• kabataş yalanı

  64.
  aşağılık insanların uydurduğu başka ahlaksız insanların doğru kabul edip milyonların gözü önünde savunduğu en sonda da aşağılık insanları savunan ahlaksızları da yüzbinlerce meymenetsiz insanın savunmak zorunda kaldı çok aşağılık bir yalandır, iftiradır.

  ağır gelmemiştir umarım. şaka şaka inşallah dibine kadar ağır gelmiştir savunanlara. gerçi utanma duygusu olan ahlakı olan insan bu yalanı söyleyenlere sonra savunanlara en sonda da yalanı savunanları savunanlara en ağır lafları eder zaten. ahlaksız olan ise pişkin pişkin sırıtır ekrana bakıp bakıp. tıpkı ergenekon yalanı gibi tıpkı camide içilen içkiler gibi yalanın ve yalancının yanında yer alan her kim olursa lanet olsun..
  6 ... mel mel bakan gibson
 • 3 haziran 2016 anadolu efes fenerbahçe maçı

  13.
  1 saat kadar önce mesai bitiminde her zamanki gibi yanından geçtiğim abdi ipekçi salonunda oynanacak finalin ilk maçıdır. salonun otopark yan giriş kısmının orada maçı bekleyen efesli çocuklarla konuştuk biraz dedim ne olur bu akşam maç hiç ümitleri yoktu üzüldüm ne yalan söyleyeyim. inşallah başa başa gider bari diyorlardı.. biletler de pahalıymış sanırım biraz basketbol maçlarına göre bilemedim. galatasaray efesten daha zor rakip gibiydi sanki bizim için sanki o maçlardan daha kolay geçecek.
  4 ... mel mel bakan gibson
 • mavi kareli ceketli insan

  3.
  sahibinden başka her kim giyerse lanetleyen cekettir. ilk giyen kovuldu darısı ikinci giyene artık..
  3 ... mel mel bakan gibson
 • günün karikatürü

  1208.
  günün karikatürü
  11 ... mel mel bakan gibson
 • az çalışıp çok para kazandıran meslekler

  11.
  diyanet işleri başkanlığı. hiç bir şey yapmıyorsun üç yüz bin küsür dolarlık merso veriyorlar mayışın o biçim itibarın var devlet kademelerinde bile.. arada sırada saçma sapan bir hutbeler ver tamam gerisi yatış..
  6 -1 ... mel mel bakan gibson
 • sözlük erkeklerinin beğendiği kız tipi

  86.
  herhangi bir ortalama tiptir. bana güvenmedikten sonra bana ait olmadıktan sonra dünyanın en güzel kızı olsa ne olur. bunları sağlıyorsa güzel olmasa ne olur..
  4 ... mel mel bakan gibson
 • bir taciz olayında kimsenin erkeğe inanmaması

  2.
  çoğu durumda mantıklı olan ancak istisnalar meydana geldiğinde ise erkeğe yazık olan mevzudur. kadınlarımızın her erkeğe potansiyel tecavüzcü tacizci gibi bakmaya başlamadan önce kendi kocalarının da erkek olduğunu unutmamalılar. yarın bir gün kendi eşlerine de böyle bir suçlamada bulunulursa o bakımdan hani..

  sap ile samanı ayırmak lazım yoksa dünya yaşanmaz bir yer olur çıkar iyice..
  3 ... mel mel bakan gibson
 • en sevilmeyen burç

  15.
  herkeşin bize aşık olduğunu tescilleyen ankettir. kimse aslan dememiş heheheh zaten süperiz biliyorduk iyice tescillendi.

  (bkz: kibir) hakkını vermek lazım demi *
  8 -4 ... mel mel bakan gibson
 • sözlük yazarlarının en sevdiği böcekler

  28.
  uğur böceğidir. başka ne olabilirdi ki..
  6 ... mel mel bakan gibson
 • sekste sınır tanımayan burçlar sıralı tam liste

  3.
  aslan burcu olmayan listedir. bizim sınırlarımız var arkadaşım erkek aslan olarak gidip şimdi sınır yok diye kestaneyi çizdiremeyiz kusura bakmasın kimse. hoşçakalın..
  10 -1 ... mel mel bakan gibson
 • malzeme nin ifşası

  7.
  malzeme nin ifşası
  6 ... mel mel bakan gibson
 • cuma namazındaki yedek amcalar

  3.
  bizim camide araya çeşit olsun diye bizler ile yaşıt gençleri de serpen amcalardır. bir gün harbi soracağım ama ne ayaksınız siz lan diye. adamlar kadrolu gibi her hafta oradalar. hadi 1-2 si eğilip kalkamıyor olsun 4-5 tane ne lan..
  2 ... mel mel bakan gibson
 • bir erkeğin cüzdanındaki en gerekli malzeme

  8.
  bu zamanlar içerisinde para ve kimliktir. parasız olmuyor kimliksiz de olmuyor özellikle tipiniz biraz kayık ise kirli sakal vs kimliksiz yakalanırsanız öttürüyorlar çevirmelerde..
  2 ... mel mel bakan gibson
 • bir sözlük erkeğinin size gay demesi

  2.
  erkek yazarlar diğer erkek yazarlara bile sıklık ile söyledikleri için şaşırılmaması gereken durumdur.. adam entariyi beğenmiyor başlıyor ibne falan demeye..

  bir de kızsın sen diye ısrar edenler oluyor vereceksin telefon numarasını ekleyeceksin whatsapp tan resimleri. neyse sakinim tamam..
  2 ... mel mel bakan gibson
 • cuma ya giden erkeklerin çok tatlı olması

  6.
  "sen birde beş vakit kılanları gör hohohoooo" gülüşü göndermek istediğim tespittir. imam hatipli falan değilim lan ayrıca. yolda giderken yanaklarımı mıncırıyor millet lan durun diyorum 34 yaşında adama yapılmaz bu dinlemiyorlar..
  9 ... mel mel bakan gibson
 • malzeme nin entrynizi açık oylaması

  5.
  açık oylamasın diye dualar ettirten mevzudur. olm bu yaştan sonra yörü git lan..
  9 ... mel mel bakan gibson
 • euro 2016 şampiyonluk tahminleri

  10.
  almanya biraz çöküşte olduğundan fransa tahmininde bulunmak istediğim mevzudur. slovakya perişan etti almanyayı geçende tamam hazırlık maçı falandır ama neredeyse tam kadro çıktılar. ispanya ile fransa filan oynar gibi ama belli de olmaz hani. fransa finali görür ancak rakibi kim bakacağız artık..
  5 ... mel mel bakan gibson
 • rte nin ugandalı meslektaşına hediye ettiği kitap

  9.
  ugandalı meslektaşın bayağı bir saf olduğunu anlamamızı sağlayan kitaptır. eleman belki de alalım şimdilik nasıl olsa yakarım hemen demiştir..

  küresel barış falan yazıyor lan kapağında asahhakgkxhagha ışid e mail atsa öğrenir işin aslını astarını tırlar falan hani..
  9 ... mel mel bakan gibson
 • fenerbahçe nin kocası olabiliriz

  1.
  kocası olmaya gelip karısı olup döneceğiniz riskli mevzudur. yıllardır gelip gidenler var örnek isteniyorsa..

  kadın yazarlar cinsiyetçi olarak almasın lütfen..
  12 -2 ... mel mel bakan gibson
 • deli yürek sabri vs deli yürek yılmaz

  2.
  isa isimli davar karakterin hepsini yok edeceği versustur. üzerinden yıllar geçti hala öfkem azalmadı lan..
  6 ... mel mel bakan gibson
 • yeni şeyler getiriyorum