• teröristleri davul zurna ile karşılamak

  8.
  cehapenin yaptığı şeydir.

  -ahh kardeşlerim ahhh bu cehape yok mu cehape bu kılışdar yok mu kılışdar bunlarrrr teröristleri davul zurna ile karşıladılarrr bunlarrrr megri megri diye türküler söylediii bunlarrr sınıra hakim savcı gönderdiiii bunlarrr sayın öcalan dedilerrrr..

  + alkış kıyamet gözyaşları ve vur de vuralım öl de ölelim reis tezahuratları..
  #37013184 :)
 • bayram trafiği

  20.
  istanbul için bu akşam 17.00 dan sonra korkunç boyutlara ulaşacak olan trafiktir. canını seven özellikle avrupa yakasından anadolu yakasına gitmesin o saatten sonra..
  #37013173 :)
 • probis vs çokoprens vs halley

  15.
  probis in vs ler ile beraber hepsine çift vurup tek sayacağı karşılaştırmadır. ancak şöylede bir şey var ki 90 lı yıllarda semt pazarlarında satılan "kilo ile halley" efsanesini hatırlayınca insan kararsız kalıyor. annen elinde kocaman poşet ile geliyordu hatırla sen zaten evde bal porsuğu gibi zor duruyorsun o halleyleri birer birer mideye indirdikçe nasılda civelek gibi sekiyordun..
  #37013158 :)
 • bir kızın poposunu ısırmak

  8.
  #37012867 :)
 • troll maaşları yattı

  3.
  bugün neden bu kadar fazla sayıda ve coşku ile entiri girildiğini açıklığa kavuşturmuş olan açıklamadır.
  #37012848 :)
 • cumaya gitmeyenlerden mahkeme i kübrada davacıyım

  12.
  hangi sıfat ile davacı olacağının da belirtilmesi gereken mevzudur. yaradan ile kul arasına peygamber efendimiz bile giremez iken hangi hak ile dava edeceksin ? cumaya gidenin sevabı sana işliyor mu veya gitmez ise günahında sende hissedar mısın ? senin üzerine vazife edilen kırmadan incitmeden tebliğ etmektir. tebliğ edersin karşındaki seni dinler veya dinlemez üstü seni aşıyor zaten haddin değil hesap sormak veya sorulmasını istemek..

  namazı kılıyorsan kendine kılarsın. şov yapmak için gidiyorsan camiye hiç gitme. gidiyorsan da sızlanmayacaksın dizlerim acıyor g.tüm sertleşiyor diye.
  #37012844 :)
 • suriyeliyim bu türkler bizi kıskanıyor

  6.
  hahahassktir şeklinde güldürmüş olan söylemdir. sene 2017 oldu bu saatten sonra kardeş ayağı başka ayaklara çıkar üzülürsünüz.

  trollük falan dinlemezler buralarda sabır taşı çatlayınca o esmer kardeşleriniz ile aynı muameleyi görürsünüz o yüzden fazla zıplamayın..
  #37012828 :)
 • elimde goruntulerin var bizim allahımızdır

  8.
  nasıl bir tarikata denk geldik lan sorusunu da beraberinde getiren söylemdir. tamam hanginiz hanginize tapıyorsanız tapın ama az ötede yapın lan şunu lut kavmi gibi helak olacağız sizin yüzünüzden..
  #37012002 :)
 • eşim vefat etti biraz ara vericem hoşça kalın

  21.
  bir aralar sözlükte de görselleri falan dönen "vefat etmek üzere olan akrabanın başında gülerek selfie çektiren geniş aile" üyesi olması muhtemel insan eylemidir. ne yiyiyor ne içiyor lan bunlar. işin tuhafı bunlardan yüz binlerce milyonlarca var ve aramızda geziyorlar..
  #37011939 :)
 • günün şiiri

  2598.
  #37011924 :)
 • sözlük yazarlarının kibar küfürleri

  8.
  "babanın düşmanlarını seveyim *" şeklindedir.

