• pazar günü evde oturan insan

  25.
  günü paylaşabileceği bir sevdiği / seveni olmayan insanlardır.
  #32071963 :)
 • cehape zihniyeti

  83.
  tecavüz sever hırsızların uydurduğu zihniyettir. varsa bile eminim ki çocuk tecavüzleri savunulmuyor hırsızlıklar meşru görülmüyordur ve bu zihniyettekiler asgari ücrete çalışıp milyar dolarların götürülmesinden mutlu olacak kadar aptal değillerdir..
  #32071929 :)
 • a haber e konuşan cia ajanı

  1.
  gerçek ise ki hiç zannetmiyorum cia kısaltmasında bulunan a harfinin hatırına gerçekleştiğine inandığım mevzudur. başka türlü cia denen oluşumdakilerin bayağı sıradan adam olduklarını gösterir. a haber ne amk ben kanal listesinde bile tutmuyorum adamlar kalkıp bunlara röportaj veriyor...
  #32071886 :)
 • fetö chp el ele türkiye yi şikayet etti

  2.
  ilk entryi görememek ( ak boydur kesin ) ile beraber nereye şikayet ettilerse şikayet ettikleri mercidekilerin kör ve sağır olduklarını düşündüğüm mevzudur. türkiyenin halini serengitideki çeşit çeşit mahlukat bile biliyorken bunların şikayet edilmesine ihtiyaç duyması neresinden bakarsan bak tuhaf durum..
  #32071846 :)
 • deniz gezmiş in banka soymuş olması

  132.
  " vaay tamam o zaman şimdiki hırsızlıklar normalmiş" diyerek salağa yattığım mevzudur. gerçi salağa yatmak yerine ak boyluğa yattım da denebilir ama bu tosbağalar salak oldukları kadar alınganlar da kalplerini kırmayayım gene de..
  #32071805 :)
 • 300 000 tl ye alınabilecek en iyi araba

  10.
  fuzuli bir alış veriş olacaktır. 50000 tl ye son derece güzel ve kullanışlı bir araba alınarak paranın kalanının bir kısmı zor günler için saklanabilir kalan kısmı ile ise bir çok aç insanın ve sokak canlısının karnı doyurulabilir. tabi bunu düşünebilmek için bazı melekeler lazım.

  ulan 300000 tl arabaya vereceksin denyonun biri gelecek park halindeyken girecek sağından solundan anasını belleyecek arabanın sonra boş otobüste ayakta gideceksin acıdan. al normal bir araba kalanı da dediğim gibi harca ki insanlığa bir faydan olsun..
  #32071786 :)
 • açık oylama yapan yazarın amacı

  55.
  başlıkta yazılmış bir çok entry i üşenmeden açık oylayarak sinyali çaktığım mevzudur. madem açık oylayanın hep cinsel bir amacı var arkanızı duvara vererek gezin bundan sonra takipteyim *
  #32071748 :)
 • laiklik

  1030.
  kendisinin muhafazakar olduğunu ve inandığını beyan ettiği din adına eleştiri yaptığını, bu sistemi sevmediğini söyleyen tuhaf oluşumların gene bizzat sistemin kendisinin verdiği özgürlük sayesinde eleştirebildiklerinin farkında olmadıkları ve asla olamayacakları sistemdir.

  git arabistan da falan söylesene bir "şeriattan nefret ediyorum" diye. g.tüne kaç tane kırbaç giriyor sayabiliyor musun bakalım.. adamlar inançlı olduğunu iddia ediyor ama laikliği savunana da kafir demekten geri kalmıyor. 5 vakit namaz kılan ve inancının gerektirdiği gibi yani insan gibi yaşamaya çalışan ve laik sistemi sevenler yok mu ? daha doğrusu sayıları çok mu az oradan bakınca ? laik sistemi savunan hırsızlar mı daha fazla yoksa dini savunduğunu söyleyen yobazlar mı. çocuk tecavüzlerine, kul haklarına, riyakarlığa, yalancılığa, cinayetlere vs girmiyorum bile sadece hırsızlık başlı başına farkı açıp götürüyor zaten..
  #32071724 :)
 • tarihteki en büyük kürt komutan

  107.
  çözüm süreci denen ihanet oyunu devam etse malum şahısın olabileceği komutandır. gerçi kendisi kürt değil gürcü bildiğimiz kadarı ile ama gene de bu pkk denen kansızlar tarihlerinde hiç bu süreç zamanındaki kadar güçlenememişlerdi..
  #32069455 :)
 • özgür suriye ordusu nun pkk komutanını öldürmesi

