• mikrofon uzatıldığında söylenen sözler

  47.
  okayi yamaşita kom banba kom banba. canlıya denk gelirsem yapacağım denk gelirseniz kim la bu deli diye şey etmeyin.
  5 ... mel mel bakan gibson
 • zall buraya gel bişi diycem

  3.
  zall buraya gel bişi diycem

  (bkz: o eli indir önce indir o eli)
  4 ... mel mel bakan gibson
 • olası bir iç savaşa karşı uludağ klanı kurmak

  8.
  negan olacaksam seve seve katılacağım klandır. sopam hazır zaten evde beyzbol sopası değil türk işi haydar isimli marangoz ürünü ama etrafına tel çekince etkili olur.

  bir arazide konumlanma fikri güzel destekliyorum. yalnız moderasyondan kimseyi almamak lazım orada iş yapmazlar sıkıntı çıkar. bir de haremlik selamlık olalım kızlar ayrı yerde kalsın burası malum iç savaşa karşı önlem alırken kendi içimizde iç savaş çıkmasın durduk yerde..
  12 ... mel mel bakan gibson
 • kafa koparanus kimdir

  19.
  dolar biraz düşüş gösterince ( 3,65 den 3,56 ya inmişti yanlış hatırlamıyorsam ) sözlük üzerinde açıktan "ne oldu havlıyordunuz dolar çıktı diye şimdi neden sesiniz çıkmıyor münafıklar" tarzında yazan ancak dolar 4 lira sınırını zorlarken herhangi bir entrysine rastlayamadığımız sözlüğümüzün yaşı büyük yazarıdır.

  yaşına saygım sonsuz bugüne kadar birçok kere kendisini hakaret olmayan küfür içermeyen şekilde eleştiren entryler girmişimdir. bundan sonrada gireceğim mutlaka. çok tutarsız yazıyor özellikle konu siyaset minvalinde olduğunda. belki ben çok fazla entry okuduğum için sürekli gözüme takılıyor başkaları fark edemiyor ancak durum bundan ibaret.

  iktidar yanlısı değilim diyor ancak her fırsatta iktidar yanlılarından daha fazla o tarafa yatkın şeyler yazıyor. sürekli ayetlerden örnekler veriyor lakin adaletli bir şekilde tarafsız olamıyor. niyet okuyarak tespit yapıyor misal dün veya önceki gün "chp iktidar olsa idi nefes alamazdık özgürlük olmazdı" şeklinde entry girdi. iktidarda olanlar yandaşları hariç hiçkimseye nefes aldırmaz iken yani hali hazırda söylediği şeyler yaşanırken iktidarda olmayan adamlar gelirse nefes alamayız demesi iyi niyetli olarak düşünürsek niyet okumaya giriyor. iyi niyetli olmaz isek zaten iftiraya giriyor..
  9 -2 ... mel mel bakan gibson
 • bu başlıkta 17 yaşımıza tavsiyeler veriyoruz

  12.
  bu başlıkta 17 yaşımıza tavsiyeler veriyoruz
  9 ... mel mel bakan gibson
 • nagehan alçı

  999.
  kocişi ile beraber her devrin adamı olan tiplerdendir. iktidarı yönlendiren fetö ise fetöcü olur. iktidar pkk ile masaya oturursa en büyük pkk cı olur. iktidar fetö ile kavga eder bu kenarda durur iktidar kazanacak gibi görürse iktidarcı olur fetöyü gömer. iktidar pkk ile ters düşer pkk cılığı bırakır en büyük pkk ve fetö düşmanı olur..

  yazdıkları şeyler söyledikleri sözler katıldıkları programlar çektikleri krediler bu kadar göz önünde iken sanki hiçbirisi yokmuş gibi bu kadar rahat ve densizlik içerisinde kendileri hariç herkesi suçlamaları ise hiçbir şey yapmayan yargımızın ayıbıdır. bir tane savcı "ya sen dün neydin bugün ne konuşuyorsun gel bakayım bi" demez mi ?
  12 -2 ... mel mel bakan gibson
 • kavgada küfür olarak fetöcü demek

  2.
  kavgada küfür olarak fetöcü demek
  6 ... mel mel bakan gibson
 • 21 kasım 2017 dolar kuru

  5.
  abd nin yeni oyunudur.

