• mustafa kemal i ne kadar seviyorsun

  2.
  kendimden daha çok diyerek katıldığım ankettir. buna müsaadeniz vardır umarım.. hee yok derseniz de canınız sağ olsun sizler gibi büyüklerimiz her şeyin en iyisini bilirsiniz nasıl olsa. kimi ne kadar sevebileceğimize veya ne kadar ibadet edebileceğimize dair birer liste hazırlayın ki günahlar içerisinde kalmayalım.
  2 -2 ... mel mel bakan gibson
 • e2 nin kapanması

  17.
  duymam ile beraber bana eski filmlerdeki ağabeylerimiz gibi "nayyyyııııırrrrr" narası attırmış anlamsız olaydır. cnbc-e yi aldılar elimizden yetmedi sıra küçük kardeşine geldi. bu sabah itibari ile ekran kapkaranlık başımız sağolsun.. bu kapitalizm kadar pis bir şey yok arkadaş sevdiğin ne varsa bir şekilde gelip alıyor elinden.
  6 ... mel mel bakan gibson
 • ankara denince akla gelenler

  736.
  anıtkabir ve fışkiyedir efendim. neden bilinmez başkentimize gidip geliyorum iş için falan her yerini de gezip görmüşlüğüm vardır lakin aklıma ilk önce atamızın kabri hemen arkasından da fışkiye geliyor. ş harfine bastıra bastıra ama normal yazımı değil *
  ... mel mel bakan gibson
 • 39 yaşındayım porsche um var her gün sevişiyorum

  8.
  34 yaşında işe dolmuş ile giden dönüşünde yürüyerek dönen şahsımı darmadağın etmiş olan olaydır.

  yok be kardeşim ne dağılması allah daha çok versin. belki bizim de olur 5 sene sonra *
  5 -1 ... mel mel bakan gibson
 • 3 liraya alınan sucuğun mideyi bozması

  7.
  üç liraya sucuk mu olur kardeşim diyerek kafadan gireceğim mevzudur. biz askerde iken meşhur derin dondurucular vardı oranın içerisinden et çıkarttırırdık acemilere, alt devrelere falan etlerin üzerinde 1.dünya savaşının tarihi yazardı ve but dedikleri şey bugünün normal inekleri ile aynı ebattaydı. bu sucukta öyle bir yerlerden gelmişse demek ki sadece mideyi bozduğu ile kalındıysa şükür edilmeli bence..
  1 ... mel mel bakan gibson
 • suriyelilerin kemalistleri istemiyoruz demesi

  6.
  ülkeyi yokluktan kuran adamın adı "mustafa kemal" olmasına rağmen bizzat onun takipçileri olanların kendi kurdukları ülkeden gönderilmesi istenen fantastik beyandır.

  onun yerine bu düzeni beğenmeyen nankör yobazlar gitse ya zaten bu ülke kurtuluş savaşı verirken ve insanlar sapır sapır toprağa düşüp hakkın rahmetine kavuşurken bu yobazların dedeleri değil miydi yunan ile fransız ile birlik olup mustafa kemal i idam ettirmeye çalışan ? ee fırsat ayağınıza geldi işte alın arap kardeşlerinizi tıpış tıpış gidin islam devleti de kuruldu nasıl olsa. orada istediğiniz gibi tecavüz serbest kafa kesmek serbest. de hadi ufak ufak..
  1 ... mel mel bakan gibson
 • dekolte ve mini giyen kadın tecavüzü hak eder

  39.
  damacana ile cinsellik yaşanan ülkede dile getirilen cümledir. evet eşek falan geçtik artık damacana ile ilişkiye giren adamlar var..

  biz 80 lerin sonlarında ve 90 ların başlarında çocuktuk. o zamanlar bugünkü kansızlara göre karanlık zamanlardı insanlar müslümanlıktan falan uzaktı. lakin işin aslı elbette öyle değildi yaşıtlarım net hatırlar. biz kız arkadaşlarımız ile sokaklarda rahatça oynar gece yarılarına kadar çocuk halimiz ile sokaklarda gezerdik. birimize tek bir kere bile bu tarzda yaklaşan adam olmadı. olamazdı da en başta esnaf dümdüz ederdi adamı. doğma büyüme aynı semtteyim ve hatırlayabildiğim tek bir tecavüz olayı yaşandı ondada tecavüzcüyü paramparça ettiler bildiğim kadarı ile belden aşağısı felç şekilde hapisteydi en son.