  2.
  ypg nin kurucusu ve sözde başkanı olan salih müslimi ankara da 5 yıldızlı otellerde ağırlayan akp lileri üzmüştür. len balıkta bile bunlardan daha iyi hafıza var daha 1-2 sene anca geçti megri megrilerin üstünden barzani ile açılışlardan salih müslim ile sarılmalardan çözüm süreçlerinden cumhuriyet bayramlarında ülke içerisinden geçen ypg konvoylarından.. hala utanmadan ahlaksızca chp falan diyorlar..
  #32069407 :)
 • dünyanın en mutlu 5 ülkesi

  1.
  3 harfli ve yalakalarının olmadığı her ülke en mutlu ülkelerdir..
  #32069349 :)
 • erdoğandan nefret etmek için sebepler

  6.
  olduğu kişi olması yeterli bir sebeptir. kendisine tapanlar için açık açık işlediği suçları görüntüler eşliğinde izletsen dahi kabul etmeyecekleri için sebepleri yazmanın bir mantığı yoktur sadece vakit kaybı olacaktır..
  #32069311 :)
 • bülent ersoy a 6 5 saat süren kristal taşlı makyaj

  3.
  taşın sabun gibi erimesi ile son bulacak olan olaydır. gerçi daha sürtmeden erimeye başlamıştır gariban..
  #32069288 :)
 • tarihteki şanlı kürt devletleri

  7.
  devleti sittiret direkt adem ile havva kürttür. yani o kadar kasacağınıza buraya getirin mevzuyu herkes rahatlasın be kardeşim..
  #32069233 :)
 • sevişirken 300 liralık gömleği yırtan kız

  24.
  sevişecek kız bulabilse değil 300 liralık gömleği bizzat derisini yırtarak etinden ayırsa sesi çıkmayacak olan kişilerin dertlendiği durumdur. olm burada biz bizeyiz bırakın bu işleri..
  #32069175 :)
 • meghan isimli kızların genel özellikleri

  4.
  "megan"lardan farklı olarak fazladan bir h harfi barındırmalarıdır.. ulen biz daha merve bulamıyoruz meghan ı nereden bulup özelliklerini çözeceğiz allasen..
  #32069151 :)
 • kimsenin en sevdiği olmamak

  67.
  zaman ile alışıyorsun demek istediğim ama aslında asla alışamadığın mevzudur. bir zamanlar birden fazla insanın en sevdiği iken zaman geçtikçe kimsenin en sevdiği olmamak zor gelir elbette. aslında bir kişinin en sevdiği olmak yeterli ama sanırım hak etmiyoruz bunu..
  #32069132 :)
 • acaba tayyip ülkeye şeriat getirmek istiyor mudur

  6.
  halife olamayacaksa cevabının kesinlikle hayır olduğu sorudur. len bu sistemde her türlü hırsızlık, rüşvet, yolsuzluk, yalan serbest kendisine istediği gibi at koşturuyor insanları sebepsiz yere hapse attırıyor parasının malının mülkünün haddi hesabı yok tam hesap sorulacak hoooop bir seçim yapılıyor gene iktidardalar. neden istesin ki şeriatı ? şeriatta seçim yok hırsızlık yasak elini kolunu kesiyorlar laap diye. o kadar saf mı bu adam sizce ? dini kullanıp oyları topluyor şeriatı ne yapacak..
  #32069057 :)
 • kız kanka erkek kankasının önüne külotla çıkmamalı

  3.
  bu pozisyona gelmiş insanların kankalığı geçmiş olacakları göz önüne alınırsa önceki fetvalara / söylemlere nazaran ( anneden etkilenme, kız kardeşe ilgi duyma, küçük çocuklar ile evlenme, yeğeni amcadan sakınma gibi sapıkça söylemler, fetvalar ) sıkıntı yaratmayan söylemdir.
  #32069021 :)
 • sema ramazanoğlu nun açacağı okulda patlama

  1.
  erken meydana gelmiş patlamadır. gören gözler için belki bir uyarıdır.. evet bunu bana yazdırabilen nefreti bir düşün neden acaba diye. kadının ismini duyunca gözümün önüne hep tecavüze ( istismar değil onu geçtik çoktan ) uğramış sabi sübyan geliyor lanet olsun...
  #32069008 :)
 • yeni şeyler getiriyorum