• sözlükte aslan reelde kedi olan yazarlar

  11.
  hacı şimdi kedi var kedi var..

  sözlükte aslan reelde kedi olan yazarlar
  6 ... mel mel bakan gibson
 • geçmişe gitmenizdeki tek engel

  4.
  zaman makinemizin olmamasıdır. işte bunlar hep imkansızlık. imkanımız vardı da gitmedik mi ?
  1 ... mel mel bakan gibson
 • merhaba ben elon musk sorularınızı cevaplıyorum

  5.
  hello mister musk. are you şorolo ? because you look a bit like gays. look at the name you put on the little boy bre deyyus seni.
  1 ... mel mel bakan gibson
 • üzerinde ne var diye soran sözlük kızı

  5.
  o sormadan siz soruyu patlatın.

  üzerinde ne var diye soran sözlük kızı
  1 ... mel mel bakan gibson
 • binali beyin belediyelerden sorumlu bakan olması

  18.
  görev adamı binali beye yakışan makamdır. adam ulaştırma bakanlığından başbakanlığa geçti. oradan belediye başkan adaylığına geçip en son çankaya yahya efendi mahallesi muhtar adaylığı için ismi geçiyordu. şimdi tekrardan bakanlığa geçmesi mantıklı olan zaten. buradan da artık botaş genel müdürlüğü falan derken zaten emekliliği gelir. egede bir balıkçı kasabasına yerleşir her ay düzenli mayışını alır geçinir gider.
  4 ... mel mel bakan gibson
 • akape nin istanbul u sömürememesi

  4.
  en çok okçular vakfını, türgev vakfını, ensar vakfını ve ibb den mayış alan hükümet bürokratlarını, yandaşlarını, parti sözcülerini ve eşlerini vs üzen gelişmedir.

  burada ağızları açlıktan koktuğu halde sabahtan akşama akp propagandası yapanları boş ver. onların tek ümidi bize de 3-5 bir şey atarlar belki düşüncesi.
  6 -2 ... mel mel bakan gibson
 • günaydın ballı gevreklerim

  5.
  benim haricimdeki diğer yazarlara söylenen selamlamadır. merhaba acı biberli çiğdemlerim dense üzerime alınırdım ama ballı gevrek bana gitmez..
  2 -1 ... mel mel bakan gibson
 • a haber gücünü nereden alıyor

  16.
  yalandan almaktadır. dünyada hiçbir şey yoktur ki yalan kadar güçlü olsun. hiç utanmadan sıkılmadan sürekli yalan söyleyerek ciddi sayıda bir kitleyi arkana alabiliyorsun rahatça.
  2 -1 ... mel mel bakan gibson
 • bu kötü gidişatına son vermek için akp

  10.
  iç dış rahatlama deyince akla "lavman falan mı yapıyorlar" sorusunu getirmiştir. bir yapmadıkları o kaldı çünkü onuda yaparlarsa bu seçmen kitlesi iyice rahatlar.
  2 ... mel mel bakan gibson
 • ilk uçakla diyarbakır a ciğer yemeye gitmek

  2.
  istanbulda yaşıyorsa uçağa ve diğer yol giderlerine vereceği paranın yarısına atlar edirneye gider 1 kamyon ciğer yer. devir uyanıklık devri.
  4 ... mel mel bakan gibson
 • ülkedeki tüm güzelliklere düşman olan parti

  2.
  kendi kendisini "kalkındırma" ile meşgul olan partidir. doğayı yok eder ekonomi düşmanıdır işçi kesimini hiç sevmez. ne zaman güzel şeyler olur gibi olsa çıkar ülke gündemini değiştirmek adına insanları daha da kutuplaştırır.
  1 -1 ... mel mel bakan gibson
 • a haber için 3 kelime yakıştır

  11.
  yalanın doğru adresi.
  3 ... mel mel bakan gibson
 • yalan habere ceza uygulaması

  4.
  (bkz: susuz çalışan çamaşır makinesi)
  (bkz: ahaber)
  1 ... mel mel bakan gibson
 • a haber de susuz çalışan çamaşır makinesi

  44.
  konyalı bilim adamlarının gizli tesislerde yaptıkları alettir. inanmayan fetöcüdür dombilidir taocudur. o gizli tesislerde görünmez uçaklarımız, yerli ve milli uzay mekiğimiz atlangoç ve uçan arabalarımız da üretiliyor. 2023 gelsin ve lozan ın aşırı gizli maddeleri yürürlükten kalksın direkt olarak uzaya çıkıyoruz ülkecek..
  ... mel mel bakan gibson
 • ağanız geldi tokat sırasına geçin

  13.
  benimki paket olsun evde yiyeceğim ricasında bulunduğum istektir. toplum içerisinde bişi yenmez ayıp..
  ... mel mel bakan gibson
 • zeytinyagli dolma kalem

  408.
  samimi ve içten bir yazardır. yazdıklarının kendi düşünceleri olduğuna kefil olabilirim. herhangi bir duyar kasma, prim peşinde koşma gibi bir gayesi olduğunu da düşünmüyorum. buraya geleli 4.5 sene oldu tanıdığım kadarı ile düşüncelerim bunlardır. hee düşüncelerimin nazarınızda ne kadar önemi veya değeri vardır onu bilemem. 4 sene önce ne yazıyorsa bugünde aynı şeyleri yazıyor.

