• hülya avşar ın hala seksi olması

  5.
  o elbiseleri ve destekleyici *iç ürünleri* size de giydirseler üstüne o kadar da makyaj yeseniz siz daha da taş gibi olursunuz diyebileceğim mevzudur *

  fizyolojik olarak 50 yaşında bir insanın taş gibi olması çok çok istisnalar dışında yani minyon ve çok iyi bakılmış vücutlar haricinde imkansızdır.. tabii kertenkele ailesi gibi hücreleri yenileyebiliyorsa o ayrı..
  #32077117 :)
 • küfürbaz tolga zengin beşiktaş tan defol

  3.
  "saat 20.00 den sonraki yalamalara trollük mesaisi eklenmiyor panpa" notunu bırakmak istediğim mevzudur. olm kasmayın bu kadar mesai bitti ek ödeme vermezler..
  #32076887 :)
 • makarna denilince rahatsız olan şakirt

  3.
  sürekli makarna yediği için beyninde yeterince fosfor olmayan ve makarna denildiğinde küfür ediliyor zanneden şakirtlerdir. şimdi şakirt deyince malum partililer onları söylemiyoruz sanıyor hani bir kaç sene önce yatakları ayırdılar ya hoca efendileri ile. işte bu sanma da makarna yüzünden *
  #32076866 :)
 • sözlük yazarlarının hayat felsefeleri

  4415.
  "her şey döner dolaşır 4 s kuralına dayanır" felsefesidir. yapılması gereken şeyi yapmak zorundasın..
  #32076818 :)
 • sloganı meeeee olan güruh

  2.
  marula gelince kıtır kıtır işe gelince meeee diyen güruhtur. marul harici makarna sevdikleri rivayet edilir..
  #32076783 :)
 • telefon rehberindeki kayıtlı garip isimler

  13.
  gülo, guburcak, dududil, mantar77, cenabettin beşlisi ile katılmak istediğim başlıktır.
  #32076729 :)
 • yazarların korktuğu insan tiplemesi

  20.
  şahıs olarak söylemek gerekirse malum elleri uzun olan şahıs detay vermek gerekirse her b.ku yiyip suçu sürekli yarattığı hayali kişilere veya gerçekten olan ama olay ile alakası olmayan kişilere yükleyen tiplerdir. bir insan önce yaptığı şeyin sorumluluğunu alabilmeli almayıp sürekli kıvırıyorsa o insandan korkacaksın..
  #32076664 :)
 • beşiktaş ın 7 yıldır kupa alamaması

  5.
  bugünkü stad açılışını yapan zatlar ve söylemlerini görünce bir 17 yıl daha kupa alamayacaklarına kanaat getirdiğim mevzudur. adamlar çıkıp konuşma yapıyor ama stad içerisinde taraftar yok amk. zaten bastıkları yerde ot bitmiyor o stad inşallah çökmez bir kaç ay içerisinde..
  #32076546 :)
 • hayvana tecavüz edene şans verilmeli

  5.
  bu kitlenin kafası neden sürekli bu yönde fikir üretiyor sorusunu bir kez daha aklıma düşüren söylemdir. lan harbi ülkedeki libido ve sapıklık oranını bu kitle zirveye çıkartıyor her türlü cinsel çağrışım söylemi bunlarda tecavüz söylemi bunlarda milletin dekoltesinden tut başının açık olmasına kadar her türlü tahrik olma bunlarda..
  #32076504 :)
 • suriyelilerin ülkede esnaf olması

  4.
  vergi verdikleri ve müşterilerine temiz hizmet verdikleri sürece sıkıntı olmayacak durumdur. suriyelilerin ülkelerine dönmelerini en çok isteyenlerden birisiyim lakin bu basiretsiz hükümet ve vurdumduymaz + düşünmekten yoksun seçmenleri varken bunun zor olacağını görebilmek için kahin olmaya da gerek yok. o sebep ile dilenmelerinden ziyade bir şekilde çalışarak en azından ülke ekonomisine katkıda bulunsunlar..

  bizim esnafın da bir tarafları çok kalktı son zamanlarda biraz olsun kaf dağından inerler belki aşağıya.. ama dediğim gibi bedavadan olmaz vatandaş nasıl vergisini veriyorsa bunlar da verecek..
  #32076394 :)
 • taraftarsız stad açılışı komedisi

  3.
  iki üç ay evvel Beşiktaş taraftarı arkadaşlarıma söylediğim zaman olmaz öyle şey diye gülmüş oldukları mevzudur. Stadın açılışına taraftar alırlarsa ne olacağını biliyor bademler o riske girerler mi..
  #32076017 :)
 • a haber in bahçeli yi övüp muhalifleri eleştirmesi

