• samantha isimli kızların özellikleri

  2.
  türkiye sınırları içerisinde hiç olmamalarıdır. varsa da denk gelmiyorlar hepsi bir şehirde topluca falan yaşıyor demek ki..
  6 ... mel mel bakan gibson
 • iş kazalarıyla ünlü ülke

  12.
  ülkemizdir. ancak şöyle de bir durum var araştırmayı tersten yaparsan yani "iş kazalarında en çok insan kaybeden ancak iş verenlerin en az tutuklandığı ülke" dersen bu sefer gene birinci biz çıkıyoruz. istikrar ne güzel sizde gelsenize..
  5 ... mel mel bakan gibson
 • sözlükteki troll sorunu ve çözümü

  11.
  sözlükteki troll sorunu ve çözümü

  bazıları gerçekten bunu hak ediyor.. insanların sevdikleri şeyler, inandıkları şeyler, kutsal şeylerine resmen küfür ve hakaret eden ve bunu belli bir amaç ile kasıtlı olarak yapanın üzerine vereceksin ilacı..
  6 -1 ... mel mel bakan gibson
 • konya da halkın tekrar sokağa çıkması

  4.
  konyada darbe yaparak çok büyük başarı elde edileceğini uman vatandaşların düştüğü durumdur. istanbul, ankara, izmir gibi türkiyenin cam damarı şehirler varken milli futbol maçında bile tüm maç boyu tekbir getirip saygı duruşu ıslıklayan insanların yaşadığı şehri ele geçirerek darbe yapılması. hımmmmm *

  insan bir pilli radyo falan açar önce lan tamam elektrikler yokta o radyolardan veya cep telefonlarından her birimizde var mutlaka dimi.. iyi bari askerleri kışlalardan çıkartıp linç etmemişler buda bir gelişme.
  7 -2 ... mel mel bakan gibson
 • güne reeceep tayyiiip erdoğannnn diyerek başlamak

  4.
  evdeki makarna stoğunun bitmeye yakın olduğunu gösteren mevzudur. ancak artık makarna + kömür dağıtım işlerine binali bakıyor yanlış kişiye haykırarak uyanıyorsunuz..
  5 ... mel mel bakan gibson
 • anne rusya

  5.
  sözlüğe ilk geldiğinde yazdıkları ilgimi çekmiş ve takibe almış ancak yazmaya devam ettikçe kalbinin kötülüğü ortaya çıkmış ve donuz listesine tepeden girmiş olan trolldür.

  insanların yani biz muhaliflerin topluca ölmesini daha fenası devlet eli ile öldürülmemizi dilediği bir entirisini gördükten sonra kendisi adına üzüldüm zira özel mesajlarda gayet aklı başında birisi gibi gözüküyordu ancak iş sözlüğe yazmaya gelince işte durum ortada. yazık gerçekten yazık. moderatörlerimizin nasıl da ayakta uyuyor olduklarına dair acı bir tecrübedir kendisi..
  11 -2 ... mel mel bakan gibson
 • 30 ağustos zafer bayramı

  445.
  damarlarında insan kanı dolaşan ve nankör olmayan tüm vatandaşlarımıza kutlu olsun dileklerinde bulunduğum bayramımızdır.
  12 ... mel mel bakan gibson
 • 30 ağustos zafer bayramı şişirilmiş balondur

  1.
  ilk entiriyi göremiyor olmam ile başlığının anlam kazandığı mevzudur. çomar alarmı gibi bir şey lan bu donuz butonu harbiden çok kullanışlı. kim bilir ne yazmıştır makarnacı okuyup sabah sabah sinirlenecektim şimdi sadece başlığa bakıp "hoşt" diyorum sinirlenmeden..
  10 -1 ... mel mel bakan gibson
 • ist valiliğinin 30 agustos kutlamalarını iptali

  2.
  daha ne kadar dusebilirler sorusunu akla dusuren aciklamadir. kopru acilirken sehit yoktu demi pardon pardon..
  11 ... mel mel bakan gibson
 • erkeklerin reddedilince yaptıkları

  21.
  erkeklerin reddedilince yaptıkları
  5 ... mel mel bakan gibson
 • sevgilinin babasıyla mutfakta gizli gizli sevişmek

  30.
  yazara sırf yazarken harcadığı emek için sağlam bir sövdüğüm ancak gene de okumadığım mevzudur. hayır sövmem normalde ama o kadar emek vermiş neticede şahsına güzel bir kalayı hak etmiş yani vermessek hakkını ayıp olur..
  7 -2 ... mel mel bakan gibson
 • çay ocağına gidip bana bir caramel macchiato demek

