• 16 senedir oy verdim ömrümü bitirdiler

  3.
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2195269/+
  4 ... mel mel bakan gibson
 • cb nin gazeteciler ile olan fotoğrafı

  2.
  aralarında muhalif gazeteci var mı merak ettirmiştir. bir de en büyük eksik nagehan alçı yok. artık reyis bile onun çenesinden sıkılmış yanında götürmüyor bir yerlere belli ki.

  soldan sağa ; yeniakit - sabah - yeniakit- sabah- yeniakit - sabah - sabah.

  milan ın efsane 90 lar kadrosu gibi oradakilerin yarısı hollandalı idi buradakileri alayı badem bıyık. kadınlar dahil *
  2 ... mel mel bakan gibson
 • 26 ekim 2021 halktan özür dileyen akp li teyze

  5.
  adresi şaşıran teyzedir. bizden özür dileme teyze git çoluğundan çocuğundan torunundan özür dile yıllardır onların haklarını gasp ettiriyorsun. bize karşı bir sıkıntı yok allahıma şükür çoğumuz iş güç sahibi insanlarız siz ne ediyorsanız kendinize ediyorsunuz. gözyaşları içerisinde alkışladıklarınızın gemi filoları uçak filoları hanları sarayları holdingleri var ama siz 2850 lira maaşla geçinmeye debelenip durun kendi içinizde.
  5 -4 ... mel mel bakan gibson
 • biontech aşısı olunca kalbin bir değişik olması

  4.
  bünyenin çipi kabul edememesi durumu olabilir. dedik size halkın aşısı olan çipsiz sinovac olun diye dinlemediniz kardeşim. oldunuz çipli biontechleri kiminizin kalp ritmi bozuldu kiminizin aşıyı olalı 2 ay olmasına rağmen kolu bacağı ağrıyor.

  işin şakası bir yana mevzunun içerisine amerikanın parmağı girince insan ister istemez işkilleniyor.

  --spoiler--

  Pfizer ve BioNTech, aşıyı Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa'daki kendi tesislerinde üretmektedirler.

  --spoiler--

  hayır bir de çin ve rus aşılarını kabul etmiyorlar avrupada amerikada falan. lan etkinlik ise sinovac da yüzde 90 oranında virüsün etkilerini ve ölüm riskini azaltıyor. neden ısrarla biontech olmaya zorluyorsunuz tüm avrupayı ve amerikayı. seyahat yasağı koymalar bilmem neler.
  2 ... mel mel bakan gibson
 • süleyman soylu nun muhtarlara çağrısı

  2.
  iç dünyasını yansıttığı çağrıdır. kendisinin reisi de bazen istemsizce iç dünyasını yansıtıyor dışarı malum. devlet biziz hükümet biziz kimse bize neden yaptın diyemez kimse bizi sorgulayamaz kafası bunlar hep. gel de bunu referandumda evet verenlere anlat hadi.. adamlara haftalarca aylarca anlatmaya çalıştık evet derseniz böyle böyle olur dedik ama kafaları almadı bir türlü. tek adam rejimine soktular ülkeyi tabi ki istedikleri yerleri yıkarlar istedikleri doğa alanlarını yakarlar yıkarlar üstüne avm sini de yaparlar her birşeyi de yaparlar. kanun neymiş..
  2 ... mel mel bakan gibson
 • chpden tezkereye hayır

  24.
  mantık olarak haklılık payı bulunan ama uygulama olarak tam bir ahmaklıktır. peki neden aynı anda hem hayır vermekte haklılar ama aynı zamanda hayır diyerek ahmaklık yapmış oluyorlar ?? bu sözlüklerdeki sosyal medyadaki hükümetçi süper zekalıları boşver onların ne dediğinin herhangi bir kıymeti yok çünkü kendi düşüncelerini geliştirebilecek kadar beyinsel faaliyet gösteremiyor çoğu. onlar partilerinden duydukları şeyleri gelir konuşurlar, yazarlar. kendi fikirlerini üretip 2 cümle kuramıyorlar görüldüğü üzere.

  hayır vermekte haklılar ; çünkü tengir emminin de paylaştığı gibi ciddi sıkıntılara yol açabilecek bazı cümleler var bu teskerede. 1 senelik değil 2 senelik olması ayrı bir muamma. belki akp 2023 seçimini kaybedecek ? yerine gelecek olan iktidarın sırtında bir 6-7 aylık kambur kalacak. 20 sene boyunca aynı iktidar altında görev yapmış ve "feto terör örgütü" ile beraber hareket edildiği dönemlerde ergenekon gibi balyoz gibi aşağılıkça atılan iftiralar ile açılan davalarda tsk nın çok fazla sayıda namuslu ve şerefli subayı ordudan tasfiye edildi. yerlerine kimler getirildi 15 temmuz darbe girişiminde gördük işte.. bu vatan hainlerinin tam olarak temizlenemediği biliniyor. komuta kademesi şu anda hulusi akar ın emrinde. eski genelkurmay başkanı ve akp nin savunma bakanı malum. yani ortada sıkıntı yaratabilecek 2 büyük konu var. yabancı askerlerin ülkeye girmesi mevzusu ve teskerenin süresi. bir de iktidar partisine mensup olanların çocukları yok gidecekler arasında. bu da büyük bir sıkıntı neden onlar gitmiyor ?

  ahmaklık kısmı ; senin ortağım dediğin ittifak kurduğun iyi parti evet vereceğini söylemiş. en basitinden bunun gereği olarak ve hdp ile yan yana anılmamak adına seninde eleştiri yapma şartı ile evet vermen daha doğru olurdu. günlerce haftalarca hatta aylarca çıkar eleştirini yapardın ama en azından adın hdp ile beraber anılmazdı. hatta iyi parti ile birlik olup bu yabancı asker gelmesi mevzusunu kaldırtmak için kamuoyu oluşturur okları bu yöne çekebilirdin. dün akşam bütün havuz medyasına bütün yandaş medya çalışanları çıkmış gevrek gevrek senin chp olarak hdp ile ittifak halinde olduğunu konuşup durdular. neden bunlara bu kozu veriyorsun ? akp evet diyecek mhp evet diyecek yanında iyi parti de evet diyecek sen hayır desen bile teskerenin geçeceği aşikar. eğer sen 2023 seçimlerinde iktidar olmayı hedefliyorsan mantık olarak adımlarını ona göre atman gerekmez mi. neden bir kez daha kendi kendini baltalıyorsun kardeşim.. önceki seçimde gene gidip hdp ile görüşerek muharrem inceyi baltaladın bu seçimde de gene hdp ile yan yana duruyorsun ve gene kendi kendini baltalıyorsun. sizin bu saçma sapan icraatleriniz yüzünden akp iktidardan gitmiyor. bu kafa ile giderseniz gitmeyecekleri de aşikar..
  1 ... mel mel bakan gibson
 • yeni şeyler getiriyorum