• yeni neslin bilmediği harika yabancı şarkılar

  38.
  http://video.uludagsozluk.com/v/yazarların-şu-an-dinlediği-şarkılar-132716/

  #36406911 :)
 • figt club filminin sonunda çıkan yarrak

  7.
  filmin içerisinde bir kaç kez gözükmekte olan uzuvdur. böylesine bir filmi izlemenin bir bedeli olacaktı illa o da bu işte gözüne sokuyorlar 2-3 kere..
  #36406897 :)
 • her pazar sabahı trt 1 in yayınladığı kovboy filmi

  39.
  eski zamanlarda keyif ile izlenmiş olan filmlerdir. şimdilerde pek tutulmuyor tabi. o zamanın çocukları olan bizler artık büyüdük bütün hafta çalıştıktan sonra pazar günü kahvaltıyı biran evvel yapıp kendini dışarıya atma çabaları var. 1 gün lan hepi topu neyi sığdıracaksın 1 güne vakit dar.
  #36406887 :)
 • 23 nisanın önünde sonunda kaldıralacağı gerçeği

  8.
  bir takım bizonların talebidir.

  http://galeri.uludagsozluk.com/r/1401871/+

  bir şeyler kaldırılıyor kesin ama talepte bulunanlara doğru kaldırılıyor.. koskocaman bir kitlenin tamamına putperest diyerek direkt olarak kendisini şirke koşturan tiplemelere bizon yakıştırması bile fazla ya neyse. şimdi sorsan bunlar inançlı insanlardır. inançları gereği yaptıklarını söylerler tıpkı vücutlarına bomba bağlayıp masumları katledenler veya kafa kesen geri zekalılar gibi. tek farkları onlar cihat diyor ellerine silah alıyor bunlar oturdukları yerden götleri üzerinden yapıyor. amaç aynı ama insanlara zarar vermek. cahil cesaretinin çok farkı yok ha insanları katletmişsin ha katletmek isteyip cesaret edememiş dilin ile incitmişsin.
  #36406617 :)
 • mustafa kemal atatürk

  13885.
  hiçbir zaman aklımızdan çıkmayan/çıkmayacak olan ve bize bu özgürlükler ülkesini bırakmış olan güzel insandır. bugün daha bir özlüyoruz tabi. yanındaki arkadaşları ve arkasına aldığı vefakar halkı ile beraber başardıkları inanılmaz şeylere daha bir sıkı sarılıyoruz. sarılmak zorundayız zira etrafımızda yaşanan şeyler, iç savaşlar ve yabancı devletlerin işgaline uğrayan ülkeleri gördükçe ve dahi içerideki nankör asalakları gördükçe aslında gönülden gelen sarılma isteği mecburiyete de dönüşmeye başlıyor.

  geçmişine sahip çıkmazsan birileri gelir o geçmişin üstünü çizer. sadece geçmişin değil geleceğini de zapturapt altına alır.. sen atanı bilmezsen birileri gelir sana zorla bildirir özgürlüğünü elinden alarak. insanların buralarda hakkında yazdıklarını okurken bile eli ayağı titreyen insanlar olduğu sürece emaneti her zaman güvende olacak demektir..
  #36406544 :)
 • yeni şeyler getiriyorum