• mastürbasyondan daha çok zevk almanın püf noktası

  5.
  diş macunu ile denemenin bir çok faydasının görülebileceği mevzudur *
  1 -1 ...
  #31345192 :)
 • yazarların sevdiği 1 araba ve 1 sigara markası

  70.
  audi a-3 veya a-4 sigara içtiğim zamanlarda ise kısa marlboroyu değişmezdim başka sigaraya.
  ...
  #31343573 :)
 • 47 numara erkek ayağı

  9.
  daha büyük olanına denk geldiğim ayaktır. askerde elemanlardan bir tanesi gelmişti boyu 2 metrenin biraz üzeri kendisi basketbolcu doğal olarak. buna depodan kıyafet uydurana kadar anamız ağlamıştı hatta tam oturtamamış uydurabildiğimiz kıyafetler sanki küçük kardeşinin elbiselerini giyen büyük abininkiler gibi olmuştu üzerine..
  tabi doğal olarak kıyafetin derdine düşüp ayakları en sona bırakınca elemana postal da ayarlayamadık..1 ay boyunca üstü kesilip yeniden modifiye edilmiş terliklerle parmakları dışarıda gezmişti sipariş verdiğimiz özel üretim postallar gelene kadar. hani derler ya çocuk mezarı diye ben kendi ayaklarıma büyük derdim 44-45 numara onu görünce minnak ayak gibi gelmeye başlamıştı benimkiler *
  ...
  #31343550 :)
 • dedemin fişi

  30.
  afişlerine irrite olduğum filmdir. akşamları mesai bitimi evime yürüyerek dönüyorum ve güzergahım üzerindeki caddede her 20 metrede bir afişlerini asmışlar. ya bu komik görünme adına suratını acaip şekillere sokma hastalığı ne zaman bitecek bilemiyorum arkadaş. komik değil işte her komedi filmi çıktığında afişlerinde illa bu triplere giriliyor..

  cem ağabeyi ayrı tutuyorum onun afişleri güzel. nede olsa hemşehri ( samatya ) kayıralım biraz *
  ...
  #31343269 :)
 • en aptal ayrılma sebepleri

  40.
  kendisine yaptıklarından ve söylediği yalanlardan dolayı artık güvenemediğimi söyleyip ayrılma talebimi iletmemden bir iki saniye sonra kız arkadaşımın bana sırf altta kalmamak adına "ben eşya değilim" diyerek benden ayrıldığını söylemesinin de araya sıkışabileceği sebeplerdir. yani golü yememek adına gol atma çabasının bu kadar aptalcası var mıdır bilemiyorum. kendimden daha çok sevdiğim ve değer verdiğim / üzerine düştüğüm bir insanın kalkıp bu şekilde ayrıldık demesi neresinden bakarsan bak tuhaf gelmişti bana *
  1 ...
  #31343199 :)
 • sözlük yazarlarının itirafları

  153396.
  benimde aralarına bir kaç tane serpiştirmek istediğim itiraflardır.
  en başta her sabah aynı güne uyanmaktan sıkıldım.. yalnız olmaktan sıkıldım.. insanların sürekli ergen siniri yaparak gezmesinden sıkıldım.. hal ve hareketlerinden sıkıldım.. kendimden de sıkıldım. hep sıkılma üzerine oldu sizi de sıktım ama idare ediverin *
  1 ...
  #31343191 :)
 • bu saatte sözlükte olmanın amacı

  51.
  sözlüğü ele geçirme amacıdır. siz daha uyuyun *
  ne amacı olacak len işe geldik işte. bize her yer her gün mesai anasını satayım cumartesi neymiş..
  1 ...
  #31343183 :)
 • putin avrupa için işid den daha büyük bir tehdit

