• sözlüğün en seksi kızını ifşa ediyoruz kampanyası

  2.
  "en seksisini siz alın kalanları bana yollayın bir zahmet" ricasında bulunacağım mevzudur. olm süper karlı çıkarım lan bu işten onlarca kadın yazar mis gibi. çevirtirim etrafımı hiç bir şey yapmalarına gerek yok öyle dursunlar yeter zaten nihhihihihih.
  #32685503 :)
 • başbakanın oğlunun devlet sanatçısını öldürmesi

  17.
  adamın ( sadece sıfat olarak adam ) tee o zamandan beri memleketi kendisinin malı gibi gördüğünü ispatlayan olaydır.

  demek ki o zamandan "bu ülke benim malım ölen de devlet sanatçısı ee ileride bende devlet olacağıma göre kendi malım telef olmuş hemmen delilleri sümen altı edeyim belediye ekiplerini gönderip fren izlerini ve kaza izlerini temizleteyim ki benim gerzek olan ileride çalarak sahip olacağımız milyar dolarlardan mahrum kalmasın" demiş..

  mizansen olarak kurduk ama tabi ki olayın giriş gelişme sonucuna bakınca böyle bir şey demiş olması muhtemel..
  #32685300 :)
 • avm de öpüşen çifti uyaran kişinin bıçaklanması

  12.
  bir uyarından daha fazlası gibi görünen mevzudur. arkadaş işi abartmadıkça insanlar kimsenin haddine değil uyarmak falan artık şunu anlayın. abartıp rahatsız edene ise kibarca rica edersin en fazla..

  oradaymış gibi ne konuşuyorsun lan diyeceklere defalarca gördük işte böyle olayları. millet kendisine görev çıkarıyor durumdan etraftan da desteklenirim nasıl olsa hesabına kalkıp posta koyuyor. sonuçları da böyle işte.. herkes ağır abi olmasın şu canına yandığımın memleketinde artık..
  #32685184 :)
 • günaydın sözlüğümün güzel kadınları

  15.
  yazıklar olsun başlığıdır. oğlum bu şekilde ekmek çıkmaz bir. biz şerefsiz miyiz de bizi es geçiyorsun iki..

  şimdi öyle sözlüğün güzel kadınlarına yürüyorsun başın sıkışınca abiler yetişin.. geleni silkelesin tüm sözlük lan. 50 kişinin arasında kalıp pert olduğunu görsem bakkala koşup patlamış mısır alırım bu saatten sonra..
  #32685134 :)
 • yalan atıldığını hissetmek

  7.
  ister yazı ile yazılsın ister söz ile söylensin fark etmeksizin çoğunluk ile yakalamakta olduğum canlı dedektörlük mevzusudur. tabi karşıdaki insan yalan söylediğini bir şeyler sakladığını bildiğimi bilemiyor biraz salağa yatıyorum biraz da saf tipim olduğundan sallamasına izin veriyorum istediğim kadar..

  sonrasında yalanlarını, sakladıklarını yüzüne vurması zevkli oluyor ne yalan söyleyeyim. o sürekli kendisini çok zeki zannedip ayakta uyutuyorum kerizi şeklinde geçen günlerin acısı bir kaç dakikada çıkıyor..
  #32685096 :)
 • sözlükteki adı bende saklı kezbanlığı

  3.
  madem konu açıldı artık ifşa zamanının geldiğini anladığım mevzudur.. o sürekli yazılan "adı bende saklı" ve "o kendini biliyor" yazılan kişi..

  ben değilim. oh be söyledim rahatladım. üzerimde çok yoğun bir baskı vardı herkes ben zannediyordu. yolda yürüyemez oldum sürekli önümü kesip sıkıştırıp etlerimi mıncırıyorlardı " o seçilmiş olan sensin değil mi gibson sensinnnn" diye...

  (bkz: derdini silkeyim butonu)
  #32685059 :)
 • gece ayısıyla uyuyan insan

  6.
  şu dakika itibari ile bu yaşımdan sonra mümkün olması olma ihtimali olsa bile 3 numaralı entry de gördüğümden sonra tövbeler ettiğim mevzudur. o ney lan öyle gözlerim pörtledi gece gece. gel de uyu bu gece..
  #32680260 :)
 • köpüklü türk kahvesi yapabilen erkek

  10.
  şu anda yan odada içenlere ( 4 kişi ) sorulması gereken erkektir * ne sandınız lan erkeğiz diye manda gibi yatıyor muyuz sabahtan akşama..
  #32680212 :)
 • uludağ sözlük ün en iyi ayar veren yazarı

