• penis büyütücü sitelerinin her yerde çıkması

  3.
  televizyonda bile açık açık reklamının yapılıyor olması ile doğru olan tespittir. len film izliyoruz bir kaç tane uydu kanalı var full film veriyorlar sevdiğim film varsa izliyorum zannnkk diye bir anda reklama giriyor ses kendiliğinden açılıyor bir anda penis büyütücü krem, azdırıcı merhem, g.t büyütücü bilmem ne ( bunu uydurdum tamam ama çıkması yakındır ) zamazingoları çıkıveriyor ya. lan annemiz var kız kardeşimiz var komşumuz vs var bir anda çıkınca sesler gidiyor sağa sola yanlış anlaşılacaz bunların yüzünden *
  #32068988 :)
 • 1000 lira verseler uludağ sözlüğü bırakır mısın

  1.
  bugüne kadar para karşılığı eşyaları ( telefon vs ) dışında hiç bir şeyini satmamış olan şahsım adına cevabı hayır olan sorudur. yazma ve fikirlerimi beyan etme hakkımı para karşılığı bırakırsam her gün yerden yere vurduğum mantarlardan ne farkım kalır ki..
  #32068953 :)
 • vitor pereira

  715.
  kendisi iyi ama çevresi kötü olan teknik direktördür. fenerbahçe taraftarı olan şahsım adına başkanlık koltuğunda oturan kişi gitmeden fenerbahçemizden en azından futbol da bir başarı beklemek hayalcilikten başka bir şey değil..

  adam portoyu çalıştırdı şampiyon yaptı yanlış bilmiyorsam. olimpiakos keza öyle. hiç birisinde bizde oynattığı garip şeyi oynattığını görmedik. demek ki adamın çok büyük endişeleri var ki kendi felsefesinden ödün veriyor. kulüp de bu baskıyı kimin yapacağını ön görebilmek için fenerbahçeli olmanıza bile gerek yok malum..

  nasıl bir çağa denk geldiysek artık ülkemizi çok seviyoruz yönetimdeki adama bak.. fenerbahçeyi çok seviyoruz yönetimdeki adama bak.. önce zico yu gönderdi şahsımı ve benim gibi milyonlarca fenerbahçeliyi dellendirdi ama yetinmedi sonra alex gibi efsaneyi ve ersun yenal gibi bir hocayı gönderdi. egoları yüzünden fenerbahçenin en az 5 şampiyonluğu gitmiştir açık ve net. ben gs li olsam mevcut fenerbahçe başkanını çok severdim eminim. bu sebepler ile hocaya kızamıyorum şahsen..
  #32068938 :)
 • erdoğan başkanlık seçimlerini kazanır mı

  3.
  gidişata bakılırsa "kazanacak" cevabına sahip sorudur. hırsızlığa razı insanlar yalana razı teröristlerin desteklenmesine razı enayi yerine konulmak zorlarına gitmiyor son kertede çocuk tecavüzlerine de razı görünüyorlar. öyle ise bunların daha da artmasını istiyorlar gözüken bu. bunun olmasının en birinci şartı da kuvvetler ayrılığının tamamen ortadan kalkması ki buda başkanlık sistemi ile olabilir ancak.

  öyle ise hayırlı olsun herkese..
  #32068880 :)
 • bakireliği anlama yolları

  16.
  kendi g.tünüze 3 parmak genişliğinde bir değnek sokmaktır.

  bu nedir ya arkadaş.. illa öğrenmek zorundaysan sorarsın yalan söyleyeceğini düşünüyorsan zaten sanane. sevdiğine güvenmiyorsan bırak gitsin oda rahatlasın sende..
  #32068856 :)
 • 10 nisan 2016 giresunspor adana demirspor maçı

  2.
  gollerin bol olacağı maç olacaktır. hani varsa iddiacı yönelsin o tarafa doğru..
  #32068819 :)
 • sözlük yazarlarının kahvaltı sofrası

  59.
  gönülden geçen 1 dilim ekmek az peynir 1 yumurta ve koca fincan çay olan ama gerçekte olan 1 parçadan fazla ekmek yumurta peynir zeytin artı ne bulursan ve 2 koca fincan çay olan menüdür.

  arkadaş şu genleri aşamadım bir türlü ya elin adamları ne güzel 1 bardak çay veya kahve yanına ufacık bir dilim kek ile kahvaltı yapıyor ama biz durduramıyoruz özümüzü. şimdi kahvaltıyı eritebilmek için 6-7 km beygir gibi yürüyecez..
  #32068806 :)
 • sözlük erkeklerinin şu an dinlediği şarkılar

  6242.
  https://www.youtube.com/watch?v=ilw-qmqZ5zY +
  #32068766 :)
 • malum şahıs denilince akla gelen ilk isim

  13.
  hırsız, ayakkabı kutusu, sıfırlama, yalancı denildiğinde akla gelen ilk isim ile aynı olan isimdir.