  1.
  yanlış olan söylemdir. ne avrupa ne dünyada ismi geçen örgütten daha büyük bir tehlike yok. canlı canlı insanların kafasını kesebilen, onları yakan, doğrayan ve bundan zevk alabilen insanlardan oluşan bir örgütten daha korkunç bir şey düşünebiliyor musunuz ? ölümlerin hepsi aynı sonla biter ama sona gelene kadar çekilen ızdırap çok ağır..
  1 -1 ...
  #31334119 :)
 • sevgiliniz tecavüze uğrasa ne yaparsınız

  273.
  hiç bir kadının veya erkeğin ( yeni türkiye bu kediye bile hallenen var ) başına gelmesini istemediğim korkunç olaydır. şimdi buradan yazması kolay olacak lakin kendimi tanıdığım kadarı ile sevdiğimi terk etmeyeceğimi biliyorum. elimden geldiği kadar destek olurum ve eskisi gibi olması için her şeyi yaparım.. tecavüzcüyü yakalarsam şayet ne anasına ne bacısına ne varsa sevgilisine bir şey yapmam zira yaparsam o şerefsizden farkım kalmaz. ama kendisine yapabileceğim bir çok şey var.. elimden kurtulamaz ise bir daha iki ayağı üzerinde duramayacak, kendi başına beslenemeyecek hale getiririm..
  1 ...
  #31334080 :)
 • iki canlı bomba eylemine katılmış canlı bomba

  6.
  küçük eniştenin kriterlerine göre takibe alınabilecek kıvama gelmiş olan bombacıdır. malum kendilerini en az 1 kere patlatmadan işlem yapamıyor bizimkiler *
  1 ...
  #31332832 :)
 • suriyeliler

  399.
  göç etmek zorunda kaldıkları söylenen insanlardır. bir noktaya kadar her şeyde bu oturdukları yerden hümanizm rüzgarları estiren klavye meleklerine katılabilirim. ama bir noktaya kadar..

  evet ülkelerinde savaş var. evet başımıza gelmeden ne durumda olduklarını bilemeyiz. evet hiç bir çocuk ister arap, ister kürt, ister japon, ister ingiliz ister türk hiç bir bebek ölmesin. evet açlık çok zordur sonunda yemek yiyiyor bile olsak ramazanda hepimiz oruçlu iken çok efor harcadığımızda hissediyoruz. nasıl da zor bir durum rabbim kimseyi açlık ile imtihan etmesin.

  katılmadığım noktalar ise baştan belirttiğim gibi klavye başında coşup yolda karşılaştığında yüzlerine bile bakmayan tiplerin burada millete laf yetiştirmesi ve aklınca tavsiye vermesi.. sorsan bir tanesi bile ne alıp evine götürmüştür sığınmacılardan bir kısmını ne de bir yere götürüp yemek yedirmiştir.. ülkelerinde savaş var doğrudur lakin bizim atalarımız neredeyse tüm dünyaya karşı savaştı zamanında. onlar bırakıp kaçsalardı ne olurdu bir düşünün. biz şahsen yaşamadık ama biliyoruz nasıl bir şey olduğunu. bugün olsa bizlerde çıkıp savaşacağız topraklarımızı savunmak için çünkü bu genlerimizde var. milyonlarcası geldi bu ülkeye ve çoğunluğu daha gencecik bizim yaşlarımızda olan adamlar. sağlıklılar güçlüler ve sanki dalga geçermiş gibi bir çoğunun üzerinde askeri kamuflaj pantolonları falan var. yani komando gibi geziyorlar sokaklarda ama vatanlarını savunmak hak getire. sayı on binlerde olsa anlarım ama milyonlar yahu milyonlarca insan ilk zorlukta ülkelerini terk ediyor. üstelik bizim ülkemizi de beğenmiyorlar avrupaya gitmek dertleri. savaştan kaçan insan güvenli bölgeye geçince savaşın geçmesini bekler geri dönmesi kolay olsun diye bunlar direkt avrupaya gitmeye çalışıyor. bunda tuhaflık olduğunu sadece bazılarımız mı görüyoruz bilemiyorum..

