• avmlerdeki güvenlikler

  5.
  zaman zaman çok tuhaf işlere imza atmaktadırlar. bir uzman çavuş arkadaşım izine gelmişti avm ye belinde silah ile giriyor güvenlikçiler bir şey söylemeyince dışarı çıkıyor ve tekrar giriyor. gene bir tepki ile karşılaşmayınca usulca yaklaşıp belindeki silahı ve kimliğini gösteriyor.

  şirkete ziyarete geldiğinde anlatmıştı aynı anda hem gülümseyip hem daha fazlası ile hüznü yaşamıştık. ben o silah ile insanları vursam ne olacaktı diye sormuştu bize cevap verememiştik..
  10 -4 ... mel mel bakan gibson
 • evde yatılı misafir varken dikkat edilmesi gereken

  6.
  normal şartlarda evde kimsecikler yokken yaptığınız gibi otururken oturduğunuz yerden havaya doğru yükselten ayakta iken camları titretecek kadar basınçlı şekilde yellenmemektir. bunu yapmayın ki insanların ömrü kısalmasın.

  oğlum benim odam evin arka cephesinde yani arka sokaktaki binalarında arka cephesi oluyor hani balkon tabir edilen yerde ve binaların arasında 2,5 metre kadar mesafe var en fazla. genelde herkes arka odasını yatak odası yapıyor ya geceleri ne sesler geliyor oralardan gök gürültüsü gibi bir bilsen. yaz aylarındayız istanbul da sokağa bakan camları açık tutmaya kimsenin maçası yemiyor hırsızdan. o yüzden hep arka cepheler açık konuşulanlar bile duyulurken o basınçlı patlamaların sesleri çok net geliyor. korkuyorum lan..
  5 ... mel mel bakan gibson
 • gecenin recep tayyip erdoğan sözü

  9.
  "sıfırladın mı oğlum" sözüdür.
  10 -1 ... mel mel bakan gibson
 • camide öpüşen ayyaş çapulcular

  15.
  "keşke aileleriniz sizi yaparken arada öpüşseymiş işin içine aşk katsaymış da bu kadar iğrenç ve nefret dolu insanlar olmayaydınız" dedirten mevzudur. allahın gazabı üzerimize olsunmuş bak bak laflara bak iğrençliğe bak. bunlar şimdi müslüman olduklarını iddia ediyor ama ağızlarından çıkan çamurlara ruhlarının iğrençliğine bak..

  küfürler, onun bunun çocukları lafları sorsan islamiyeti savunuyor sığır. oğlum siz savunmayın güzel dinimizi savunacağım derken orta yere s.çıyorsunuz resmen. islama en büyük zararı sizin gibi aklı olmadan fikri olan andavallar veriyor zaten bırakın koskoca yaradanın sizin savunmanıza ihtiyacı yok..

  "camide içki içildi görüntüler var"dan öpüştü onun bunun çocuklarına kadar geldik biraz daha zaman geçsin camiye cünup girdilere kadar gelir..
  6 -2 ... mel mel bakan gibson
 • osmanlı geri dönecek

  73.
  osmanlı geri dönecek
  7 ... mel mel bakan gibson
 • arapların hac işini ticarete dönüştürmesi

  7.
  taşları poşetleyip bilmem kaç dolardan satan zihniyet için yapılan tespittir. hala daha savunan var ya ne denir bilmiyorum.. hac dinimizin emridir değil mi ? arabistan islamiyetin çıkış yeridir ve kabe oradadır değil mi ? tüm bu gerçekler varken neden hac için binlerce dolar harcamamız gerekiyor aklınız kesiyor mu bir mantığa oturtabiliyor musunuz. arabistanın paraya çok mu ihtiyacı var evdeki musluklarından petrol akıyor zaten..
  5 ... mel mel bakan gibson
 • yazar nicklerinden meslek tahmini yapmak

  9239.
  tatar doktor : manav *
  3 ... mel mel bakan gibson
 • yazar nicklerinden meslek tahmini yapmak

