• 2016 yılının en büyük trollemesi

  1.


  önemli not : görsele bakmadan alttaki yazıyı okumayınız ve oylama yapmayınız.

  hayatımda bu kadar büyük trolleme görmedim. bu pankartı açanların hakaretten tutuklanmaları gerekiyor acilen. bu sıfatlar nedir ya dalga geçermiş gibi olmayan her şeyi birde koyu koyu yapıp sanki varmış gibi pankarta dökmüşler ayıptır günahtır..
  #32699430 :)
 • rüyada kemalist dövmek

  3.
  ancak rüyanızda yapabileceğiniz eylemdir. zaten..

  misal bende rüyalarımda kimleri gömüyorum kimlere gömüyorum bir bilsen..
  #32699370 :)
 • şişman erkeklere tavsiyeler

  52.
  ikili ilişkiler için ; gerçekten erkek olabilmiş ise karşısındaki de gerçek bir kadınsa çok fazla üzülmemesi gereken erkeklerdir.

  sağlık açısından ; çok fazla kilosu olanların biran evvel çalışmalara başlaması gerek. dalga geçenlere takılmıyoruz o ibneler zaten her şeyle dalga geçmeye meyilli oynaklık bunu gerektiriyor..
  #32699358 :)
 • pamuk prenses in orospu olduğu gerçeği

  9.
  bütün dünyamı mahvettiniz lan her birinize ayrı ayrı teşekkür etmek istiyorum dip notunu koymak istediğim mevzudur.. sonra diyorlar gibson neden böyle öfkelisin neden herkesi komaya sokuyorsun döve döve. ben şimdi nasıl anlatayım sizi sözlük var oradaki bu yazarlar yüzünden diye. soran kahkaha atacak onu da dövecem bir kamyon..
  #32699271 :)
 • uludağ sözlük öpüşüyoruz zirvesi

  35.
  aynı anda 4 ümüzü ( 4 erkeği ) öpebilecek kadar dudakları olan bir takım kadın yazarlarımızın bizim ağzımızı beğenmediği ve koktuğunu iddia ettikleri zirvedir. hele bir soluklan yeğenim önce bir talep gelsin şahsına ashahadıahdaua
  #32698927 :)
 • sözlük yazarları ergenliği nerede yaptı

  4.
  "hiç ergen olamadım lan" üzüntüsü ile cevap vermek istediğim başlıktır. çok küçük yaşlarda bazı sıkıntılar içerisine girince ergenlik hayal olur bazen.

  bende isterdim ergen sinirim olsun suratımda koca koca sivilciler poğaça gibi suratım ile "bonono bon bono ostomoyom bon bono yomom" diye angut gibi gezeyim ama olmadı olamadı *
  #32698777 :)
 • leğen götlü vs aşure kazanı götlü

  3.
  gözümün seyirmesine yol açan versustur. bu tamlamalar nereden çıkıyor ya bik bik entrylerinden araklıyorsunuz hepiniz demi *
  #32698685 :)
 • got karakterlerinin yalnızca beyazlardan oluşması

  2.
  yanlış tespittir. ulen simon adebisi abimiz tyrion reyizi kaçırmamış mıydı bir bölümde. adebisiden daha siyah insan mı var dünyada *

  (bkz: simon adebisi)
  (bkz: oz)
  #32698668 :)
 • tecavüze uğrayan kadının orucu bozulmaz

  14.
  diyanet gene her zamanki gibi yüreklere su serpmiştir. zaten en çok merak ettiğimiz konulardan birisi buydu yıllardır. şimdi ben azman gibi bir erkek olarak ramazan ayında tecavüz etsem misal kadının orucunu bozar mıyım endişesi taşıyordum zannedersem kadınlarımızın da endişeleri hep bu yöndeydi..

  tişikkirler mihmet o kapkara mercedesin ile günümüze ışık gibi doğdun gene..
  #32698649 :)
 • sevgiliyle ortak dini kitapçı açmak

  1.
  şahsıma adına son derece mantıklı gelmiş olan ticari faaliyettir. şimdi başlığı açan sevgili bik bik erkek tasvir ettiğinden oradan yürüyelim erkek olarak. check ediyoruz nur yüz ; tamam, gül suyu kokulu olmak ; sağlanabilir, tatlı söz ; master degree. 3 şartın 2.5 u bünyede mevcut.

  evet sevgili bik bik geriye kalan tek şey tükkanı nerede açıyoruz *
  #32698625 :)
 • sözlük yazarlarının telefon zil sesleri

  2158.
  depeche mode - enjoy the silence

  hastasıyım ne yapayım her çaldığında bekliyorum biraz daha dinleyeyim diye. arasanız ve hemen açmaz isem sövmeyin *
  #32698347 :)
 • allah kemal kılıçdaroğlunun dualarını kabul etti

  1.
  sabah sabah attığım kahkaha ile götümün yerinden çıkmasına sebep olan komedi tufanı olan söylemdir.. ilahi mümin bu espriler nereden geliyor acaba..

