• erdoğan ın davalardan vazgeçmesi

  5.
  vazgeçti ama davaların görüleceği gerçeği henüz değişmedi şeklinde görülmesi gereken mevzudur. malum olduğu üzere kraldan çok kralcı var artık ülkedeki her kurumda..

  bir ay kadar önceydi radyoda haberlerde duymuştum 2 tane devlet savcısı kendilerine iş edinmişler sosyal medya üzerinde cumhurbaşkanını eleştirenler hakkında suç duyurularında bulunmuşlardı. bu sebep ile çıkıp bir açıklama daha yapması yada yazılı bir şeyler göndermesi çok daha anlamlı olur.
  3 -1 ... mel mel bakan gibson
 • günün karikatürü

  1425.
  https://scontent-fra3-1.x...3525a44a6&oe=581C0A3C
  7 ... mel mel bakan gibson
 • mustafa kemal atatürk vs recep tayyip erdoğan

  1469.
  recep tayyip erdoğan vs atatürk

  ciddi ciddi açılıyorsa bu başlık sıkıntı harbiden büyük demektir.. her şeyi geçtim o ıslak hayallerinizde yarattığınız süpermen 3 harfli kimin kurduğu ülkede demokratik bir seçim sonucu iktidara gelebildi ? her şeyi geçtikten sonra sadece bu bile yeterli sanırım. birisi ülkeyi yokluktan kuruyor bin bir zorluk ile. diğeri o kurulan ve sapasağlam temelleri olan cumhuriyette seçimlere katılıp iktidar olabiliyor..
  7 ... mel mel bakan gibson
 • fetöcülerin atatürkçülere bakışı

  2.
  fetöcülerin atatürkçülere bakışı

  fetöcü veya ak gezen diye ayırmamak lazım ellerin fırsat geçince sadece atatürkçülere değil kendilerinden olmayan herkese ortak bakışları vardır. suriyedeki kollarının yaptıkları ortada..
  9 -2 ... mel mel bakan gibson
 • saygılı erkeklerin hep fransız olması

  2.
  "Etre français avec le français" şeklinde görüş belirtmek istediğim mevzudur.
  3 -1 ... mel mel bakan gibson
 • askeri liseler kapatılıyor peki ya imam hatipler

  3.
  daha çok imam hatip oluşturulması şeklinde devam edecek olan süreçtir. bu ülkenin en büyük eksiği dindar nesil arkadaşlar öyle ilimmiş bilimmiş teknolojiymiş uzaymış felsefeymiş kültürmüş bunlar boş boş anlayamadınız hala.. en büyük ihtiyaç üzerlerinde arapların giydiği tek parça elbiseler sokaklarda gezen tüy tüy terlemiş bıyıkları ile gezen ellerinde tesbih geçen her kızın arkasından bakıp apış aralarını kaşıyan nesiller..

  öyle çağdaş yaşam dernekleriymiş meslek liseleriymiş yabancı dil eğitiymiş boş işler bunlar açacaksın yüzlerce ensar herkes rahat edecek..
  10 ... mel mel bakan gibson
 • bazı erkek çocuklarının adi şerefsiz olması

  2.
  ne ekersen onu biçersin sözüne konu olan çocuklardır. erkek çocukları bu kadar özgür ve şımarık büyütür kız çocukları bu kadar çok baskı altına alırsan ve bunu erkek çocuğun gözüne soka soka yapar iyice şımartırsan puştlukta çağ açıp kapatan nesiller yetiştirirsin.

  sadece kadın erkek ilişkileri değil böyle yetiştirilen çocuklar işte sokak canlılarına zulüm eden sürekli ota boka kavga çıkartan belinde silah ile gezen küstahça insanların haklarını ezip geçen hep bunlar. dünyayı boka saran biz erkekleriz ben hiç görmedim duymadım istisnalar hariç milleti her anlamda taciz eden kadın bireyler barzoluk yapan çeteleşip millete saran kız grupları vs hep bizden çıkıyor sanki dünyanın hakimiymişiz gibi..
  5 -1 ... mel mel bakan gibson
 • uzaylılar tarafından kaçırılmak

  15.
  eve geri bırakacaklar ise sıkıntı yaratmayacak olan mevzudur.
  9 ... mel mel bakan gibson
 • sahte kabadayı papağan ziya

