• gün geçmiyorki yine bir tecavüz vakası olmasın

  4.
  31 yaşında ve 2 çocuk babası adam kısmına takılı kaldığım tüyler ürperten olaydır. hırsızlığı cinayeti ki öyle olaylar var ki cinayet işleyen aslında mağdur bile olabiliyor bunları anlıyorsun ancak tecavüz suçunu anlamak mümkün değil..

  bir baba baba olduğuna göre eşi de var nasıl böyle bir olaya kalkışabilir ki. ne iter yani bir insanı bir kıza veya çocuğa veya hayvana tecavüz etmeye. hiç gözünün önüne kendi eşi çocukları gelmez mi. hadi onların başına gelmeyecek olsun empati kuramayacak kadar mal olsun ancak bir cana kıymayı nasıl sindirir bir bünye. hırsızlık yaparsın ihtiyacın vardır açsındır anlaşılır katil olursun canını korumak zorundasındır anlaşılır ancak bu mevzu neresinden tutarsan tut bombok..
  5 ... mel mel bakan gibson
 • herkesin hak ettiğini yaşadığı bir dünya

  4.
  şahsımın da arzu ettiği dünyadır. ancak şöyle bir şey var her birimizin faaliyete geçirmediği ancak içinden geçmesine de engel olamadığı duygular düşünceler var eğer onları da katarlarsa bu hak etme meselesine sonuçları acı olur her birimiz için..

  sabaha kadar mokoko olabilir yani dikkatli olmak lazım *
  2 ... mel mel bakan gibson
 • yazar nickinden tuttuğu takımı tahmin etmek

  144.
  cloudstrife : ankaragücü.
  2 -1 ... mel mel bakan gibson
 • 26 temmuz 2016 hüseyin avni mutlu nun tutuklanması

  21.
  yaklaşık 9 gün olmuş ancak her duyduğumda hala gülmekte olduğum mevzudur. az makara yapmamıştı bizimle gezi zamanı.. devran dönüyor döndükçe dünün zalimleri hak ettiklerini buluyor. şimdiki iktidar sahipleri de sülalem raad panpa diye takılıyor ancak dediğim gibi devran dönüyor boş durmuyor..
  6 ... mel mel bakan gibson
 • sex teklifini maalmemnuniye kabul eden karı

  2.
  maalmemnuniyetin ne olduğunu çözebilirsem "karı" kısmına geçebileceğim mevzudur.. sabah sabah aklımız ile oynamayın olm..
  6 -1 ... mel mel bakan gibson
 • sevdiğinizle vedalaşırken hissedilen duygu

  3.
  hiç olmaması istenen ve istenecek olan mevzudur. vedalaşmak hoş değil güzel değil kavuşmak lazım bir daha hiç hoşçakal bile demeyecek şekilde kavuşmak hemde. hayat çok kısa ve insan bıkıyor birileri ile vedalaşmaktan. kah uzağa giderlerken kah komple giderlerken..
  5 ... mel mel bakan gibson
 • sözlük yazarlarının ruh halleri

  12989.
  sözlük yazarlarının ruh halleri

  sözlük yazarlarının ruh halleri
  4 ... mel mel bakan gibson
 • atatürk ün koruma ordusu

  3.
  çok fazla sayıda olması ile sabah sabah gülümsetmiş olan mevzudur. başlık sahibi güzel ironi yapmış teşekkürler..

  hani diyorlar ya atatürk dinsizdi din düşmanıydı rte sadece allaha güvenir müslümandır diye. işte bakın basit bir ispatı. bir tanesinin etrafında maksimum 3 kişi oluyor takım elbiseli vs sırtını halkına vermiş mutlaka ki diyordur içinden bir can borcumuz var onu öderiz diye diğerinin takım elbisesi bile kurşun geçirmez neredeyse yüzlerce koruma ve polis ile geziyor halkına yaklaşacağı zaman belli bir kitle aranıyor üst baş ancak öyle yaklaşıyor geçeceği yollar kapatılıyor vs vs vs. rabbine güvenen insan böyle mi davranır..
  5 -2 ... mel mel bakan gibson
 • sokakta bağırarak oynayan çocuk

  4.
  sorunlu bir ailesi bulunan çocuktur. ailesinden gerekli eğitimi almamış ve hiç bir zamanda alamayacaktır. toplum içerisinde yaşama kurallarını o yaşlarda öğretemiyorsanız bir daha öğretebilmenizin de mümkünatı olmuyor. şimdi kimileri çocuktur bağıracak da çağıracak da diyebilir o arkadaşları işte bizzat misafir olarak davet ediyorum 2 gün otursunlar bizimle beraber o gürültüde ondan sonra tekrar konuşalım. akşamları 4-5 saat boyunca sürekli çığlık atabilir mi bir insan yavrusu ? gündüzleri de dışarıdalar çalıştığımız için göremiyoruz hesap et..

