• rusya nın bu tavrına sadece gülüyorum

  4.
  memleketimizde geceleri havalar biraz soğuk olunca ıslak rüyalar görülmesi durumu sonucu meydana gelen mevzudur. tıpkı karadeniz deki dağların denize paralel olması sebebi ile meydana gelen doğa olayları gibi bu ıslak rüyalar da gündüz vakti halüsünasyon gördürtüyor bazı bünyelere. önce ak dediğine 12 saat içerisinde kara demeye başlayan dünya liderine sahip iken halkın da böyle olması kaçınılmaz sanırım..
  1 ... mel mel bakan gibson
 • ispanya la liga 2015 2016 sezonu gol krallığı

  2.
  son kertede ronaldonun kemeri iyice sıkıp zirvede tamamlayacağı listedir. messi biraz uzaklarda kalmış ama muhtemelen 2. veya en kötü 2.sıradaki ile at başı olarak sezonu tamamlar.
  ... mel mel bakan gibson
 • öğrencilerin yüzde 80inin matematikte kötü olması

  11.
  çoğunluğu ebeveynler ve etrafımızdaki bizden yaş olarak büyük insanlar sebebi ile meydana gelen zorluktur. ben hayal meyal hatırlıyorum eski sisteme göre orta okula ilk başladığımız zamanlarda ailemizdeki büyükler dahil tanıdığım benden büyük insanlar matematiğin çok çok zor olduğundan bahsedip duruyorlardı. öylesine bilinç altıma işlemişti ki bu konuşmalar daha mevzuya başlarken "ben bunu yapamam nasıl olsa" ruh haline girmiştim. bunun mutlaka etkisi vardır çocuklarda daha mevzunun başlarında oluşacak şu ön yargıyı kırmak lazım en başta.. yoksa biraz sıkınca oluyor, anlıyorsun. ilk dönemler hep 1 gelen dersin ikinci dönemler yumurta deliğe geldiğinde 3-4-5 gelmesinin başka izahı olamaz sanırım *
  ... mel mel bakan gibson
 • öyle bir diş ağrıması ki kafayı kesmek

  4.
  daha mantıklı bir çözüm olarak ağrıyan dişi çektirmenin çare olabileceği büyük sıkıntıdır.
  ... mel mel bakan gibson
 • yazarların 2016 yılı nba şampiyonluk tahminleri

  5.
  golden state favori plaseler oklahoma city ve san antonio spurs. zaten geriye bir tek cleveland kaldı ama onların işi zor. chicago, boston, lakers, new york gibi takımlar yıllardır dökülüyor sapır sapır..
  2 ... mel mel bakan gibson
 • vücudunuzda hissettiğiniz en büyük acı

  8.
  bacağımın iki yerden kırılması ve düzenli olarak devam eden migren ağrılarım olan acılardır. kırık bir kaç haftada geçti gibi ama bu migren adamın canından can alıyor(du). neyse onun da çaresini bulduk gibi çok şükür *
  4 ... mel mel bakan gibson
 • mustafa kemal atatürk ü sevmemek

  458.
  en doğal hakkıdır insanın doğrudur. kimse kimseyi sevmek zorunda değil zaten. ama saygı duyacaksın, kendin sevmiyorsun diye bizim sevdiğimiz atamıza hakaret etme hakkın varmış gibi gezmeyeceksin.. ateistler bizimle aynı mezarlığa gömülmesin diye kendini yırtan adamlar kalkıp "atayı sevmek zorunda değiliz" dediği zaman çok saçma oluyor zira.. en doğal hak ise birisini veya bir şeyleri sevmemek başkalarının haklarında da aynı duruşu görmek lazım. sen inanmayana diyorsun "saygı duyacaksın" diye sonra ibre sana dönünce banane yeeaa diye geziyorsun ortada.. mantık aynı mantık oysa saygı görmek istiyorsan önce saygı göstereceksin.
  1 ... mel mel bakan gibson
 • sözlüğün en çirkin en şişko yazarı