  işin komik tarafı yalakalarının bile aklına aynı isim geliyor ama yapacak bir şeyleri yok yalakalık susmayı gerektiriyor *
  #32068752 :)
 • ensar vakfı tecavüzcüsünün solcu olması

  4.
  yandaşlığın ve yalakalığının gereğini yerine getiren maaşlı ve tasmalı kişilerin kokularını yayan haberdir. bu yandaşların ipini biraz daha gevşetse sahipleri o manşeti atan dengesizler tecavüzcünün direkt olarak kılıçdaroğlu olduğunu bile yazarlar.. onlarca şehit verdiğimiz gün attıkları manşetler hala feto cehape eksenli olunca insan her türlü aptallığı bekler hale geliyor. bir de bunları alıp ciddi ciddi okuyan kitleler var düşün durumun vehametini. adamların dünyadan haber alma yerleri sabah, akit, atv falan..
  #32068741 :)
 • kıymalı böreğin aslında soğanlı börek olması

  3.
  peynirli patatesli hatta sadece börek varken tercih edilmemesi gereken börek çeşididir. aslında mecbur kalmadıkça dışarıdan börek de yenmemeli. anne veya eş tarafından yapılmadı ise yani ev imalatı değil ise çok sağlıklı değil. dışarıda yapılanların mutfaklarını görüyorum çoğu zaman.. neyse daha fazla yazmayayım afiyet olsun gene de *
  #32068674 :)
 • pazar sabahı erken kalkan insan

  32.
  merhaba arkadaşlar yarenler diyerek selamladığım insanlardır.
  #32068657 :)
 • yanında olsa ne yapardın

  19.
  başlığın muallakta olması sebebi ile düzeltme ihtiyacı hissettiğim mevzudur. yanında olsa ne yapardın ama kim ? misal "yanında 190 cm kaslı bir siyahi arkadaş olsa ne yapardın" şimdi de yazın bakayım hadi çift vurur tek sayardım diye gene göreyim sizi *
  #32068644 :)
 • hayatında hiç starbucks a gitmemiş insan

  1221.
  sabah sabah kulağımı çınlatan başlığa sahip olaydır. gitmedim ihtiyacını da hissetmedim kahveyi kendim yaparım yanımda olan insan varsa ona da yaparım içeriz nedir yani *
  #32068602 :)
 • popüler olmaya çalışan sözlük yazarının amacı

  5.
  şaka olsun diye başlık açılmasına ve birilerinin fişlenmesine karşı olan yazarlardır..

  edit : yazana kadar entry uçmuş *
  #32068581 :)
 • askerlik anıları

  467.
  bir çoğu sıkıntılı olan anılardır. esaret altındasın özgür değilsin ve genel kurmay başkanı olmadıktan sonra rütben ne olursa olsun emir altındasın. sana şunu yap denildiğinde yapmak zorundasın şunu vur denildiğinde vurmak zorundasın hatta kimse bir şey söylemese bile yapmak veya vurmak zorunda kalıyorsun.
  #32068570 :)
 • popüler olmaya çalışan sözlük yazarının amacı

  4.
  inananlar için insanın içini yalnızca kendisini yaradanın bilebileceğini ve yaptığı ibadetin kabul edilip edilmeyeceğini gene yalnızca yaratıcısının bilebileceğini bilemeyen ve hala inançlı olduğunu iddia edebilen yazarların sadece düşüncelerinde var olan yazarlardır.. hesabı da sadece o sorar değerlendirmeyi de sadece o yapar inanıyorsan başkalarının inancını sorgulamak sana düşmez.

  inanmıyorsan da zaten kendi kendine hesap sorabilirsin gene aslında bu dinler ile alakalı bir şey değil insan olup olmadığın ile alakalı. her insanın içerisinde vardır ahlak ve toplumsal değerler, düzene uyma iç güdüsü. kimse bir başkasına karışamaz inanç ile alakalı veya yaşayış tarzı ile alakalı. o sebep ile o ateisttir bu müslümandır şu hristiyandır demek kimsenin haddine değil..
  #32068557 :)
 • kılıçdaroğlu yok hükmündedir

  16.
  gene bir yerlerde para sıfırlanıyor galiba düşüncesini akıla düşüren söylemdir. hırsızlığın ahlaksızlığın üstü hiç bu kadar kolay örtülememişti tarih boyunca. sağ olmasınlar bizim ak mantarlar tarih yazıyorlar uyuya uyuya..
  #32068534 :)
 • popüler olmaya çalışan sözlük yazarının amacı

  2.
  3 saat önce namaz kılıp biraz daha uyuduktan sonra gelip entry kasarak popüler olmaya çalışmam ile antitez sunduğum olaydır *
  #32068525 :)
 • ulan herkes mi aşık

  11.
  aşkın kendisine aşık olanların da olduğu doğa olayıdır. bazen hayatınızda birisi olmaz bir şeyler doğru değildir lakin bilirsin ki o güzel duygu bir gün bir insan vasıtası ile gene gelip seni bulacak ve bulduğun kişinin bedeninde sana ulaşacaktır..
  #32068519 :)
 • yeni şeyler getiriyorum