• 31 mayıs 2016 gezi parkı nın kapatılması

  3.
  aile içlerinde arkadaş ortamlarında sürekli porno ortamlarına düşenlerin sevindiği uygulamadır. şu içinizdeki irini içinizde tutun sözlüğe sıçratmayın arkadaş..
  #32688852 :)
 • uludağ sözlük evleneceksen üye ol programı

  6.
  isim : gibson
  yaş : 34.7
  medeni durum : abaza
  tercihleri : nefes alsın yeter. hatta yarım nefes alsa da yeter..

  bunları yazayım istiyorsunuz değil mi. çok beklersiniz daha.. lan arada yazmış olduk ama espri işte çok şiitmeyin * talip var ise ormanda bulabilir beni..
  #32688679 :)
 • sözlük kızları izmir komple epilasyon zirvesi

  2.
  #32688461 :)
 • yazarların en sevdiği recep tayyip erdoğan sözü

  14.
  rahmetimiz gazabımızı aştı sözüdür. direkt şirke depar yanma garantili..
  #32688350 :)
 • uludağ sözlük öpüşüyoruz zirvesi

  17.


  sadece 1 kişi öpebilir erkek olarak iffetimi korumalıyım *
  #32688290 :)
 • bir adet akapeliyi teşhis etmenin yolları

  2.
  sözlük içerisinde "sözlükçülerin ensar vakfına verdikleri tepki" başlığı ve benzerlerine bakılarak yapılabilecek teşhirdir. ne yapacaklarını şaşırdılar sansar vakfını savunmak adına..
  #32686993 :)
 • sözlükçülerin çocuk istismarına verdiği tepki

  4.
  mağaradan bağlanan yazarlar olduğunu görmemizi sağlayan başlıktır. sosyal medyadan sansar vakfı ile alakalı yapılan protestoları, destekçisi olan türkcell hatlarımızı iptal etme kampanyasını ve bu vakıf ile alakalı buna yakın olan tüm kurumlara elden geldiğince boykot edildiğini görmemek için ya mağarada yaşıyor olmak lazım yada 5 duyu organının işlevlerini tam yerine getiremiyor olması lazım..

  şu sokakta öpüşenleri uyaran denyo bıçaklandı diye ne yapacağını şaşırmış bir yazar. başlık başlık geziyor yetmiyor bir de kendisi başlık açmış. yazık hakikatten..

  demokrasi böyle bir şey işte sizin anlamanızı beklemiyoruz zaten. siz istiyorsunuz ki sansar vakfını yakıp yıkalım sizin zihniyetinizdekilerin yaptığı gibi. bizde o yok maalesef üzgünüz bizde tepki demokratik yollardan verilir..
  #32686931 :)
 • 25 mayıs 2015 onikinci nesil yazar alımı

  5.
  11. nesil olarak hiç bir tepki vermeyeceğim olaydır. söylemlere bakılırsa biz 11.nesiller gelmeden önce sözlük bir konçerto alanı imiş bir master bilim yuvasıymış da biz geldikten sonra boka sarmış gibi bir tutum var. yazanlarda bizden 1 önceki nesil falan.. tövbeler olsun ya kimlere ne anlatıyoruz..
  #32686812 :)
 • sen dik dur ki biz rüku için eğilelim

  7.
  haklı çıkmanın gururunu yaşatan pankarttır. aylardır yazıyorum burada tam hatırlamamak ile beraber 3 ay kadar önce böyle bir başlık altında yazmıştım "kula kulluk etmeyin önünde secde durmayın" diye de yemediğim hakaret küfür kalmamıştı. ne oldu şimdi ?

  zaman her şeyi açığa çıkartır içinizdeki pislik içinde lağım içinde boğulursunuz inşallah * söyledik bunlara adam canlı yayında söyledi "rahmetimiz gazabımızı aştı" diye dedik sanki götümüzden uydurmuşuz o söylemi gibi köpürmüşlerdi..
  #32686606 :)
 • ülkemizde din anlayışı

  7.
  ak yalakalara göre ticaret anlayışıdır. bunlar ceplerine ve midelerine bir şeyler girdiği sürece dindir kitaptır inançtır bunları umursamazlar. elinde kuran ile miting yapanı alkışlar sırf allah diyor diye yaptıkları hırsızlıkları görmezden gelirler. bir çoğu 5 vakit namaz kılmaz iken kılıp da kendilerinden olmayanlara dinsiz derler..

  tabi olmaz ise olmazı cuma günleri namaza gidip tüm günahlarından arındıklarını zannederler..
  #32686477 :)
 • sokakta öpüşmeyi özgürlük sayan çomarlar

