• kadrolaşmayı akp icat etti

  3.
  kadrolaşmayı akp icat etti
  3 ... mel mel bakan gibson
 • ahmet davutoğlu vs binali yıldırım

  8.
  vs nin kazanacağı versustur. birisi mavi ceketi giymiş ve sonrasına kovulmuş diğeri de mavi ceketi giymiş ve kovulmayı beklemektedir.. gerçi şimdikinin ağzı var dili yok söylendiği zamanlarda çıkıp açıklama yapıyor ömrü daha uzun olacak gibi ama belli de olmaz başkanlık gelirse otomatik gidiyor zaten..
  3 ... mel mel bakan gibson
 • sözlükteki atatürk düşmanlarının iyice kudurması

  4.
  edirne tarafına doğru sınırı geçip kaçmaya çalıştıkları zaman akıllarına gelecek olan mevzulardır. olmaz zannediyorlar şimdi ancak fanatik dinciliğe soyunan her ülkenin hali ortada.. afganistan pakistan ırak libya mısır hatta suriye mezhep üzerinden patlatıldı hatırlayın..
  12 ... mel mel bakan gibson
 • yazar nicklerinden meslek tahmini yapmak

  9017.
  tanrının adamı : kiralık katil.
  2 ... mel mel bakan gibson
 • yazar nicklerinden meslek tahmini yapmak

  9015.
  stadyumdaki dev ekran : lokanta sahibi esnaf.

  memur değilim ben değilimmmmm * tamam sürekli buradayım gündüzleri ama değilim evvelden de yazmıştınız.
  2 -1 ... mel mel bakan gibson
 • yazar nicklerinden meslek tahmini yapmak

  9010.
  usualsuspect : profesyonel banka soyguncusu.

  dostum hakkını helal et ne zaman yazmaya gelsem sana denk geliyor *
  4 ... mel mel bakan gibson
 • gezi parkı nın yıkılması

  3.
  gezide : yukarıda toma var polis gerçek mermi atıyor yaralılar ve ölenler var dikkat edin
  onlarda : yukarıda tank var ama asker silah bırakmış teslim olmuş haydi yerde yüz üstü yatan olaydan haberi olmayan kendi askerimizi linç edip kafasını keselim suriyedeki kardeşlerimiz gibi. allahu akbaarrrrr..
  11 ... mel mel bakan gibson
 • recep tayyip erdoğan mehdi mi sorunsalı

  16.
  mehdinin öldüreceği şey deseniz daha bir anlamlı gelecek olan tespitimsidir.
  2 -2 ... mel mel bakan gibson
 • uludağ sözlük

  18728.
  bağırsaklarında bir çok ruhsal problemleri olan oluşumu barındıran sözlüktür. özellikle bir tanesi var ki kadın yazar taklidi yapan ve sürekli muhtemelen "emekçi" bir kadına ücret ödeyerek çektiği baş rolü memenin oynadığı fotoğraflarını kendi fotoğrafı gibi paylaşan bu arkadaş sürekli insanlar ile polemiğe girme derdinde sözlüğe kattığı en ufak bir katkı yok..

  ne bilgi içerikli tek bir entirisi var ne nitelikli bir şeyler yazma kabiliyeti. bilgi birikim sadece çirkeflik alanında.. bunun gibi bir kaç tane daha var malum kankacılar olarak bilinen grup. ele başları şu anda çaylak yancısı evde kalmış hanım fink atıyor her yerde.. böyle tiplerin burada yazar sıfatı ile anılması bile sözlüğün kalitesini ciddi manada düşürüyor..

  yazdıklarına bakıyorsun bunların affınıza sığınarak bir boka benzemiyor. gerçekten öyle ama hala burada yazabiliyorlar. ondan sonra ekşi sözlük şöyle ekşi sözlük böyle. orada 10 küsür sene yazarlık yaptım ve buradaki bu leşleri temizleyebilseler emin olun bu sözlüğün oradan farkı kalmayacak.. yani nasıl ruh hastaları olduğunu anlatmaya kelimeler yetmiyor sürekli polemik yaratma birilerine sataşma derdindeler. sağlıklı insanların yapabileceği davranışlar mı bunlar.

  velhasılı sözlük iyi de çevresi kötü maalesef..
  10 -1 ... mel mel bakan gibson
 • evlenilecek kız nasıl olmalıdır

