• ramazan ayında 30 gün resmi tatil olsun

  2.
  akabinde gelen ramazan bayramı kurban bayramı ile birleştirilecekse altına imzamı atacağım tekliftir. 2 bayram arası evlenilmez diye bir söz var iken 2 bayram arası çalışmak niyedir..
  ... mel mel bakan gibson
 • kabe yi miting alanına çeviren zihniyet

  7.
  aralarında kutsal topraklara viagra alıp gidenler olduğunu bilenler için çok fazla şaşırtmayan habere konu olmuş zihniyettir.
  2 ... mel mel bakan gibson
 • 150 kiloluk kıza benim minik kuşum diyen erkek

  5.
  sevilesi ve el üstünde tutulası erkektir. bu işlerin fiziki özelliklerden çok maneviyata dayandığını anlayabildiğimiz zaman bu ülkedeki aldatma, aldatılma, eş cinayeti, boşanma gibi olumsuz şeylerin azaldığını da göreceğiz inşallah.
  1 -1 ... mel mel bakan gibson
 • durup dururken gelen saçları mı kestirsem ya hissi

  5.
  yapacak işim olsa da olmasa da hatta başımı kaşıyacak vaktim olmasa bile sürekli aklımda olan düşüncedir. bazı erkeklere saç yakışmıyor kardeşim bir de kafanız diğerlerine nazaran büyükse (bkz: koca kafa) her daim kısa saçlı olmayı arzuluyorsunuz ister istemez.
  1 ... mel mel bakan gibson
 • aslan burcu erkeği

  906.
  20 ağustos ile aralarında bulunduğum erkeklerdir. burçlara inanırsınız inanmazsınız bilemem lakin bu burcun yazılmış olan özellikleri olumlu ve olumsuz olanların tamamı şahsımda ve tanıdığım diğer aslan burcu erkeklerde toplanmış vaziyettedir. korkun bizden *
  1 ... mel mel bakan gibson
 • öğretmenler yazın cepheye gitsin

  7.
  kışları da odun kömür olarak kullanılsınlar diyerek katıldığım kampanyadır. hatta her birisi mutfakta aşçı sokakta hanım efendi / bey efendi olsunlar. adamlar atanana kadar çekmedikleri dert çile kalmıyor üstüne şark görevi var, nemrut suratlı velilerle uğraşmaları, ergen irisi kıvamında sivilceli veletler ile uğraşmaları, beton gibi amirlerle uğraşmaları yetmiyor üstüne askerlikte yapsınlar tabi.
  ... mel mel bakan gibson
 • sözlük erkeklerinin mesleği ve maaşı

  5.
  teknisyen - yemimi ve suyumu veriyorlar yetiyor çok şükür.

  kadının yaşı erkeğin maaşı sorulmazmış genşler *
  3 -1 ... mel mel bakan gibson
 • genelde türk kızlarının şiddete maruz kalması

  4.
  erkekler olarak etkimizin büyük olduğu mevzudur. bizde sabır yok, dinleme huyu yok.. üstüne bizim ülkemizin kızlarının da anlamsız ve gereksiz yüksek egoları ve sabır taşını çatlatacak kadar kaprisli, asi olabilmeleri neticesinde meydana gelir..

  elbette ki hiç bir şey bir kadına şiddet gösterilmesini haklı çıkartmaz.. sıkıntısı olan ayrılır başka limanlara yelken açar illa ki onunla olacak diye bir kaide yok. daha da ötesi illa olacak diye ona şiddet kullanarak şekil vermeye çalışmak daha da fena.
  1 ... mel mel bakan gibson
 • burak yılmaz dünyanın en iyi santraforudur

  10.
  aklıma organize işler filminin bir sahnesini getirmiş mevzudur. orada demir çelik işi yapan abileri kafalarlarken elemanlardan bir tanesi sean connery e benzetiyordu ufak olan abiyi. sean connery i al saçını şöyle yap iskoç aksanını çıkar suratını boşver diye diye hiç alakasız bir şekilde benzetiyordu abiyi.

  buda aynı hesap dünyanın en iyi santraforu ama şöyle ; ronaldoyu al bütün iyi özelliklerini çıkart. sonra messiyi al onun da bütün iyi özelliklerini çıkart arkasından ibrahimoviçi al onun da tüm iyi özelliklerini çıkart. akabinde üst düzey sayılan ve orta düzey hatta vasat sınıfına gelene kadar tüm santraforları görmezden gel. ve karşınızda dünyanın en iyi santraforu burak yılmaz *
  1 -1 ... mel mel bakan gibson
 • biz namaz kıldıkça çıldıran solcular