  velhasılı kendi soydaşları bile kapılarını açmaz iken bizim ülkemiz açtı. bu filmin aynısını 90 larda görmüştük yaşı tutanlar hatırlar. saddam rejiminden kaçan on binlerce ıraklıyı aldık içeri sorgusuz sualsiz. sonra o tarihten günümüze kadar pkk denen katillerle uğraşmak zorunda kaldık. zira o günlerde ellerini kollarını sallaya sallaya savaştan kaçanlar kısa bir süre sonra toprak istemeye başladı ve pkk ya katıldılar. inşallah aynısı olmaz..
  3 ...
  #31332388 :)
 • müslüman atatürkçü

  52.
  aralarında bulunmaktan gurur duyduğum insanlardır. inançlı bir insanım inancımın gerektirdiği ibadetleri de eksiksiz yapmaya çalışıyorum. atamızın beni engellemeye çalıştığını veya o yönde bir söylemi olduğunu hiç bir yerde okumadım, duymadım.. atamızı seviyorum çünkü bugün istediğim yerde özgür bir şekilde hiç bir baskı yaşamadan ibadetimi yapmamı ve rahatça yaşayabilmemi sağlayan başkomutandır kendisi. özgürlüğümüzü sağlayan ve hayatını bu uğurda tüketmiş bir adamı sevmek ile yaratıcımıza ibadet etmek neden birbirinin zıttı gibi görülüyor hiç bir zaman anlayamadım anlayamayacağım da.

  son olarak şu kendisinden nefret ettiğini söyleyenleri bir kaç günlüğüne sınırlarımızın biraz güneyine yollayabilsek keşke veya gitmek isteyenleri salıversek de gitseler. tam istedikleri şekilde yaşarlar orada. birileri yaptıkları ibadeti veya sakallarının uzunluğunu beğenmeyip kendilerine mürted sıfatını yapıştırana kadar yaşarlar..
  4 ...
  #31330754 :)
 • 12 şubat 2016 diyanetin ses getiren cuma hutbesi

  14.
  ülkedeki en gereksiz kurumların başında gelen yapılanmanın sadece ve sadece rabbine ibadet etmeye gelenleri gene siyasete ve bir takım gereksiz söylemlere boğacağının habercisi olan olaydır.. vakit namazları gibi olsa keşke cuma namazları da başında ve sonunda sadece kur'an okunsa..

  farz namazlarında fırsat buldukça gidiyorum camiye içimi huzur kaplıyor lakin cuma namazları son 4-5 senedir sıkıntı düşürüyor içime. karıştırmayın kendi içinizdekileri, karıştırmayın siyasi söylemleri, karıştırmayın iktidarın size söyleminizi emrettiği şeyleri ibadete artık. insanlar 4-5 sene öncesinde hutbeyi zevkle dinlerdi şimdi yarıya yakını biran önce bitsin diye bekliyor kalanların da çoğu uyukluyor oturduğu yerde..
  4 -1 ...
  #31330660 :)
 • kütle çekim dalgaları

  4.
  boşu boşuna bir sürü para harcanması ile kanıtlanmış teoridir. bizim ülkedeki zırhlı mercedes kullanan başkanlara sorsalar onlar zaten bir takım hesaplar ile kutsal kitabımızda 1500 yıl öncesinden belirtilmiş olduğunu söylerlerdi bu teorinin. o paralar da bütçelerine eklenirdi. verilecek çok fetva var ufak kız çocukları ile alakalı.. bedavaya olmuyor bu işler para lazım.
  2 -1 ...
  #31330584 :)
 • sabah sabah uzun entry yazan yazarlar

  2.
  "düşük kapasiteli" diğer yazarları rahatsız eden yazarlardır. sözlükte herkes ortalama bir zekaya sahip olacak diye bir kural yok sen hangi akla hizmet uzun entry yazıyorsun eyyy yazar *
  1 ...
  #31330412 :)
 • evli bir abiniz olarak sakın evlenmeyin

