin yaşı daha 20 lerinde ne yaptınız ne gördünüzde hayattan bezdiniz lan böyle huysuz şirinler oldunuz ? komiklikler şakalar bilmem neler yazık amk..

  mutluluklar diliyorum canı gönülden hayatınız boyu hep yüzünüz gülsün inşaallah..
  10 ... mel mel bakan gibson
 • fotoğraf çekmekten anı yaşayamamak

  6.
  saçmalıktan başka bir şey olmayan mevzudur. gene çek fotoğraflarını ancak makine yanana kadar uğraşmanın mantığı nedir lan adam eyfele gidiyor git bir gez şanselizeyi vs yokk illa o kulenin önünde 1500 tane fotoğraf çekecek zaten hava kararıyor gezemiyorsun sonra..
  8 ... mel mel bakan gibson
 • fetoş kafirdir

  2.
  cuma namazı hutbesinde açıkça dile getirilen mevzudur. camilerde daha neler göreceğiz allah bilir.. adam tehlikelidir devlet ve halk düşmanıdır zalımdır haindir bunların hepsine tamam da kafir diyemessin aga dersen sıkıntı olur şirk olur ve sen koskoca diyanetsin imamlarının eline bu hutbeleri verip okutarak hem kendi ahiretini hem hocanın ahiretini yakıyorsun..

  adama söv küfürün en babasını et ama bunları deme çünkü sen karar veremessin buna..
  6 -1 ... mel mel bakan gibson
 • yeni nesil liseli kızlar

  7.
  yolda denk gelirseniz ya laf atacaklarmış yada kafa atacaklarmış intibası bırakan hatta intibayı bırakıp laf atan kızlardır.
  7 ... mel mel bakan gibson
 • yazarların ruh halini anlatan görüntü

  243.
  sözlük yazarlarının ruh hali temsili görüntü
  6 ... mel mel bakan gibson
 • sevişmek için beylikdüzü ne giden erkek

  7.
  sevdiği kız ile sevişecekse silivriye bile gitse fark etmeyecek olan erkektir. millet çöllere düşmüş lan elini tutabilmek için sevdiğinin..
  5 ... mel mel bakan gibson
 • justin bieber ın penisi

  10.
  "mokar hastası nihan" ın türk erkeklerinden güzel diyerek beğendiği zamazingodur. evet.

  zengin ya hemen o iğrenç şey gözüne "dünyanın" en güzel şeyi gibi gözükmüş..
  7 -1 ... mel mel bakan gibson
 • justin bieber ın penisi

  3.
  justin bieber ın penisi

  justin bieber ın penisi
  20 -1 ... mel mel bakan gibson
 • sözlükte tengrici olmaması

  1.
  taocular varken tengriye sıra gelmemesinden oluşan durumdur. sözlükte bir sürü dombili taocu var başlıkları takip edin görürsünüz..
  8 -1 ... mel mel bakan gibson
 • yeni şeyler getiriyorum