• hangi yazar gözünde nasıl canlanıyor

  .
  hangi yazar gözünde nasıl canlanıyor

  Eski hesabı kapatıp 12.nesil olarak gelen bizler.
  10 -1 ... denizeparaleluzanandag
 • mel mel bakan gibson nickli yetkili

  .
  Sinir sisteminin inşaat demirinden yapıldığını düşündüğüm kişi.

  Şunca yıldır bırak ana avrat sövmeyi,daha birine bir kırıcı laf ettiğini görmedim.

  Sinir bozucu bir sabır.
  3 ... dinsiz kitapsiz kafir
 • sözlüğün en yakışıklı erkek yazarı anketi

  .
  (bkz: mel mel bakan gibson)’in olmadigi listeyi getirmeyin onume, kalbinizi kirarim.

  Bos beles isler.
  2 -1 ... baldizim perdeyi takmayinca ben baldizima
 • sözlük yazarlarının ruh halini anlatan görsel

  .
  sözlük yazarlarının ruh halini anlatan görsel
  8 -1 ... neler de bilirmis bu
 • mel mel bakan gibson

  .
  Yetkili gibi yetkilidir

  Bayramı mübarek ola.
  1 ... keyf kahyasi
 • sessizlik

  .
  Bu yasaklar iyi oldu sanki. istanbul gibi gürültülü bir şehirde bile huzur bulabilir olduk kısa sürelide olsa. Özellikle sabahın şu saatlerindekine bayılıyorum. Ne demiş chaplin reyis, evrensel bir nimet olan sessizlikten zevk alabilenler, dünyanın en mutlu insanlarıdır.
  14 ... muhalifbiri
 • twitterda taciz edilen kız

  .
  Ülkemizde, ülkelerde yıllardır bas bas bağıran, yardım çığlıkları atan kadınlar başına bir şey gelince ya da ölünce mi savunulacak hale geliyor? Gerçi bazen ölüye bile saygınız olmuyor. Bu olay ve buna benzer binlerce olay gördük, hangisinde birileri çıkıp elini taşın altına koydu? Veya nasıl bir ceza yaptırımı uyguladı ki , bunu yapan it bundan ders aldı mı? Bence bazı cevaplar olduğundan fazla açık bir şekilde önümüzde duruyor, kadınlar bu saplantılı, kendini hayatta belli bir noktaya getiremeyen ama kadın üzerinde tehdit, şantaj, psikolojik şiddet , taciz , şiddet hatta öldürmeye kadar giden yollarla üstünlük kuran bu adamların kurbanı olacak ya da oluyor. Bu mu dünyanın adaleti, bu mu insanlığınızın göstergesi? Bu durum vb. diğer durumları yaşadığımız şu hayatta hiç kimse yaşamayı hak etmez. Gerçekten bu tarz haberleri gördüğümde çığlık atıp bağırmak istiyorum “geberin itler” diye. Yaşattığınız psikolojilerin insanların hayatlarını nasıl etkilediğini, bundan hayatı boyunca sıyrılabilecek mi hiç düşünmeden olmayan şerefiniz ve karakterinizle insanların hayatlarını karartmaya devam. Çünkü nasıl olsa size bi yaptırımı olmayacak, değil mi? Ben o kadar inanıyorum ki ilahi adalete, burada olmasa bile yaptıklarınızı bulacağınız bir yer var...
  5 -1 ... neverwantanyhopetofuckingworld
 • şehit haberiyle coşan yavşak muhalifler

  .
  Esad'ın götüne ayrı koyim sana ayrı koyim bize ne esad rejiminden bizi yönetenlerin görevi Türkiye Cumhuriyetinin mevcut hudutlarını korumak gidip şam,halep'i türk topraklarına katmak değil

  Ulan dalyarak orospu çocuğu sizden ala iran devşirmesi mi var ülkeye iranlı,afgan,suriyeli doldurmanızdan belli kendiniz gibi olanı görmek istiyorsunuz tabi herkes soydaşını görmek ister.

  idlib'ten gelenlerin tamamı terörist değil de bir çoğu açlıktan illegal işlere bulaşacak inşallah gecenin köründe boynuna kör bıçağı dayar götüne soka soka seni komalık ederler o zaman mezhep faşizmini görürsün.
  6 ... total blackness
 • mel mel bakan gibson

  .
  (bkz: v for vandetta)nın yazar hali sözlükteki yönetimi moderatörleri en çok eleştirip sorgulayan yetkili yazar.
  1 ... yazar cizer34
 • ekonomik hayat durmuşken halktan para istemek

  .
  Arkadaş bir uyuduk uyandık neler olmuş ya, şaka gibi yani. Hani mevzu şu değil tabii ki ,yardım etmek isteyen veya bu tarz eylemlerde bulunanlar olabilir kimse bunu şey yapmıyor. ama asıl mesele bütün ülkelerin yaptığı açıklamaların yanı sıra bizim kendi ülkemize bakabilecek kadar bir ekonomimizin olmaması, Her tarafa yetişip her tarafa yardım yollamayı biliyor (ki bunu kötü olarak ifade etmiyorum) fakat bize gelince IBAN atayım de bir üçbeş yollayın muhabbetine dönüyor mevzu zaten bu yani.
  4 ... neverwantanyhopetofuckingworld
 • mmbg nin taraflı bir yetkili olması

  .
  bu sözlükte son zamanlarda moderatörlerin yaptığı en doğru hareket bu yazarı yetkili yapmaktı. eğer bu yazara full/tam yetki verilse 6 ayda burayı en nezih en entellektüel sözlük haline getirir ondan da eminim.
  1 -2 ... yazar cizer34
 • 4 mart 2020 metrobüste linç edilen kişi

  .
  Bir grup barzo içeren videodur. Biz de kadınız, Kadınlar tabi ki ortada bir taciz varsa sesini çıkaracak. Ben daha önce sesini çıkaramayan çok kadın kurtardım böyle ancak anlamadan dinlemeden insanları dövmek, şiddet uygulamak oldukça cahilce bir hareket. Varsa böyle bir olay tutarsın adamı orada polisi çağırırsın otobüsün kameralarından izlenir. Kadının öfkesi de bana biraz garez gibi geldi ne bileyim kimsenin günahını da almak istemem ama böyle bir olay başıma gelse olayın aniliğiyle böylesine nefret dolu çığlıklar atamaz daha çok korku ve şaşkınlıkla 'ne yapıyorsunuz?' diye sorgulardım sadece.

  Bu ülkenin problemi sürekli olayları ve başka insanları bireysel adaleti ile yargılayıp infaza karar veren insanlar.
  7 -1 ... ben buraya icimi dokucem