• törbönlö döktör östömöyöröz kömpönyösö

  6.
  ne yazıldığını bir anlayabilsem yorum yapmak istediğim mevzudur.. kabataş da türbanlıya bir şey mi yapmışlar yazıyor kamera kaydı var mı yazıyor izledim görüntüleri çok fenadır mı yazıyor anlayamıyorum bir türlü..
  6 -1 ... mel mel bakan gibson
  #33024687 :)
 • uludağ sözlük soğuk savaş

  16.
  zeus un eltisi ve malzeme hariç kadroyu görünce kafadan kaybedilmiş savaş olarak tarih kitaplarındaki yerini almış olan savaştır. kukla ne lan tüysüz mabadı ile düşmanı şaşkınlıktan mı öldürecek..

  uludağ sözlük soğuk savaş
  8 -1 ... mel mel bakan gibson
  #33024652 :)
 • kabataş yalanına inanıp sözcüye inanmamak

  2.
  "kendilerine bir hayat yaratıyorlar kendi kafalarında ve o hayatı yaşıyorlar" olması sebebi ile meydana gelen mevzudur. gülüp geçiniz efendim ne yazık ki mantıksız insanlara belirli bir yaştan sonra mantık yüklemesi yapmak imkansızdır..

  sol framede sürekli hortlayan sözcü okuyanın zekası başlığına sürekli ak it gibi gazetelerden örnekler verilmesi ironi değilde nedir ki..
  4 ... mel mel bakan gibson
  #33024606 :)
 • malzeme nickli moderatörün sanki biraz şey olması

  6.
  adamın ham maddesi olması mevzusudur. reise ilişene odunlarla dalarız herkes akıllı olsun..

  (bkz: malzemeyi yedirmeyiz) biraz manidar oldu ama olsun akıllı olsun herkes *
  5 ... mel mel bakan gibson
  #33024566 :)
 • sevgilisine sadece sarılıp uyuyalım diyen erkek

  8.
  verilen tepkilere bakınca ne acaip erkekmiş lan bu dedirten erkektir. var böyleleri arkadaşlar ezmeyin.. sevmek sadece sevişmek demek değil ki lan yada öyleydi de bize mi yanlış bilgi geliyor sürekli..
  4 -2 ... mel mel bakan gibson
  #33023697 :)
 • gelinine iyi davranan kaynana

  11.
  inşallah benim annem olacaktır o kaynana * annem her anne gibi mübarektir kimseye kötü davranamaz ki hem de gelini olmuş oğlunun kalbinde zirveye çıkmış birisine karşı.. imkansız.
  6 -1 ... mel mel bakan gibson
  #33023454 :)
 • bir sözlük kızıyla evlenmek

  52.
  belki ellinci defadır bana aynı şeyleri yazdıran mevzudur. sözlük kızı veya erkeği günlük hayatta yolda yürürken, toplu taşıma araçlarında, avm lerde, parklarda çay bahçelerinde kısacası hayatınızın her anında karşınıza çıkan kişiler zaten. yolda yürürken karşılaşmanız ve tanışmanız ile burada karşılaşıp tanışmanız arasında bir fark yok. o yüzden mantıklı bir şeydir bu olay..

  yani düşünsene ortak bir dostunuz sizi birbiriniz ile tanıştırıyor birbirinizi tanıyorsunuz hatta seviyorsunuz sonra bir gün bir bakıyorsun telefonunda uludağ sözlük açık. ne yapacaksın yani "vaaay sen sözlük kızıymışsın sektir git lan" mı diyeceksin ? demessin herhalde yontulmamış kütük değilsen..
  5 -3 ... mel mel bakan gibson
  #33023430 :)
 • nerede kaldın diyen patrona sanane lan lavuk demek

  8.
  lavuk değil de "sanane lan geziyordum barlarda payvonlarda ne yapacağnn" diye çemkirmişliğimizin olduğu mevzudur. benle yaşıt ve 20 senelik arkadaşımdı eleman. bir iş yeri açtı yardımcı olmam için rica etti bir süre işler rayına oturana kadar beraber çalıştık neticede patron sayılır demi *
  4 ... mel mel bakan gibson
  #33023259 :)
 • israil ile anlaşan chp olsa islamcılar ne yapardı

  10.
  afedersiniz gotlerinden alevler cikartirlardi. pkk denen teroristler ile 2 seneye yakin cozum sureci denilen vatana ihanet surecini unutup 2 tane chp vekilinin pkk lilara destek cikar gibi konusmalarini tartismalarindan anlayabilirsiniz..
  7 ... mel mel bakan gibson
  #33022940 :)
 • recep tayyip erdoğan