  4.
  yürrrüüüü yengeç kemalllll söylemi ve arkasından attığı kahkaha ile gönüllerimizde yer tutmuş aramızdan birisi olan papağandır..
  7 ... mel mel bakan gibson
 • siyasilerle tokalaşmış yazar

  17.
  rahmetli ecevit ile tanışıp elini sıkmışlığım şu andaki mevcut cumhurbaşkanı o zamanın belediye başkanı ile kısa süre konuşmuşluğum ve bir de erbakan ın bizim semtten otobüs tepesinde geçerken bana doğru attığı güle gözlerinin içine baka baka havadayken vole vurmuşluğum vardır..

  o tanıştığım şimdiki cumhurbaşkanına yapsam korumalarının 10 da biri yani 70 kişilik bir grup tarafından bayağı linç edilirim herhalde erbakan hoca anlayışlı adammış çocukluğuma vermiş demek ki eheheheheh.
  8 ... mel mel bakan gibson
 • erdoğan ın adaleti vs hz ömer in adaleti

  1.
  erdoğan ın adaleti vs hz ömer in adaleti

  entiriyi yazıp kaydet tuşuna bastıktan bir kaç saniye sonrası..
  8 ... mel mel bakan gibson
 • erkekten fazla kız arkadaşı olan erkek

  35.
  zamanla kendi cinsimizden ( erkek ) nefret etmemiz sonucu aklı başında olan her birimizin yapması gereken mevzudur.

  harbiden bak bu sözlüğe geldiğimden beri erkeklerden iyice soğudum yalan yok. dedikodunun dik alasını yapıyorlar özel mesajlar ile.. yarıya yakını kadınlardan daha kezbanlar.. aptal aptal rekabete sokuyorlar sen istemesen bile seni kendisi ile.. oturmasını kalkmasını yazmasını bilmezler.. daha uzar gider bu liste en azından bu ortam için. ben çok farklıyım deyip o bahsettiğim kezbandan beterler sınıfına girecek halim yok ancak gördüğüm budur buradaki 7 aylık süre içerisinde..
  5 ... mel mel bakan gibson
 • türkler erdoğan a geleceklerini borçlular

  4.
  yeni bir senatör sasha grey mevzusuna benzeyen söylemdir..
  8 ... mel mel bakan gibson
 • akpartitekparti

  9.
  sözlükte nüfusları azmış gibi mitoz bölünme sonucu meydana gelmiş yesyeni ak gezen oluşumudur. yazdığı her şey birbirinin kopyası hani kurallara tam uyan modlara selam olsun..
  6 -1 ... mel mel bakan gibson
 • başkasının altında inlemiş kadınla evlenmek

  27.
  inlemeden eksilediğim ilk entiriye sahip sorunsaldır.. erkek olarak cinsimden utanıyorum amk ibinelikte çığır açıyor bir çoğu. kendisi tertemiz olsa gene kıyısından köşesinden hak verirsinde mevcut durumda çok saçma bu tespitler..
  8 -1 ... mel mel bakan gibson
 • patates olmasaydı napardık

  16.
  bir çoğumuzda türk kası olmazdı cevabına sahip sorudur.
  6 ... mel mel bakan gibson
 • can isimli erkeklerin genel özellikleri

  3.
  Erik gibidirler.

  (bkz: can erik)
  6 ... mel mel bakan gibson
 • nicki uzun olanın penisi de uzundur

  286.
  mehehehe şeklinde gevrek gevrek güldüren mevzudur.
  5 ... mel mel bakan gibson
 • köfte ekmek 2 tl

  5.
  soya köftesi olması muhtemel yiyecektir. gerçi o bile kurtarmaz lan enteresan..
  7 ... mel mel bakan gibson
 • erbakan ın bitirdiği pkkyı anasol un güçlendirmesi

  2.
  anasol kim lan dedirten mevzudur. ilk entiriyi göremiyorum kuvvet ile muhtemel ak gezenlerden birisi ne anlatmak istemiş bilemiyorum lakin 2001-2003 yılları arasında askerlik vazifesini yapmış olan bir vatandaş olarak o zamanlar pkk nın bitti bitecek kıvamına geldiği doğrudur. takip eden 5-6 sene boyuncada aşağıya doğru ivmelenmişler ancak malum iktidarın başlattığı ihanet süreci ile gene zirveye çıkmışlardır..
  8 -1 ... mel mel bakan gibson
 • yeni şeyler getiriyorum