  (bkz: yahşi batı)
  (bkz: şerif lloyd)

  küfür gibi ama edildiğinde karşındakini güldürüyor.
  #37011713 :)
 • sözlük erkeklerinin sözlük kızlarına bakışı

  653.
  #37011670 :)
 • intihar bombacısı psikolojisi

  2.
  olmayan psikolojidir. psikolojisi bozuk bile olsa bir insan masum insanları öldürme fikrini kabullenemez. insanın doğasına aykırıdır tabi salt kötü değilseniz. o tarzda insanlarda da psikoloji olmaz zaten herhangi bir ahlaki değeri yoktur vicdanı yoktur ne bu dünya ne diğer dünya inançları yoktur.
  #37011652 :)
 • yemek yapan sevgiliye arkadan sarılmak

  156.
  hayaller ve gerçekler tandaslı eylemdir.  veya şekildeki gibi eylemsizliktir *
  #37011640 :)
 • şortlu kızı darp eden adamın ifadesi

  24.
  10 tane farklı suçtan hapis cezası bulunan ve mahkemeleri devam eden bir şerefsizin sözleridir. adam ( kelime olarak adam yoksa alakası yok ) tam bir suç makinesi zaten. dün elleri kelepçeli götürülürken ifadeleri var ve nasıl bir şerefsiz olduğu konuşmalarından iyice belli oldu zaten. darp yok diyor bende şikayetçi oldum diyor. o kızı hem darp etti hemde evinden kaldırtıp adliyeye ifade vermeye gitmek zorunda bıraktı. yüzsüz pezevenk ar damarı sonuna kadar çatlamış. hem genç bir kızı darp edeceksin hemde o beni darp etti diye şikayetçi olacaksın. inşallah mahkemesini görecek hakimde bir veya daha fazla kız evladı sahibi bir babadır da empati kurup bu piçi uzun bir süre içeri tıkar..
  #37011465 :)
 • yıllar sonra geri dönse kuracağın ilk cümle

  5.
  güle güle sözcüğüdür.

  #37011457 :)
 • feto nun kendisi için dua eden rte ye teşekkürü

  3.
  balık hafızalı makarnacılar için fark yaratmayan ve asla yaratmayacak olan bildiridir. muhalefetin ve muhaliflerin yaptığı her şeyi söyledikleri her sözü feto denilen iblise yamamaya çalışıp kendi reislerinin iktidarının ilk 10-11 senesindeki hal ve hareketlerini hiç hatırlamazlar. 10 sene boyunca bunlarla beraber iktidar koltuğunda oturanlar bugün çıkıp "chp içindeki fetöcüleri temizlesin" dedikleri anda bu takipçi sürü hemen başlar "chp fetö ile işbirliği yapıyeee" diye zırlamaya. oysa meclis kürsüsünden fetoya laf söyledi diye chp li millet vekilini azarlayan bakan hala bakan kabinede ? onu hiç görmezler hatırlamazlar..

  aynısı pkk meselesinde olmadı mı yakın tarihte ? çözüm süreci dediler analar ağlamasın dediler milletin anası değil ananesi ağladı. hayatları boyunca fetoyu eleştiren insanları nasıl fetocu yaptılarsa bu çözüm sürecini eleştiren herkesi de pkk ile işbirliği yapmak ile suçlayacak kadar akıldan izandan yoksun koyun sürüsü bu tipler işte. 2000 leri geçmişiz herkesin elinde bir kameralı telefon var söylenen her şey paylaşım sitelerinde duruyor kim fetoya methiyeler düzmüş onların devlet kademelerine yerleşmesine sebep olmuş ve dolayısı ile 15 temmuzun zeminini hazırlamış gene aynı şekilde kimler çözüm süreci adı altında teröristler ile açılışlara katılmış beraber türküler söylemiş nal gibi ortada dururken hala daha muhalefete ve muhaliflere bok atmak ahlaksızlıktan başka bir şey değil..
  #37011455 :)
 • yeni şeyler getiriyorum