  25049.
  her gün hortlayan başlığı ile içimdeki ümitleri yeşerten, yalan denilince akla ilk gelen isimdir. bir gün olacak biliyorum sol frame içerisinde en üstte gördüğümüz zaman beklenen haber olacak..

  adamın parmağının değdiği yerden hayır gelmiyor lan. harbiden var bir numara ama du bakalım.. avrupa birliği ile suriyeliler için görüştü yakın zamanda birlik komple iptal oldu. esad ile tatile çıkmıştı esad ın hali ortada. kaddafi ile de hatırlıyorum sarmaş dolaş olmuştu adamı ne hale getirdiler.. şimdi makarnacılara sorsan dünya lideri olduğundan derler ama bizim köyde buna cenabetlik derler. bastığı yerde ot bitmiyor su içtiği çeşmeler kuruyor lan..
  15 ... mel mel bakan gibson
  #33022737 :)
 • otobüste yanı boş olan kızın yanına oturmamak

  45.
  her daim içerisinde olduğum eylemdir. boy uzun kalıp da var neden rahatsız edeyim milleti o oturarak rahatça gitsin ben ayakta rahatça gideyim.. yaz aylarında avantajı da var boy uzun dedik ya camdan kafayı uzatıyorsun serin serin *
  5 -1 ... mel mel bakan gibson
  #33022676 :)
 • israil in türkiye önünde diz çökmesi

  7.
  ciddi bir şeyler yazmak isteyip hem başlığı görüp hem ilk entiriyi görememem sebebi ile gülmekten yazamadığım mevzudur. he dayı he diz çöktüler hatta sizin tayyara affet bizi hünkarım demişler.. bu kafaya bir ulaşabilsem var ya hayatımda hiç bir dert sıkıntı kalmayacak mal gibi gezeceğim bende hayal dünyalarında..
  5 -1 ... mel mel bakan gibson
  #33022650 :)
 • messinin milli takımı bırakması

  4.
  bir iki ay içerisinde "baskılara dayanamadığı ve çok talep olduğu için" geri dönüş yapması ile sonlanması muhtemel mevzudur..

  aziz alıştırdı biz fenerbahçelileri buna anasını satayım adam belki gerçekten bıraktı ama işte biz yemiyoruz malum sebeplerden *
  4 ... mel mel bakan gibson
  #33022643 :)
 • erdoğanın esadla barışması

  4.
  çomarlara bir etkisi olmayacak mevzudur. onlar zaten bir asena edasıyla bir tanyeli edasıyla kıvırmaya öylesine alışmışlar ki. bu seferki mitinglerde esed in esad a dönmesini alkışlayıp uzun adam aşkından göz yaşı dökerler..
  9 ... mel mel bakan gibson
  #33017270 :)
 • aniden kaybolsa kimsenin farketmeyeceği ülkeler

  2.
  nijer ülkesidir. herkes nijerya ile aynı zannediyor zaten ikisi beraber kaybolmadıkça fark edilmeyecektir..
  3 ... mel mel bakan gibson
  #33017250 :)
 • ağladığınız en saçma şey

  9.
  hiçbir şeydir. bazen hiç bir şey yokken kendi kendisine süzülüyor yaşlar..
  7 ... mel mel bakan gibson
  #33016507 :)
 • sütyen askısı görünen kemalist kız

  6.
  inandığını iddia ettiği dinin "cehennem" vaadinden tahrik olmayan sahte dincilerin sanrısı olan kızdır. madem inanıyorsun bre gafil bakmayacaksın tahrik de olmayacaksın. ama yalandan inanıyorsan bakarsın öyle o pis beyninde tahrik de olursun başka neler neler olursun kim bilir..
  4 ... mel mel bakan gibson
  #33016494 :)
 • aldatan sevgiliye yapılacaklar

  42.
  arkanı dönüp sessizce gitmektir. ötesi seni değersizleştirir kalbini daha çok kırar..
  7 -1 ... mel mel bakan gibson
  #33016203 :)
 • ateistlerin acımasız insanlar olması

  2.
  miladın başlangıcından beri dünyadaki tüm savaşların yüzde doksanı dinler yüzünden çıkmış olduğu halde tüm katliamların gene yüzde doksanının dinler yüzünden olduğu halde böyle bir tespit yapılması hakikatten çok ilginç..
  6 ... mel mel bakan gibson
  #33015954 :)
 • kilo veren kişilerin haber olması

  2.
  şehit haberleri, terör haberleri, taciz tecavüz haberleri, yolsuzluk hırsızlık haberleri, ekonominin günden güne tepe taklak gidiyor olması gibi **değersiz**haberlerin hükümet tarafından sürekli sansürlenmesi neticesinde ortaya çıkan haberlerdir.
  3 -1 ... mel mel bakan gibson
  #33015814 :)
 • yeni şeyler getiriyorum