• tayyip erdoğan olmasaydı bu ülke batardı

  24.
  şeytanın en büyük hilesinin insanları kendisinin olmadığına inandırmasıdır sözünü aklıma düşüren tespittir. demek ki şeytan sadece ben yokum diye kandırmıyor ben olmassam batarsınız da diyormuş. şüphesiz ibret alınacak mevzudur..
  4 ... mel mel bakan gibson
 • bilal erdoğan ın gemilerini kıskanan embesil

  5.
  sırf deneme amaçlı bankaya gidip "gemi filosu kuracağım kredi vamı kredi" diye sormak istediğim ama yiyeceğim dayağın boyutlarını düşününce yapmaktan vazgeçtiğim olayı gerçekleştirmiş bir sıfırlayıcının filolarını kıskanan embesillerdir.

  aralarında bulunmaktan gurur duyuyorum çünkü allahım bana beyin vermiş. düşünme yetisi olan insan kıskanır aklı beyni olmayan da o kıskananlara çemkirir uzaktan uzaktan. çünkü kendisinde beyin yok o elemenın o zeka ile pazarda limon satmayı bile beceremeyeceğini ancak babasının aldığı ihale komisyonlarından evde depolanan milyon belki milyar eurolardan dolarlardan o filoyu kurabileceğini anlayamaz. he inanmıyorsa tanımı yaparken espri amaçlı yazdığım şeyi gitsin denesin bir bankadan..
  8 ... mel mel bakan gibson
 • seni seviyorum

  1625.
  samimiyet ile söylenmedikten sonra hiç bir anlamı olmayan söylemdir. bir kişiye ait olabiliyorsan tüm benliğin ile ondan başkasını görmüyorsa gözün uğruna bir çok şeyden fedakarlık edebiliyorsan söyle. söyle ki değeri olsun karşındaki duyduğu zaman içi titresin bilsin ki tüm ruhun ile söylüyorsun.
  2 ... mel mel bakan gibson
 • sözlükte müslüman neden az

  7.
  yazarken çarpılmış bireylerin söylemidir. sadece yaradanın kararını verebileceği şeye müdahale ederseniz başlıkta iki tane 1 numaralı entry olur işte böyle *
  5 ... mel mel bakan gibson
 • sevgiliye hitap biçimleri

  1613.
  sevgülüm derdim zamanında. hoşuna giderdi. etraftan duyduklarım var çok acaip şeyler yazmaya elim gitmiyor. sevgililer mi yoksa birbirlerini okey masasında taş çalarken mi yakalamışlar anlaşılamıyor öyle enteresan hitaplar..
  1 ... mel mel bakan gibson
 • çağırmazdım acil olmasa diyen kız

  4.
  bunu söyleten sevdiği ise utanması gerekenin o olduğu mevzudur. söylemin kendisinde çaresizlik var demek ki ihtiyaç halinde çağrıldığı zaman bile terslik yapabilecek birisi..
  1 ... mel mel bakan gibson
 • seviştikten sonra şimdi biz neyiz diye soran kız

  28.
  kadının en savunmasız olduğu anda biraz da pişmanlık ile sorduğu sorudur. pişmanlığın sebebini de az çok tahmin edersiniz yaklaşık 1 saat önce kendisini yatağa götürebilmek adına aşk ile alev alev yanan gözlerin seviştikten hemen sonra ferinin gittiğini görmesi, yoğun ilginin alakanın kesilmesi, o makineli tüfek edası ile birbiri ardına aşk sözcükleri sıralayan ağıza kilit vurulması sonucu ortaya çıkıyordur..

  beyine kan gitmiyorda kardeşim 1-2 dakika gitmiyor o kadarlık sessizliği kabul edecektir zaten ama sen arkasından sırtını dönüyorsan kadın ne yapsın..
  2 ... mel mel bakan gibson
 • microsoft cortana

  5.
  profil fotoğrafından değil gözlerini adamın kafasını bile pirinç tanesi gibi görebilirken gözlerini nasıl gördünüz lan diyerek çemkirmek istediğim mevzudur. erkeğim ben diyor üstüne şiiri yazan da erkek sanırsam. ne oluyor lan burada ne fırıldaklar dönüyor olm..
  5 ... mel mel bakan gibson
 • mide bulantısına iyi gelen şeyler

