• türkiye de atatürk ün sevilmeme nedenleri

  2.
  isteyen kızsın isteyen sövsün umurumda değil şımarıklık, vatanını sevmemek, insanları sevmemek, nankörlük, biat kültüründen gelmek, dinini bilmemek ve öğrenmemek gibi sebeplerdir.

  dinin ne alakası var diyecekler için bu ülkede çok fazla din tüccarı var ve atamıza resmen savaş açmış haldeler. ne inandıklarını iddia ettikleri kutsal kitabı okuyup öğreniyorlar nede atalarının icraatlerini ve düşüncelerini. birileri bunlara bir şeyler söylüyor bunlar da kendi beyinleri olduğu halde kullanmayı bilmedikleri için o birilerinin söylediklerini kendi düşünceleri gibi savunmaya başlıyor. oysa okusalar anlayacaklar bazı şeyleri ama maalesef..
  14 -3 ... mel mel bakan gibson
  #33036888 :)
 • ankara

  7453.
  çalıştığım şirketin bir adet şubesinin bulunduğu şehirdir. bazı zamanlar gitme fırsatım oluyor ve şimdiye kadar genelde kış aylarına denk geldi hep.. o yüzden son zamanlarda bir türlü sevemedim bu şehri. önceden atamızı ziyarete gitmişliğim vardır bir kaç kez. hep yaz aylarında oluyordu ve gezmesi eğlenceli bir şehirdi ancak kışın uzak durulması lazım. sabah dışarı çıktığınızda suratınıza vuran soğuk ve vücudunuza gelen hissizlik hali tüm hayatı istanbul da geçmiş bünyemi darmaduman etmekte *

  gerçi bu sözlükte yazar olduğumdan beri bir çok ankaralı yazar arkadaşım oldu bu başlık altında da varlar. onları görebilmek adına o soğuğun tamamı yenilir sıkıntı yok.. atamızdan sonra görmek için can attığım sevgili ankaralı arkadaşlara da selam olsun. güzel insanlarsınız..
  5 ... mel mel bakan gibson
  #33036874 :)
 • rte nin tüm dünyayla barışması

  2.
  kimlerin üzerine hangi şartlarda iyi insan hali çöker malum olduğundan umutlanmamı sağlayan mevzudur. malum bir göz toprağa bakmaya başlayınca insanlara iyilik hali çökermiş. olur mu dersiniz kızlar, erkekler olsun lütfen..
  8 -2 ... mel mel bakan gibson
  #33036858 :)
 • isteselerde istemeselerde osmanlıca öğrenilecek

  10.
  zeki olmayan bir para sıfırlama uzmanı tarafından söylenmiştir. zeki olsa ingilizce öğrenilecek derdi zira kendisinin yurt dışı seyahatlerinde palamut gibi sadece bakmak ile yetinmesi zaten dünyaya iyice rezil ediyor bizi. bunu fark edemeyen adama usta, dünya lideri gibi hayali sıfatlar takıyorlar üstüne.. tüm dünya liderleri teke tek görüşme yaparken bizimkisi 3.kişiyi dahil etmek zorunda kalıyor..
  10 ... mel mel bakan gibson
  #33036840 :)
 • putin in testisleri

  5.
  http://s27.postimg.org/ekamu4ukz/image.jpg
  1 ... mel mel bakan gibson
  #33031640 :)
 • anneni mi daha çok seviyorsun yoksa babanı mı

  397.
  kendimi cevabına sahip sorudur. canım ben..

  fazla sevince şımarıyor haylazlar ehihiehe..
  3 ... mel mel bakan gibson
  #33031352 :)
 • sözlük yazarlarının bedduasına ihtiyacım var

  5.
  12 dal sigara için beddua mı edilir layyn diye haykırtan mevzudur. nerede ikamet ediyorsanız organize olalım yakında hangimiz var isek alalım bir karton sigara milletin başını yemeyin akşam akşam cık cık cık.. içmeyin hem şu zıkkımı bre kitipyozlar..
  5 -1 ... mel mel bakan gibson
  #33031184 :)
 • ekmeksiz yemek yenmez

  16.
  göbek ileriye doğru ivmelenip sokaklarda köşeleri sizden önce dönmeye başladığında mecbur kalacağınız mevzudur.
  4 ... mel mel bakan gibson
  #33030621 :)
 • sözlük yazarlarının uğurlu renkleri

  2.
  siyahtır. hayat felsefem oldu tee ilk okuldan beri. uğur getirdi mi ? yok lan nereden getirecek satanikler gibi geziyoruz ancak *
  4 ... mel mel bakan gibson
  #33030169 :)
 • kim kardashian ın öğretmen kılığına girmesi

  2.
  tahminimce elindekini selfie çubuğu zannedip yüreklerin kıp kıp atmasına sebep olmuş olan mevzudur. bir daha kaldırmaz bünyeler böyle bir durumu oğlum..
  4 ... mel mel bakan gibson
  #33030145 :)
 • messi ve agüero nun milli takımı bırakması

