• rachel weisz in yaşadığı büyük değişim

  3.
  halk arasında buna "yaşlanmak" ismini verdiğimiz mevzudur. o değilde kadın daniel craig ( sarı james bond ) ile evlenmiş ya dünyadan haberimiz yok lan..
  2 ... mel mel bakan gibson
 • hoşlanılan kızın kadın çıkması

  2.
  "beyni" patlak olmadığı için devam edilmesi gereken kadındır. sevmek nasıl birşey hiç mi fikriniz yok lan.. sen bir insanı seveceksin sonra bakire olmadığını öğrenince ( nasıl öğreniyorsun bak orası bambaşka bir filmin konusu ) bakire aramaya başlıyorsun. sen bakir misin bu arada ?
  10 ... mel mel bakan gibson
 • sözlükteki barzoları ifşa ediyoruz kampanyası

  3.
  "gibson hariç" demezseniz yazmayacağım fişleme listesidir. o değilde profillerine boya ile çarpı atacak mıyız fişleme yapıyoruz madem tam olsun *
  2 ... mel mel bakan gibson
 • sigaraya her gün 12 lira veren insan

  110.
  müsrifliğin dibine vuran insanlardır. öğlenleri yemek yemeyen insanlardır genellik ile.. içme deyince de ne yapayım olmuyor derler. lan bizde de olmuyordu ama bak oldu boyumuz mu kısaldı sanki. hem cebine hem kendi sağlığına hem sevdiklerinin sağlığına zarar.. 20 sene içeceksin içeceksin sonra evleneceksin ve çocuğun olacak çocuk sapsarı japon gibi..
  5 ... mel mel bakan gibson
 • kış mevsimini sevme nedenleri

  127.
  uyuması da gezmesi de yemek yemesi de kısacası yapılabilecek tüm aktivitelerin daha rahatlık ile yapılabilmesi sebebidir. yazın sıcaktan korunamassın ancak kışın soğuktan korunmak basit neredeyse.

  aslında yaz kış falan değilde 4 mevsimde sonbahar olsa.. en olmadı ilkbahar.
  3 ... mel mel bakan gibson
 • psikolog dediğin ağlamaz üşümez acıkmaz dertlenmez

  2.
  psikolog dediğin ağlamaz üşümez acıkmaz dertlenmez

  başlığı görünce gözümde canlanan.
  1 ... mel mel bakan gibson
 • trafik sigortası

  29.
  "zorunlu" trafik sigortası olması gereken başlıktır. fiyatları fahiştir bayağı eskiden kasko yaptırmaya korkardı millet artık kaskoya yönelir. bu nedir lan böyle..
  1 ... mel mel bakan gibson
 • 1 senede 1 kere traş olan erkek

  3.
  saç ise ve gerekli bakımları yapmıyorsa kafasının derisinde koloniler kurulmuş sakal ise ve düzeltmiyorsa zaman zaman yediği yemekler ile beraber bolcasını yutmuş ikisi de değil mahrem bölge ise 50-60 metreden geldiği görülür görülmez ters istikamete doğru koşarak kaçılması gereken erkeklerdir..
  4 ... mel mel bakan gibson
 • sevgilinin cep telefonunu karıştırmak

  132.
  her şeyden önce saygısızlık olan mevzudur. sadece sevgili değil ki hiç kimsenin telefonuna izinsiz bakılmaz. ortamda sevgilin yoken çalıyorsa alır götürürsün açmadan verirsin kendisi konuşsun bunlar nezaket kuralıdır her şeyden önce..
  4 ... mel mel bakan gibson
 • konu bulamıyorum ne yazmalıyım

  5.
  "az konuşmaya çalış" cevabına sahip sorunsaldır. kızlar çok konuşan erkeklerden değil kendilerini dinleyen erkeklerden hoşlanır ekseriyet ile. ki haklılardır çok konuşan erkek itici olur bir süre sonra.. o yüzden sürekli ben ben ben deme ve sadece soru soran taraf ol sen sor o anlatsın. dinlemesini de öğrenirsin yavaş yavaş hem daha iyi tanırsın onu böylece..
  5 -1 ... mel mel bakan gibson
 • sözlüğün gereksiz oyunları

  2.
  "üstteki yazarın gözleri pembe kişiliği de asabi" şeklinde görüş bildirmek istediğim mevzudur. bize her yer oyun ihihihih.
  3 ... mel mel bakan gibson
 • on birinci neslin kendini ne sanması

  3.
  http://static.srcdn.com/s...s/he-man-jon-chu-camp.jpg

  merhaba ben 11.nesil.
  4 -1 ... mel mel bakan gibson
 • on ikinci nesil sözlükten gitsin

  4.
  "bırakın lan çocukları gelsinler" diye haykırtan mevzudur. oğlum 11.nesil olarak aylardır alt devreyi bekliyorum imanım gevredi en alt devre olmaktan her taraftan saldırıyorlar tüm zor entirileri bize yazdırtıyorlar gece nöbetleri bizde.. tam alt devre gelecek yaptığınız işe bakın...
  5 ... mel mel bakan gibson
 • tarihci76 yazar bloody crescent

  2.
  bloody ve tarihçi için pek bir şey diyemeyeceğim ancak bizzat lookin sözlüğü saçmalığa çevirdiği için şahsım nazarında yanlış tespittir. ifşa mevzularında hala üzgünüm keşke başına hiç gelmeseydi lakin ifşadan önce girdiği polemikler ve yazdığı entiriler ile gerçekten buraların değerini de yükseltmiyordu..

