• kayıp insanları bulma programları

  8.
  her ne kadar haz etmesem bile zaman zaman polisimizden daha başarılı olan programlardır. bu da muhtemelen kolluk güçlerimizin insan ayrımı yapmasından dolayı oluyor. misal orta direk veya alt sınıftan insanlar kaybolanların bulunması talebinde bulununca he dayı he deyip gönderilirken zengin tabir edilen üst tabakadan birileri kaybolmuş veya kaçırılmış ise hatırı sayılır miktarda kaynak ve insan gücü harcanarak bulunmaya çalışılıyor. böyle programlar ise reyting amaçlı olduğundan ekseriyet ile halk arası veya üst tabaka diye ayırmıyor. o sarı kadın vardı ya programı olan bilmem kaç yıldır bulunamayan anaları babaları evlatları kocaları eşleri eli ile koymuş gibi bulmadı mı kaç defa..
  4 ... mel mel bakan gibson
  #38017208 :)
 • akp iç savaşı

  9.
  peynir ekmek ( bazı yerlerde soğan ekmek olarak söylenir ) yiyip ete para vermeme mevzusunu hatırlatan savaştır. sözün devamı malum..

  cemaat ile kavgada böyle böyle başlamıştı işte. benim sık sık yazdığım ve dile getirdiğim pasta mevzusu var. 2002-2010 arası pasta büyüktü tamamına yetiyordu. sonradan pastanın başındaki insan sayısı arttı dolayısı ile pasta küçülmeye başladı. kavgalar çıktı neticesinde çatallarla daldılar birbirlerine akp kazandı cemaat masanın başından ayrılmak zorunda kaldı. ancak pastanın doğası gereği yenildikçe küçülmeye devam ediyor. 1-1.5 sene önce bugünlerin spoilerını vermiştim burada defalarca o pasta küçüldükçe içlerinde çatal kavgasına girecekler diye. nitekim fazla uzun sürmedi..

  takipçilerini uyutur öyle metal yorgunluğu bilmem ne diye. ortada hala cemaatten arta kalan ( gökçek - topbaş gibi ) çatal kavgası var. bunlar daha iyi günleri 5 seneye kalmaz darmadağın olacaklar çünkü yetmeyecek yedikleri. sayıları hala çok fazla ortadaki pastada büyümüyor..
  2 -1 ... mel mel bakan gibson
  #38017048 :)
 • uludağ sözlük kaç paraya satın alınır sorunsalı

  5.
  2 kilo eriğe bağlanabilecek mevzudur. sert ve sulu ama ıstırınca kütür kütür ediyor böyle. sözlüğün içerisindeki malum kitle ve karanlıklarda gezen idareciler dolayısı ile daha fazlası etmez..
  8 -1 ... mel mel bakan gibson
  #38016963 :)
 • 21 30 da açıklama yapacak olmam

  6.
  21.29 da ekran başında yerimizi almamıza sebep olacak olan havadistir. çok helecanlı ne diyecek acaba.
  2 ... mel mel bakan gibson
  #38016952 :)
 • eksiliyorum eksiliyorum neşem yerine geliyor

  2.
  http://www.iskur.gov.tr/
  3 -1 ... mel mel bakan gibson
  #38016683 :)
 • istifası istenen recep altepe nin devam kararı

  8.
  manası çok derin söylemdir. "senin yaptığın gider benim ancak hoşuma gider" manasına bile gelebilir.
  3 -1 ... mel mel bakan gibson
  #38016642 :)
 • tavuk döner

  402.
  yarısından fazlası deri olmadıkça son derece uygun fiyatlı ve doyurucu gıdadır. pek çok yerde görüyorum etin üstüne 2 kat deri sıvıyorlar o baton kalınlaşıyor. pişince insanlar ayırt edemiyor fazlaca üst katmanların tamamen deri olduğunu..
  2 ... mel mel bakan gibson
  #38016238 :)
 • 25 yıl evli kalan kadına emeklilik teklifi

  2.
  3 çocuk yapan erkeklere de 10 sene erken emeklilik şeklinde yasalaşması gereken tekliftir. 65 yaş çok ya zaten bir çoğumuz evleniyoruz 2 şer tanede çocuk yapıyoruz. çocuk sayısını 3 yaparız olur biter bizim kadınlardan neyimiz eskik.

  alttaki şartları okudum hiçte kafama yatmadı bu iş..
  1 ... mel mel bakan gibson
  #38016223 :)
 • en tatlı sabahlar ne ile başlar

  106.
  çokokremdir.

