• peynirli poğaçanın içinden peynir çıkması

  20.
  haftaligini alamayan pastane ciraginin is vereni zarara sokmak icin " simdi higmina incir agaci dikecem senin " diyerekten pogacaya peynir katmasi ile mumkun olabilir. yoksa ancak sehir efsanesi.
  3 -1 ... mel mel bakan gibson
 • kendine sakso çekmeye çalışmak

  4.
  bunu deneyeni yağlı kemerle bir elden geçireceksin güzelce. başka türlü iflah olmaz.
  4 -2 ... mel mel bakan gibson
 • hitler benim atam

  20.
  ismi kesin ulrich, ballack, müller falandır.
  4 -1 ... mel mel bakan gibson
 • kemalist ve solculardan ödleri patlayan yavşaklar

  3.
  (bkz: tespit gibi tespit)

  siyasi görüşünü soran adama atatürkçü düşünce deyince solcusun yani diyor. bunlara göre muhafazakar görünümlü "cepçi" olmayınca pkk lılar da solcu chp liler de solcu biz muhalifler de komple solcu olmak zorundayız. camide yan yana namaz kıldığımız adam kalkıp "solcular namaz kılar mıydı ya" diye soruyor bu ülkede. adama anlatamıyorsun ben solcu değilim ki olsam bile neden namaz kılmamalıyım ki diye.
  7 -3 ... mel mel bakan gibson
 • ferhat ile şirin dizisi

  28.
  o şirini oynayan kız mena suvari nin gençliğine benziyormuş aynı. şimdi bakarken dikkatimi çekti.

  ferhat ile şirin dizisi
  3 -1 ... mel mel bakan gibson
 • ufolar suyla çalışmıyorsa marsta petrol vardır

  3.
  dış güçler dış güçler dedikleri bu işte. bizim bor madenlerimizi çalıyorlar yüz yıllardır. bor ile uçuyor o ufolar. 2023 gelsin o uzaylıların da hakkından gelecek reyiz.
  7 -1 ... mel mel bakan gibson
 • 9 aralık dünya yolsuzlukla mücadele günü

  8.
  kimilerine yolsuzluk gibi gelen şeyler kimilerine günah işleme özgürlüğü olarak gelebilir. neyse genede diğer mücadele eden ülkelere kolay gelsin.
  3 -1 ... mel mel bakan gibson
 • adolf hitlerin atatürkten güçlü olması

  11.
  (bkz: başlık entry nick uyumu)

  bir tarafta vatanını düştüğü durumdan ve esaretten kurtarmak için ömrünü feda eden bir komutan diğer tarafta kendi ırkını yüceltmek için tam tersini yapıp başka milletleri esaret altına almaya çalışıp sonucunda intihar etmiş bir zalim. mazlum ama aynı zamanda mağrur olan her zaman galip gelir ki gelmiştir de.
  5 -1 ... mel mel bakan gibson
 • yılbaşı yaklaştıkça agresifleşen müslüman

  13.
  yılbaşı yaklaştıkça agresifleşen müslüman

  bırak noeli, yılbaşını ( bir kere bile kutlamışlığım yok en fazla meyve tabağı o akşam ) doğum günlerimi bile kutlamıyorum çok çok uzun yıllardır. ancak bu durum şu görselin doğruluğunu kabul etmeye engel değil. yıllardır ( 2013 deki o montaj kuntaj meselelerinden beridir takribi ) cuma namazlarında bir kere bile hırsızlığın, yolsuzluğun, elindeki gücü kullanarak kul hakkı yemenin, yetim hakkını gasp etmenin en büyük günah/haram olduğu anlatılmıyor. varsa yoksa yılbaşı kutlamak haramdır, noel kafir işidir, kadınların ne giyip ne giyemeyeceği ve suriye gibi konular konuşuluyor, bu konularda telkinler veriliyor. bize ne noelden bize ne yılbaşından bize ne milletin karısının kızının ne giyip ne giyemeyeceğinden. tek derdimiz bunlar mı ? alemlerin rabbinin gönderdiği son kitap ve son peygamberin bize getirdiği dinimizin tüm mevzusu bunlar mı ? taksim meydanında sopalarla gezerek kutlama yapmaya gelenleri kovalayacağına öz evladının geleceğini gasp edenleri oturdukları yerden indirsene. kul hakkını savunsana komşunun hakkını ailenin ve kendinin haklarını savunsana. haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır denmiş sen elinde sopa ile bıçak ile silah ile yılbaşı/noel neyse adı onu kutlayanlara zarar verme derdindesin.
  8 -1 ... mel mel bakan gibson
 • mansur yavaş ın israf belgeleri