  2.
  çay ocağına gidip bana bir caramel macchiato demek
  9 ... mel mel bakan gibson
 • sevgilinin spor hocasıyla olan yakın münasebeti

  1.
  spordan kasıt "güreş" değilse pek sıkıntı olmayacak olan mevzudur. hee eleman ( spor hocası ) itin tekiyse zaten açma germe yapalım ısınalım derken hep kendisini ısındırır hakikatten can sıkar bak o zaman *

  oğlum biraz güvenin len sevdiklerinize aklı başındaysa zaten erkeğin niyetini anlar elini ayağını keser hemen oralardan.. aklı başında değilse zaten geçmiş olsun evden dışarı çıkarmasan bile eve sürekli sütçüsü tüpçüsü falan gelmeye başlar kısa sürede..

  hep bu porno filmler yüzünden sayko oldu millet lan. bizim işimiz ısıtma üzerine mesela şu meşhur tesisatçı fantazisi yok mu filmlerde. bizim ustaların her birisi kütük gibi adamlar kelli felli ama insanlar tırsıyor hala "tesisatçı" denilince..
  8 ... mel mel bakan gibson
 • ekşiyi bırakıp uludağda yazmak

  8.
  benim yaptığım eylemdir. silik yedim hemde 2 farklı hesap ile ancak 3.hesap ile henüz yememişken geldim *

  kaçıncı defadır yazıyorum harbiden hatırlamıyorum belki 20.entiri oldu belki daha fazla şu ekşi sözlüğü çok büyütüyor buradaki yazarlar gözlerinde. o kadar matah bir yer değil. gerçekten değil. tamam 2000 senesinden 2012 civarına kadar iyiydi kabul zaten en keyif aldığım zamanlarda o zamanlardı ancak o seneler ekşinin zirveye çıktığı senelerdi 2012-2013 hatta 2014 den itibaren zirveden aşağı doğru inmeye başladı doğal olarak. yönetim değişikliğinden sonra olanlar malum zaten insanların birbirine ana avrat küfür ettiği yazar alımlarında oynamalar yapılan hükümete mualif olanların susturulduğu ve belki en fenası pkk propagandalarının serbest bırakıldığı bir platform oldu çıktı.

  şimdi burada vardır bir sürü üye alım sırası bekleyen. dost acı söyler 10 kişi varsa bekleyen 8-9 u umutlanmasın boş yere. sınırlı sayıda üye alıyorlar onlar da genelde eş dost akraba veya tanıdıkların tanıdıkları..
  12 ... mel mel bakan gibson
 • ailenin durumu olduğu halde sizden para esirgemesi

  6.
  "varlık içerisinde yokluk çekmek" denilen mevzudur. şahsen bende yaşadım tüm okul hayatım boyunca. o zamanlar yadırgıyordum elbette ancak şimdi anlıyorum ki en doğrusu böyle yapmakmış. bizim gibiler oyuncakları olmadan büyürler okulda ( özellikle lisede ve evden uzakta okuyanlar ) herkes lokantalarda 2-3 çeşit yemek yerken dönerinden tut kebabına kadar bizim gibi olanlar salçalı tost olsun patates ekmek vs yedik.

  ama ne oldu çalışmanın para kazanmanın kıymetini anladık. en azından ben anladım.. şu anda işsiz kalma meselesi aklımı kaçırtıyor bana. küçük yaşlardan beri şımartılmış olsam hiç bir şeyin değerini bilemeyecektim belki. hoş babalarımız bunu hesap edip yapmıyor genelde az para vermeyi ama olsun *
  9 -1 ... mel mel bakan gibson
 • en iyi kürt hangi kürttür

  86.
  en iyi kürt hangi kürttür
  6 ... mel mel bakan gibson
 • eski sevgilinin şu anda hop hop hopladığı gerçeği

  12.
  eski sevgilinin şu anda hop hop hopladığı gerçeği

  ayrıldığımız dakika itibari ile ne yaptığı şahsımı hiç ama hiç ilgilendirmeyen mevzudur.
  12 -1 ... mel mel bakan gibson
 • mühendislik okuyanlar nasıl kız bulacak sorunsalı

  14.
  mühendislik okuyanlar nasıl kız bulacak sorunsalı
  5 -1 ... mel mel bakan gibson
 • vejetaryanların bitkileri öldürmesi

  4.
  vejetaryanların bitkileri öldürmesi
  6 -1 ... mel mel bakan gibson
 • 12 şiddetinde bir deprem olması

  17.
  12 şiddetinde bir deprem olması
  10 -1 ... mel mel bakan gibson
 • yeni şeyler getiriyorum