  günümüze geldiğimizde ise özellikle 2002 senesinden sonra bu tarz sapıklıklar aldı başını gitti. eskiden bizleri koruyan esnaf gitti bugünkü hırsız sevici sapık ve şark kurnazı esnaf doldu taştı. sonucunda ise böyle sapık düşünceler aldı başını gitti.. durum o kadar vahim ki artık tecavüz lanetlenip tecavüzcü toplumdan soyutlanacağına "o saatte ne işi varmış"cılar ve "mini giyen tecavüze uğrar aga" cılar türedi. bunlar rastlantı eseri olmuyor elbette hepsinin bir çıkış noktası var ama maalesef insanımızın çoğu kendi başına gelene kadar ayakta uyumaya devam ediyor..
  9 ... mel mel bakan gibson
 • birinci tecavüz sokakta ikincisi hastanede

  1.
  iğrenç olaydır. lakin bizim ülkemizde yaşanan iğrenç tecavüz ve taciz vakalarına şükrettirmemesi gerekir.. bizim gördüğümüz sadece basına yansıyan kısımları. ört bas edilen veya dışarıya hiç sızdırılmadan halledilen o kadar çok olay var ki.. insanlar ile iç içe girdiğinizde insanlığınızdan utanacağınız şeyleri duymaya, öğrenmeye başlıyorsunuz. öyle korkunç şeyler var ki bu ülkede yaşanan her on olaydan sadece birisi gündeme düşüyor. o bir tane bile bu kadar iğrendiriyor bizi bir de üç - dört tanesi düşmeye başlasa insanlar öbek öbek terk ederler bu memleketi emin olun.

  bunun din ile inanç ile veya başka inanışlar ile alakası pek yok insanın doğası maalesef ki bunlara elverişli. üstüne bir de cehalet eklenince sadece tecavüz değil o malum sitelerde izlediğimiz inanılmaz işkenceler, katliamlar da ortaya çıkıyor. inanışlar vs sadece kılıf izlediğimiz, duyduğumuz, gördüğümüz şeyler insanın doğası.. belki fiziken kusursuz yaratılıyoruz bir çoğumuz lakin ruhumuz kesinlikle kusurlu.
  1 ... mel mel bakan gibson
 • tebessüm etmeden duramayan insanlar

  16.
  çoğu zaman yanlış anlaşılan insanlardır. muhatap olduğun insana sinirlendiğin halde gülümseyerek tepki verince yaptığı şeyin hoşuna gittiğini zannedip devam edebiliyor ve seni daha da sinirlendirebiliyor.. tam tersi yaptığı veya söylediği şey hoşuna gidiyor gülümsüyorsun bu sefer kendisi ile dalga geçtiğini zannedebiliyor.

  kendim dahil bu sırıtış ile gezen tiplere tavsiyem her mevzuda aynı şekilde gülümseyerek tepki vermeyin her şeye. duruma göre tebessüm vermeyi öğrenin mutlaka yoksa mevzu linç edilmeye kadar gider demedi demeyin *
  2 ... mel mel bakan gibson
 • 2016 yılında şubat ayının 29 çekmesi

  2.
  maaşlı çalışan şahsım için 1 gün fazladan çalışmak olarak değilde diğer ayların 30 ve 31 gün olduğunu düşünerek 1 gün artıdaymışım gibi hissetmeme sebep olan olaydır. her mevzuya dolu tarafından bakacaksın kardeşim mesele burada başlıyor ve burada bitiyor *
  5 ... mel mel bakan gibson
 • yakışıklı adamların aslında hep yalnız olması

