• dekolteli gelinlik giyer misin

  10.
  düğünün amacı dışına sapmasına sebep olacak olan gelinliktir. buralar kaldıramaz bu kadarını sanki..
  ... mel mel bakan gibson
 • 4 5 haziran 2016 açıköğretim fakültesi sınavları

  7.
  sözlüğün neden sessiz olduğunu anlamamı sağlayan başlıktır.

  4 5 haziran 2016 açıköğretim fakültesi sınavları

  giren herkese sonsuz başarılar bol şanslar.
  1 ... mel mel bakan gibson
 • murat güloğlu

  123.
  malum site ortamlarında gezen "bu resmi on kişiye gönderirsen başına süfer şeyler gelecek" tarzı paylaşımlar gibi görmeye başladığım spikerdir. hakkında yüz kişi itici sinir bozucu derse sanki kabuğu kırılacak içinden başka birisi çıkacak gibi *

  sevip sevmemek her bünyenin kendi tercihidir söyleyebileceğim tek şey bu arkadaş doğal yaşamında da böyle birisi yani ekrana çıkınca farklı karaktere bürünen tiplerden değil.
  ... mel mel bakan gibson
 • yazarlara mutluluk tavsiyeleri

  12.
  birisini körü körüne sevin ve sizi sevmesini sağlayın tavsiyesidir. sevme kısmı kolay ancak sevmesini sağlamak çok zor. kendiniz gibi birisini bulmanız lazım en başta. başarabilirseniz mutlu olursunuz zira insanı sevgiden daha mutlu edebilecek bir şey henüz yok dünyada.. para mal mülk cinsellik arkadaşlık bile hatta zamanla değerini kaybeden şeyler bir tek bu kaybetmiyor gerçeğini bulabilirsen.
  2 ... mel mel bakan gibson
 • rakı sofrasında kafa kıyak kurulan cumhuriyet

  5.
  sopayı alıp gelene kadar açtığı başlıktan kaçan bir ibnenin söylemidir. oğlum götünüz yemeyecek ise açmayın başlıkları ailenize hiç mi üzülmüyorsunuz onca küfür kıyamet yazık.. bu bayraklı başlığı açıp kaçan meczup sanırım bu..
  2 ... mel mel bakan gibson
 • balkonlara asılan atatürk lü bayrak

  3.
  çoğu zaman evimin ön pencerelerinde ve şirketin giriş kapısında ise 365 gün asılı duran nefis bayraktır. sıkıntısı olan gelip çatabilir bayrakların sopaları elimin altında duruyor her daim ihtiyacı olan olabilir diye *
  2 ... mel mel bakan gibson
 • uykuya dalarken kapının aniden açılması

  4.
  kedidir kedi diye kendinizi telkin etmeniz gereken mevzudur. en azından benimkinde hep bizim ufaklık çıkıyor manyak her seferinde aklımı alıyor genede *
  1 -1 ... mel mel bakan gibson
 • rte nin uganda da alçak koltuğa oturması

  20.
  ugandaya da fırtına obüsleri ile misli misli karşılık verip vermeyeceğimizin merak edildiği mevzudur. bu bizim sokak kabadayısı hırs yapar şimdi bu makaraları görünce adamı çağırır türkiyeye yerde oturtur gör bak..
  8 ... mel mel bakan gibson
 • a haber

  394.
  haber kisvesi altına deli gibi hükümet yalakalığının döndüğü mecradır. hükümet savaş başlatsa savaşın ne kadar güzel ve gerekli olduğundan bahsedeceklerine 1 milyon dolarına bahse girebilirim..
  3 -1 ... mel mel bakan gibson
 • eski sevgiliyi unutmanın yolları

  691.
  irade sahibi olmanızın yeterli geleceği mevzudur. unuttum deyin sonra da unutun. bırakın hem o mutlu olsun hem siz..
  4 -1 ... mel mel bakan gibson
 • keleberk

  57.
  az önce bana da numarasını çeken yazardır. önce açık oyladı sonra eksiye çevirdi tabi ki altta kalmadım aynısını yapıp aklını aldım. yalnız şimdi takibe başladı inceden bir tırsmadım değil.. gerçi muhtemelen takipten hemen sonrada donuza almıştır ahsjhadwhajkaswa akşam akşam yaa..
  3 -2 ... mel mel bakan gibson
 • rüyada hakan kakız tarafından kovalanmak

  3.
  tehlikeli bir şeye benzeyen mevzudur.

