• akplilerin fethullah hocayı sevdiği yıllar

  28.
  yakin gecmis olarak adlandirilan yillardir. yalniz done done gene kavgadan onceki duruma donecekler yazin bunu bir kenara..
  3 ... mel mel bakan gibson
  #33052519 :)
 • akp yi eleştirenlerin alternatif sunmaması

  9.
  sunuyoruz da karsidaki kitle anlayamiyor cevabina sahip sorumsudur. oncelik ile karar verin ulkucumusunuz tayyarci mi.. bunu soyleyin ona gore konusalim zira renkleriniz hic belli degil grisiniz..
  7 ... mel mel bakan gibson
  #33052421 :)
 • bomba patladı hadi hep birlikte hükümete sövelim

  29.
  kac para karsiliginda insan ruhunu seytana satar sorusunu sordurtan mevzudur. hayir bilelim de gunun birinde paraya sikisiriz ustune insanligimizdan zekamizdan ruhumuzdan da vazgeceriz bilelim piyasasi neymis kansizligin..
  3 -2 ... mel mel bakan gibson
  #33052390 :)
 • istifa etmek için ölmesi gereken vatandaş miktarı

  2.
  nufusun yuzde ellisidir. hangi ellisi siz karar verin..
  6 -1 ... mel mel bakan gibson
  #33052362 :)
 • bilgisayara 5 çeşit antivirüs kurmak

  12.
  programların birbirlerini engellemeye başlaması ile sonuçlanacak mevzudur. hakikatten ne var lan o bilgisayarın içerisinde ?
  2 ... mel mel bakan gibson
  #33051526 :)
 • trt ne iş yapar

  12.
  vasıfsız hükümet yalakalarına ve hükümet içerisindeki milletvekili bakan vs gibilerin akrabalarına eş ve dostlarına iş imkanı sağlayan kurumdur. bol bol hükümet yalakalığı yapar..

  işte yaptıkları bunlardır. eskiden devletin televizyonu idi artık hükümetin..
  4 ... mel mel bakan gibson
  #33051521 :)
 • atatürk havalimanı ndaki saldırıyı abartmayın

  4.
  fazla jöle kullanmaktan kafasını üstü aşınıp beyni erimiş birisinin söylediği sözlerdir. dün akşam patlama olduğu anlarda bu sığır canlı yayındaydı. buraya da yazmıştım hemen "algı operasyonu" diyordu patlama için.. sıcağı sıcağına 10 kişinin ( sonradan arttı tabi maalesef ) hayatını kaybettiği bir terör saldırısına algı operasyonu diyecek kadar aklını şuurunu insanlığını kaybetmiş birisinden bahsediyoruz. bu ülkede daha öncede aşağılık vatan hainleri türemişti ancak bu kadar ileri gideni hiç olmamıştı. bundan sonrada çıkacağını zannetmiyorum..
  9 ... mel mel bakan gibson
  #33051518 :)
 • recep tayyip erdoğan

  25102.
  dün akşam ki terör saldırısı sonrası mesaisi çok yoğun olmuş olan siyasidir. hayır vatandaşlarının selameti için yoğun değil emrindeki medyayı yönlendirmek için bayağı uğraşmıştır.. yayın yasağı ve saldırıyı tırların gittiği vahşilerin yaptığı ortaya çıkmasın diye çırpınıp durmuş dün akşam. neticesini de almıştır medya ağız birliği etmişcesine haberler yapıyor. takipçilerini gene derin uykulara soktu..
  4 ... mel mel bakan gibson
  #33051491 :)
 • atatürk havalimanı nı devletin işlettiğini sanmak

  13.
  aptallığın bu kadarının amk dedirten söylemdir. ulan devlet hava limanını özelleştirdi de uçaklara binen vatandaşlarıdamı özelleştirdi ampiri kukular.. ilk entiriyi göremiyorum ama maksadı göremememden belli zaten. yazıklar olsun lan size insan diyene..
  6 ... mel mel bakan gibson
  #33048428 :)
 • siperde emmi çömmesi yapan başkomutan

  2.
  gözü kör olası düşmanın bir türlü göremediği emmidir..
  6 -1 ... mel mel bakan gibson
  #33048380 :)
 • her patlamada akp yi sorumlu gösteren tip

  36.
  ulan sizin yüzünüzden bakkalı 2 günde bir dövüyorum. az önce komaya soktum adamı hastaneye götürdüler. çünkü suçlu bizim mehmet abi anladığım kadarı ile. her patlamadan sonra bir takım gerizekalılar çıkıp "hökömötö nödön soçloyosonoz" dedikleri için artık bir suçlu bulmanın vakti gelmişti bende bakkal mehmet abiyi suçlu buldum. artık ak yalakaların içi rahat olsun o yalamalara doyamadıkları hükümeti suçlamıyorum ben..
  9 -1 ... mel mel bakan gibson
  #33047973 :)
 • neden bütün belalar bizim ülkeyi buluyor