  7.
  hayatı boyunca namaz kılmış ve kılmaya devam eden bir solcu olarak ikilemde kaldığım olaydır. sevineyim mi çıldırayım mı yardım talep ediyorum..
  2 ... mel mel bakan gibson
 • bacakları açılsın diye kangalı araçla sürüklemek

  1.
  insan doğasının ne kadar vahşi olduğunun kanıtı olan olaydır. insanın insana yaptığı zulmü tasvip etmesem de zaman zaman anlayabiliyorum. çünkü ikisi de insan ve konuşuyorlar, birbirlerine zarar verebiliyorlar. lakin insanın diğer canlılara yaptığı zulmü anlamak bir yana lanet ediyorum. sana hiç bir zararı olmayan aksine dostun olan çoğu zaman neşelenmeni sağlayan canlılara bu zulüm neden.. insan doğada bulunan en vahşi hayvandır bugün kafeslere kapatılması gereken yırtıcı dediğimiz avcı hayvanlardan daha vahşiyiz maalesef..
  2 ... mel mel bakan gibson
 • artan niteliksiz nüfusu din ile kontrol etmek

  3.
  doğru şekilde yaparak becerebilseler şahsım adına rıza gösterebileceğim mevzudur. durum o kadar tuhaf ki insanların önüne sesleri çıkmasın diye dinimizi sunuyorlar lakin alttan alttan sürekli götürüyorlar. ibadeti ise onlarca kamera önünde yapıyorlar oda göstermelik.. millet zannediyor ki bu yalan, dolan, iftira, kin ve nefret, yolsuzluk, hırsızlık inancın doğasında var ondan sonra başlıyorlar çalıştıkları yerde alttan alttan ufak ufak götürmeye. gerçekten inanan insanlar ise olayın farkında bu sefer onlarında inançları sarsılıyor ister istemez. neresinden tutarsan tut elinde kalıyor kısacası..
  1 ... mel mel bakan gibson
 • bülent arınç

  2294.
  vakti zamanında partisinin selameti için haksızlıkları görmezden gelmiş yolsuzluklara ses çıkarmamış yakınındaki herkesin evlatlarının tonlarca para kazanmasına sessiz kalmış kişidir. şimdi muhtemelen biraz vicdan azabından biraz da acaba bende para havuzuna girmeyip hata mı ettim pişmanlığından sağda solda konuşmaya başlamış lakin bu saatten sonra vızıltıdan başka bir şeye yaramaz söyleyecekleri. atı alan üsküdarı değil gebzeyi geçti zira..
  7 -1 ... mel mel bakan gibson
 • rte düşmanlığı

  4.
  12 yıl aynı yastığa baş koydukları "ne olursun dön artık bitsin bu hasret" diye memlekete çağırdıkları büyük hocalarına bugün lanet edenlerin sanrısı olan düşmanlıktır. sonra diyorlar ki akp li olmayanlar neden bize koyun diyor neden bizi aşağılıyor. göremedikleri mevzu kendilerinden olmayanların onlara koyun dediği yok aşağıladıkları da yok her şeyi kendi kendilerine yapıyorlar.

  vücudunda herhangi bir zeka kırıntısı taşıyan adam der ki "ya 12 senedir bu feto ile koyun koyunalardı yedikleri içtikleri ayrı gitmezdi ergenekon davasında balyoz davasında el ele herkesi içeri attırıyorlardı sonra ne oldu da biz şimdi lanet ediyoruz bunlara" diye sorması lazım. 12 senedir hatta daha uzun zamanlardır sizin ustanızın koyun koyuna yattığı fetoyu sevmeyenler bugünde sevmiyor lakin gene fetocu olan onlar oluyor.. sonra neden koyunuz neden ekmek kafalı diyorlar bize diye dönüp duruyorsunuz. bu ülkede sizden olmayanlar 20 yıldır esadı sevmiyor ama sizin ustanız ailece tatillere gidiyordu onunla. bir ara ankara-şam arasında mekik dokurdu. sonradan ne oldu ? en büyük esad düşmanı oldu başladı gene onu zaten yıllardır sevmeyenlere diktatör dostu demeye. sağlıklı insanlar bunları yer mi ? yemez. o zaman sorun sizlerde karşınızdakiler de değil.
  5 -1 ... mel mel bakan gibson
 • 2050 de kürt nüfusu türk nüfusunu geçecekmiş