  9236.
  iyi niyetli sosyopat : vakıf müdüresi görünümlü gizli seri katil.
  7 ... mel mel bakan gibson
 • sözlük kasıyor eve mi geçseks

  4.
  sözlük kasıyor eve mi geçseks
  5 ... mel mel bakan gibson
 • sözlük kızlarının makyajsız fotoğrafları

  14.
  sözlük kızlarının makyajsız fotoğrafları
  9 -2 ... mel mel bakan gibson
 • hristiyan ülkelerinin geri kalmasının sebebi

  2.
  hristiyan ülkelerinin geri kalmasının sebebi
  4 -1 ... mel mel bakan gibson
 • sözlük yazarlarının ilk maaşları

  9.
  25 sene önce henüz 9 yaşında falan iken aldığım 20000 tl tutarındaki paradır. kuyumcuda çalışıyorduk o kırmızı 20000 tl lerden almıştım heyecandan kalbim duracak gibi olmuştu lan..

  sözlük yazarlarının ilk maaşları
  8 ... mel mel bakan gibson
 • yazarın nickine göre ismini tahmin etmek

  61.
  altarınoğlu : altan. baba altar olunca devam filmi gibi yani.
  6 ... mel mel bakan gibson
 • yazarın nickine göre ismini tahmin etmek

  57.
  aglayaivanovna : cabbar.
  7 ... mel mel bakan gibson
 • yazarın nickine göre ismini tahmin etmek

  55.
  disturbing silense : erkek ise ahmet kız ise hatice.
  6 ... mel mel bakan gibson
 • chp seçmenini özetliyorum

  17.
  chp seçmenini özetliyorum

  chp seçmenini özetliyorum

  chp seçmenini özetliyorum

  chp seçmenini özetliyorum

  madem genellemeye soktun bizi bizde o kadar uğraşmanın hakkını verelim. elitim lan ben ahahahaha samatya kontu derler bana oğlum.. bu kadar hırsızlığa, yolsuzluğa, yalana, cinayete, kul hakkı yenmesine rağmen malum partiye oy veriyorsan çomar tabiri iltifat gibi kalır..
  8 -4 ... mel mel bakan gibson
 • akpliyim ama vatanseverim

  9.
  akpliyim ama vatanseverim
  9 -1 ... mel mel bakan gibson
 • hem akp hem hdp hem cemaat düşmanı olmak

  4.
  aralarında bulunduğum insanlardır. ve ayrıca mhp yi ve mevcut şartlar içerisinde muhalefeti beceremeyen chp içerisindeki siyasetçileri de sevmemekteyim.

  bu ülkenin en birinci sorunu cehalet ikincisi ise siyasetten anlamayan yığınla siyasetçi maalesef..
  4 ... mel mel bakan gibson
 • cumhurbaşkanını sevmeyen insan

  2.
  cumhurbaşkanını sevmeyen insan

  amazonlardan kurbağa salih bile el kaldırıyor..
  18 ... mel mel bakan gibson
 • sözcü gazetesi okuyan bir insanla siyaset konuşmak

  15.
  bunu söyleyenlerin okudukları gazetenin ak-it ve sabah izledikleri kanalların atv ve a haber olması sebebi ile sağlam bir kahkaha attırtan mevzudur. siyaset konuşamıyorlarmış bak hele bak. ben okumuyorum sözcü özelden mesaj atın da siyaset konuşalım bakalım kaç mesaj dayanabileceksiniz sağdan soldan kopya almayınca yada reyisiniz açıklama yapmayınca *

  adamların tüm siyasi bilgisi esed, rabia, fetö, montaj, bizzz iyi bilirizzzz, katil israil, dış güçler, almanya kıskaniyür, 3.hava alanı, 3.köprü, yol, marmaray, imf ye borç yok ekseninde dönüyor ama sözcü okuyanlar ile siyaset konuşamıyorlarmış. yazıkkkk..
  7 ... mel mel bakan gibson
 • yeni şeyler getiriyorum