• babası akp li olan sözlük yazarları

  23.
  aramizda müthüşlü yazarlar olduğunu gözler önüne sermiş meseledir. bir tanesi tenesse hanimefendisi ester veya beyefendisi jonathan diğeri tdk dan arif bey. araya mesafe koymak ile ilişkiyi kesmek arasındaki fark nedir ? adamlar gelince eve sokmuyoruz dedik mi ? yok..

  abi ne kadar naif ne kadar ince insanlarmissiniz siz ya. valla utandım şimdi. bundan sonra yazdiklarinizi merak ile takip edecegim. bir tane "kalın" entrynizi görürüm insallah. bugün yazdiginiz ve narinlikten kirilacaginiz entryleri zevkle hatirlatacagim.
  3 -2 ... mel mel bakan gibson
 • babası akp li olan sözlük yazarları

  14.
  yenge nereden çıktı arada ? bizde biat kültürü yoktur. büyüğe saygımız sonsuz adamların kalkıp suratlarına çemkirmiyoruz. sadece derin muhabbete girmiyoruz. hoş geldiniz beş gittiniz nasılsın işler nasıl vs. gibi yüzeysel konuşmalar. derine inersen bunlar rahat duramıyor illa konuyu "duble yollar da çok eyi cağnım" a getiriyorlar..

  bazı arkadaşlar biat kültüründen geldikleri için misal hırsızlık yapan akrabaları falansa saygısızlık etmemek adına ses çıkartmıyorlar anlaşılan. veya tecavüz gibi adi bir suça karışan eş dost akrabalarını savunuyorlar. dediğim gibi bizde biat kültürü yok kimseye saygısızlık yapmayız ama göte göt diyebilecek kadar yüreğimizde var aklımızda var..
  3 -2 ... mel mel bakan gibson
 • babası akp li olan sözlük yazarları

  12.
  kimseden gelenek görenek öğrenecek halimiz yoktur.

  cahille muhatap olmayacaksın. akraban bile olsa olmayacaksın. yoksa kalkar sana böyle gelenek görenek öğretmeye çalışır o kıt aklı ile..
  4 -3 ... mel mel bakan gibson
 • büyük oyunu gösteren kitaplar

  3.
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2133005/+

  ahanda budur. osmanlının yıkılışındaki büyük oyundan başlayıp bizim hükümeti bitirmek için papanın, fedönün, ingilterenin, brigget bardonun, taçsız kral cemilin ve marslıların nasılda iş birliği yaptığına kadar her şeyi anlatmış elin gevuru...
  ... mel mel bakan gibson
 • babası akp li olan sözlük yazarları

  10.
  çok şükür aralarında olmadığımız gruptur. ulan zaten bunlar her yerdeler. işe gidiyorsun oradalar sokağa çıkıyorsun oradalar otobüse biniyorsun oradalar. kurtulman mümkün değil. bir tanede evin içerisinde olmasına gerek yok.

  30 yıllık dayımla, teyzemle ilişkiyi kestim bu siyaset muhabbetleri yüzünden, bir türlü laf anlamamaları yüzünden. bir de babayı reddetmeyelim en azından *
  4 -6 ... mel mel bakan gibson
 • hakemlerin galatasaray ı doğramaları

  6.
  doğrama değilde kuşbaşı gibi durmaktadır.

  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2132985/+
  3 -1 ... mel mel bakan gibson
 • sözlük yazarlarının en çok eksilendiği entryleri

  12.
  galatasaray hakkında ( aleyhinde ) yazdığım hemen hemen her şeydir. çok derken 5-10 tane oluyor ama bana göre çok. eksileyenlerde yazılan şeyin doğru olduğunu biliyorlar ama işte fanatik ipneler ne yapacaksın *
  3 ... mel mel bakan gibson
 • sözlük kızlarının fotoğrafları

  7845.
  öğlen yemeği hazırlayan kızlardır. kardeşim iyi güzel ferah ferah hazırlıyorsun ama o fotoğrafı çeken az sonra arkadan jaws gibi yanaşacak belli ki...