  #32698235 :)
 • uzaylılar sevgilinizi kaçırsa ne yapardınız

  9.
  kaçırılanların ekseriyet ile geri bırakılması sebebi ile beklemeye geçerdim cevabına sahip mini sorunsaldır. olm adamlarda manyak teknoloji var muhtemelen upgrade ( yükseltip ) edip bırakırlar geri lan hele hele heleeee..
  #32698224 :)
 • on birinci nesil yazarları iran a kovalamak

  2.
  hodri meydan diyeceğim kovalama mevzusudur. işte kapı işte sapı haydi çıkartın bakalım da görelim kim kimi iteliyor oralara heheheheh olm tükürüğümüz ile boğarız lan sizi sizin gibi tıfıl değiliz biz en kısamız 180 cm ve 10 öküz gücündeyiz her birimiz..

  şu gifteki bebelerden hallice olursunuz aklınızı alırız aklınızı..
  #32698186 :)
 • sokakta dövülen bir bayan görünce yapılacaklar

  28.
  başlık altındaki bir entry de anlatılan olayın bire bir başıma geldiği mevzudur. bilmiyorum bu kadar rastlantı olabilir mi kadını çok kötü şekilde döven adamı önce ayırmaya çalışıp arkasından bana da diklenince adamı adam akıllı dövmeye başlamışken az önce yerlerde sürüklenen şiddet gören kadın tarafından engellenmeye çalışılmış ve fiziki müdahaleye maruz kalmıştım. araya giren 2 kadın sayesinde gelen polislerden kurtulmuştum bir şekilde..

  velhasılı bugün olsa bugün gene aynısını yaparım. bu yukarıda anlattığım şey ıslak gecelerime ait bir kahramanlık rüyası değildir. hem de 1 kere olan bir şeyde değildir.. ama dediğim gibi 3.sefer 4.sefer tanık olsam gene girerim her türlü şiddeti engelleyebilmek adına. herkesin de böyle yapması gerekiyor evli olmak veya sevgili olmak karşındaki insana şiddet uygulamanı meşru kılmaz haklı da kılmaz. kadın yaradılış gereği erkekten fiziken güçsüzdür erkek adam erkekliğini kanıtlamak istiyorsa bunu kadın üzerinden değil akranı olanlar ile yapsın. tabi götü yerse malum kadına vurmaya benzemez bu işler..
  #32694721 :)
 • gaziunvrstsinkznipgitmeyenadam

  6.
  git artık en azından bir troll den kurtulalım serzenişi yaptırtan silik yazardır. inşallah yani böyle tipler zombi gibi ölür ölür dirilir. allah bir dediğinden başkasına inanmayacaksın gerçek olana kadar..
  #32694390 :)
 • 3 haziran 2016 anadolu efes fenerbahçe maçı

  6.
  bu akşamki maça kadar salatasaraylı olup bu akşamdan itibaren bu başlık altında başta olmak üzere " anadolu efesimin" şeklinde entari girdirten maçtır. nasıl acı varsa artık son girilen 10 entry hepsi aynı anasını satayım *
  #32694331 :)
 • fenerbahçelilerin ağlak olması

  2.
  göt yarası göt yarasııııı türküsünü akıla düşüren başlıklar bütünüdür. başkaydı sözleri ama en güzel o uyuyor bunlara heheheh 10 tane başlık var lan gene yazık..
  #32694144 :)
 • hala sevilla maçlarını izleyen fb taraftarı

  2.
  eskiden göt acısından boş otobüste ayakta giderlerdi şimdi gelişen teknoloji ile sözlükte başlık açılıyor düşüncesini akla düşüren mevzudur. ne fenerbahçeymiş lan altı üstü her seneki gibi basketbolda vurup geçtik nedir yani..
  #32693901 :)
 • harun erdenay ın ülkerspor aşkı

  1.
  galatasarayın harun erdenayın attığı 5 üçlük yüzünden seriyi kaybettiğini anlamamızı sağlayan aşktır.

  ne demiş büyüklerimiz "bahane göt gibidir herkeste bulunur galatasaraylılarda 2 tane bulunur"
  #32693659 :)
 • yeni şeyler getiriyorum