• themis portia

  8.
  bugünden sonra açık oylamaya tövbe edeceğini düşündüğüm yazardır. bu ne amk birileri sözlüğün köşesinden ıslık mı çalıyor nedir lan tespit edince.. mesajı kapalı olması isabet olmuş nacizane *
  5 -1 ... mel mel bakan gibson
 • akplilerin tarihe bakış açısı

  51.
  13 sene önce camiye gidip gidemediğini bilemeyen adamların tarihe bakış açılarının sorgulandığı mevzudur.. 13 sene diyorum bu kadarcık tarihi bilemeyen adam 100 sene öncesini nereden bilecek.
  3 -1 ... mel mel bakan gibson
 • havalimanında 4 liraya satılan su

  9.
  "aa fiyatlar ucuzlamış laaannn" tepkisi verdiğim mevzudur. olm ben 2 sene önce gittim en son akrabamı karşılamaya dış hatların oradaki büfede 5 tl idi su. 1 limonata 1 su aldıydık 13-14 tl civarı bir para vermiştik hala aklıma geldikçe ayağa kalkıyorum sızlıyor..
  5 ... mel mel bakan gibson
 • 5 haziran 2016 aziz yıldırım basın toplantısı

  4.
  biz fenerbahçelilerin bile takip etmedikleri basın toplantısıdır. şerefsizim şimdi öğrendim daha adam spor dünyasının trolü ciddiye almayın artık..

  6-7 senedir söylüyoruz gitmesi lazım artık diye elimizden fazlası gelmiyor kulübe fakslar çektik tribünlerde bağırdık tesislere gittik yetmiyor arkadaş. ülkenin başında bir troll kulübün başında bir troll biz ne yapalım allah aşkına..
  9 ... mel mel bakan gibson
 • uludağ sözlük minibüs zirvesi

  2.
  şiki şiki baba kasedi var ise katılabileceğim zirvedir. o pis kokulu dayıyı bulacağınız ve gelinini çekiştiren kadın rolünde de oytun olacak..
  7 ... mel mel bakan gibson
 • atatürk büstünün üzerine oturan kürt apaçisi

  9.
  birilerinin o büstü kendisine yar etmeyeceklerini söylemesi gereken apaçidir. daha ince ve uzun heykeller var onları daha rahat alır oturuş şekline göre. atayı kirletmesin pis götü ile..
  7 -1 ... mel mel bakan gibson
 • internet cafeden entry girmek

  48.
  biz orta gelirli vatandaşlar için tam bir görgüsüzlük yapılabilecek mecradan yapılan aktivite olabilir. millet gazino kapatır bar kapatır sinema falan kapatır bizde saati 1.5 tl den sağındaki ve solundaki masaları kapatıp içimizdeki ibneliği bastırabiliriz heheheheh hayallere bak lan..
  2 -1 ... mel mel bakan gibson
 • dünyanın en güzel hissi

  99.
  sevilmektir. arkasından sevmek gelir mutlaka. ama önce sevilmek bir kadının aşkına sevgisine nail olabilmek.
  2 ... mel mel bakan gibson
 • karısına premium sınıf araba alan erkek

  2.
  ezik kadınların hayallerini süsleyen erkeklerdir. para ile satın alınan mutluluğun içine ederim.. kadın dediğin kendi ayakları üzerinde durabiliyorsa bir bireydir ve daha çok sevilir. sırtını erkeğe yaslayan ondan sıkılınca gider başkalarına yaslar zaten..
  4 ... mel mel bakan gibson
 • lisede 49 da bırakan hoca

  2.
  bizim zamanımızda eli öpülüp omuzlara alınan hocalardır. lan 45 alınca geçiyordun o dersten ne kadar değişmiş sistem böyle.. tabi sene 97-98 falan o zamanlar..
  2 ... mel mel bakan gibson
 • şu anda birilerinin çatır çatır sikiştiği gerçeği

  3.
  sabah sabah uyuyan yılanları uyandırmayın lan başlığıdır.

  (bkz: wundebaaah) yapmayın olm nıç nıç nıçç..
  1 ... mel mel bakan gibson
 • pazar günü dobloya doluşup pikniğe gitmek

  1.
  şimdilik gerçekleştiremediğim ancak kendi çekirdek ailemi kurduğumda bir adet doblo sahibi de olarak gerçekleştirmeyi arzuladığım hadisedir. bak doblo diyorum kendi ailem diyorum anladın sen *
  8 ... mel mel bakan gibson
 • balayının yeri farketmez diyen kız

  3.
  evlendiği adam adam gibi adam olan kızdır. evet çok fazla adam dedim amacı da iyice adamlığı vurgulamak..