  24.
  insan olmasının yeterli geleceği mevzudur. insanlıktan kasıt gerçek insan bildiğimiz anlamda yani iyi birisi..
  8 ... mel mel bakan gibson
 • m kemal ilerigörüşlüyse kerkük musul u niye almadı

  10.
  "ileri görüşlüydü musul kerkük de geride kalmıştı ondan almadı" cevabına sahip sorudur. böyle soruya böyle cevap olur en fazla..
  3 ... mel mel bakan gibson
 • kurtuluş savaşı diye bir savaşın olmaması

  22.
  bütün dünya aslında bir halüsinasyondan ibaret olduğu için kısmen doğru olan söylemdir. bu kafa yapısına ne yenerek ne içilerek ulaşılıyor lan 30 küsür yıllık hayatım boyunca hiç çözemedim çözemeyeceğim..

  (bkz: biz aslında yoğuz)
  5 ... mel mel bakan gibson
 • bir erkeğe verilebilecek en orijinal hediye

  15.
  sevgiliden gelecek ise güzel bir öpücük ve sıcak bir sarılmadır. maddi değeri olan şeyler güzel değil..
  5 ... mel mel bakan gibson
 • 14 08 2016 da tekrar buluşmak dileğiyle

  5.
  taşlar ve sopalar ile gerçekleşecek olan olaydır. len ellerinde asker polis falanda kalmadı sıkma başları abileri falan mı salacaklar bu sefer..
  6 -3 ... mel mel bakan gibson
 • saçı nasıl keselim sorusuna verilen cevap

  15.
  bizim berberin bu soruyu sormaması sebebi ile verilemeyen cevaptır. dayım sağ olsun biliyor artık selam verip oturuyorum siyasete falan giriyoruz direkt haldır haldır kesiyor kıpp kıppp kıpppp diye..
  2 ... mel mel bakan gibson
 • hayatı boyunca hiçbir tarikate bulaşmamış insan

  4.
  aralarında olmaktan gurur duyduğum insanlardır. çok küçük yaşlarımdan beri çağırıyorlar özellikle gel namaz kılalım sohbetler edelim bahanesi ile ancak yemedim yemem de bu saatten sonra.. her seferinde nazikçe "camide / evde kılıyoruz" veya " kuran dan başka öğretebileceğiniz bir şey yok onu da okuyoruz zaten" şeklinde geri çevirdik arkadaşlar ile beraber..

  özellikle lise zamanlarımızda bu malum feto nun dersanelerine ve diğer meşhur tarikata çekmek için bin bir türlü hile denediler hatta maddi destek bile veriyorlardı ancak 15-17 yaş arasında bile düşmedik o tuzaklara çok şükür.. o yüzden bizim o yaşta düşmediğimiz tuzaklara koskoca türkiye cumhuriyeti devletini yönetenlerin düşmüş olmasına kaba etlerimiz ile bile gülüyoruz ağzımız yetmiyor çünkü her kandırıldık denildiğinde..
  8 ... mel mel bakan gibson
 • mini şort giyip bacaklarıma bakmasınlar diyen kız

  15.
  benim bile anlam veremediğim kızlardır. kadınların hak ve özgürlüklerini sonuna kadar destekliyorum ancak bu tarzdaki kadınların düşünce yapısı da çok tuhaf geliyor. yani hem o şortu yada eteği giyip yada derin göğüs dekolteli bir elbise giyip hem insanlar bana bakmasın demek hakikatten bambaşka bir kafa gerektiriyor..

  bu topluma mini şort falan fazla bunun anlaşılması gerekiyor artık.. sokaklarda rahatça gezmek isteniyorsa bu kadar suriyeli aramıza entegre edilip araplaştırılmışken üstelik kadınlarımızın da kılık kıyafetlerine dikkat etmeleri gerekiyor maalesef..
  9 -1 ... mel mel bakan gibson
 • anam babam hoca efendiye feda olsun

  3.
  oysa ki peygamberimizden sonra başka peygamber gelmeyeceği söylenmiştir. bilindiği üzere peygamberimize söylenmekteydi bu cümle. şimdilerde 3 harfliye de yada okyanus östesindeki 4 harfliye de söylenir olmuş yazık..
  6 -1 ... mel mel bakan gibson
 • ferrarisi olmayan kapıma gelmesin diyen kız

  7.
  ferrarisi olmayan kapıma gelmesin diyen kız

  hınnn hınnnnn.
  6 ... mel mel bakan gibson
 • anın düşüncesi

  14.
  anın düşüncesi
  12 -1 ... mel mel bakan gibson
 • yeni şeyler getiriyorum