  17.
  çirkinlik olarak kesin, kilo olarak ise 185 cm boy 369 kilo ile sanırım gene benimdir.. boy kısmı doğru ama kiloyu yazdığım sayıyı 3 e bölüp çıkan sonuçtan 12 çıkartıp sonra 3 daha çıkartıp 2 ye bölüp 16 ekleyip 2 ile çarpıp 50 çıkartınca ortaya çıkıyor..
  ... mel mel bakan gibson
 • türk dizileri

  398.
  vizyonu dar senaristler tarafından yazıldıkları sürece iflah olamayacak dizilerdir. şu ömrü hayatımızda bir tek ezel dizisini beğenerek izledik her birimiz sanırım. bütün diziler aynı senaryolar üzerinden çekilir mi kardeşim hiç mi hayal gücü geniş insan yok sektörde ? bakıyorsun sürekli aynı mevzular dönüp duruyor hep izleyici bir sinir etme çabası. oyuncu kadrolarını öyle bir seçiyorlar ki üzerilerine yazılmış rolleri abartıyorlar da abartıyorlar insandan tiksiniyorsun gördükçe *
  ... mel mel bakan gibson
 • düzgün erkeklerin hep yalnız olması

  17.
  düzgün olmanın nasıl bir şey olduğunu bilemeyen kızlarımız yüzündendir. bu başlık altında düzgün erkek nedir diye tuhaf tuhaf sorular sorulmuş lakin esas konunun yakınından bile geçememişler zat-ı muhteremler. sorulan sorulara bakınca düzgün erkek tanımı yerine "silik ve ezik insan" tanımı yapılmış..
  her gün haberlerde okuyorsunuz televizyonlarda görüyorsunuz ya sevgilisine ya eşine şiddet uygulayan, karşısındakini bırak kadın yerine koymayı insan yerine bile koymayan, eşini sürekli her fırsatta aldatan, asla dinlemeyen, evli olduğu halde başka kadınları taciz hatta daha ilerisi tecavüz edebilecek kapasite olan yüz binlerce hatta milyonlarca insan var iken ülkede hala daha düzgün erkek ne ola ki ne işime yarar ki diye soruyorsanız elbette yalnız kalır onlar da. hem ne olduğunu bilemeyip sonra her fırsatta şiddet görüp aldatılınca anlarsınız düzgün erkek nasıl oluyormuş. sıkıcıymış peehhh siz gidin yamuklara hayatınız hiç sıkıcı olmayacaktır emin olun *
  3 -1 ... mel mel bakan gibson
 • türklere tuvaleti araplar öğretmiştir

  8.
  2016 senesinde hala temizliğin imandan geldiğini çözememiş bir ırkın başka ırklara hemde yüzyıllar önce temizliği öğretebildiğini zannedenlerin hayal dünyasının ürünü olan söylemdir..
  ... mel mel bakan gibson
 • müstakil ev rahatlığı

  9.
  doğumdan itibaren apartman dairesine tıkılıp kalan bizler için sürekli hayali kurulan rahatlıktır. apartmanda üst katına gelen veya alt katında oturan komşunu seçemiyorsun. benim evin olduğu apartman gibi üst katında bulunan daire yol geçen hanı edasında 2 senede bir sahip değiştiriyorsa vay haline.. müstakil ev candır. sahip olanlar kıymetini iyi bilsin.
  ... mel mel bakan gibson
 • chp nin dhkp c ye destek vermesi

  7.
  haberin kaynağına bakınca gülümseyerek diğer başlıklara geçmeme sebep olacak olan olaydır.
  2 ... mel mel bakan gibson
 • 98 doğumlu kızın 54k takipçisi olması

