• kız arkadaş ararken erkek arkadaş bulmak

  2.
  pasaport yenilenip hollandaya 2 kişilik yer ayırtma ile neticelenmesi muhtemel mevzudur.
  3 ... mel mel bakan gibson
 • sözlük yazarlarının favori tanrısı

  8.
  zalımpostur.

  https://scontent.cdninsta...TU2NDI1MDg4NjA2NjczMDc2.2
  3 ... mel mel bakan gibson
 • bu ümmet sana aşık ya receb tayyib erdoğan

  1.
  receb i tersten okuyunca aşka karşılık bulunacak olan yakarıştır. bak çevir receb i terse "ya" yı al arkasına sonra tayyip erdoğan de. gördün mü ilüzyonu hehehehe kamiller ya..
  3 ... mel mel bakan gibson
 • rusyanın türkiyeyi 2 saatte silecek güçte olması

  23.
  siler silemez 2 saat sürer 2 gün sürer bilemediğim mevzudur. ben şu bizimkilerdeki özgüvene hastayım..

  yavaş silsin sehpa mı siliyor ışidi silemedi vs. olm yarınızdan fazlanız daha askere bile gitmemiştir muhtemelen kaçmanın bin bir yolunu uyguluyorsunuzdur bu neyin kafası amk. böyle yüzbinler var ülkede lan kaç kaç kaç kaç ama iş yazmaya konuşmaya gelince toz kondurma. kiminle kazanacağız savaşı alayınız buralardasınız..
  7 -2 ... mel mel bakan gibson
 • ilerde evleneceğin kişi şu an ne yapıyor sorunsalı

  72.
  benim onu beklediğim gibi aradığım gibi oda beni bekliyordur ve arıyordur. yani inşallah..
  3 ... mel mel bakan gibson
 • kız kardeşin bakire olmadığını söylemesi

  348.
  milletin kız kardeşine hallenirken akıla getirilmesi gereken mevzudur. herkes birilerinin kızı, kız kardeşi işte herkese atlamaya çalışırken iyi kendine olunca öldürürüm şöyle yaparım böyle yaparım. biraz empati lazım böyle akla getirip işte..
  6 ... mel mel bakan gibson
 • sözlük çirkinlerinin fotoğrafları

  4.
  her fotoğraf çekmeye çalıştığımda kameranın camı çatladığından koyamadığım fotoğraflardır. allah böyle yaratmış yapacak bir şey yok. tamda başlığımız açılmış oysa..
  8 ... mel mel bakan gibson
 • sözlük kızlarının fotoğrafları

  1708.
  akşam akşam istanbul semalarında mömööeeeeeeeeeeeeğğğğğğğğğğğ naraları yükselmesine sebep olan fotoğraflardır. zalımsınız kızlar.. ediko naber *
  5 -1 ... mel mel bakan gibson
 • akpliler suriyelileri evine alsın kampanyası

  5.
  güneş batıdan doğmadıkça mümkünatı olmayan mevzudur. açıklama falan uğraştırmayın beni kıyamet alameti gibi nedir o öyle.

  onlar ancak ampır ampır konuşur kardeşlerimiz kardeşlerimiz diye.. en basit örnek ; bizim camide hoca her cuma hutbede kardeşlerimize yardım edelim kardeşlerimize sahip çıkalım diyor cemaatte destekliyor amiiinnn diye yüksek ses ile sonra namaz çıkışında sopalarla kovalıyorlar dilenenleri camiye gelen yardımlar bölünüyor diye. siz eve alsınlar diyorsunuz şaka gibi..
  9 ... mel mel bakan gibson
 • 5 haziran 2016 anadolu efes fenerbahçe maçı

  13.
  potaları mı büyüttüler lan acaba sorusunu akıla düşüren maçtır. 2.çeyreğin başında bakayım bir şöyle dedim de 60 sayı olmuştu attıkları giriyor herhalde. bir fenerbahçeli olarak efes alsın istiyorum zira alabilecekleri tek maç bu zaten erkenden bitmesin final serisi..
  4 ... mel mel bakan gibson
 • sahurda aşağı inip davulcuya eşlik etmek