  4.
  Topal bir insanın ( sadece kıyas amaçlı söylüyorum ) koltuk değneğini bırakmak istememesi ile aynı nedenledir..
  #32074683 :)
 • bir gün herkes farkbuddy i sevecek

  7.
  Farkbuddy de beni sevecekse mümkün olabilecek olaydır.

  (bkz: zeki Müren de bizi görecek mi)
  #32074647 :)
 • mahalle maçı yapmış efsane nesil

  17.
  el var mı yok mu tartışmaları ile maçın yarısını heba etmiş nesildir. aralarında bulunmuş olmaktan son derece memnun olduğum nesildir ayrıca..
  #32072566 :)
 • kadınları itici yapan detaylar

  3824.
  samimiyetsizliktir. gerçi bu biz erkeklerde de fazlası ile var ama kızlarda olunca daha can sıkıcı oluyor. söylediğin şeyin arkasında durmak lazım..
  #32072503 :)
 • erik yiyen elit yazarlar

  2.
  geçen seneydi sanırım yalan olmasın tam hatırlamıyorum 3 tane eriğe 20 küsür lira fiyat etiketi konulduğunu görünce olsa bile yemeye tövbe ettiğimden dolayı aralarına giremediğim yazarlardır..
  #32072393 :)
 • nerede sahtekar varsa soluğu akp de alıyor

  57.
  "hacı hacıyı mekke de deli deliyi dakikada hırsız ve tecavüzcü hırsız ve tecavüzcüyü ampul de bulur" sözünü literatüre sokan mevzudur..

  herkes kendisini biliyor herkes siyasileri de biliyor kim kendisini hangi tarafta bulursa o tarafa kayıyor. bataklık sinekleri çeker malum. sinekler her chp ye oy verene dinsiz diyor. bunu da inançlı oldukları için söylediklerini beyan ediyor. tezata bakarmısın allaha inandığını iddia eden tuhaf yaratıklar sadece allahın hesap sorabileceği kullarına hesap soruyor *
  #32072359 :)
 • samsun müftüsünün tecavüz zina yorumu

  34.
  şaşırtmayan yorumdur. bazen sırf meraktan bunların yetiştiği yerlere gidip bakayım ne yapıyorlar bunlara diyorum ne yapıyorlar da bu kadar vicdansız ve akıldan yoksun oluyorlar diyorum sonra aklıma nasıl sapıklar oldukları geliyor tüm gücüme kuvvetime rağmen kendi kendime saçmalama olm gidip 30 küsür yıldır koruduğun değerleri ziyan etme deyip vazgeçiyorum.

  eskiden sapıklığın bile bir sınırı vardı. bunlar çıtayı öylesine yükselttiler ki insan insanlığından utanır oldu. eski sapıklara bile rahmet okutuyorlar artık o raddeye geldi..
  #32072293 :)
 • en orospu kadın masal karakteri

  1.
  madem meşhurlardan gidiyoruz rapunzeldir. seni hırıspı senii demek kuleye adam almak için saçlarını uzatırsın he..

  edit : üstteki bir kaç saniye erken davranmış *
  #32072210 :)
 • ciddi ciddi herkesten nefret etmek

  5.
  sokaklarda 1-2 saatlik yürümenin sonunda istisnasız herkesin içerisinde belirebilecek nefret duygusudur. arkadaş tamam ben dahil hiç birimiz mükemmel değiliz bırak mükemmelliği kıyısından bile geçemeyiz de bu insanların girdiği haller tavırlar konuşma şekilleri nedir ya. kimsenin kimseye tahammülü yok. misal trafikte yol vermeyi bırak başkasının yolunu gasp edip bir de haklı çıkan milyon tane adam / kadın var. yolda yürüyorsun önünü kesiyorlar resmen pardon diyorsun yol istiyorsun anasına küfür etmişsin gibi tepki veriyorlar. bir adres sorman gerekiyor gene aynı şekilde sanki ağzından çıkan kelimelere para veriyor pezevenk.. kaldırıma park etmiş arabanın sahibine burada olmaz bu diyorsun adam sana silah çekecek elinden gelse sanki haklı gibi. herkes birbirini düdüklemenin peşinde hem de mecazi olarak değil artık düşün.. sokak hayvanlarına tekme atanı mı ararsın kimseye zararı olmayana sataşanı mı sırf kadın diye onu taciz etmeyi kendine hak gören g.tverenleri mi..

  velhasılı insanların sevilecek tarafları azaldı artık iyice. özellikle ülkemizde.. tabii içten içe nefret etmek bir hak ama nefret ediyorum diye zarar vermek olmaz oraya bir sınır çizmek lazım..
  #32072170 :)
 • yeni şeyler getiriyorum