  4.
  "belediyenin mallarını har vurup harman savuruyor" denmiş. belediyenin malı mı vardı amk ? hem istanbul hem ankarada her şeyi eş dost akrabaya peşkeş çekmişler zaten. araç kirasına takıntılı kalmışlar. bu yalakaları o kadar beyinsiz ki onlarda mevzuyu bildiklerinden hep buradan yürüyorlar. belediyeye elbette ki araç lazım hizmet için. buradaki mevzu araçların sayısından ziyade kiralandıkları yer ve kira bedelleri idi. hem imamoğlu hem yavaş 500 defa bilale anlatır gibi anlattılar mevzuyu ama bu yalakalar uslanmaz birer ahmak olduklarından o taraftan söylenenleri hiç duymayıp diğer taraftan gelen her söylemi ayet gibi doğru kabul ediyorlar.
  6 -1 ... mel mel bakan gibson
 • eski sevgiliden gelen düğün davetiyesi

  23.
  düğüne gidip damadın/gelinin ( varsa ) kız/erkek kardeşini ayarlayacaksın kendine hemen oracıkta. o meşhur romantik dans seramonisini onunla yapacaksın gözlerinin önünde. böyle bir davete karşılık düğün hediyesi olarak daha iyisi olamaz.
  3 -1 ... mel mel bakan gibson
 • kızların en çok söylediği yalanlar

  475.
  - neredesin aşkım ?
  + sabahtan beri evdeyim çok bunaldım. selinler ile ( arada ahmetler mehmetler var mutlaka ama isimleri geçmez ) dışarı çıkacağız biraz
  - selin ? ( aslında sondaki çoğul eki olan "ler"i sormak istiyor ama soramıyor )
  - selin işte var ya kızçem.

  (bkz: üstü kapalı yalanlar)
  5 -2 ... mel mel bakan gibson
 • 2019 u bir görselle anlat

  22.
  2019 u bir görselle anlat

  gidiyor nihayet.
  9 -1 ... mel mel bakan gibson
 • tayyip putçu çomar

  37.
  tayyip putçu çomar
  8 -1 ... mel mel bakan gibson
 • rte nin 56 milyon tl lik lüks yat alması

  17.
  (bkz: itibardan tasarruf olmaz)

  (bkz: eyt liler devleti batırmak istiyorlar)

  aradaki 1 ( bir ) farkı bulabilene benden kurabiye.
  5 -1 ... mel mel bakan gibson
 • kureselcilerin güngören de büyük oyunlar oynaması

  5.
  güngörene kadar düştülerse eyvah eyvah.
  4 -1 ... mel mel bakan gibson
 • kozmik odayı açıp 813 şehide sebep olan parti

  36.
  ülkenin yarısına ve malum siyasi figürlere göre cehapedir. çözüm süreci, feto süreci, suriye ve öfkeli gençler mevzuları hepsi cehapenin eseri. hatta 18 senedir ülkeyi cehape yönetiyor onlara göre.
  3 -1 ... mel mel bakan gibson
 • karısının çalışmasına izin veren gavat

  39.
  benim bu mevzudan anladığım ; birlikte çalıştığı tüm kadınlara yazmayı, yürümeyi hatta taciz etmeyi düşünenler bu çalışan kadınların kocalarına gavat diyorlar. yani aklında yoksa ipnelik çalışan bir kadının kocasına neden gavat diyesin. kadın işine gelip gidiyor evinin geçindirilmesine yarı yarıya katkı veriyorsa bu kocasını gavat yapmaz. demek ki senin aklında gavatlık var kadında sana uyacak zannediyorsun ki oraya gelip çalışmasında yanlışlık görmeyen adama gavat diyorsun.
  4 -2 ... mel mel bakan gibson
 • kahvenin yanında çakıl taşı getiren kafeler

  4.
  yatın kalkın da dua edin. siparişi verdikten sonra lavaboya gideyim dedim. mutfağın oradan geçiliyormuş. tam geçerken bir de ne göreyim..

  kahvenin yanında çakıl taşı getiren kafeler

  kahvenin yanında çakıl taşı getiren kafeler

  şu hale bak şu hale. skendal..
  8 -1 ... mel mel bakan gibson
 • halı ile evlenen kadın

  12.
  hali imzayi nasil atmis lan.
  8 -1 ... mel mel bakan gibson
 • yeni şeyler getiriyorum