  1.
  davulcunun size sonra mahallelinin davulcuya en sonunda herkesin size hallenmesi ile sonuçlanacak mevzudur.
  6 ... mel mel bakan gibson
 • davulcuya aşık olmak

  3.
  zurnacının hatırının kalacağı mevzudur..
  4 ... mel mel bakan gibson
 • anneliği reddeden evini çevirmeyen kadın yarımdır

  12.
  "hangi meczup söylemiş lan acaba" diye girip aklıma gelen ilk ismin söylediğini görerek rahatlayarak terk ettiğim başlıktır. hoşçakalın..
  8 -1 ... mel mel bakan gibson
 • istanbul trafiği

  358.
  haftanın 6 günü küfür edip haftanın son günü pis pis sırıttığım trafiktir. bugün yollarda olanların affına sığınıyorum ancak göbeğimi kaşıya kaşıya gülüyorum arkadaş yalan yok. 6 gün ebemize atlanıyor o trafik içerisinde çünkü..
  4 ... mel mel bakan gibson
 • yaşı 30 a gelip sözlükte takılan zavallı

  7.
  kendisi bu mevcut zekası ile 30 lu yaşları göremeyeceğinin farkında olan yazarımsının isyanıdır. ailelere sesleniyorum çocuklarınıza sebze ve balık yedirin bol bol. gerizekalılıktan ölmesin kimse..
  9 -1 ... mel mel bakan gibson
 • kız olmanın avantajları

  48.
  erkeği hiç sallamayabilmenizdir. bizde böyle bir şey yok ararsın sorarsın sürekli. genel olarak sorulduğunda biz kütük oluyoruz ama *
  4 ... mel mel bakan gibson
 • venus bella

  503.
  kendisi ile aynı gruptan olan trollerin savunduğu oluşumdur. bu son destek entrysinden sonra artık iyice emin olduk sağ olun var olun * sümüşten haber var mı evlendikten sonra mayışları yatırtıyordur inşallah..

  bir de muhaliflerin zekası artıyor diye seviniyorum demiş. insan kendisinde olmayan şey hakkında nasıl konuşur gerçekten çok ilginç. "aynştayn" abiye sormak lazım *
  6 -1 ... mel mel bakan gibson
 • venus bella

  498.
  yandaşlığı bile beceremeyen yazarımsıdır. içerisinde bulundukları çitleri nasıl aşıp gelip buralarda yazabildiklerini merak ediyorum sadece bu grubun..

  bizzat olayların başrolündekilerin bile yalan diyemediği hırsızlık, terör destekçiliği, pedofili gibi şeyleri savunacak kadar midesi olanları ( yada midesiz olanları diyelim daha doğru olur ) hala nasıl savunanlar oluyor burada akıl almıyor. he ablam he çekemiyoruz başka hiç derdimiz yok sözlükte eleman kovalıyoruz gidelim de çekemediğimizi belli edelim diye..

  bir de kadın yazar sanırım iki kat yazık. yazık kere yazık. arkadan gelen nesillere akıl sağlığı yerinde insanların ebeveyn olması gerekirken durum tam tersi oluyor son zamanlarda..

  edit : koyun değil sığır olacaktı kabataşlı bacım. koyun hafif kalıyor sizin gruba hehehehe üstü çıplak deri eldivenli 80-100 kişilik grup var saram mı burda mı yirsin ?
  13 -4 ... mel mel bakan gibson
 • rumeli71

  567.
  tayyibin billurlarını boğazına kadar alanların savunanlarını kötülemeye koştuğu yazardır. "anladınız siz" yok az yukarıdaki verengül den bahsediyorum..

  aşağılık insanları görmek istemiyoruz sözlükte artık. hem her önüne gelene veriyor hemde millete laf yetiştiriyor. hani para için yapılan mesleği icra edene verilen sıfatı buna uyarlasak onlara ayıp olur o derece ilerlemiş artık..

  rumeli71 hak edene hak ettiğini veren yazardır. verengüller anlamaz onların derdi maşşak yalamak..
  5 -2 ... mel mel bakan gibson
 • tayyip erdoğan a atılan iftiralar

  6.
  tayyip erdoğan a atılan iftiralar
  5 -2 ... mel mel bakan gibson
 • yeni şeyler getiriyorum