  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2132954/+
  ... mel mel bakan gibson
 • 4 mart 2021 ümit özdağ ın iyip ten istifası

  3.
  --spoiler--

  iYi Parti istanbul il Başkanı Kavuncu FETÖ ile iltisaklıdır. Bu hukuki bir gerçektir

  iYi Parti'yi kurarken FETÖ karşıtlarını kendine kalkan yapan Akşener, şimdi FETÖ iltisaklı isimlerle yol yürüme konusunda çok rahat davranıyor

  --spoiler--

  iktidardakilerin "iltisaklı"larını da bir yazsanıza hele. merak ediyorum ondan sordum. bu kadar belli ya kimler fetocu kimler değil hani..
  5 -7 ... mel mel bakan gibson
 • sözlüğün en güzel kızı tarafından açık oylanmak

  63.
  kız diye bilirken senden daha sakallı bıyıklı adam çıktığı zaman şoka sokması garantili eylemdir. yıllardır hep böyle oldu çünkü. millet saldırdı saldırdı kalemi kuvvetlidir dedi beni açık oyluyor kesin öbüşecek dedi diğeri beni favladı asıl bizim yarın nikahımız var dedi. mouseler ile nickler okşandı ekranlar yalandı neler neler. sonunda bir bakıldı ki aslında erkekmiş..
  6 ... mel mel bakan gibson
 • lokanta ve kafelerin açılması

  9.
  esnafın yüzünü güldüren gelişmedir. ancak en az esnaf kadar bir kitlenin daha yüzünü güldürmüştür. var ya şu çorbanın yanında adam başı 2 şer ekmek yiyen gürbüzler. onları diyorum..

  dün bir tane kendi gözlerimle gördüm bir tanede haberlerde. kendi gözlerimle gördüğüme fazla şey yapamadım adamların neşesi bozulmasın diye. çok iştahlı yutuyorlardı eppekleri. haberlerdeki emmi komikti. elinde almış 3 dilim ekmeği çorbadan 1 kaşık alana kadar o 3 dilim ekmek yok oluyor parmaklarının arasından. şimdi paket servis söyleseler 3 er dilim anca geliyor ekmek. ama oturup yeyince sepeti 2 defa doldurtabiliyor kıtlıktan çıkmış emmiler. ondan çok sevinçlilerdi dün..
  8 ... mel mel bakan gibson
 • sevgilim ben manyak oldum

  246.
  doom günü kutlu olası yazardır. apla kusura bakma bu kösnükler anlayamıyorlar ince mesajları..

  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2132941/+

  al tito ile yirsiniz. vaktimiz dardı ufak bir şey yabdırabildik böyle..
  3 ... mel mel bakan gibson
 • sigarada ve alkolde vergi

  4.
  çok enteresan vergilerdir. malum kesim mesela sürekli olarak alkol kullananlara söylenen alkolik kelimesini hakaret amaçlı kullanıyorlar. sayın cumhurbaşkanı sürekli sigarayı bırakın diye emirler veriyor. diyanet her ikisine de karşı.

  ama neticeye geldiğinde devlet de diyanet de bu iki üründen alınan vergilerle ayakta duruyor. zannetmiyorum ki ülkemizde bu ikisinden daha fazla vergi getiren başka şeyler olsun. belki akaryakıt kapışır bunlarla. o da belki..
  3 ... mel mel bakan gibson
 • halil umut meler

  66.
  --spoiler--

  fenerbahçe caimasının tetikçi hakemi.

  --spoiler--

  dünkü sarı lacivert ankaragücünün sarı laciverti kardeşim. maç fenerbahçe maçı değildi yani. her gördüğünüz çubukludan bu kadar korkmayın..
  1 ... mel mel bakan gibson
 • belediye ekmek büfesinden ucuz ekmek almak

  4.
  ihtiyaç sahiplerinden çok ihtiyacı olmayanların aldığı ekmektir. birkaç kez burada anlatmaya çalıştık ama bazı sivri arkadaşlar anlamak istemediler. onlara göre suçlu misal bizim istanbulda ibb başkanı. halk ekmek bulamıyoruz neden az çıkıyor diye zırlıyorlar burada.

  bak bizim komşular var. evleri kendilerinin. kirada 2 şer 3 er dairesi olan var. arabaları var emekli maaşları var. durumları gayet iyi yani. hemen hemen her akşam 5 er 6 şar halk ekmek almış evlerine giderken görüyorum. bir kere dayanamadım bir tanesine sordum "abi bir karı bir kocasınız her gün 6 ekmeği nasıl yiyiyorsunuz" şeklinde. geçiştirdi öyle. hala her akşam 1 poşet tıka basa dolu eve gidiyor ben işten eve gelirken.

