• ölürken azraili görüyor muyuz

  4.
  göreceğimize emin olduğum ama görmekten memnun olup olmayacağımıza emin olamadığım mevzudur..
  6 -1 ... mel mel bakan gibson
 • 7 sayfa mesaj yazılan kızın hm tmm demesi

  10.
  tek seferde yazılıyorsa kızdan ziyade çocukta büyük sıkıntı olduğu parça parça yazılmış ve o kadar konuşmanın arkasından hmm tmm deniliyorsa da kızda sıkıntı olduğu anlaşılabilecek mevzudur.

  eğer ikisi de sıkıntılı ise zaten direkt evlensinler mükemmel uyum budur abi..
  3 ... mel mel bakan gibson
 • sevgiliyi uyurken izlemek

  67.
  "olsa da yapsak" düşüncesini akla düşüren olaydır. bazı zamanlar çok sıksada hayat güzel şey be bak şimdi gene içime düştü gözümde bunu canlandırınca..

  hep böyle başlıklar açın böyle başlıkları gündemde tutun len sıkıldık küçük enişteden de bilmem nelerden de *
  2 ... mel mel bakan gibson
 • kürt erkeği kadınlığımı hissettirdi diyen kız

  4.
  izmirli olmasının atlandığı başlıktır. bu arkadaşların ıslak rüyalarına daha önce defalarca şahit olduk o bakımdan diyorum bir de önceki başlıklar gibi izmirli olduğu vurgulansın ki "öşeğe" giderken hayaller daha kuvvetli olsun. ha benim tosunuma haa..
  4 ... mel mel bakan gibson
 • 21 yüzyılda hala chp ye oy verenlerin olması

  10.
  önce derin bir iç çektiğim arkasından dudaklarımı büzerek "nıçç nıçç nıççç" şeklinde ayıpladığım mevzudur. yok chp ye oy verenleri ayıplamıyorum aralarında bende varım zaten de bu ampülcüleri anlayamıyorum oy verdikleri adamı makamından kovdular yani bunların verdikleri oyun çöp kadar değeri yok ama hala karşı tarafa sallıyorlar çok ilginç..
  3 ... mel mel bakan gibson
 • bisiklette yanlışlıkla ön frene basıp takla atmak

  2.
  80 lerin sonları 90 ların başlarında çocuk olmuş olup başına gelmeyenin nadiren rastlanacağı olaydır. o dağ bisikletlerinin revaçta olduğu yıllar işte markalar tam aklıma gelmiyor şu anda ama bayağı afilli piskiletler vardı heyecanlı şekilde yarışlar düzenlenir ön kaldırma turnuvaları yapılırdı. tabi heyecan ile sağ taraftaki arka fren yerine bazen soldaki ön frene asılırdık. sonucu da hüsran işte rezil olduğuna mı yanarsın ağzının yüzünün yer değiştirdiğine mi..
  11 ... mel mel bakan gibson
 • kadın ojesinden tahrik olan erkek

  5.
  ojenin kendisinden tahrik olana bir şey diyemeyeceğim ama kokusu için bir şeyler söyleyebileceğim mevzudur. arkadaş ruhumuzda tinercilik varda bastırıyormuyuz neyiz bilemiyorum ama o ojenin kokusu küçüklüğümden beri çekiyor kendisine. bu masumane bir şey ama herkes bilir marangozlardaki vernik kokusunun insanı çektiğini onun gibi bir şey *
  5 ... mel mel bakan gibson
 • banyo yaptıktan sonra çirkinleşen kız

  21.
  kimilerine göre girmeden önceki halinden sıyrılıp doğal güzellik haline geçmiş kızdır. doğal güzellik gibisi var mı be her şeyin doğalı güzel. tuhaf bir benzetme olacak ama sebzenin meyvenin havanın suyun sıcağın soğuğun kısacası her şeyin doğalı güzeldir.

  sevdiğin kadın için ; banyodan çıkınca ellerin ile kurulamalı isteğe göre sarıp sarmalamalıdır..
  2 ... mel mel bakan gibson
 • kadınların nefret ettiği erkekler

  80.
  başlık altında yazılan olumsuz hiç bir özelliği üzerimde barındırmadığım halde aralarında bulunduğum erkeklerdir. bazen erkek olmak yetiyor sanırsam *
  tabi bunda tamamen kadınları suçlayamam hemcinslerimizin yaptıkları şeyler büyük sıkıntı yaratıyor. bu labunyalar yüzünden önyargılar oluşuyor maalesef..
  1 ... mel mel bakan gibson
 • dudaktan öpmek