  şimdi yıllardır buraya entryler yazıyoruz. bizden önce binlerce on binlerce yazar geldi geçti. kimisi doğru düzgün bir duruş sergiledi kimisinin g.tü başı ayrı oynadı. kimisi bir şeyler paylaşmaya ve paylaşılanları almaya geldi kimisi milleti sinir etmeye çabaladı durdu. ortak nokta ise böyle sözlüklere insanlar paylaşım yapmaya geliyorlar. ama insan gibi düzgünce yapıyorlar ama insanlıktan çıkıp milletin damarına basarak ve tüm sülalelerine küfür yiye yiye yapmaya çalışıyorlar. tabi ki olması gereken ilk söylediğim. adı üstünde burası bir sözlük. kendimden ve kendi gözlemlerimden birkaç örnek vereyim. misal tecavüz gibi insanoğluna asla yakışmayan bir adi, aşağılık suç işleniyor. başlığı açılıyor ve geliyorsun altına lanetler şekilde entry giriyorsun. ki samimi düşüncelerin bunlar hayatın boyunca bu iğrençlikten nefret etmişsin. zaten insanım diyen herkes böyle bir suçu savunmaz. 3-5 tane mal geliyor o entryleri baştan aşağı eksiliyorlar. bazıları da onunla yetinemiyor deli cesareti gösterip gelip o lanetleyenlere ya "duyar kasıyorlar" diyor ya da anti entryler girip içerisindeki iğrenç tecavüz fantezilerini farkında olmadan açığa çıkartıyorlar.

  bu duyar kasma, prim toplama söylemleri basitleştirildi iyice. yahu bir insanın düşünceleri gerçekten yazdığı şeyler olamaz mı ? buraya gelip 3-5 artı oy alacak 2-3 fav alacak diye mi yazıyor herkes bunları. 5 çuval artı oy alsan ne olacak 3 çuval favlansan ne olacak. para mı veriyorlar anasını satayım. öyle bir şey olsa şimdi boğaza nazır villam vardı misal benim. bir de böyle kadın bir yazarla alakalı bir şeyler yazarsan "meriç"çi ot kafalı bir tayfa var onlar damlıyorlar hemen. özel mesajlarda nefes alan herkese 35 yıllık abazan gibi saldırıyorlar ama misal bir kadın yazar hakkında hatta kadın olabilir diye tahmin ettikleri bir erkek yazar hakkında onlara göre olumlu bir şeyler yazarsan bu sefer bu maldiniler taarruza geçiyorlar. yani aramızda o kadar s.ke sürülecek aklı olmayan angut var ki kimse kusura bakmasın ancak elimde olsa böyle üstlerine direkt kusarım denk gelsem.

  zeytinyagli dolma kalem
  3 -6 ... mel mel bakan gibson
 • kahvehanede birbirine yaslayan adamlar

  9.
  Bahçıvan şoföre şoför aşçıya aşçı uşağa. sonra hepsi uşağa..

  bunlar eşli batağı eşli okeyi falan çok yanlış anlamışlar aga. başka izahı yok bunun.
  3 -2 ... mel mel bakan gibson
 • hamburgere de yüzde yüz zam gelsin

  4.
  "zam"ada zam gelsin. zam zammı. vergi vergisi de çıksın. hatta herkes memleketine doğru yüz üstü uzansın lan bitsin bu çile..
  2 -1 ... mel mel bakan gibson
 • ayasofya kilise olarak ibadete açılmalıdır

  80.
  cami olsa yüzde 15-20 kilise olsa yüzde 20-25 doluluk olacaktır. cami olsa bizim badem bıyıklılar ilk hafta saldırırlar çamlıca camisinde oynadıkları oyun gibi. 1 haftadan sonra ibadete giden olmaz gene çamlıcada olduğu gibi.

  kilise olsa ermeniler falan pazar günü doldurur cami olsa bizimkiler cuma günü. geri kalan günler bomboş olur bir süre sonra. o yüzden kalsın şimdiki hali ile. bazı yerler vardır 2-3 büyük din içinde çok önemlidir. bizim siyasetçiler yıllardır kudüs için kırmızı çizgimizdir orası sadece musevilerin değildir diyorlar ama bakıyorsun hem hristiyanlar için hem bizim için çok önemli olan ayasofyayı cami yapmaya çalışıyorlar. çalışıyorlar dediğim sözde tabi. yapmak isteseler 2 saat içerisinde karar çıkartıp yaparlardı şimdiye kadar. işleri güçleri gündem değiştirmek. sıkışınca at baş örtüsünü ortaya at ayasofyayı ortaya at fetoyu ortaya.
  1 ... mel mel bakan gibson
 • kumarda karısını kaybeden erkek

  12.
  önce kendi g.tünü masaya koyması gereken erkeğimsidir. üstteki arkadaş gene insaflı davranmış yakında kaybeder demiş. madem bir halt yiyeceksin başkaları üzerinden yeme direkt kendini feda et.

  ooo aramızda bu topiklerden varmış. kızmışlar hemen seri gitmişler aşağı doğru *
  1 -2 ... mel mel bakan gibson
 • yeni şeyler getiriyorum