  18.
  2050 senesine kadar elde edilebilecek bir ülke kalırsa o zaman düşünürüz dediğim olaydır. bu zihniyet ile devam edersek 10 sene içerisinde üzülerek söylüyorum suriye, ırak, afganistan, mısır gibi ülkelerde yaşanan karışıklıkların daha fazlasını yaşayacağız hep beraber. kimse kendisini kandırmasın türk - kürt - laz - çerkes farketmiyor tarihinden ve komşularının yaşadıklarından ders almaz isen acı çekmeye mahkumsun.. ırakta 1,5 milyon insan yok oldu 1-2 sene içerisinde.. afganistan öyle suriye öyle sen istediğin kadar çok çocuk yap adam geliyor acımadan hepsini öldürüyor. onlara göre türkmüşsün kürtmüşsün önemi yok o sebep ile üreyerek çoğalmak iş değil asıl iş nefes alanı canlı tutabilmek..
  3 -1 ... mel mel bakan gibson
 • aynı anda üç kızla çıkabilmek

  19.
  söz konusu ilişkiler olunca insanın insana yapmaması gereken şeylerdendir. her iki taraf içinde geçerlidir bu. erkek olan yaptığında böbürlenir ve arkadaşları tarafından sırtı sıvazlanır lakin kadın yaptığında iş namus davasına döner aynı arkadaşlar bu sefer azmettiricilik yapar.. uzak durmak en iyisidir. özellikle bizim yaşayış tarzımıza hiç uymaz.
  1 ... mel mel bakan gibson
 • bir 14 şubatı daha sevgilisiz geçirecek olmak

  43.
  diğer 364 günden pek farklı geçmeyecek olan gündür. sıkıcı bir durum mu ? mutlaka. her ne kadar inkar etsen de üzücü mü ? bittabi. ama elden bir şey gelmiyorsa üzme tatlı canını bir gün illa ki olur *
  1 ... mel mel bakan gibson
 • en çok atanan öğretmen branşının din olması

  8.
  sanal ortamlarda bile bu kadar mini yobaz var iken şaşırılmaması gereken durumdur. sınırlı kapasite ile yapabildikleri yorumları okuyunca anlayabiliyorsunuz bu olayın sebebini. geçenlerde haberlerde vardı bilim ve icat yarışması yapılmıştı oraya katılan mini bacıların yaptıkları buluşları görünce neden bunların böyle bir nesil yetiştirmek istedikleri daha net anlaşılıyor. fuarın adı bilim fuarı düzenleyen tübitak ama kazananı da kutsal kitabımız kuran-ı kerim i matematik kullanarak çözümlemeye çalışan mini bacılar.. ilerleme adına adım atmaya ne gerek var indirileli 1400 küsür yıl olmuş kitabımızı hala çözümlemeye çalışıyorlar. daha ötesine gerek yok çünkü bilimmiş uzaymış matematikmiş kimya imiş bunlar boş işler..
  2 ... mel mel bakan gibson
 • bulaşık yıkayan erkek

  182.
  aralarında bulunmaktan gurur duyduğum erkeklerdir. hayat öyle yan gel yat osman 3 dönüm bostan hesabı olmuyor her zaman. askerlik yapmış adam zaten yıkar onları ayrı tutmak lazım ayrıca. 4 s kuralını unutmamak lazım *
  1 ... mel mel bakan gibson
 • türbansız olup ben müslümanım demek

  8.
  elhamdürillah dediği zaman müslüman olduğunu zannedenlerin yanılgısı olan söylemdir. bu işleri bıraksanız da yüce rabbimiz karar verse olmaz mı. insanları yaratmış olan alemlerin rabbi dururken size kaldı kim müslüman kim değil kararını vermek.. yatın kalkın dua edin ki bizzat kendisi bu dünyada ceza vermeyeceğini söylemiş yoksa ağzınız yüzünüz yamuk gezerdi bir çoğunuz. şirke koşmayı geçtim bizim memleketteki sahte dindarlar direkt depara kalmış artık. kim müslüman kim değil kim kimi ne kadar sevebilir kim cennete gidecek kim cehenneme öteki tarafa bir şey bırakmamışlar her şeyin hükmü ellerinde..
  2 ... mel mel bakan gibson
 • yeni şeyler getiriyorum