  şimdi bu sadece benim 2-3 komşum. bunlar gibi binlercesi var her semtte. normal ekmeği gerçekten alamayacak ve nüfusu kalabalık aileler için tanzim edilen ekmeklere herkes saldırınca hem pide kuyruğu gibi kuyruk olur hemde ekmek erkenden biter ve gerçekten ihtiyacı olanlara alamazlar işte. bu aç gözlülüğü ve bencilliği ne zaman bırakırsak o zaman bir şeyler düzelmeye başlar..
  2 ... mel mel bakan gibson
 • uludağ sözlük türk ifşa grubu

  2.
  sakıncalı grup olacaktır. olm buradakiler gödünüzün fotoğraflarını falan bulup koyarlar buralara insan içine çıkamazsınız sonra. erkek falanda fark etmez bu iblislere..
  2 ... mel mel bakan gibson
 • moonlight sonata

  2583.
  278 yaşına girmiş moderatörümüzdür. 5 senedir buradayım bu 79.doğum günü. benden öncesi de var tabi. senede 18 defa doğum günü lan çok eylenceli aslında.
  5 ... mel mel bakan gibson
 • sözlükteki paralel yapılanma

  22.
  5 yazar birleşerek kurduğumuz dikey yapılanma ile tez zamanda canlarına ot tıkayacağımız oluşumdur.
  ... mel mel bakan gibson
 • ak parti gidince askeri sistemlere ne olacak

  4.
  ülkemiz için konuşacak isek düzelecektir. "sistem" kelimesini genel anlamı ile yazacağım. yıllarca askeri vesayet askeri vesayet dediler dediler. askerler cehapenin elinde dediler dediler. bir de baktık ki tsk daki subayların yarısından fazlası cemaatin adamı imiş. onların oraya girmesine ses çıkartmayanlarda aynı adamlar onları ifşa edip oralarda atanlarda aynı adamlar.

  eğer cemaat kavgası yaşanmasa idi ve o subaylar orada kalıp şerefli türk subayları yeni ergenekon ve balyoz davalarında tamamen tsk dan tasfiye edilselerdi ne olacaktı ? şu anda emir komuta zinciri ne durumda mesela. hulusi akar eski genel kurmay başkanı ve şu anda akp hükümetinin bakanı. bunlar size normal mi geliyor gerçekten. bir tek yadırgayan ben miyim lan..
  2 -2 ... mel mel bakan gibson
 • aslolan fenerbahce dir

  1212.
  sanılanın aksine neredeyse düzenli olarak çaylak olan yazardır. moderatörler fenerbahçeli falan değiller. herhangi bir futbol takımının umurlarında olduğunu da zannetmiyorum. siyasi olarak düşünenler var biliyoruz ama futbol üzerinden falan işlem yapmıyorlar.

  bu arkadaş sırf fenerbahçeli diye silinsin isteniyor ama ben tek nefeste ondan çok daha fazla futbol yazan ve futbol başlıklarında millete ana avrat sövecek kadar beyinden yoksun 10 tane galatasaraylı yazar nicki sayarım. bazılarının futboldan başka yazdıkları tek 1 entry yok. 1500 küsür entrysi var 4 de 3 ü fenerbahçe hakkında kalanları da "tuttuğu takım" galatasaray hakkında. ulan bu hayatta hiç mi başka idealiniz yok hiç mi başka meşgaleniz yok. bunların silinmediği yerde bu adam neden silinsin.
  7 -5 ... mel mel bakan gibson
 • yeni şeyler getiriyorum