  (bkz: en tatlı sabahlar çokokrem ile başlar)
  (bkz: reklam sloganları)
  1 ... mel mel bakan gibson
  #38015843 :)
 • halen daha yazar kasa atılmaması

  5.
  güven özveri tecrübe eksiliğinden dolayı gerçekleşmeyen eylemdir. enflasyon var deyip ecevit in önüne atan adam bugün o günlerden daha ağır şartlar varken cumhurbaşkanını görünce önünü iliklemektedir. çünkü bilirler ki ecevit hoşgörüsü yok şimdikilerde. camdan ayakkabı kutusu gösterdi diye kadının birisini perişan etmişlerdi cumhurbaşkanına hakaretten.. adliyelerde görülen davaların neredeyse yüzde 20 si cumhurbaşkanına hakaret davaları. o eski yazar kasa atan "delikanlılar" doların 4 liraya geldiği şu günlerde nedense pek bir sessizler..
  3 -1 ... mel mel bakan gibson
  #38015737 :)
 • melih gökçek chp işbirliği mi var

  9.
  ahlaksızlığın somut hale büründüğü binlerce olaydan bir tanesidir. bu ve bu zihniyetteki malum kesim için yalan hırsızlık iftira gibi şeyler olağan. sözlükte de onlarca yüzlerce örneği var sırtlan sürüsü gibi birlikte hareket edip yalan olduğundan isimleri kadar emin oldukları konularda bile başlık açıp iftira atmaktan utanmıyorlar.

  çok şükür ki insan ömrü sınırlı ve burada, bu dünyada yenilen haltların bir de hesabı var..
  5 -2 ... mel mel bakan gibson
  #38015694 :)
 • attığı dayaklarla efsaneleşmiş lise öğretmeni

  4.
  bölümümüzün ( meslek lisesi ) müdür yardımcısı aynı zamanda mekanik dersi öğretmenimiz olan kemal hocadır.

  (bkz: beton kemal)

  bizim amatör lig maçlarımızı izlerdi çünkü aynı semtte oturuyorduk. semtin takımının maçlarını izlemeye gelirdi. cumartesi pazar günü olan lig maçlarında biz hata yapmış isek veya maçı kaybetmiş isek ertesi hafta içi düzenli olarak döverdi beni ve takım arkadaşım olan başka bir öğrenciyi *
  2 ... mel mel bakan gibson
  #38015683 :)
 • 19 ekim 2017 olimpia milan fenerbahçe doğuş maçı

  9.
  takıma yeni katılan oyuncular birbirine uyum sağlayana kadar kör topal gideceğimizi gösteren 2.hafta eurolig maçıdır. geçen sezon olsa ne ilk haftadaki malaga maçı ne bu maç böyle neticelenmezdi. olsun bu sene tekrar final four göreceğiz inşallah.

  futbolda 2-3 galibiyet alınca hemen sandıklarından naftalinli formalarını çıkartan dünün kozaları bugün kelebeğe dönmüşler hemen. kelebeğin ömrü kısa olur ya bu basketbolu ve eurolig organizasyonunu aklınca küçümsemeye çalışanlar futboldaki 2-3 mağlubiyetten sonra o formaları gene naftalinleyip kaldırırlar sandıklarına. hadi biz bunların zekasına göre futboldan dolayı basketbol izliyoruz. bunlar futbol takımları boka batınca izleyebilecekleri basket takımları da yok ama ne çeneleri ne elleri durmuyor genede..
  5 ... mel mel bakan gibson
  #38015361 :)
 • keranede hey sen yakışıklı denmek

  2.
  tam kafanızı çevirip gülümsediğiniz sırada "sen değil la armut kafalı" cümlesini duymanızın muhtemel olduğu sesleniştir.
  7 ... mel mel bakan gibson
  #38015155 :)
 • hayati önem taşıyan motorsiklet tavsiyeleri

  12.
  kask takılması ve 2+ şeritli yollarda en sağ şerit hariç diğer şeritlere girilmemesi tavsiyesidir. 10 küsür senedir istanbul trafiğindeyim kaç defa ağır kaza geçirmiş motosiklet kullanıcısı gördüm sayısını hatırlayamıyorum artık. arabaların aynalarından arka tamamen görünmüyor kör nokta var şunu anlayamıyorlar bir türlü makas ata ata şerit değiştiriyorlar. trafikte araba kullanan insanlar ki özellikle istanbulda kullananlar bıkkınlıktan ( yoğun ve ilerlemeyen trafik ) ani şerit değişiklikleri yaparlar. saniyelik olaylar bunlar kurtaramıyorsunuz işte adam sola hamle yaparken sende onu sollamaya çalışıyor isen..
  4 ... mel mel bakan gibson
  #38015141 :)
 • elmada kurt çıkması

  4.
  elmanın tazeliğini ve doğallığını gösteren detaydır. kurdu salın doğaya elmayı kütürdete kütürdete yiyin afiyet ile.
  4 ... mel mel bakan gibson
  #38015133 :)
 • sabah namazı

  843.
  istanbulda ezani okunmakta olan namazdir. Hadiyin bakayım gençler.
  5 -1 ... mel mel bakan gibson
  #38015043 :)
 • yeni şeyler getiriyorum