• nihat hatipoğlu

  1114.
  nihat hatipoğlu
  11 ... mel mel bakan gibson
 • sözlük yazarlarının şu an yaptığı şey

  3848.
  gökyüzü gürültüsüne karışan karnımın gürültüsü ile elemanların gittikleri yerlerden dönmesini beklemektir. allah kimseyi açlık ile imtihan etmesin gardaş zor vallahi zor..
  4 ... mel mel bakan gibson
 • 4 haziran 2016 istanbul dolu yağışı

  9.
  hala gelmeyen yağıştır.. avrupa yakasında gök yüzü yırtılıyor gürlemekten ancak bir yandan da güneş açıyor la anadolu yakalılar bırakın da gelsin artık buraya da..
  4 ... mel mel bakan gibson
 • yağmur yağar yağmaz kazak giyip kahve yapan kız

  1.
  olsa da ikimize de yapsa beraber içsek kızıdır.. yokluk kötü lan..
  11 ... mel mel bakan gibson
 • ahtapot yiyen insan

  7.
  insanoğlunun yiyebileceği şeyin sınırı olmadığını gösteren mevzudur. canlı diye tabir edilen her şey yenir mi lan.. bu ibne çinliler zaten envai çeşit börtüyü böceği yiyiyor japonlar desen denizden poseidon çıksa yerler. hep bu uzak doğulu lavuklar yüzünden zaten bunlar..
  4 -1 ... mel mel bakan gibson
 • askerlik anıları

  454.
  çoğunluğu o kadar sıkıntılıydı ki geldikten 1 sene sonra çoğunu unuttuğum anılardır. milyon tane olay yaşayıp sadece en kötüleri kalmış akılda. onlar da silinemiyor kazınmış kafama..
  2 ... mel mel bakan gibson
 • sevgili

  1669.
  her an yanınızda olması gereken tek kişi. hiç kimse ile konuşamadığın şeyleri konuşabildiğin, gözlerine bakmalara doyamadığın, her için ürperdiğinde sarıldığın, fırsatını her bulduğunda öpücüklere boğduğun, kimsenin anlayamayacağı kadar seni iyi anlayan insan..
  5 ... mel mel bakan gibson
 • babadan soğuma sebepleri

  13.
  en çok ihtiyacın olduğu zamanlarda bırakıp gitmesidir.
  2 ... mel mel bakan gibson
 • iyiler kaybetmez kaybedilir

  1.
  doğruluğu er yada geç anlaşılacak sözdür. etrafınızda iyi insan var ise kaybetmeyin. kaybederseniz o insandan bir şey eksilmez onun her daim etrafında birileri olacaktır ancak sizin başka bir iyi insan bulmanız çok daha zor.
  1 ... mel mel bakan gibson
 • an itibariyle yağan istanbul yağmuru

  3.
  bakırköy semtinde gök gürlemesi ile geliyorum sinyalleri vermeye başlayan yağmurdur. kuşlar kaçışmaya başladı bağıra bağıra yağmur mu geliyor başka bir şey mi lan tırstım inceden..
  2 ... mel mel bakan gibson
 • kürtlerin isveç te bile kaçak elektrik kullanması

  44.
  kimilerine göre iftiradır. ülkemiz içerisi için ; o ödediğimiz faturalarda sinek boku kadar yazı ile sağa sola sıkıştırılan kaçak elektrik bedelleri de trakyalılardan geliyor faturalara zaten amk..
  5 ... mel mel bakan gibson
 • mutluluğu dışarda arayan insan

  3.
  içindeki tükenmiş olan insandır. tüketilmiş desek daha doğru olur..
  3 ... mel mel bakan gibson
 • juve

  347.
  lookin in parçaları ile vakit geçirmesini tavsiye ettiğim çaylaktır. dalak olur böbrek olur retina olur lego gibi birleştirerek değerlendirir artık bu zamanı..
  3 ... mel mel bakan gibson
 • sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

  8534.
  "ben böyle sıkıcı gün görmedim arkadaş" söylemidir. hiç bir şey yok lan çalışıyoruz sözde ama iş yok gelen yok giden yok sözlükten laf atan bile yok nedir bu böyle..
  3 ... mel mel bakan gibson
 • sözlük yazarlarının ruh halleri

  12312.
  her şeyden sıkılmış halinde.
  3 ... mel mel bakan gibson
 • bir kere evleniyorum tamam mı kızı