  bir kadın seni sevmiş sana değer vermiş üstüne evlenmiş ve diyor ki "sen karar ver yeni hayatımızın ilk 1 haftasını veya 15 gününü geçireceğimiz yere" diyor ve sen kalkıp onu köye falan götürüyorsun balayına. sonra da adamım diyorsun..
  12 -1 ... mel mel bakan gibson
 • ağlayan erkek iticiliği

  25.
  yalnız kaldığım zamanların bazılarında gerçekleştirerek itici olduğumu anladığım mevzudur. ne yapalım yani olm bu kadar dert keder yalnızlık varken ben ağlamayayım da daşlar mı ağlasın..

  doluyorsun işte günlerce ızdıraplar çekiyorsun derdini anlatabileceğin bir sevdiğin de yoksa ne yapacaksın. ailene anlatamassın ki nasıl anlasınlar.. erkek arkadaşlarına anlatırsın en fazlası kalk gidip 2 tek atalım der akşam manitasına nasıl yumulacağının hesabını yapar kafasında kendi derdine düşenin sana ne faydası olur. e hali ile normal kız arkadaşlarına da anlatamassın bana mı yazıyor acaba diye tedirdin olur. ağlayıp o içindekileri atamayacaksan dışarı yemişim erkekliğini iticiliğini lan kütükten yontulmadık ki anasını satayım duygu var kalp var ruh var...
  12 -1 ... mel mel bakan gibson
 • türkiye geri kabul anlaşması nı askıya aldı

  2.
  sabah sabah ağzımdaki çayı püskürten mevzudur. eski bir ekşici olmamın da payı var sanırım sandalyeden düşme kısmında hamlamışım gerçi biraz..

  tabi ya işte budur olay. ülkede 3 milyondan fazla suriyeli var sen avrupadan gelecek 10-20 bin tanesini almayınca her şey çözülecek amk.. bir yaptıkları iş ellerinde patlamasın artık ilk başlarda güldük eğlendik ama yıllardır dış siyasette sıçıp sıvayınca insanın zoruna gitmeye başlıyor her ne kadar muhalif olsan bile..
  7 ... mel mel bakan gibson
 • fuket adasi

  6.
  yazılarını severek, beğenerek takip ettiğim yazarımızdır. kızı varmış allah bağışlasın analı babalı büyümeyi nasip etsin. farkbuddy gibi dünür bulamassın sevgili dost kız çocuk çok ama çok değerlidir henüz nasip olmadığı halde biliyorum ama bir düşün *
  5 -1 ... mel mel bakan gibson
 • bir kadının en savunmasız olduğu an

  581.
  sevdiği ve sevildiği erkeğin kollarında sahiplenilip sımsıkı sarılındığı andır. erkeği ona hak ettiği sevgiyi, güveni, aşkı vermişse kendisini teslim eder tüm ruhu ile..

  kadınlar genelde babalarına aşıktır tabii baba normal baba ise. şu haberlerde vs gördüğümüz aşağılıklardan bahsetmiyorum bildiğimiz tonton sevecen babalardan. bir de işte o babalarının dizlerinde omuzlarında yatarken sanırım. hep erkeğe endeksledik ama erkek olarak görebildiğimizi söylüyoruz işte ancak..
  8 -2 ... mel mel bakan gibson
 • recep tayyip erdoğan

  24472.
  başlığı her canlandığında bir ümit girip baktığım ancak her seferinde hayal kırıklığına uğradığım büyük bir kitlenin çobanıdır.. ne umuyoruz girip ama ne görüyoruz her seferinde.. gene bir yolsuzluk gene bir cinayet gene bir yalan söylediği yazılmış vs. adamın hayat felsefesi bunlar üzerine kurulu zaten artık şu beklenen haber olsun ne olur ya..
  12 -1 ... mel mel bakan gibson
 • uzun bir aradan sonra tekrarlayan platonik aşk

  4.
  3.sefer başa geldiğinde artık çeyrek altını alıp düğününe gidersin gerçekliğine sahip aşktır. neyi bekliyorsun güzel kardeşim..
  1 ... mel mel bakan gibson
 • sevgilisi olan erkek neden başka kadınlara bakar

  8.
  düşündüğünüz şekilde bakmaz. şimdi bakmıyorum diyeceğim ya açıktan ya içinizden sktir diyeceksiniz olsun gene de diyin ancak her erkek o şekilde bakmayabiliyor. dikkatini çeker göz ucuyla bakar görece olarak güzel bir kızdır gözü kayar doğrudur ancak keşke bu benim olsa sevgilimin yerine de demeyebilir yada şunu bir şeyetsem diye iç geçirmeyebilir.

  ulan bu götü başı ayrı oynayan çoğunluk yüzünden azınlıkta yiyiyor ya her türlü totoşluk sıfatını canına yanayım böyle hayatın *
  1 ... mel mel bakan gibson
 • yeni şeyler getiriyorum