  5.
  "34 yıllık hayatımda böyle ters manyel görmedim amk" tepkisi verdirten mevzudur.

  başta çomar diye girişmiş sıfatı üzerinden atmış. sonra öpüşmek gibi dünyanın en masum şeyi üzerinden tecavüzcüleri aklamış. sonra utanmadan ders vermiş gene tecavüzcüleri ve içindeki tecavüzcüyü aklamış. akabinde özgürlüklerden dem vurmuş ama o sivri zekası ile öpüşenlerin özgürlüğüne müdahale olduğunu çözememiş. en sonra da okumuş kesim olduğumuzu kabul edip sanki bunu kötü bir şeymiş gibi aksettirmiş.

  yemin ederim elimde imkan olsa milenyumun goy goycusu ödülünü verirdim. şimdilik sadece ayakta alkışlayabiliyorum..
  #32686392 :)
 • fatih şöleninde bayrak çiğneyen çılgın türbanlılar

  14.


  soldaki vatan evladı sağdaki vatan haini he ona göre bakın..
  #32686298 :)
 • fatih şöleninde bayrak çiğneyen çılgın türbanlılar

  10.
  yenikapı miting alanı evime yürüyerek 3-4 dakika kadar mesafede olduğu için şaşırmadığım mevzudur. bu ilk değil ki sadece miting alanı da böyle değil. bizim semt her mitingden sonra bayrak mezarlığına dönüyor..

  bu zihniyet için bayrak götünün altına konulup üzerine oturulacak bir bez parçası sadece. toplaması da bizlere düşüyor hani şu vatan haini dedikleri bizlere..
  #32686242 :)
 • dimyat nerededir

  3.
  bizim arka mahalledir. küçükken hep oradaki çocukları kepmeye giderdik de elimizdeki misketleri, gazoz kapaklarını da kaybederdik. bizim için dimyat arka mahalledir *
  #32686191 :)
 • fenerbahçe ye geldiğime çok pişmanım

  4.
  "hangi dürzü demiş lan bunu" tepkisi verdiğim haberdir. ilk entariyi göremiyorum ya a.k p li ya fenerbahçe düşmanlarından birisi demek ki..

  gerçi bende kurmuştum zamanında bu cümleyi. fenerbahçe tarafında işim vardı bir kere trafiğe kalmıştım çok fena sol bacağım iptal olmuştu debriyaja basmaktan *
  #32686152 :)
 • 1 milyon dolar verseler akp mitingine gider misin

  7.
  verilirse giderim cevabına sahip sorudur. hatta yüz bin dolara bile tavım..

  oğlum her gün komedi filmi oynamıyor ki televizyonlarda bünyenin her gün gülmeye ihtiyacı var. giderim mitinge oradakilerin girdikleri şekilleri izlerim sonra konuşan uzunun ( evet uzun namus ve şeref üzerine yemin edip hala parti mitingi yapan ) söylediği yalanlara bakarım bir yandan gülerim bir yandan patlamış mısırımı yerim çıkışta da bir çanta parayı alır evime giderim..
  #32685931 :)
 • tanrının iyi olma zorunluluğu var mı

  3.
  cevabı "yok" olan sorudur. dağılın..

  tüm evreni tüm yaşamı var olmuş ve olacak her şeyi yaratan bir varlığın hesap vereceği kimse olmayan bir varlığın herhangi bir insanı sıfat, duygu taşıması mantıksızdır..
  #32685785 :)
 • nikahta damada öp öp öp diye tezahürat yapan kitle

  10.
  ağızlarına terlik ile vurulması gereken kitledir. arsızlar oldu olacak gerdeğe de orada girsinler.. genelde erkek tarafı olur bu ibişler zaten lan kız tarafı orada adamların bir kısmı alkollü zaten damadı pistin ortasında çember kurup araya alacaklar yeşilçam filmlerindeki gibi o olacak *
  #32685760 :)
 • afedersiniz ama metro turizm türkiye nin gururudur

  2.
  "usta sende git arka sıralarda uyu o zaman" tavsiyesini vermek istediğim söylemdir. hem gururu yaşarsın hem protein alırsın asadaakjdkhas
  #32685695 :)
 • recep tayyip erdoğan

  24938.
  başlığı altına sürekli tuhaf tuhaf tiplerin gelip " kendisini sevmiyorum ama" " kendisinden tiskiniyorum ama" "kendisi ile yıldızımız barışmaz ama" dedikten sonra bir şekilde seri dil darbelerine giriştikleri siyasidir.

  ama dan önceki her şey goy goydur diye boşuna dememişler. yalayacaksanız takipçileri gibi direk yalayınız efendim bırakınız bu ama ları..
  #32685661 :)
 • yeni şeyler getiriyorum