• hoşlanılan kızın sevgilisinin olması

  41.
  hoşlanmaktan vazgeçme ile sonlanması gereken olaydır. karşına çıkan olaylarda empati kuramadıktan sonra insanım diye dolaşmanın mantığı var mıdır bilemiyorum. aynısı senin başına gelse ne hissedersin ? bunu düşünüp ondan sonra karar vermek en mantıklısı gibi geliyor..
  #32068498 :)
 • sevgilisi olan bir erkekle yatmak

  2.
  eylemi yapan kıza herhangi bir sıfat yapıştırmanın bir erkek olarak haddime olmadığı ama erkek için iki çift lafımın olacağı mevzudur. tabi ki erkek olarak hemcinsime giydirmem lazım ki bu pisliğe ileride kendim de imza atmayayım..

  bu mevzu meydana gelirse herkes kıza giydiriyor. türlü türlü sıfatlar yapıştırıyor. peki erkek ne olacak ? kız tek başına yatmıyor ya veya erkeği zorla soyup yatağa sokmuyor ya. samimi olarak en nefret ettiğim laflardan birisi "dişi kuyruk sallamaz ise erkek yanaşmaz" lafıdır. peki benim de tanıdığım yüzlerce erkek neden sürekli başkalarının sevgilileri karıları veya kızları ile alakalı ıslak fanteziler kuruyor.. neden hiç x kadın erkeğe tecavüz etti değil de 20 tane ayı birleşip x kadına tecavüz etti haberleri var..
  #32068492 :)
 • malum anadolu vakfı

  221.
  şu "bir kereden bir şey olmaz"cılara inşallah ikinci üçüncü dördüncü ve devamındaki seferleri uygulamasını dilediğim taciz ve tecavüz yuvası yerdir.. ahlaksızlık inanılmaz boyutlara ulaştı artık hırsızlık ile başladılar savunmaya çocuk tecavüzünü savunur hale geldiler. yakında uzun ve ekibi ev ev gezip bunları savunanların kendilerine veya sevdiklerine bir şeyler yapsa onu bile savunacaklar diye endişe etmeye başladık sıradan insanlar olarak..
  #32055121 :)
 • evde kedi besleyen midesiz

  12.
  başlığı açanın ağır şizofren olduğuna kanaat getirdiğim mevzudur. 1. ve 10. entrylere dikkat lütfen *
  #32050288 :)
 • elçin sangu tapınağı

  5.
  ışid tarafından yıkılacak olan tapınaktır. o değilde elçin sangu kim lan ? sangu nedir soy isim mi yoksa sıfat mı.
  #32050151 :)
 • recep tayyip erdoğan

  24538.
  gelmiş geçmiş yalaka güruhu sahibi tüm siyasiler içerisinde ( özal, erbakan, demirel, çiller, türkeş ) en aptal yalakaların bir araya gelmesi ile bu kadar makam ve mevkii sahibi olmuş politikacıdır.

  adam bire bir "çıkar pantolonunu dön memleketine doğru" dese ona bile razı gelecek tiplerden oluşuyor bu yalakalar akıl alır gibi değil. yanlışı gördüğü halde ısrar ile yanlış yapanı savunanları gördük daha evvel ama yanlış yapanı bu kadar yüceltene aptal veya mal dan başka ne denir bilemiyorum. isteyen üstüne alınsın isteyen istediğini söylesin gerçekler değişmeyecek asla..

  adam tecavüz olayları yaşanmış ve ispatlanmış iken bir kelime bile konuşmadı ya tek bir yalandan kınama bile yapmadı. bakanı çıktı tecavüzcüleri savundu bir kereden bir şey olmaz dedi özellikle bu yalakalardan gene ses yok. ama muhalefet partisinin lideri çıkıp ayıplarını suratlarına vurdu hepsi tek vücut oldu ahlaktan edepten falan bahsetmeye başladılar şaka gibi amk. ahlaksızlığın kitabını yazanlar şimdi edepten ahlaktan bahsediyor ne desen az kalır bu saatten sonra..
  #32046553 :)
 • kedilerin çok gereksiz hayvanlar olması

  3.
  insanlardan daha gerekli canlılardır. bir canlıya gereksiz diyebilmek için sana bir zararı olması gerekir bildiğim kadarı ile. kedileri seversen seni sever yemek verirsen yer vermessen ve sevmessen yanına yörene bile uğramaz. ama insan öyle mi. yan baktın diye canını yakar kendinde yok diye sende olanı çalar hiç tanımasan bile senin kötülüğünü ister.. bu durumda kedi mi daha gereksiz insan mı var sen karar ver..
  #32045397 :)
 • hırsız denince hemen onun adı gelir

  3.
  acaba nedir nedirrr diye sorma ihtiyacı hissettiğim başlıktır.