  gitmesi de isabet oldu beni ifşa etseler onun onda biri kadar sözlüğü geçtim insan içine çıkmam belli bir süre erkek olduğum halde üstelik.. bizde yiğidin malı meydandadır diye laf var öyle selfie çubuklu falan paylaşımlarım çıksa ( ki yok çok şükür ) oradan yürüyebilirim normalde ona rağmen giderim buralardan..
  15 ... mel mel bakan gibson
 • şehit cenazelerinin akp sirkine çevirilmesi

  2.
  a.k p den ziyade tek bir kişinin sirkine dönmesi mevzusudur. artık partiyi de sallayan yok tamamen one man show a döndü işler..

  darbe girişimi yapılıyor bakıyorsun cumhurbaşkanı telefon ile halkı sokaklara ölmeye çağırıyor. kendi çocukları var mı peki sokaklar da ? yok.. akrabaları var mı ? bildiğimiz kadarı ile yok olsa zaten cilt cilt destanlar yazılırdı haklarında sabahtan akşama kadar isimleri döner dururdu tv lerde..

  darbe girişimi bastırılıyor sonuç ? halk kahramanı tayyip erdoğan. ne yaptı peki kardeşim kendisi gidip tankın önünde mi durdu yada akrabaları çocukları sokaklara mı indi.. dik durdu deniyor bana suikast girişimi olsa ve totom tamamen sağlamda olsa etrafımda yüzlerce koruma ile bende dik dururum çok güzel hiç bir risk yok ama dik durdu..
  8 ... mel mel bakan gibson
 • sokakta sevgilisini şap diye öpen adam

  4.
  çok aşırıya kaçılmadığı sürece mantıklı ve güzel bir şey yapan çiftlerdir. sevdiğin insanı içinden geldiği anda öpemeyeceksen şayet bu ülkede özgürlük denen bir kavram yok demektir.

  aşırıdan kasıt insanların gözüne soka soka ve öpmekten daha fazlasını yapmak. bunlar hoş değil zaten işin estetiğini de bozar. insanları tahrik eder gibi olmaz yani.. öp güzelce sevgini belli et kimsede ses çıkarmasın yolunuza devam edin..
  8 ... mel mel bakan gibson
 • hala fenerbahçenin şike yaptığını sanan mal

  9.
  ülkede kara delik yaratma potansiyeli olan mallardır. ben fenerbahçe taraftarıyım lakin aziz yıldırım yüzünden 3 senedir stada gitmiyorum düşün. az sonra yazacaklarımı da ona göre değerlendir..

  anti fenerbahçeli ak yalakalar, makarnacılar : 17-25 aralık olayları tezgah diyorlar. ses kayıtlarının hepsi yalan onlara göre ancak şike davasındaki her şey gerçek. ülkede yolsuzluk yok hırsızlık yok teröristlere silahlar gitmiyor ülkeyi yöneten adam peygamber soyundan geliyor hiç yalanı falan yok. davanın savcıları hakimleri emniyetteki herkes tutuklu ama fark etmiyor.

  anti fenerbahçeli ak yalaka olmayanlar görece olarak muhalifler : ergenekon balyoz yalan tüm kanıtlar üretilmiş kanıtlar davaların hepsi kumpas ama şike davasındaki her şey gerçek tamamına biat etmişler. davanın savcıları hakimleri emniyetteki herkes tutuklu ama fark etmiyor.

  hiç bir siyasi amacı olmayan sade mallar futbol fanatiği olan anti fenerbahçeliler : bunlara söyleyecek hiç bir şey yok gökten melek inse dese hepsi yalan hala daha "omo oöfö cözö vördöööö" diye sayıklarlar. bunların herhangi bir amacı yok işleri güçleri nonoşluk.

  şike vardır yoktur eğer var diyen o sezon trabzonspor yöneticilerinin yedikleri herzeleri de görsün. bunlar öyle nonoş ki o zamanlar ki savunmaları "mahkeme trabzonu akladı bi kereee" iken şu anda mahkeme fenerbahçeyi de o veya bu şekilde akladığı halde "olmaz sayılmaz buuuu" diye konuşuyor şaka gibi..
  5 ... mel mel bakan gibson
 • 60 kilo üzeri kızlar sözlükten çıksın

  6.
  ülkemiz gerçekleri göz önüne alınırsa standartlara yakın kızlardır. çıkmasınlar ayrıca buraya yazabilmenin ilk şartı kilo boy tip vs değil nice kızlar var görmüyoruz kendilerini ancak son derece güzel entiriler yazıyorlar..

  görsel olarak da sevdiği ve seveni varsa allah mesut etsin yoksada nasip etsin ne diyelim. fiziksel çekiciliğine kapılıp sevgili olursun 1 ay dayanamassın görece olarak biraz kilosu olan bir kız ile olursun hayatını uğruna adayıverirsin..
  10 -1 ... mel mel bakan gibson
 • bekarete önem vermeyen erkek karısını satar

  1.
  bekarete önem vermeyen erkek karısını satar

  edit : başlık başa kalmış. eleman görünce babafingoyu kaçmış heheheheheh.
  10 -1 ... mel mel bakan gibson
 • bir reza zarrab vardı ne oldu ona

  4.
  kendilerine sorarsanız " hangi rezaa yaaa şapşikkk" cevabını almanızın muhtemel olduğu mevzudur. hayırsever iş adamlığından hangi reza ? konumuna geldi ya ne diyelim ihihihi.
  4 -1 ... mel mel bakan gibson
 • yeni şeyler getiriyorum