  48.
  süleyman demirel in genel evler ile alakalı meşhur sözünü aklıma getiren söylemdir. şimdi millet evlenmesin de gelip ahmet abiyi mi öpsün *
  işin cinsellik boyutu aslında espri amaçlı yazıldı sadece. kardeşim hayat yalnız geçmiyor işte yıllardır yalnız geziyoruz ne oldu ? çalışıyorsun eve gidiyorsun her taraf kapı duvar.. dışarı çıkayım diyorsun arkadaşlarınla vakit geçiriyorsun ama hep büyük bir boşluk var dolmuyor bir türlü. sevmek ve sevilmek lazım ister erkek ol ister kadın illa ki karşı cinsten birisi ile ilişkilerinin olması lazım. insanın yaradılışı bile 2 tür be kardeşim bir kadın bir erkek daha ne olması lazım ki ikna olasın..
  3 ...
  #31330371 :)
 • hiç ölmeyecek gibi yaşamak

  22.
  bazen isteyerek bazen de insan doğası gereği geceleri yastığa kafamı koyana kadar yaptığım şeydir. tüm gün çalışırsın, türlü türlü yerlere gider türlü türlü insanları görür, türlü türlü olaylara şahitlik edersin. sevinirsin, üzülürsün, korkarsın, mutlu olursun, üşürsün, terlersin vs vs vs bir sürü duyguyu yaşarsın ve eğer canlı canlı bir tanesine şahit olmadıysan ölümü hiç aklına bile getirmessin. lakin gece olur da o kafanı yastığa koyar yalnız kalırsın ya o zaman işte aklına düşer ölüm korkusu.. doğaldır bu ama yadırganacak bir şey değil. iyi ki böyledir ama. düşünsene tüm gün kafanda öleceğin hissiyatı ve düşünceleri ile geziyorsun. ne yaptığından ne yediğinden hiç bir şeyden keyif alamassın ki..

  velhasılı istediğin kadar inançlı ol, istediğin kadar cesur ol, istediğin kadar geniş ol hiç fark etmiyor. insanın yaradılışı ve doğası gereği içimizde ölümü düşünerek yaşamak diye bir şey yok. tekrar ediyorum iyi ki yok..
  ...
  #31330191 :)
 • 12 şubat 1911 fenerbahçe galatasaray maçı

  194.
  6 kasım 2002 den önce yaşamış olduğum "20-21" yıllık süre boyunca hiç duymamış olduğum skordur. ne olduysa o kasım akşamından sonra oldu.. bir anda ortaya daha 20 li 30 lu yaşlarda olup maçı canlı canlı izlemiş gibi anlatanlar, takımın sandallarla anadolu yakasına nasıl geçtiğini gözyaşları içerisinde biz aktaranlarla doldu tüm ülke *
  1 -1 ...
  #31330153 :)
 • sözlüğün en çirkin en şişko yazarı

  20.
  bir yerlerden tanıdık gelen yazardır.
  (bkz: beni tanıdılar siz kaçın)
  ...
  #31330146 :)
 • malum kişi öldüğünde yapılacaklar

  17.
  bir kaç gün boyunca farz namazlarının arkasına 2 şer rekat şükür namazını ilave edeceğim aktivitedir. 34 yaşımın içerisindeyim ve bir çok ölüme tanıklık ettim. son 1-2 senedir ölen ve eğer görürsem ölecek olan bir iki kişi hariç hiç kimsenin arkasından kötü konuşmamıştım. üstelik aralarında canımı yakmış olanlarda vardı.. bu öfkeye sebep olanları nasıl bir ahir yaşamın beklediğini varsın kendileri düşünsün. hepimizin içerisinde yaktıkları bu nifak tohumlarının cezasını rabbim sorsun ölümlerinden sonra..
  2 ...
  #31318630 :)
 • yeni şeyler getiriyorum