  97.
  yakışıklı olmayan bir adam olarak yalnızlıklarını paylaştığım adamlardır. her insan yalnızdır özünde kasmamak lazım fazla.
  4 ... mel mel bakan gibson
 • evde kalmış sözlük kızlarını dışarı çıkartıyoruz

  27.
  zaten yardım almadan kendi kendilerine çıkabildikleri için manasız olacak bir eylemdir. buraları okuyan zanneder ki tüm erkekler birer brad pitt ne bileyim johny depp ayarında kızları beğenmiyor *

  aynaya baktığınızda gönül gözünüzle yani içtenlikle bir bakın bakalım diğer insanlara yafta yapıştırabilecek maddi ve manevi sıfatlara sahipmisiniz. sadece tip olarak değil ruhun güzel mi bir bak hele. erkek kadın fark etmez kurtulun artık şu boktan egolardan kardeşim..
  3 ... mel mel bakan gibson
 • liv tyler

  236.
  filmlerine denk geldiğimde "öyle çemçük ağızlı bir babadan böyle bir kız nasıl olmuş ki la" diye sorgulamama sebep olan gönüllerimizin elf kızıdır.
  2 ... mel mel bakan gibson
 • mutlu olamayacağını düşünen insan

  40.
  aramaktan vazgeçmemesi gereken insanlardır. içlerinde bulunduğum insanlardır ayrıca. lakin yaşam dediğimiz şey cidden kısa ve sürekli sonuna doğru gidiyoruz. bu sebepten şu kısacık insan ömrünü karamsarlık ile geçirmek, üzgün ve mutsuz geçirmek neden.
  1 ... mel mel bakan gibson
 • pazar sabahı erken kalkmak

  197.
  bünyenin diğer altı gün boyunca kendi kendisini erken kalkmaya şartlandırması sonucu oluşan üzücü durumdur. gönül istiyor ki şöyle 10-11 e kadar uyuyayım ama saat 7 de ayaktasın alışkanlıktan..
  2 -1 ... mel mel bakan gibson
 • din adamlarının fakirliği övmesi

  2.
  gerçekten camilerde imamlık yapanlar dışında kalanlarının neredeyse tamamının bir şekilde köşeyi dönmüş olması sebebi ile çok ilginç bir durumdur. sadece ülkemizde veya arap ülkelerinde değil tüm dünyada din en karlı ticaret olmuştur tarih boyunca. ülkemiz içerisinde en büyük fark önceki entryler içerisinde belirtildiği üzere bizimkiler sürekli fakirliği övüyor lakin kendileri mini köşkler içerisinde yaşıyorlar.
  16 -3 ... mel mel bakan gibson
 • yabancı filmlerdeki sosis ekmekler

  4.
  istisnasız filmin ana karakteri olan esas oğlanlar tarafından çok sevilen yiyecektir. domuzdan yapılmasına rağmen ismi hot dog dur.
  1 ... mel mel bakan gibson
 • tecavüze uğradı diye kızını öldürmek isteyen aile

  11.
  hükümetten bir sadistin sözünü aklıma getiren mevzudur. diyordu ya "çocuk ölmesin annesi ölsün çocuğa devlet bakar" diye. işte o sözü şimdi uygulayacaksın tecavüz edilen yaşasın ailesi ölsün. kızcağızın zaten psikolojisi yerle bir olmuş tutunacak tek dalı ailesi kalmış ama onlarda destek olacaklarına yaşamına son vermeye çalışıyor..
  6 ... mel mel bakan gibson
 • senin o siyah kıçını tekmeleyeceğim

  2.
  başlığa sığmamış kısmı ile beraber "senin o lanet olası kara kıçını tekmeleyeceğim" olan amerikan ata sözüdür.
  2 ... mel mel bakan gibson
 • sneijderin gol sevincini fiberlio dansıyla yapması

  3.
  sneijder in kafasına kürek ile vurularak öldürülmesine sebep olacak olan olaydır. danstan ziyade çarpılıyormuş gibi hissiyat verdiğinden birisi akımdan kurtarmak için kürekle dalabilir kendisine.
  1 ... mel mel bakan gibson
 • yeni şeyler getiriyorum