  21.
  yokluktan dolayı yapamadığımız şeydir. ulen dudaklar siyahi abilerimizin ablalarımızın dudaklarına döndü yoldan geçerken arap bacı diye seslenecekler diye korkar olduk. çalıştırmadıkça şişiyor dudaklar ekmek gibi oluyor *
  2 ... mel mel bakan gibson
 • sözlükte güzel kız varsa sözlükten defolacağım

  5.
  sözlükteki her kız çok güzel olduğu için kapıyı göstermek istediğim mevzudur. gördün mü konuşuyorsun lan ibiş dediğinizi duyar gibiyim göz ile görmedim ama gönül gözüm öyle söylüyor *
  3 ... mel mel bakan gibson
 • güne karısını döverek başlayan erkek

  3.
  taksim meydanında darağacı kurulması gereken canlıdır. erkek değildir.. ilk entryi göremiyorum ama başlık için söyleyebileceklerim bunlardır.

  millet öpüp koklamaya gözlerine baka baka sarılmalara doyamamaya eş bulamıyor bulanı da öpüp koklayacağı yerde dövüyor. oksijen israfı asın gitsin amk..
  3 -1 ... mel mel bakan gibson
 • büyük gözlü kızlar

  25.
  gözlerinin içine içine bakmayı seven erkek için bulunmaz nimet olan kızlardır. ceylan gözlü de denilebilir..
  ... mel mel bakan gibson
 • hagi nin hakan şüküre attığı efsanevi bakış

  4.
  "buna boşuna şaban demiyorlarmış ya la" bakışıdır. ulen şaka maka doğma büyüme fenerbahçeli olan şahsım bile hayranlık ile izlerdi bu hacı abiyi. iyi ki gelmiş zamanında keşke bize gelseydi ama ülkeye girmesi bile başlı başına olaydı hani. o sahadayken frikiğin başına geçen adamı bağırta bağırta dövmek lazım..
  3 ... mel mel bakan gibson
 • kocanın başka erkekler tarafından beğenilmesi

  10.
  nasip olur da bir kadının eşi / kocası olabilirsem başıma kesin gelecek olan mevzudur. olm şimdi bekarken bile sırtımı duvara verip geziyorum düşün evlenirsem bir de aboo *

  yok şakası bile kötü hemcinslerimi tanıyorum öyle beğenme ile bırakmazlar..
  1 ... mel mel bakan gibson
 • six packli erkeğin kahvaltı hazırlayışını izlemek

  6.
  okurken erkek olduğum halde helecanlamama sebep olan mevzudur. yok lan ılıklıktan değil az dinle..

  six packi geçtim o zaten fizyolojik olarak pek mümkün değil de daracık eşofmanı falan biz türk erkeklerinin üzerinde hayal ettim de aklım çıkacak gibi oldu.. ha ama kahvaltı hazırlarım şahsım adına her türlü razı gelen varsa diğerleri olmadan buyursun gelsin misafirin başım üstünde yeri var her daim *
  2 ... mel mel bakan gibson
 • tuğce kazaz başbakan olsun kampanyası

  3.
  benim başkanlık adayımdı ama başbakan diyorsanız oda olumlu şeklinde yaklaşabileceğim mevzudur. bu kadını harcamayın gençler direkt başkan olsun genelkurmayından tut diyanetine kadar her şeye o karar versin. biliyorsunuz kendisi tüm dinleri yalayıp yutmuş defalarca terör ile mücadelede aktif rol oynamış engin tecrübeler sahibi birisi harcamayın onu başbakanlık da felan..
  2 ... mel mel bakan gibson
 • 38 yaşında evli yakışıklı kariyerli 18 cmlik erkek

  3.
  4 yaş ufağı, bekarı, yakışıklı olmayanı ve fırıncı küreği gibi eller ile az farkla kaçırdığım erkeklerdir..
  6 -1 ... mel mel bakan gibson
 • gezicilerin ekseriyetle alevi olması

  5.
  genellemeyi yapanı değil de genelleme yapana genelleme ile karşılık verene sorunun sorulduğu söylemdir.

  (#32368842)

  önce okuduğumuzu sindirmeye anlamaya gayret edelim ondan sonra bir fikrimiz oluşabilirse zihinlerimizde oradan yürüyelim. fikir olmadan yazınca komik oluyor. bu spoile yaptığınızı 10 yaşında çocuğa okutsak o bile genellemeyi yapanın kast edildiğini anlayacaktır. biliyorum size zor anlaması ama durum böyle..
  1 ... mel mel bakan gibson
 • ruhsardan akılda kalanlar

  13.
  ruhospu gibi bir kavramı hayatımıza sokmasıdır aklımda kalan. ilk duyduğumda anlayamamıştım açıkçası cem davranın çemçük ağzının da payı vardı ama sonradan pis yapıştı dilimize *
  2 ... mel mel bakan gibson
 • yeni şeyler getiriyorum