• üçüncü köprünün kullanılmadığı gerçeği

  1.
  2.köprüden geçmenin cezası sadece 90 tl civarı olunca normal gelen gerçektir. adamlar hesaplıyor 2.köprü ile 3.köprü arasında yakacağı mazot, kaybedeceği zaman ve vereceği geçiş ücretini toplayınca ceza ile kafa kafaya geliyor hemen hemen. daha farklı yaptırımlar yapılmadıkça olacağı budur bakalım akıl edebilecek mi sayın yetkililer..
  13 -4 ... mel mel bakan gibson
 • sözlük erkekeleri kahvaltı hazırlayın

  6.
  http://i.hurimg.com/i/hur.../56d587c5c03c0e6678e92891

  gelin hadi gelin kıyamadım gene 2 aylık maaşı gömdük ama afiyet olsun..
  3 ... mel mel bakan gibson
 • recep tayyip erdoğan 21 yüzyılın atatürküdür

  58.
  recep tayyip erdoğan 21 yüzyılın atatürküdür
  11 ... mel mel bakan gibson
 • parklarda hunharca sevişen imamhatipli kız

  8.
  buradaki bir çok insanın kendi gözleri ile şahit olduklarına emin olduğum mevzudur. ben fatih semtinin ortasında bile gördüm hemde ramazan ayında oruçlu iken..

  elbette kimse kimseye karışamaz isteyen istediği ile ne istiyorsa yapar hesabı sadece yaratıcısına verecektir. burada yadırgananın ne olduğunu anlayamıyor insanlar. bu yaşam tarzını seçen insanlar başkalarının her şeyine müdahale ederken saçının açık olmasından tut alkol almasına yürüyüşüne sevgilisi olup olmamasına yani kısacası özgür bir insanın karışmamaları gereken her şeyine müdahale ederken ve onları eleştirirken tamda eleştirdikleri şeyi kendilerinin yapıyor olması yadırganan şey. sap ile saman meselesi ya olduğun gibi görün ya göründüğün gibi ol. hem her türlü herzeyi yiyip hem milletin yaşamlarına müdahale ediyorsan insanlarda seni bu durumlarda yakalarsa herkesten çok döver..
  10 -4 ... mel mel bakan gibson
 • recep tayyip erdoğan 1 tl yetim hakkı yememiştir

  61.
  sadece sıfırlatmaya çalıştığı paranın meblağına bakınca doğru olması muhtemel olan söylemdir. 1 tl ne lan "30 milyon" muydu neydi sıfırla talimatı verip bilal oğlanın beceremediği şey..
  9 ... mel mel bakan gibson
 • lozan antlaşması için rte gitseydi olacaklar

  6.
  lozan antlaşması için rte gitseydi olacaklar

  sınırlarımız için görsele tıklayınız..
  13 -2 ... mel mel bakan gibson
 • dilerim beni hiç unutmayasın diyen kız

  2.
  leydi eowyn olması muhtemel olan kızdır.

  https://img-s1.onedio.com...6267943f6995bf41d672.webp
  6 -1 ... mel mel bakan gibson
 • trafiğin içine eden kaza

  1.
  normal şartlar altında trafiğe çok az etki etmesi gerekirken yanından geçerken kazayı inceleyen diğer sığır sürücüler sayesinde kilometrelerce kuyruğa sebep olan kazalardır. birde çok enteresan olarak karşı yöndeki diğer yol tıkanıyor. sen küfür ede ede oraya kadar geliyorsun ne olmuş lan diye bir bakıyorsun karşı bölünmüş yoldaki kazayı inceliyor senin önündekiler..
  6 ... mel mel bakan gibson
 • amcasına pipisini gösterenlerin ileride gay olması

  4.
  amcasına pipisini gösterenlerin ileride gay olması
  6 -1 ... mel mel bakan gibson
 • e5 kenarındaki evler

  1.
  semtine göre normal bir apartman dairesinin bile 700-800 binlerden satıldığı evlerdir. boğaziçi köprüsünün dibinde avrupa kısmında kalanları telaffuz edemiyorum hesabını herkes kendi yapsın..
  8 -1 ... mel mel bakan gibson
 • direksiyon sınavı

