• özhakiki kemalist teorisyen

  1.
  otobüs firması gibi lokanta ismi gibi bir nicki olan yazardır.

  (bkz: öz hakiki efe tur)
  (bkz: öz hakiki kardeşler lokantası)
  4 -1 ... mel mel bakan gibson
 • avrasya tüneline fazla ödemek sünnettir

  1.
  tünele her girişinde hgs den çekilen 50 liranın yanında tam tünelin girişinde herkeşin tünelin sağ ve sol köşelerine 5 er lira atmaları yerinde olacaktır.

  ev tünele 3-4 dakika mesafede. işten istifa edip evde takılsam ve günde 5 defa gidip atılanları toplasam köşe olurum lan. hadi başlatın şu kampanyayı büyük sevabı varmış bak..
  3 -1 ... mel mel bakan gibson
 • soğan filesini geri getirmeyen akraba

  1.
  tarlası varsa tarlasına girip ürünleri yiyerek intikam alınması gereken akbabadır. pardon akrabadır.

  https://www.youtube.com/watch?v=IcO9MgiVNPQ

  2.34 den itibaren.
  1 -1 ... mel mel bakan gibson
 • van da iki apartman dairesinde saklanan 115 göçmen

  1.
  "ulan ayakta dursalar gene sığamazlar be" tepkisi verdirtmiştir. kaç m² lan o evler ????

  bunlardan o kadar çok var ki. bir tane ev kiralıyorlar 20 kişi o evde kalıyorlar. sokağa falanda çıkmıyorlar yakalanırlar diye. ne yiyiyorlar ne içiyorlar insani ihtiyaçlarını nasıl gideriyorlar akıl almıyor. bu insanların ticaretini yapanlar var bildiğin. bunları sınırdan bir şekilde geçiriyorlar getirip eve yerleştiriyorlar. yapanlarda gene aynı ülkenin buraya daha erken gelip ortamı öğrenmiş olanları. modern insan köleliği budur işte.
  3 ... mel mel bakan gibson
 • erdoğan ın bir takım yanlış icraatları

  1.
  şimdi yazmaya başlasam yaklaşık 2 saatimi harcamam gereken şeylerdir. deveye sormuşlar boynun neden eğri diye..
  6 -1 ... mel mel bakan gibson
 • istanbulda hafif bir esintinin çikmasi

  1.
  6 saniye sürmüştür. yüzüme vurur vurmaz hemen uyumuşum 6 saniye bile olsa lan. hasret kalmışız hafiften bir esintiye bile. gece kıçımızda ayı bağırıyor sıcaklardan bunaldık yeter..
  2 ... mel mel bakan gibson
 • uyumayın oyun büyük

  1.
  büyük değil böyük olmalıdır.

  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2173697/+
  -1 ... mel mel bakan gibson
 • marmaris te su alan uçağa tepki gösteren tatilci

  1.
  keşke su ile beraber bunu da alıp yangının üzerine boşaltsaydı dedirtmiştir. en azından belki düşüp patlar ve saçılan kanları ile bir ağacın yanmasını engelleyip hayatında ilk defa bir işe yararmış..
  15 ... mel mel bakan gibson
 • chp nin chp lilerden gizlediği mülteci raporu

  1.
  chp lilerin chp lilerden gizlediği ama hükümet yandaşlarının ele geçirdiği rapordur.

  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2171235/+
  2 -1 ... mel mel bakan gibson
 • millete orospu çocuğu diyen orospu çocuğu

  1.
  açılan başlık ile kısır döngüye dönmüş olaydır.
  3 ... mel mel bakan gibson
 • erkeklerin sürekli küfür etmesi

  1.
  (img:#2165239)
  6 -1 ... mel mel bakan gibson
 • cari açığın sebebi lüks yaşamdır

  1.
  https://www.birgun.net/ha...i-ucret-harcayacak-328282

  şunları da ilave eder misin kardeş ? hani adam yerine koyup ciddiye alır belki insanlar.
  4 -1 ... mel mel bakan gibson
 • hard sevişirken slikon patlaması

  1.
  hangi silikon sorusunu beraberinde getirir. şimdi bu silikon denilen tuhaf madde yüzde 90 kadınların göğüslerine ( meme ) yapılan bir şey. sevişirken kadının o bölgesine yımrık kafa falan mı atıyorsunuz ki lan patlayacak ? hayır tutup sıvazlarken gerçekleşti desen bu sevişmek değil ki öyle bir güç uygulayarak bir şeyleri sıkmaktaki amaç ya ellerinle ceviz kırıyorsundur ya ağır bir şeyleri kaldırmak için sıkıca kavrıyorsundur. karşında kankan mahmut varmış da bilek güreşi yapıyormuşsun gibi kavranmaz ki bu uzuv arkadaşım..