  19.
  yaşı konusunda şüphelere düştüğüm kızdır. diğer konularda ise ne vücudunu sergilemesi ne hal ve hareketleri ilgimi çekmedi, çekmemeli de zaten. ilgimi çeken tek konu 54.000 ( elli dört bin ) insan evladının takipçi olması ki zaten diğer yazar arkadaşlar sıklıkla durmuşlar üzerinde..
  bizim insanımız için cidden farklı bir durum var diğer milletlerden arkadaş. bunun inançlar ile veya görüşler ile alakası yok. ister son derece inançlı olsun ister inançsız olsun ister siyasi görüşü sağcı muhafazakar olsun ister sol görüşlü olsun hiç fark etmiyor. bu tamamen aşırı cehalet ve açlık ile alakalı bence. her konuda hem bilgisiz hem aç bizim milletimiz. maddi olarak aç, bilgiye aç, sevgiye aç, ilgiye aç. ama en çok cinsellik konusunda aç oğlu aç.
  erken yaşlarda evlenmiş olsaydım hemen hemen bu kızdan maksimum 1 veya 2 yaş küçük kızım olacaktı belki de. muhtemelen takip edenler arasında benimle yaşıt veya benden büyük bir sürü adam vardır. yazık hakikatten..
  7 -1 ... mel mel bakan gibson
 • komşularla sıfır sorun politikası

  138.
  gerçekleştirilmiş politikadır. artık hiç birisi ile ufak tefek sorunumuz yok hepsi ile direkt düşmanız.. ama gel bunu hükümet destekçilerine anlat. adamlar hala "yurt dışında çok beğeniliyoruz" kafasında yaşıyorlar..
  4 -1 ... mel mel bakan gibson
 • ekvador un türkiye ye nota vermesi

  6.
  petrol dahil hiç bir konuda dünyada kimsenin iplemediği ülkeye verilmiş notadır. şu yurt dışına bir çıkıp orada bir kaç kişiye sorsanız keşke dışarıdan nasıl göründüğümüzü.. çok uzağa da gitmenize gerek yok o ölüp bittiğiniz suriyelilere bir sorun. hatta sormanıza bile gerek yok ülkeye giriş yapanların yarısından fazlası yunanistana kaçmaya çalışıyor buradan anlayın kıymetinizi dünyadaki..
  8 -5 ... mel mel bakan gibson
 • ülke başkanı rezil oldu diye sevinme acizliği

  2.
  rezil olmasında zerre katkısı olmayan kitledir. aksine rezil olmasın diye kendimizi paralıyoruz ama dinleyen yok. türkiye sınırlarının 2 adım dışına attığı andan itibaren muhtarlık bile vermezler bu tipte adamlara yatsın kalksın ülkesinin ve takipçisi olan güruhun kıymetini bilsin..
  1 -1 ... mel mel bakan gibson
 • resmi temas için gidip kavga edip nota alıp dönmek

  3.
  elbetteki dünya liderine nasip olması gereken ve olmuş olan olaydır. adam kasımpaşalı korumaları da oradan olacaklar elbet. öyle bilmem hangi ülkenin millet vekiliymiş bilmem neymiş dinlemezler. sabrımızı sınamasınlar bıçak kemiğe dayandığında herkeş ayağını denk alacak hüloğğğğğğğ *
  o değilde adamlar böyle olaylar oldukça belki anlarlar bizim burada ne ile ve hangi zihniyet uğraştığımızı..
  2 ... mel mel bakan gibson
 • bir sigarayı 15 kişinin döndüğü lise yılları

  4.
  korku dolu ve eğlenceli yıllardır. markasını vermeyeyim reklama girmesin bir markanın uzun olanını kökleye kökleye içmenin verdiği haz ve okulun sert öğretmenlerine veya müdür yardımcısına yakalanıp bir kamyon dayak yeme tehlikesinin verdiği adrenalin paha biçilemez *
  not : sigarayı bırakın arkadaşlar.. içmek ile içmemek arasında o kadar büyük fark var ki ancak bırakırsanız anlayabilirsiniz..
  ... mel mel bakan gibson
 • malını 99 kuruşlu satan mağazaların amacı

  2.
  bir nebze olsun vergiden kurtulma amacıdır. atıyorum 2,99 tl ye satılan üründen alınan vergi ayrı 3 tl den alınan vergi ayrıdır. bu işlerden anlayan bir arkadaşım açıklamıştı zamanında ama mevzulara uzak olduğumdan hatırımda kalmamış *
  5 ... mel mel bakan gibson
 • yeni şeyler getiriyorum