  4.
  messi neyse de aguero nun bırakması arjantin için büyük kayıp olmuş olan mevzudur. trollük peşinde değilim messi düşmanı da değilim görünen köy klavuz istemez arjantin o kadar dünya yıldızına rağmen messi yüzünden sistem oyunu oynayamıyor yıllardır. tüm oyun planları orta sahayı biraz geçince topu messiye atmak ve bir şeyler yapmasını beklemektir. böylesi çok daha hayırlı olacaktır görürsünüz zaman ile.

  messi arkasında xavi ve iniesta gibi teknik adamlar veya buskets gibi öküz ciğerli adam yada dani alvez gibi sağdan yardıra yardıra gelen soldan o bücürük gibi bekler olmadıkça bir şey yapamaz..

  aguero ise büyük kayıp oldu tangoculara..
  2 ... mel mel bakan gibson
  #33030073 :)
 • oytunkaran ın babasının doğum günü

  7.
  şaşkınlıktan bir şey yazamadığım mevzudur. oytun da bizim gibi normal insanlar tarafından mı dünyaya getirilmiş lan ? ben sözlüğe geldiğimden beri uzaydan "sosyal deney" amacı ile sözlüğe gönderildi zannediyordum..
  5 ... mel mel bakan gibson
  #33029962 :)
 • bir yazarın kızının doğum günü

  36.
  mutlu ve kutlu olsun doğum günüsü her daim sevdikleri ile beraber kutlasın mutluluk ile sağlık ile..

  kişisel husumetler ayrıdır bu dünyalar güzeli kız ayrıdır. imkanım olsa dünyanın her yerindeki böyle güzel perilere o sarıldıkları tüm bebekleri küçük erkek cinlere de tüm arabaları oyuncak askerleri alabilsem..

  allah anasından ayırmasın.. babasının durumunu bilemediğim için bir şey yazmak istemedim hayatta ve ailesinin yanındaysa ondan da elbette..
  7 ... mel mel bakan gibson
  #33029914 :)
 • lyanna mormont

  26.
  çocuk diyenin çarpım çarpım çarpılacağı leydilerin şahı olan leydidir.

  şöyle bir kız çocuğum olacak bir de bunun gibi bir annesi değil kuzeyi tüm westerosu alırım lan.. ak gezenlere dansöz kıyafeti giydirir ortamlara salarım..
  4 ... mel mel bakan gibson
  #33029299 :)
 • ak trollerin uğramadığı başlıklar

  1.
  israilden tazminat olarak aldıkları paraları saymak ile meşgul olduklarından uğramadıkları başlıklardır. aahahahhahahahhahahahahahahhahahahahahahhahahahahah başım döndü gülmekten oruçlu oruçlu.. tazminat almışmış bilal sıfırlar onları aldılarsa bile yayık aazlı kardeşim..

  edit : yazmayı unutmuşum vatandaşları katledilmiş ancak zihniyete bak tazminat derdinde. insanlığınız çürümüş oğlum..
  8 -1 ... mel mel bakan gibson
  #33029263 :)
 • tayyip in gezicilerden özür dileyecek olması

  6.
  why not diye karşıladığım mevzudur. bak türkçe bile değil direkt ingilizce doğal karşılıyorum asakhjsahsja ulan milenyumun en büyük çark edicisinden bahsediyoruz israil putin esad derken illa o sıra bize de gelecek. evet..
  5 -1 ... mel mel bakan gibson
  #33029151 :)
 • kuru fasulye vs taze fasulye

  16.
  her ikisi de nefes almadan yenebilir. hele bir de ben yaptıysam nefes alamayacağınız garanti.. ben ne anlarım lan fasulye yapmaktan asahsasghagsha herkes yazmış gambersiz düğün olmaz malum..
  2 ... mel mel bakan gibson
  #33028984 :)
 • sevgilim başka erkekle sevişebilir diyen erkek

  4.
  sevgilim başka erkekle sevişebilir diyen erkek
  10 ... mel mel bakan gibson
  #33026763 :)
 • erdoğanın putin den özür dilemesi

  11.
  erdoğanın putin den özür dilemesi

  bünyede yarattığı etki böyledir. biz bunu söyledik defalarca makarna kafalılar eksileyip durdu.. esed yeniden kardeş esad olucak diyoruz şimdi ona sümükleniyorlar. sonunda gene biz sırıtacağız sizler g.t olduğunuz ile kalacaksınız..
  9 -6 ... mel mel bakan gibson
  #33026715 :)
 • ekşi sözlük te yazamayan zavallı insan

  31.
  bir çoğunuzun yaşı kadar ( 14-15 sene ) yazarlık yapmış bir arkadaşınız olarak bırakın bu işleri tavsiyesinde bulunmak istediğim mevzudur. bakın kültür abidesi olmadım maddi olarak bir kazancım da olmadı orada da güldük eğlendik onca yıl buraya geldim 7-8 ay oldu sanırım geleli burada da gülüp eğleniyoruz. çok fazla şeyapmayın yani..
  5 -2 ... mel mel bakan gibson
  #33026215 :)
 • yeni şeyler getiriyorum