  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2162341/+
  1 ... mel mel bakan gibson
 • üstteki yazar kimle evlensin

  1.
  (bkz: return of the nazmiye)
  2 ... mel mel bakan gibson
 • eşinin amcasıyla kaçan 40 yaşındaki seda

  1.
  aranmaması gereken sedadır. kaçmış gitmiş işte arayıp bulup ne yapacaksınız oğlum ? bulup geri getirsen bu sefer eşinin dayısı ile falan kaçacak belli ki..
  14 -2 ... mel mel bakan gibson
 • yakışıklı erkekler yok olsun kampanyası

  1.
  katıldığım kampanyadır. bu metroseksüeller yüzünden bizim gibi ortalama erkekler zulüm görüyor. kızlara merhaba desek "üff snne be slk :S" cevabı alıyoruz. veya taciz etti bizi diyollar..

  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2152583/+

  bu yakışıklı erkekleri tek tek yakalayıp güzelce dövüp bir yerlere kapatalım. birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz şu dönemde yapılması gereken budur..
  4 ... mel mel bakan gibson
 • ramazan ayında alkol satış rekoru kırılması

  20.
  bu akşama kadar yeni bir seviyeye geçecek olan rekordur.

  --spoiler--

  Hangi rekor, alkol satışından bahsediliyor burada.
  Düşen satınalma gücü, ekonomik kriz, zamlar, yüksek vergi, işsizlik ile boğuşan ve düşen et balık yumurta süt vb gıda satışı ile Afrika'da aç insanlar seviyesinde protein tüketen ülkede insanlar parasızlık yüzünden içki alamadığı için kaçak içki yapıp satın alıp içip ölürken böyle başlık açıp "Ramazan ayında alkol satış rekoru kırılması" diye başlık açmak dangalaklığın dik alası olur.

  Bu sözlükte ne çok cahil, zekâ seviyesi günlük hava sıcaklığı rakamlarında olan kötü niyetli insanlar var.

  Yazarlık için embesil olmak gerekir diye yeni bir kural mı geldi?

  --spoiler--

  bak kolay kolay insanlara küfür ve hakaret etmem ama bazı arkadaşlar küfrü hak ediyorlar maalesef. gene ramazanın ve orucun verdiği huzur + mülayimlik kat sayısı ile es geçeceğim ancak o küfürleri yemiş gibi kabul edin kardeşim olur mu.. insan gibi yazmayı da yaşamayı da bilemeyen embesiller sürüsü ile uğraşıyoruz burada ve normal yaşantımızda. bu da bizim ilahi sınavımız olsa gerek. ağzından kanalizasyon akan ve mercimek tanesi kadar beyni olmayan insanlarla muhatabız maalesef.. lan gel eleştir hayır öyle bir şey yok sebepleri de bunlar de eyvallah verelim artı oyunu "hee burada haklı adam abartmışız" diyelim çekilelim kenara. ama yoookk illa g.t kaşıntısını dökecekler ortaya. şu yazım tarzının şu kibrin egonun ve ahlaksızlığın seviyesine bak.. ortada bir durum var ve bu durum böyle geri zekalılık ile inkar edilemeyecek bir durum. bazıları gibi götümüzün üzerinden oturup yorum yapmıyoruz gözleme dayanan şeyler yazıyoruz. tabi aşırı aptal olunca anlamak zor olur bu duruma da hak veriyorum..

  edit : embesil arkadaşın bahsettiği anlamda kullanıldı
  geri zekalı : bildiğin geri zekalı. öyle dansöz gibi kıvırıp anlamını değiştirmeye gerek yok zeka geriliği olan insan yani.
  1 -1 ... mel mel bakan gibson
 • regl olmanın zorlukları

  1.
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2145179/+
  3 ... mel mel bakan gibson
 • muhalifler 2023te de kazanamazsa ne yapacak

  1.
  yaşamaya devam edeceğiz. ama soru yanlış bence. 2023 de cumhurbaşkanı değişirse siz hükümetçiler ne yapacaksınız ? asıl önemli olan konu bu. 20 senedir biat etmeye alışmış, hırsızlıkları ve tecavüzleri savunmuş, adaletsizliğe sessiz kalmış, cemaat adı altında faaliyet gösteren terör örgütlerini desteklemiş, pkk ile masalara oturulmasına sevinmiş, ışid gibi bir örgütün teröristlerinin tedavi edilmesine sessiz kalmış ve ülkede henüz doğmamış çocukların bile sırtlarında binlerce dolar borç ile doğacak olmasına sebep olunmuş ve alkışlamışsınız. bu yargı bir gün illa ki bağımsız olacak. etrafınızdaki insanlar bir gün hapse girme korkusu olmadan konuşabilecek. asıl o zaman ne yapacaksınız ??? biz seçimi kazanamaz isek en azından kul hakkı yememiş olarak ve tüm suçlara ortak olmamış olarak yaşamaya devam edeceğiz çok şükür..
  10 -2 ... mel mel bakan gibson
 • sözlüğün bugün pek bir edepli olması

  0.
  1 hafta kadar sürecek olan edeptir. 1 hafta sonra millet sahura, oruca falan alışsın gene vücutlardaki kan akışı normal seyrine döner merak etmeyin.
  4 ... mel mel bakan gibson
 • yeni şeyler getiriyorum