  27.
  söz konusu biatçı yalaka ak gezenler olduğunda aklıma nacizane şahsım dahil rumeli71, kilise şarapçısı, facetoraven, themis portia, strawberry blonde, karton toplayan çocuk, senben22 nicklerinin geldiği yazar listesidir.

  gerçi bize çok iş düşmüyor uzmanlık da gerektirmiyor öyle ortalar geliyor ki gelişine vurmak yetiyor *
  #32680007 :)
 • sözlük yazarlarının whatsapp durumları

  5417.
  kapalı durumundadır. gece gece hırlısı var hırsızı var lan millet makaraya sarmaya yer arıyor bu saatlerde whatsapp açık bırakılır mı..
  #32679807 :)
 • erkeklerin güzel kız görünce verdiği tepki

  763.
  şahsım adına usulca sokulup " naber la" şeklinde verdiğim tepkidir. o yüzden hala bekarız bu yaşta zaten..
  #32678978 :)
 • ak partiye oy veremeyenin yeri cehennemdir

  7.
  zall ın işleri bayağı ilerlettiğini gösteren söylemdir. bizzat yaratanın kendisini bile yazar almış sözlüğe piiiii...
  #32678958 :)
 • on birinci nesle acıyıp artı oy vermek

  10.
  "sizin pis boklu oylarınıza ihtiyacımız yok hıh" tepkisi verdiğim mevzudur. karma ile adam döveriz biz be pisler..
  #32678855 :)
 • sadece yemek yemeyi bilen koca gotlu erkek

  1.
  aralarında olmadığıma dua ettiğim erkeklerdir. infaz timi hazır zira sehpa kurulmuş *

  evet uğur değildir uğurlar süper oluyor belirtmiştik zaten daha evvel..
  #32678787 :)
 • 31 mayıs 2016 galatasaray ob fenerbahçe maçı

  14.
  seyircisiz değil de teröristsiz oynanma kararı çıksa daha isabetli olacak olan maçtır. gerçi o zamanda gs taraftarının 5 te 1 i arasından seçip almaları lazım salona ama olsun aklı başında olan azınlık gs taraftarına yazık genede.. işte trolün teröristin her türlüsü kötü ve zararı sizlere oluyor anlayın artık..
  #32678310 :)
 • haseki hera sultan denilince akla gelenler

  32.
  ponçirik gelmektedir.
  #32678016 :)
 • uğur isimli erkeklerin genel özellikleri

  5.
  muhteşem olmalarıdır * böyle pattis gibi kafaları böcük gibi gözleri kocaman kalpleri temiz ruhları * olur. yok lan gay değilim bir arkadaş var bizim uğur isminde ondan biliyorum *
  #32677546 :)
 • küfür yemek için yırtınan yazar modeli

  2.
  varlıkları ile beni hayretler içerisine düşüren modellerdir. çok uzun zamandır sözlüklerde yazarlık yapan birisi olarak hatırlayabildiğim ilk defa burada gördüğüm oluşumlardır ayrıca..

  yahu bir insan neredeyse tüm sülalesine sövüleceğini bildiği halde neden sürekli ısrar ederek aynı başlıkları açar durur ki ? bugün misal bir tanesini yakaladık verdik hakkını biraz motoru soğudu ancak ne gerek vardı ki. ne gerek var yani neden sürekli aynı şeyleri açıp açıp küfür yiyiyorsunuz ki. benim bu ortamlara küfürlü entari yazdığım baki değildir ancak bugün misal ben bile giydirecektim dayanamayıp.

  trollük başka gerizekalılık başka sevgili dostlar. trollük eskiden zeka gerektiren bir şeydi şimdi böyle ayağa düştüğünü görmek hem üzüyor hem kızdırıyor.. cinsiyet ayrımı içeren başlıklar, saçma sapan açılan başlıklar, sırf birilerine küfür etmek öfke kusmak için açılan başlıklara bir dur denilmesi lazım. yoksa millet burada birbirini kırmaya başlar yakında banlamaktan yazdıracak adam bulamassınız..
  #32677468 :)
 • sözlükteki dul bayan yazarlar

  12.
  "dul bayan ney lan madam diyeceksiniz barzolar" serzenişinde bulunmak istediğim ifşa başlığıdır. millet her türlü yolunu buluyor lan vallahi bak. denize olta sallayıp kısmet beklemektense sözlüğe sallıyorlar..
  #32677315 :)
 • on birinci nesil yarına kadar sözlüğü terk etsin

  153.
  yarının geç olduğu bu akşam itibari ile terk etmemiz gereken kovulma mevzusudur..

  bumbarınızı patlatırız lan akıllı olun çok hafife alıyorsunuz siz 11.nesiller olarak bizi..
  #32677278 :)
 • yeni şeyler getiriyorum