  267.
  toplu taşıma araçlarında iseniz derin bir nefes alıp 30 saniye kadar tutmanızın işe yarayacağı mevzudur. kesmez ise bir daha deneyin en kötü ihtimal 3. seferde ciddi oranda azalıyor bir kaç defa tecrübe edilmiştir.
  2 ... mel mel bakan gibson
 • 2 metreden koskoca adamı vuramayan suikastçi

  2.
  hayata bakış açısı gözünün yarım metre önünden fazlası olmayanların müthiş tespitidir. her ateş eden öldürmek için ateş etmez hiç mi mafya hesaplaşması gibi şeyleri okumadınız görmediniz len bacağa neden ateş ederler insanlar az bir oksijen gitse kafaya çözeceniz ama zor biliyorum..
  3 -1 ... mel mel bakan gibson
 • ölen dedenin korneasını alıp satmak

  1.
  fakirliğin bu kadarına da lanet olsun dedirten mevzudur. adam bir şey bırakamamış işte zorlamanın alemi ne..
  3 ... mel mel bakan gibson
 • sıcak suyla duş alan erkek

  6.
  ılıktır vurduruyordur. siz yazmadan ben yazayım dedim değişiklik olsun bu kez.

  az daha dayanın dünyayı yok et butonunu tamamlıyorum yakında herkesi kurtaracam bu eziyetlerden..
  2 -1 ... mel mel bakan gibson
 • sözlük yakışıklılarının fotoğrafları

  234.
  ölmüş adamı mezardan kaldıracak fotoğraflardır.
  2 -1 ... mel mel bakan gibson
 • kızların tipsiz erkek görünce verdikleri tepkiler

  11.
  genelde ilgilenmediklerini belli ettikleri tepkilerdir. samimi söylüyorum kadınlar çok büyük hata yapıyorlar çoğu zaman farkında değiller. kendimi örnek vermeyeceğim elbette bir kaç arkadaşım var misal * yahuşuklu değiller ama çok kral çocuklar hepsi. sevdiklerini el üstünde taşırlar hayatlarının merkezine koyarlar ama rağbet görmüyorlar işte yapacak bir şey yok.
  2 ... mel mel bakan gibson
 • yazarların favori seks pozisyonları

  2.
  sol kolumu bacak arasından geçirip oradan kavrayarak şey edilen pozisyondur. ulan akşam akşam dinden imandan çıkarmayın adamı tek başına ne pozisyonu yapacan aşk meşk başlıkları açın hele..
  2 ... mel mel bakan gibson
 • ev işi yapan erkek seksiliği

  19.
  en çok seksileştiğim dalın ütü olması sebebi ile araya kaynak yapmak istediğim seksiliktir. ütücünün talibi çok ya oradan sarmak mantıklı geldi oysa ben bulaşıktada iyiyimdir genel temizliktede *
  4 -1 ... mel mel bakan gibson
 • can dündar a ateş anının ağır çekim görüntüleri

  4.
  vatanın ne olduğunu bilemeden haini tespit edenlerin kına yaktığı görüntülerdir. önce gidin vatani görevinizi yapın sonrasına bakarız. teröriste silah gönderenin billurlarını yalayıp haberini yapanı hain ilan edecek zeka ancak bu memlekette görülür zaten..
  8 -1 ... mel mel bakan gibson
 • can dündar a ateş anının ağır çekim görüntüleri

  3.
  aynı "senaryo"nun "tiyatro"nun bu olayın kurmaca olduğunu düşünenlerin başına da defalarca gelmesini temenni ettiğim görüntülerdir. daha fazlasını da dileyebilirim ama bu aptallıktan mesul tutulmaması gerekenlerin günahına girmeyelim biz gene de..

  sizin taptığınız adamın dili ile söyleyeyim "velev ki kurmaca ne olmuş yaa ne olmuş siz kimsiniz yaeaea"..
  6 -6 ... mel mel bakan gibson
 • sevgilisinin kiyafetine karisan erkek

  5.
  Seven erkegin kirmadan dokmeden ve abartmadan yapmasinin sakincali gorulmemesi gereken mevzudur.
  3 ... mel mel bakan gibson
 • beyler türk kızına kurban olun

  3.
  yıllardır boynumuzu eğip beklediğimiz mevzudur. biz kurban oluyoruz da onlar kurban seçiyor yapacak bir şey yok *
  6 ... mel mel bakan gibson
 • yeni şeyler getiriyorum