• son noktayi hep ben korum un silik olması

  1.
  son noktayı onun koymadığını anlamamızı sağlayan durumdur. yaa kolluk bizde kıllık bizde aslanım herkes akıllı olsun..

  ben silmedim lan sözlük terso yer akşam linci yemeyelim *
  2 ... mel mel bakan gibson
 • hilal kaplan ın dua ile dalga geçmesi

  1.
  tipik bir göstermelik müslüman eylemidir. başını kapatınca veya sürekli allah ın adını anınca müslüman olunmuyor.

  kimisi sözde müslümandır başını bağlar ama böyle ibadet ile dalga geçer. kimisi kabataş da üzerime işediler diye hayal gücü sınırlarını zorlayan yalanlar söyler kul hakkı yer. kimisi bakara suresi ile makara yapar. kimisi elinde kutsal kitabımız ile miting yapar ama alttan alttan milyarları götürür. islamiyete en büyük zararı böyle tipler veriyorlar hiç kimse kalkıp vay efendim o ateistmiş islama zarar veriyormuş diye kendini paralamasın. insanları dinimizden uzaklaştıran asıl bu siyasal islamcılar.
  10 -6 ... mel mel bakan gibson
 • bir erkeğe seni arzuluyorum demek

  1.
  erkeğe sen mi seni arzuluyorum diyorsun yoksa sevgilinin iş yerinde çalışan bir erkek sevgiline mi diyor. başlık ile entry arasında amanos dağları var ondan sorayım dedim..
  6 -1 ... mel mel bakan gibson
 • chp lilerin doları varsa bizim resimiz var

  1.
  chp lilerin doları varsa bizim resimiz var

  başlığı açıp sonra kaçan tek gözlü amiral nickli kene kardeşimiz.
  3 ... mel mel bakan gibson
 • bayram harçlıkları ne olacak sorunsalı

  1.
  ramazan bayramının topluca kutlanmasının "yasaklanması" neticesinde toplumumuzun bir ritüeli olan el öpüp büyüklerden harçlık alma olayının 2020 senesindeki akıbeti ile alakalı mevzuattır, sorunsaldır . söylenenlere göre ( söylenen bir şey yok uyduruyorum ) o harçlıklar verilecek olan "iban" numarasında toplanarak salgın hastanelerine giden duble yollara harcanabilirmiş.

  ulan gibson amma sallıyorsun diyecekler için "iban" numarası meselesini hatırlamama gerek yok sanırım. burası türkiye oğlum olmaz dediğin her şey olur. ben fikir olarak ortaya atayım da gerisini büyüklerimiz düşünsün, karar versin.
  3 -1 ... mel mel bakan gibson
 • türkiye nin en güzel kadının buket aydın olması

  1.
  türkiye nin en güzel kadının buket aydın olması
  1 ... mel mel bakan gibson
 • doların artmasını akp ye bağlayan insan

  1.
  "doların artması akp nin suçu değilse neden akp döviz haberlerini yasaklattı" sorusunu sormaya muktedir insanlardır. güzel insanlardır.
  2 ... mel mel bakan gibson
 • muhaliflerin sanki birazcık haklı olması

  1.
  dolar çift haneye ( 10 lira ) doğru gitmeden "birazcık"dan fazla olamayacak gibi olan haklılıktır. neyse bu da bir şeydir amk. 18 senede bu "birazcık"a gelebildiler. kapasite meselesi hep. avrupada falan olsa 2010 a girmeden sandıkta alaşağı ederlerdi bu partiyi ama bizdeki dinamikler bambaşka.
  6 -1 ... mel mel bakan gibson
 • arabaya jet yakıtı koysak ne olur

  1.
  50000 lira civarı ceza yemenize sebep olabilir. hız limitine göre ceza var ya. gerçi polise yakalanana kadar araba patlar muhtemelen ama varsayım tabi neticede..
  2 -2 ... mel mel bakan gibson
 • evet beyler bugun hor görüldüm

  1.
  (bkz: eda taşpınar)
  2 -1 ... mel mel bakan gibson
 • uludağ sözlük ifşa grubu

  1.
  ilerleyen günlerde adliye koridorlarında zirve düzenlemesi muhtemel gruptur.

  (bkz: mübaşir ile toplu selfie qeyfi)
  10 -1 ... mel mel bakan gibson
 • cumhurbaşkanının çok selamı var

  1.
  corona salgını nedeni ile evden çıkamayan vatandaşlara dağıtılan bin ( 1000 ) er lira teslim edilirken sarf edilen cümleciktir. para o kadar muazzam ki.. neyse şimdi oraya girmeyelim o kalsın kenarda. başka bir başlıkta şey ederiz onu.

  bak 2 dakikacık otur bir soluklan. siyasi görüşünü bir kenara bırak. veya bunu tayyip erdoğan değilde x kişisi cumhurbaşkanı imiş de o yapıyormuş/yaptırıyormuş gibi değerlendir. neden sayın cumhurbaşkanı para teslim edilirken bunu söylettiriyor ? önümüzde bir seçim mi var ? yok. zaten olsa bile etik değil. evden çıkmamasını istediğin insanlara ( ki zaten totalde 2 milyon aileye dağıtıldı deniliyor ) 1000 er lira verince her şey tamam mı oluyor. ayda zaten minimum 500 liralık fatura geliyor doğal gaz-elektrik-su-telefon varsa internet ile beraber. kirada oturduğunu farz et en dandik ev kirası 1000 lira istanbulda.