  (bkz: hakan kakız ney lan)
  3 -1 ... mel mel bakan gibson
 • alman pornosu izlemiyoruz kampanyası

  8.
  arkadaşlarıma söylüyorum ve kampanyaya bu şekilde desteğimi sağlıyorum hemen. izlemeyiversinler wundebahtır şayzedir şinel şineldir bilmem ne herzelerdir. arkadaşlarım evet..
  1 ... mel mel bakan gibson
 • kısa boyluların maruz kaldığı espriler

  13.
  kısa boyluların maruz kaldığı espriler
  3 -1 ... mel mel bakan gibson
 • elif dizisi

  6.
  sofra başındayken 15 dakika maruz kaldığımız iğrenç ötesi dizidir. saçlarımın yanları beyazladı bu dizi yüzünden. başroldeki çocuk başta olmak üzere her karakter seçmece resmen. sokakta karşılaşsam her bir karakteri feci dövebilirim o senaryoyu kim yazıyorsa zaten yatacak yeri yok. bir çocuk 1 milyon kere kaçırılır mı lan. 1 bölüm kaçırılıyor 10 bölüm gidiyor sonra bulunuyor maksimum 2 bölüm sonra gene kaçırılıyor. uçurumdan aşağı attılar gene ölmedi amk. polat alemdarın kızı olabilir..
  11 ... mel mel bakan gibson
 • bandanalı deri eldivenli üstleri çıplak 100 kişi

  31.
  ilk defa şahsım sayesinde görüntülenen gruptur. bu kıyağı sadece siz ulu yazarlar için yapıyorum. işeyip cinsel aletlerini sürttükten sonra vapura binip kaçarlarken yakaladım kefereleri..

  bandanalı deri eldivenli üstleri çıplak 100 kişi
  9 -1 ... mel mel bakan gibson
 • sözlük yazarlarının ilk öpüştükleri an hisleri

  1.
  ilkinde de binincisinde de aynı şeylerin hissedileceği duygulardır. alelade bir insanı öpmüyor sevdiğini öpüyorsan dünyanın en güzel duygusudur. sayısı sırası fark etmez..
  5 -2 ... mel mel bakan gibson
 • negan ın kimseyi öldürmeyeceği gerçeği

  3.
  kafaları pörtlemiş onca insanı kim öldürdü lan o zaman sorusunu sordurtan sorunsaldır. finalden bir kaç bölüm önce pizzacı oğlan mekanı bastıklarında fotoğraflar görmüştü ya onların hepsi negan ın ince işçiliği işte..

  bizim gruptan da süpriz yapıp şu rick baltasının kafayı yarsa keşke son zamanlarda çok havalanmıştı.
  4 ... mel mel bakan gibson
 • türkiye yle arası bozuk olmayan büyük ülkeler

  5.
  faroe adalarıdır. adamların nüfusu bizim samatya kadar zaten tırsıyorlar 2-3 semt birleşir gider dalarız diye..
  5 ... mel mel bakan gibson
 • kabataş yalanı

  68.
  üzerinden seneler geçmesine rağmen yalancıların hala yalancılıktan vazgeçemediklerini gördüğümüz ahlaklı insanların savunmayacağı yalandır. he dayı he gezide kimler ile saf tuttuk ahlaksız olacağıma gider bin tane geziye katılırım kafam gözüm patlar razıyım. ahlak önemli..
  2 ... mel mel bakan gibson
 • yeni şeyler getiriyorum