  (bkz: dış mihraklar)

  bakın büyük resmi görmeyenler anlamıyor hem hayır sever iş adamımız zerrab a ilaç içirtip zorla iftira attırtarak faaliyetler yürütülürken hem doları yükselterek fetoya hizmet etmekte bu abd. abd nin arkasında feto var savcıları hakimleri cia si fbi ı hollywood u hatta pizzacıları nba oyuncuları bile hepsi fetocu. hatta trump bile fetocu saçının şekline bakıldığında fetonun izleri görülebiliyor. iç işlerimizi karıştırmak için rasim ozan a ilaç içirtip televizyonda saçmalatarak büyük bir aydınımızın ayağını da kaydırdılar. oyun çok büyük çok..
  9 -3 ... mel mel bakan gibson
 • adana nın o kadar soğuk olması ki

  4.
  inanmadığımız olaydır.

  adana nın o kadar soğuk olması ki

  adana ve soğuk yek yeea.
  5 ... mel mel bakan gibson
 • bu sabah nasıl uyandınız

  297.
  her zamanki gibi umutlu. william wallace gibi umuda dair tirad atarak kalkamıyoruz belki ama genede bir şeylerin düzeleceğine dair umudu kimse sökemesin içinizdeki.
  2 ... mel mel bakan gibson
 • havuz medyası

  61.
  yalakalıkta, yandaşlıkta ve hedef saptırmada bir kez daha çığır açmış olan medya ayağıdır.

  https://www.haberler.com/sabah/

  bunun televizyon ayağı olan yer(ler)de de aynı haber dönüp duruyor. hatta bir tanesi zerrab a ilaç verilip ailesinin öldürüleceği söylenerek iftira atmaya zorlandığını bile söylemişti. ulan adam tıpış tıpış kendi ayağı ile gitti teslim oldu. bir tanesi de bakanmış sanırım "kendi kendisine gidip teslim olmasından kumpası anlamamız lazımdı" buyurmuş.

  hayat çok enteresan hani durum bu kadar vahim olmasa eline çekirdeğini falan alıp keyifle izlersin ama bu yolsuzluk severlerin yediği haltlardan ötürü oluşan kazığın ucu bize dönük iken eğlenemiyorsun..
  4 -1 ... mel mel bakan gibson
 • rasim ozan kütahyalı

  3473.
  sadece bu başlığın son sayfasında kendisini savunanlara bakınca bile nasıl bir karaktersiz olduğu basitçe anlaşılabilecek tiplemedir. sözlükte bu roklardan nagehanlardan çok var ve neredeyse tamamı aynı zihniyetin takipçileri. şaşırtmıyor artık..
  3 ... mel mel bakan gibson
 • uludağ sözlükteki derin moderasyon

  3.
  akşam akşam sevinç nidası attırmış mevzudur. ben moderatörmüşüm ya lan. yalnız bdv leri bile okunmayan moderatör nasıl oluyor orası muamma *
  7 -2 ... mel mel bakan gibson
 • nar sözlük hakkında bir değerlendirme

  1.
  nar sözlük hakkında bir değerlendirme

  başlığı açan at kafası uçmuş galiba *
  17 -3 ... mel mel bakan gibson
 • sevilmeyen işte 3500 tl vs home ofiste 2000 tl

  10.
  2000 liradır. mevcut işim gereği ( dışarıdan işler alarak ) evde ben onu 4000 lira yaparım zaten her türlü. nereye imza atıyoruz ?
  3 -1 ... mel mel bakan gibson
 • rte rize mitingi için dağıtılan slogan listesi

  17.
  sürü gibisiniz denildiği zaman kızmakta olan gruba dağıtılan listedir. kendi adamları gol diyor *
  5 ... mel mel bakan gibson
 • 20 kasım 2017 dolar kuru

  18.
  50 liralık alanlar için fark yaratmayan kurdur. yakında 50 liraya 5 dolar alacaklar mutlu mesut gidecekler evlerine gene..
  7 -1 ... mel mel bakan gibson
 • dolar yükseldi hadi akp ye sövelim

  29.
  dolar ile alakası olmayan eylemdir. sıradan bir gün içerisinde olağan bir durum. ancak artık akp ye değil tüm bu rezillikleri görüp açlıktan ağzı kokarken hala iktidar yalakalığı yapmaya devam edenlere döndü artık ibre.
  6 -1 ... mel mel bakan gibson
 • dolar nereye gidiyor

  50.
  ahmet mehmet amcaların ve ayşe fatma teyzelerin tekrardan taşın altına ellerini sokmalarına sebep olacak gidiştir. yastık altındaki dolarları bozdurun büyük oyunu bozun bir kez daha. varsa tabi yastık altında bir şeyler..

  dolar 3.56 lara inince burada biz muhaliflere itler bilmem neler diye saydıran bir dayımız vardı nicki herkesin malumu. göremedim bu başlık altında niyeyse..
  3 ... mel mel bakan gibson
 • 1894 yılında eminönü deki sandalcı amcalar

  3.
  amcadan ziyade büyük dede olan adamlardır. fotoğrafın en sağında kalan ikiliden kafasında fes olan bizim hamit abiye benziyor. dedesi falan olmalı eminönünden samatyaya gelmişler demek ki zaman içerisinde ufak ufak..
  2 ... mel mel bakan gibson
 • yeni şeyler getiriyorum