  şaka şaka ne soracam 3 harfli olan işte o gelir akla *
  #32045369 :)
 • türk insanının sinirlerinin bozuk olmasının nedeni

  1.
  kutuplaştırılma sebebi ile hiç kimsenin başka insanlara tahammülünün kalmamış olmasıdır. bunu en net trafikte ve sokaklarda yaya gezerken görebilirsiniz. en ufak bir tahammül, hoşgörü yok kimsede. ufacık kıvılcımlarda sonu ölüm ile biten kavgalar çıkıyor..

  bu hale getirenler utansın diyecem ama yıllardır utandıklarını görmedik..
  #32045208 :)
 • dürüstlüğün bedeli

  16.
  içten içe huzurlu olsan bile etrafında çok fazla arkadaşının olmamasıdır. yeterli olgunluğa ulaşmış isen fazla takılmassın bunada..
  #32044952 :)
 • ışid in eline düşünce yapılabilecekler

  7.
  kelime-i şehadet getirip elinde hiç silah olmasa bile hücuma geçmektir. müslüman olsan da olmasan da sonunun ne olacağı belli. o sebep ile saldırarak en azından şerefinle ölmeyi garantilersin. belki kurtulurum diye teslim olursan sonunda mürted damgası yiyip ne şekilde katledileceğin belli en azından kendini silah ile normal şekilde öldürtene kadar saldırmak en iyisi. belki yanında götürürsün bir kaçını da kim bilir..
  #32044930 :)
 • zuhal topal hanife hanımın kandırılması

  2.
  kötü insanların bir şekilde cezalandırıldığını gösteren durumdur. göremedik gerçi ama yalan söylenecek hali yoktur elbet. iyi olmuş..
  #32044898 :)
 • içine girince çıkılmak istenmeyen yerler

  3.
  yatak. tabi yanında sevdiğin de olursa hiç çıkmak istemeyebilirsin de..
  #32044874 :)
 • 1 milyon lira verseler sevgilini paylaşır mısın

  7.
  "1 milyon liraya dibimizi mi dövdürüyoruz yoksa sevgilimizi mi paylaşıyoruz bir karar verin lan" diyerek sorgulamak istediğim mevzudur..

  ilk seçenek tartışılabilir kişiden kişiye bak ona yoğun itirazda bulunmak istemiyorum * ama ikincisi olmaz olamaz o ayrı bir katagoriye giriyor..
  #32044750 :)
 • 30 yaş üstü yazarlar veri tabanı

  34.
  nereye parmak basıyoruz sorusu ile dahil olmak istediğim listedir.
  #32043329 :)
 • kumral yesil gozlu bronz tenli hafif kasli erkek

  20.
  elinizde var ise 1 adet rica edeceğim erkektir. hep dövmek istediğim tipi tarif etmişsiniz arayıp da bulamadım 30 küsür yıldır varsa gönderin *
  #32042576 :)
 • penis deliğine cam çubuk sokmak

  13.
  okurken bile insanın içinin kalktığı mevzudur. yazmayın böyle şeyleri kardeşim. hani boş tencereye çatal sürtülür de tüm vücudun tuhaf olur ya okurken o his geldi düşün artık..
  #32042566 :)
 • gelmiş geçmiş en iyi yabancı dizi

  23.
  tek bir tane söylemek gerekiyorsa istisnasız oz dizisidir. oyunculukları, replikleri, hikayeleri ile gelmiş geçmiş en iyi dizidir gözümde. dizi dünyasına o kadar çok yeni oyuncu kazandırmıştır ki orada sürekli veya kısa süreli rol alıp kaybolup giden bir isim yoktur dikkat edilirse. her birisi gerek dizilerde gerek sinema filmlerinde sürekli karşımıza çıkmaktadırlar..
  #32042537 :)
 • çoçukluğunuzda popüler olan şeyler

  12.
  grup vitamin, he man ve ninja kaplumbağalar çizgi filmleri, trt de yayınlanan mikropları ve ak yuvarların savaşını anlatan belgesel tadında çizgi film, ilk körfez savaşı sırasında yeni açılmış olan star 1 di o zamanlar ki ismi sanırım hatırlayamıyorum o kanaldaki robotlu bir dizi, yalan rüzgarı ve hayat ağacı dizileri, saddam hüseyin, baba buş(t), o mavi 10 lu kapsülleri olan oyuncak silah, mantar tabancası, horoz şeker, susam sokağı, nintendo, zeka testi solo test miydi neydi adı o, okul kantininde yenen kaya gibi sert simit ve yeşil cam şişeli fruko gazoz, rc kola, elvan gazoz, ilk okulun ilk senesinde giydirdikleri kara önlük, tecavüzcü coşkun ve gazozcu abimizin maceraları, malatyaya gidip yolda kaybolan tofaş arabaları ( bjk li abilerimiz marş bile yazmışlardı ) gibi şeylerdir.

  elbette daha yüzlerce şey var ama üzerinden çeyrek yüzyıl geçmiş hepsini hatırlamak zor..
  #32042380 :)
 • yandaş olmayan televizyon kanalları

  23.
  bizim televizyonda bulunamayan kanallardır. bin tane kanal var oysa.. eskiden vardı bir kaç tane ama onların yerinde yeller esiyor artık niyeyse...
  #32042279 :)
 • yeni şeyler getiriyorum