  anneleri camda sığır gibi bakıyor çocuklar aşağıda ortalığı yıkıyor çığlık çığlığa bir kere bile demiyor ki evladım bağırmadan oynayın kavga etmeyin.. çocuk eline kaldırım taşı almış kafasından büyük ya arkadaşının kafasını patlatacak ya camı çerçeveyi öyle bakıyor camdan. sonunda fırlattı karşı komşunun camını kırdı kadın da can havli ile çıktı ne yapıyorsun sen diye tuttu birde o börek suratı ile kadına çıkıştı çocuktur ne var niye bu kadar tepki gösteriyorsun diye..

  anlatmak istediğim mevzu çocuklarda suç yok tüm suç aşırı müsamaha gösteren ailelerde. gerekirse bir tane vuracaksın ki çocuk öğrensin azdığı zaman ne olduğunu. herkes ebeveyn olmamalı acı gerçek bu iken bir de 3 er tane yapın 4 er tane yapın diyorlar makara yapar gibi. her bir evde minik sadistler yetişiyor günden güne.. bakın 90 lar dediğimiz nesil büyüdü ve son 3-5 senedir tecavüz taciz cinayet haberleri kaç kat arttı..
  4 -1 ... mel mel bakan gibson
 • tanınmayan insana kardeş demek

  2.
  harlem mahallesinde yaşıyorsanız "hey yo madırfakır bıroo" şeklinde seslenileceğiniz mevzudur. elbetteki nağber canım kardeşim demek.
  3 ... mel mel bakan gibson
 • kılıçdaroğlu nun danışmanlarının niteliksiz olması

  3.
  hiç birisinin 100000 tl maaşı olmadığı için meydana geldiğini düşündüğüm mevzudur. hiç birisi kızı da değil. damatları da yok aralarında..
  4 -1 ... mel mel bakan gibson
 • rakka da mini etekli kız arkadaşla bira içmek

  5.
  boşalan şişelerin bile son derece değerlendirileceği mevzudur..
  1 ... mel mel bakan gibson
 • darbede kullanılan ağır silahlar oha dedirtti

  5.
  biz neden görmedik lan dedirten rakamlardır. oğlum artık teknoloji çağındayız zaten hepi topu 5 adreste gerçekleşti olaylar dakika dakika izledik her şeyi uçaklar tepemizden geçti evlerimizde neredeymiş o kadar alet edavat asker lan..
  4 ... mel mel bakan gibson
 • rte nin fetö yü şirke batmakla suçlaması

  4.
  şirke koşmayı 14 senelik iktidarları boyunca "şirke depar atmaya" çevirenlerin yaptığı komik suçlamadır. sadece onlar değil takipçileri de aynı kör göze parmak gidiyorlar ancak hesap günleri yakın..
  2 ... mel mel bakan gibson
 • müslümana çomar diyen laikçi

  16.
  alnı secdeye değmeden "bön möslömönömmm" diyenlerden evla olan insanlardır. ulan en baştan müslüman adam ben a.k p liyim derken bir durur düşünür ismi hırsızlık ile anılan adamlara gözün kapalı biat edip rabbinin sana tavsiyesi olan "haramdan hırsızlıktan kul hakkından yalandan uzak dur" lafını çiğneyeceksin sonra bön möslömönömmm.
  3 -3 ... mel mel bakan gibson
 • sözlük erkeklerinin yüzde 100 ü abazandır

  52.
  sözlük erkeklerinin yüzde 100 ü abazandır

  arkadaşlar ile deniz qeyfi..
  2 ... mel mel bakan gibson
 • ülkeden gitmesi gereken tipler

  5.
  çomarlar, arap yalayıcıları, ensarcılar ve o zihniyettekiler ve kafasının içerisinde beyin yerine kocaman bir penis taşıyan cinsiyetçi davarlardır.
  3 -1 ... mel mel bakan gibson
 • sabah erkenden kalkıp tost yapan sevgili

  9.
  çok uğraşmadan hem yaparken keyif alacak hem sevdiğini mutlu edecek olan sevgilidir.
  1 ... mel mel bakan gibson
 • entrylerinizi okuyup gizli oy veren yazar

  4.
  okusun da nasıl oylarsa oylasın denilen sevgi kelebeği yazarlardır.
  4 ... mel mel bakan gibson
 • dedelerimizin mezar taşını okuyamıyoruz

  264.
  mezar taşında dedesinin seceresinin yazdığını zanneden süper zekaların sızlanmasıdır. ne demişti ilber hoca hatırla bakalım..
  3 ... mel mel bakan gibson
 • yeni şeyler getiriyorum