  610.
  üstünden yıllar yıllar geçmiş olan sınavdır. hem yazılı sınavı hem bu direksiyon sınavını çok rahat geçtim ancak bu direksiyon sınavında hayatımda hiç olmadığı kadar makaraya alınmıştım. o arkaya oturan 2 dayıdan hala nefret ediyorum lan üstelik bir tanesi hemşehrimdi..

  hangi kamil söylemişti "arkadakiler konuşturmaya çalışır konuşma" diye hatırlamıyorum ancak söylenene uyup adamlar soru sordukça sadece gülümsedim şaban gibi. ne kalkışlarda ne dur kalklarda ne ileri geri yaptırdıklarında hiç bir şeyde kusur yoktu ancak sordukları sorulara cevap vermedim diye stresli bu diyerek 10 puan düşürmüşlerdi. makara o kadar ilerlemişti ki bizim kursun yanımda oturan hocası bile kahkaha atmaya başlamıştı sinirden gözüm seyiriyordu artık. iki sınavı da tam puan ile bitirecektim ne güzel belki ödül olarak kurabiye falan verirlerdi hehehehe.

  girecek olan varsa hurafelere inanmayın sonra benim gibi sağdan soldan dayak yersiniz hayatınızda yemediğiniz makarayı yedirirler size..
  6 -2 ... mel mel bakan gibson
 • popüler olmayan sözlük yazarlarının yazma amacı

  596.
  kendisini popüler zannedenlere hayal dünyasında yaşadıklarını hatırlatma amacıdır. nefret ediliyor olmak popülerlik değildir len. görevimi yaptım gidiyorum haydi bakalım.
  13 -2 ... mel mel bakan gibson
 • sözlüğün gece bekçileri listesi

  30.
  çalışan veya okula giden insanlar ise plaket verilmesi gereken yazarlardır.
  5 -1 ... mel mel bakan gibson
 • uyudum aşkım diyip sözlüğe giren erkek

  7.
  sıkıntı yaratmayacak olan mevzudur. sözlükte ne yapacak ki bir kaç cinsiyetçi entiri görür bir kaç bel altı bir kaç tane çomar yazısı biraz birilerine sataşmaya çalışan ergen yazısı vs. riski yok yani bırakınız girsin.
  8 -2 ... mel mel bakan gibson
 • 07 00 da uyanan yazarlar

  37.
  beterin beteri olduğunu unutmaması gereken yazarlardır. saat 7 gene iyidir iyi..
  9 ... mel mel bakan gibson
 • ankaralı kızla ciddi düşünen erkek

  11.
  ankaraya gidip gelen birisi olarak herhangi bir mantıksızlık göremediğim mevzudur. oradakilerde kolları bacakları olan kızlar lan şiveli falanda konuşmuyorlardı en son. 2 sene olacak gitmeyeli değişmişse demek..
  10 -2 ... mel mel bakan gibson
 • sözlükten erkek düşüreceğim kısmetse

  11.
  düşürecek olandan ricam "çok yüksekten düşürmesin de çocukların canı yanmasın" şeklinde olacak olan mevzudur. bugün var bir tuhaflık ama du bakalım çıkar ortaya..
  15 -1 ... mel mel bakan gibson
 • braveheart

  209.
  "hastasıyız dedeeeeeee" nidası attıran filmdir. nickin temeli zaten buradaki bakışlardan gelmekte. sene 95 idi sanırım hafızam beni yanıltmıyorsa vizyona girdiğinde. ilk izledim nutkum tutulmuştu. sonradan izlediğim yaklaşık 30-40 seferde olduğu gibi.. sapıklık ise sapıklık kardeşim vakit bulunca bir daha izleyem dur hele *
  9 -1 ... mel mel bakan gibson
 • sevilen kızın uludağ yazarı olması

  2.
  sevilen kızın uludağ yazarı olması
  13 -1 ... mel mel bakan gibson
 • 1 ekim 2016 ozan tufan ın nişanlanması

  3.
  bizlere "darısı sözlükteki ikiz kardeşi olan kadın yazara" demesinin düştüğü mevzudur.
  8 -1 ... mel mel bakan gibson
 • yeni şeyler getiriyorum