  kimin parasını kime dağıtıyorlar ki ? kimin parasını kime dağıtırlarken minnet bekliyorlar, seçimlerde bu kıyağımı unutmayın heee algısı yaratıyorlar. neden cumhurbaşkanının selamı var sana, bana veya yardım alan insanlara. zaten 7/24 televizyonlarda görüyoruz kendisini. konuşmaların sonunda yollasın o selamı. neden gelen maskerlerde veya maddi yardımda veya sokaklarda kolonya vs dağıtan kamu görevlileri ile iletiliyor bu selam. bilnç altı yaratmaya mı çalışıyorlar "bak biz yapıyoruz bunu unutmayın" gibisinden. ben cidden çözemiyorum bu durumu çözebilen varsa gelsin er meydanına.
  7 -4 ... mel mel bakan gibson
 • ibananı yolla bana

  1.
  illa ki sms olsun demedim bankaya da olur dedim
  belli ki bilal için istemedim burak için istemedim
  az demeyin gönderin damat kalmasın zorda
  ne de olsa toplanacak kasada

  akrostişi de benden olsun hadi.
  8 -2 ... mel mel bakan gibson
 • zifaf gecesi sadece sarılalım diyen kız

  1.
  ileride çocuk yapalım dediğinde mikseri uzatıp "al sen bunda yap" diye intikam alınacak kızdır.
  4 ... mel mel bakan gibson
 • kayseride karantinadan kaçan emmi

  1.
  şu anda haberlerde ifşa edilmekte olan emmidir. neden kaçtın diye sorulduğunda sigara içmesine izin verilmediği için kaçtığını beyan etmiştir. testi pozitif çıkmış zannedersem ama sigara önemli aga insanların sigara içmeleri engellenmemeli.

  bir tanesi de muğlada sanırım hareket halindeki ambulanstan atlayarak kaçmış. ulan normal zamanlarda kalk iki zıpla veya 500 metre koş spor olsun desen yumruk manyağı yapar bu adamlar seni. ama karantinadan kaçarken gayet güzel atlayıp zıplayıp yüzde 100 depar atarak kaçabiliyorlar.
  10 -2 ... mel mel bakan gibson
 • ankara bb kampanyasının bloke edilmesi

  1.
  şu anda twitterda dönmeye başlayan taze haberdir. aslı astarı var mı bilmiyorum anlarız birkaç saate. kararı alan içişleri bakanlığı deniliyor. ankara büyük şehir belediyesinin başlattığı kampanyada verilen hesap numaraları bloke ettirildi diyorlar. sebebi de bağış yapılacaksa bizim kampanyamıza bağış yapılacak imiş.

  https://t24.com.tr/haber/...turma-duzenlenecek,869891

  başlığı açarken link gözüme takıldı. doğru haber galiba. topal ördeğe dönecekler derken bunu kast ediyorlardı sanırım.
  12 -4 ... mel mel bakan gibson
 • 1969 da aya ciktik ama

  1.
  ama dan önceki her şey yalandır sözünü hatırlatmıştır. siz kim aya çıkmak kim ipneler. yıllarca yediniz milleti.
  6 ... mel mel bakan gibson
 • cumhurbaşkanının telefon açması

  1.
  1 dakika önce meydana gelen tuhaf olaydır. adam direkt bizim şirketi aradı. telefonu ben açtım bilgilendirme yaptı olm. bundan sonra herkeş ayağını denk alsın cumhurbaşkanı bana sevgili hemşehrim dedi lan *

  otomatik mesaj olarak geldi. zannedersem tüm şirketlere, işletmelere ve belki hanelere yönlendiriyorlar aynı çağrıyı. tedbir iyidir her şeye rağmen aferin böyle devam. güzel şeyler bunlar her ne kadar aramız iyi olmasa da cumhurbaşkanının sesi ile insanlara çağrı yapması daha etkili olabilir bu virüs konusunda.
  10 ... mel mel bakan gibson
 • 18 mart 2020 istanbul kar yağışı

  1.
  an itibari ile dolu ile karışık çatır çutur yağmakta olandır. ne oluyor lan doğa ana hepten diş bilemiş bize. 2020 ye girdik gireli ne depremi bitti ne virüsü ne böcük istilası. şimdi de ilkbahara girdik derken dolu yağıyor fındık büyüklüğünde.
  6 -2 ... mel mel bakan gibson
 • yaş 16 etti yolun yarısı

  1.
  yarısının yarısı kadardır. yoksa bu hesaba göre bizim şimdiye ölmüş olmamız lazımdı.

  edit : başlık başa kalmış gene. 2.entry olmamak lazım pek.
  8 ... mel mel bakan gibson
 • yeni şeyler getiriyorum