  7.
  neden evlenemediğine dair kafam kadar ipuçlarını kendi kendisine veren kızlardır. hayalindeki düğünü yaptırtır muhtemelen de bir kaç ay sonra herkes gibi sıradan olduğu o pahalı düğün yaptırttığı tarafından anlaşılıp bir kenarda palamut gibi bırakılınca anlar varoşların kıymetini..

  kaderleri böyle maalesef herkesin kendince bir kahrı var çekmesi gereken..
  3 -1 ... mel mel bakan gibson
 • 1 hafta mesaj atmayan sevgili

  10.
  süre göz önüne alınırsa artık başkaları ile mesajlaşan eski sevgilidir. birbirini seven insanların en azından sevdiğini beyan eden insanların 24 saatten uzun süre birbirleri ile herhangi bir temas içerisinde bulunmamış olmaları benim aklıma başka bir açıklama getiremiyor maalesef.

  elbetteki sağlık sorunları varsa ayrı ancak o zaman bile insan sevdiğini düşünür eli telefona gidebiliyorsa en azından bir çaldırır kapatır sanki bilinci açık olduğu sürece..
  1 ... mel mel bakan gibson
 • uganda başkanını kınıyoruz kampanyası

  1.
  zaten hükümetin tek yapabildiği kınamak olduğu için çok zorlanılmayacak eylemdir. patlayan bombasından tut terör saldırılarına dünyanın bizimle daşak geçmesinden tut yediğimiz hakaretlere kadar her şeyi kınıyoruz itina ile..
  8 ... mel mel bakan gibson
 • düğünün tarihe geçeceğini sanan gelin

  4.
  son zamanlarda gördüğüm en mantıklı entariye ev sahipliği yapan başlıktır. canı gönülden tebrik ediyorum..

  uzun yıllardır yani halk arasında "evlenecek yaşa geldiğim" ilk zamanlardan beri hep taşıdığım hissiyatı kelimeler dökmüş dostumuz. neden bunca masraf ve eziyet çekiliyor samimi olarak anlayamıyorum. tamam her kadının hayali sevdiğim kadın için borç altına girmekte mantıklı kabul ancak neden giriyoruz ki. bu masraf sadece biz erkekleri değil eşlerimizi de uzun süre etkileyecek çünkü öyle 15-20 bin tl ye düğünlerin yapıldığı zamanları geçtik çoktan..

  işin maddi kısmını geçelim çekilen eziyet nedir abi.. günlerce köpek gibi koşturuyorsun sebep ? akrabalar gelsin göbek atsın kız tarafı seni çekiştirsin senin taraf müstakbel gelinin açıklarını konuşsun kız tarafı bir köşeye erkek tarafı diğer köşeye geçsin çoluk çocuk koşturup kafa sksin. gelini evden aldığın andan itibaren sokaklarda yaşayacağın rezillikler ve sık sık haberlerde gördüğümüz yol kesen barzoların damadı öldürmeye kadar götürdüğü ibnelikler cabası. sadece sana değil ki gelin de öyle değil mi. saçının yapılmasından tut fotoğrafına kadar salona varana kadar anası ağlıyor. ve bu daha başlangıç düğün boyunca çektiği sıkıntılar ömürlük..

  velhasılı bu işi büyütmeden sade bir şekilde atlatabilmek hem biz erkeklere hem müstakbel eşlerimize daha makuldür. kadın ister gelinlik giymek giysinde zaten o kadarcık hayalini gerçekleştirmek boynumuzun borcu ancak mini bir nikah töreni daha makul. maddi kısma dönersek o para ile adam akıllı bir balayı geçirmek daha hoş değil mi sinirden stresten uzak sevdiğin ile baş başa..
  14 -1 ... mel mel bakan gibson
 • ebru gündeş

  710.
  çocuğunun psikolojik durumunu çok merak ettiğim kadındır. çocuğu önemli aga öyle demeyin. kocası tüm bakanları önüne yatırır yurt dışında kara para aklar altın kaçırır memurunu ayrı rospusunu ayrı şey eder ama ses çıkartılmaması lazım çocuğu olumsuz etkileniyor.

  gitsin obamaya da söylesin şimdi "kocamı bırakın çocuğum etkileniyor" diye bakalım ne cevap alacak.. çıkmış bir de ağlıyor insanların gözüne baka baka ne desek eksik kalır ismini her gördüğümde beynimde bir damar pıt pıt atıyor..
  4 -1 ... mel mel bakan gibson
 • yeni şeyler getiriyorum