  3.
  "çünkü herkes hak ettiğini yaşar" sözünü ispatlama amacı ile meydana gelen mevzudur. bu kadar hırsızlığa cinayete yalana iftiraya rağmen sessiz kalır üstüne daha çok destek verirsen durum bu hale gelir..
  10 ... mel mel bakan gibson
  #33047214 :)
 • havalimanı saldırısının ışid işi olması

  7.
  yayın yasağının gelme hızına göre kolaylık ile anlaşılabilen mevzudur. ilk 5 dakika içerisinde gelmiş ise ışid yarım saat ve üzerinde bir sürede gelmiş ise pkk dır failler. yani tüm yazarların affına sığınarak amk böyle işin de düzenin de büyük resmin de istikrarın da..
  4 ... mel mel bakan gibson
  #33046186 :)
 • akp mikletvekili nin patlama tweet i

  15.
  reis dedikleri eleman şehit cenazesinde elini tabutun üstüne koyup miting yaparsa takipçisi olan insan görünümlü sırtlanlar da böyle rant peşinde koşar. şaşıracak bir şey yok yeni türkiye dedikleri bu işte..
  8 -3 ... mel mel bakan gibson
  #33046154 :)
 • 28 haziran 2016 atatürk havalimanı patlaması

  102.
  kafasını silktiğimin jölelesinin ekranlarda "algı yönetimi" olarak lanse ettirdiği patlamadır. harbiden gidip kendimi şey edeceğim bir köşede. yayın yasağı gelmiş hiç bir kanalda haber yok yurt dışı kanallarından takip ediyoruz bu hoşaf beyinli yavşak 10 kişinin öldüğü patlama için algı yönetimi diyor..

  allahım bu kadar ağır imtahanı hak edecek ne yaptık..
  12 ... mel mel bakan gibson
  #33045963 :)
 • tayyip erdoğan ın başarısının sırrı

  8.
  4 s kuralıdır. seven silkilir silken sevilir. bu ikinci kategoriden olduğundan seçmeni de birinci kategori içerisinde olduğundan başarı sağlıyor. alan da memnun satan da.. lanet olsun..
  1 ... mel mel bakan gibson
  #33045916 :)
 • milli istirahat teşkilatı

  25.
  düğünlerde ve iktidar partisinin özel organizasyonlarında güvenliği sağlamak ile mükellef kurumdur. sümüşün düğününde kuş uçurtmayan adamlar türkiyenin en aktif hava alanında bomba patlatılmasına seyirci kalıyor..

  bu tır mevzularından beri söylüyorum artık bu kurumun başındaki iktidar partisi millet vekili adayı olmuş şahıs gitmedikçe görevlerini "tır taşımacılığı ve nakliyat" olarak değiştirmeliler..
  4 ... mel mel bakan gibson
  #33045858 :)
 • 28 haziran 2016 atatürk havalimanı patlaması

  29.
  terminallerin içerisine kadar elini kolunu sallaya sallaya girebildiğin için hakikatten şaşırtmayan patlamalardır. yemin ederim defalarca konuştuk aramızda o araçların geçtiği yerlerden birbirimizi dürte dürte geçtik bir allahın kulu la siz ne ayaksınız demedi kaç defa muhabbetini yaptık buralara niye kimse önlem almıyor diye..

  bizim şom ağzımızdan meydana geldiyse ağzımızı ama eğer önlem alınmadığı için meydana geldiyse önlem almayanları silkeyim. bu işin artık içine ederim lan ülkenin her köşesinde ne idüğü belirsiz suriyeliler ışidçiler pkk lılar kol geziyor amk..

  ben bunları yazarken ambulanslar geçiyor sahilden bağıra bağıra.. allahım yardım etsin oradaki herkese..
  14 -1 ... mel mel bakan gibson
  #33045465 :)
 • yazarların şu an dinlediği şarkılar

  36495.
  https://www.youtube.com/w...unfT3BIZo5uEt2a-2TWKy54sU+
  2 ... mel mel bakan gibson
  #33045173 :)
 • aslan burcu

  246.
  her şeyi ile bünyemde toplanan burçtur. ego ise ego kendini beğenmişlik ise kendini beğenmişlik. canım ben..

  hep kötüleri görmeyelim gençler. sevdiği zaman tam sever. cömerttir. duygusaldır. sadıktır. ideal aşık olurlar. arkadaşlarını hiç bir şartta satmazlar. korumacıdırlar. yani bunun gibi pek çok artımız da vardır. tabii tüm mesele nasıl yaklaşacağına bağlı..
  2 ... mel mel bakan gibson
  #33044959 :)
 • yeni şeyler getiriyorum